Magnetické Motory

Magnetické motory, apod.
Odpovědět
bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Magnetické Motory

Příspěvek od bony1 »

Zavazi na ramenach pripevnene ke kolu musi mit vsechny stejnou vahu a vyuziva se zemske gravitace, vykon se bude odvijet od vahy zavazi a delky ramen. Nejsem schopnej rict ani spocitat jaky bude prebytek energie, vetsi cast energie se spotrebuje na zvedani zavazi ta mensi potom zbude. Odhaduju pomer tak 2:1 kdyz budu optimista tzn. ze dve tretiny vahy pujde nahoru a jedna tretina gravitacni vahy pujde dolu, pri 50 kilech by tak zbylo cca 15kg a s ramenem kolem 1m by nastal slusnej prebytek. Je to prakticky neomezeny na velikosti, tak udelat treba 500kg zavazi a jsme energeticky nezavisly


martel
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27 dub 2017 11:47
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Magnetické Motory

Příspěvek od martel »

A spravil si to už?


E = m(a2+b2) ...keď sa Einstein spojí s Pytagorom
bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Magnetické Motory

Příspěvek od bony1 »

Nedelal jsem to, byl to jen nastrel jak sestrojit jednoduchy samobezny stroj s prebytkem energie


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Magnetické Motory

Příspěvek od martin11 »

...škoda, že jen nástřel...
...zkus se pokusit "něco" zbastlit....vypadá to dobře...pokusem nic nezkazíš... závaží do 1 kg... :eclap:


... věřím, že se " TO " povede ......
samtialfarst
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 30 dub 2018 9:55
Dostal: 1 poděkování

Re: Magnetické Motory

Příspěvek od samtialfarst »

Daruji komukoliv několik vyrobených motorů a několik set různých magnetů i s poznatky. Stálo to docela hodně peněz a je mi líto to teď hodit do nějaké bedny a někam odložit. :bhead:

Zkoušel jsem udělat magnetický motor, ale myslím, že tudy cesta k volné energii nevede. :enaughty: Pokud jste někde viděli, že to funguje pak to byla jen dobře vyladěná setrvačnost. Mé motory dokáží také běžet až několik hodin jenže stačí přiložit jakýkoliv otáčkoměr, který měří otáčky v desetinách a hned je vidět, že od samého začátku otáčky pomalu klesají i když se rotor točí a vypadá jako, že jede sám. Samozřejmě jakékoliv zatížení ho velice rychle zastaví. :ethink:

Pokud je tedy někdo přesvědčen, že jemu to fungovat bude daruji mu vše co kolem toho mám a zaplatím i poštovné. :hip: Stačí mě jen přesvědčit, že to nedávám někomu kdo to někde vymění za cigára. Jak mě přesvědčit? To nechám na vás… :roll:


martel
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27 dub 2017 11:47
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Magnetické Motory

Příspěvek od martel »

samtialfarst píše:Daruji komukoliv několik vyrobených motorů a několik set různých magnetů i s poznatky. Stálo to docela hodně peněz a je mi líto to teď hodit do nějaké bedny a někam odložit. :bhead:
Ake mas rozmery magnetov? Mne by sa mozno zisli, kludne za ne aj zaplatim.


E = m(a2+b2) ...keď sa Einstein spojí s Pytagorom
duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Magnetické Motory

Příspěvek od duraj »

martel píše:
samtialfarst píše:Daruji komukoliv několik vyrobených motorů a několik set různých magnetů i s poznatky. Stálo to docela hodně peněz a je mi líto to teď hodit do nějaké bedny a někam odložit. :bhead:
Ake mas rozmery magnetov? Mne by sa mozno zisli, kludne za ne aj zaplatim.
Ano, má rozměry magnetů.
A možná bys za ně i zaplatil.
Ale nemáš za co...

:laugh:


sangalo
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23 říj 2018 4:03

Re: Magnetické Motory

Příspěvek od sangalo »

Zvlastne,ze tym,co tu neposkytuju nacrt svojho motoru,tak im motory bezia i niekolko hodin,zatial co vsetci,ktori sa tu podelili o svoje konstrukcie motorov,tak im motor nedokaze ani po 10 rokoch dat aspon dve otacky


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Magnetické Motory

Příspěvek od duraj »

sangalo píše: úte 06 lis 2018 18:54 Zvlastne,ze tym,co tu neposkytuju nacrt svojho motoru,tak im motory bezia i niekolko hodin,zatial co vsetci,ktori sa tu podelili o svoje konstrukcie motorov,tak im motor nedokaze ani po 10 rokoch dat aspon dve otacky
Ano, protože žádný takový motor neexistuje, vše jsou jen podvody.


Odpovědět

Zpět na „Magnetismus“