Elektrická část fóra

Poznatky, nápady, myšlenky...
buky
Zasloužilý člen
Příspěvky: 835
Registrován: ned 17 kvě 2009 22:21
Dal: 10 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: model za všetky drobné

Příspěvek od buky »

Akord píše:
buky píše:
hatlík píše:Funkční znamená že poběží tak, jak prezentují magnetické motory všichni ti podvodníci, tj. že poběží BEZ přivedení energie.
Hatlíku, dám ti návrh. Ukážu ti model který se bude točit a nebudou k němu přivedené žádní vodiče. Přiložíš na hŕídel modelu vlastní měřič otáček a po dubu např. 48 h otáčky neklesnou.
Tak se vyloučí že je to napájený s baterie.
Samotočítko sice nemám, ale co kdyby náhodou :D
Takých modelov urobím koľko chcem, ak niekto dobre zaplatí, ale iba pre školy, aby bolo menej debilov. Aj rotor klasického 3fázového motora sa točí bez pripojených vodičov.
EM pole sa dá prenášať aj smerovo na značnú vzdialenosť. V priemyselných zónach tak jazdia niektoré vozíky po betónovej ploche. Možností je veľa.
Možností je naozaj veľa, ako oj.bať ľudí, ale aj potvrdiť že nejde o odrbávanie ľudí.
Stačí dané zariadenie premiestniť na ľubovolné miesto.

Akord, veď stačí povedať čo by ťa presvedčilo že MM je funkčné. Zo strany konštruktéra - stavača, ide len o ochranu svojho vynálezu.

Ide samozrejme o hypotetickú diskusiu :)


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: model za všetky drobné

Příspěvek od Akord »

buky píše:Možností je naozaj veľa, ako oj.bať ľudí, ale aj potvrdiť že nejde o odrbávanie ľudí.
Stačí dané zariadenie premiestniť na ľubovolné miesto.
Akord, veď stačí povedať čo by ťa presvedčilo že MM je funkčné. Zo strany konštruktéra - stavača, ide len o ochranu svojho vynálezu.
Presne tak, stačí napríklad premiestniť, alebo iné jednoduché ťahy, netreba ani rozoberať. Určite tušíš, že so mnou by to mali veľmi ťažké, ak by ani jedna strana neklamala. Vždy sledujem dej, pokiaľ nenarazím na zjavné klamstvo, mám toho totiž odskúšané fakt dosť, a ozaj nie som vhodný objekt na podvod. Meg skončil na meraní, nikto to zatiaľ poriadne nezmeral, poznám človeka, čo to originál urobil, a bol elektrotechnicky dosť zdatný, po slovnej argumentácii ani ďalej nechcel meranie. Howard Johnson tvrdí niečo, čo tak v reále nie je a potvrdí to hociktorý stredoškolák čo raz držal spájkovačku za jeden večer. Argumenty pre a proti Smotu odzneli tuto hádam najsilnejšie, aké som kde videl, ale aj magnetickú polarizáciu guľky ide dobre identifikovať, ak je v danej verzii použitá. Podobne s ostatným. Je to jednoduché, ja a mne podobní technické skúsenosti máme a klamári nie, tí iba psychologické.
Nerád sa opakujem.


Odpovědět

Zpět na „Akord“