Orgonový akumulátor a orgonity

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Odpovědět
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od sysel »

django1 píše:
Aha, původně jsi psal, že to vychází z teoretické fyziky, kdyby jsi rovnou napsal, že sis ta čísla vycucal z prstu, nemusel jsem vůbec reagovat a tahat tu informaci z tebe za účelem ověření relevantnosti. Děkuji.
MUJ NAZOR(vše si jen pouze myslím, vztahuje se na celý text):

ORGON - ČERNA HMOTA - ÉTHER

Někteří se stále domnívají, že Orgon nemá hmotnost ani setrvačnost. Je to hrubý omyl, který se táhne současnou fyzikou a vznikl aplikací spec. teorie relativity na fotony. Foton letí rychlostí "c".

Obrázek

Nejmenší hmotová částečka má hmotnost mk= 1,173370339 . 10-48g
Je to stavební částice(cihla) všech tří hmotových složek, částic, fotonů a gravitonů. Částice jsou protony, elektrony, miony, piony atd... Fotony jsou radiovlny, mikrovlny, svetlo, rentgenové paprsky, gama paprsky.
Gravitrony vytvářejí gravitronovou řadu, která váže celý vesmír od částic přes galaxie. Jedním z gravitronů je neutrino, které váže neutron(proton+elektron+neutrino)
Jedním z nalezených gravitačních bodů ve Vesmíru je "Velký atraktor", kolem kterého se otáčí i naše galaxie.
mk, základní stavební kámen veškeré hmoty má rovněž nejaké parametry(rozmery), polomer, rotační frekvenci, intenzitu gravitačního pole, hustotu atd...
Všechny fyzikální veličiny jsou podíly nebo násobky veličin kvanta. I gravitace začíná u tohoto kvanta. Orgon, tuto mikrohmotu nelze žádným způsobem detekovat(vážit), je to asi totéž jako kdybychom chteli na váze pro kamiony zvážit tabletu acylpyrinu.Velikost kvanta je asi jako zrnko máku a Jupiter.
Ve spektrech existuje určitá složka, říká se jí reakce atomových elektronů s vakuem, je to nevelká dobře měřitelná hodnota, jež dokazuje přítomnost určité hladiny Orgonu(černé hmoty).
Speciální teorie relativity neplatí pro fotony a gravitrony. Neutrino může letět rychleji než "c", horní hranaci zatím neznáme.
Domnívat se, že entropie neplatí pro Orgon je omyl, kdyby tomu tak bylo, musely by se objevovat v atmosféře přechodné svítící body.
Takto jsem si to vycucal z prstu........, jinak to neumim :-)
pekny den
Sysel


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od django1 »

Když se mě tu někdo třikrát zeptá, co chci, třikrát odpovím, že chci vědět jak došel k tomu, že vlnová délka je taková jak napsal a počtvrté mi odpoví rovnicí která říká že hmotnost je nekonečná, nevím co si mám myslet.

--------------------------------------------------------

Co se týče interferometru - vědci předpokládali, že aether ( orgon ? ) je prostředí, v němž se pohybují fotony aby se mohly šířit něčím jiným, než vakuem. Pokud orgon není prostředí, ale energie ( podobná jako foton ) , pak je celý interferometr zbytečný a detekovat hmotnou částici umíme jen kolizí s jinou hmotnou částicí ( nejlépe v urychlovači ). Zatím se z kanady ani z cernu žádná taková zpráva neobjevila. Nicméně to neznamená, že ji nepřehlédli prostě proto, že ji nehledali, nebo že má jiné vlastnosti, než očekáváme. Teoreticky tu prostor pro výskyt takové energie zůstává.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od Slavek Krepelka »

django1 píše: Pokud orgon není prostředí, ale energie
Pokud je mi známo, energie je termín definovaný jako vlastnost něčeho a to ještě dost relativní a nemůže existovat sama o sobě. Je jenom teoretickým konceptem. Z tohto důvodu jsem jaksi zmaten, jak by energie mohla být jakýmsi prostředím. S pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od django1 »

Obrat vąak nastal v druhé polovině 19. století. Jiľ bylo známo, ľe zvuk vyľaduje pro ąíření přítomnost přenosového média jako je vzduch nebo např. voda. Tímto způsobem doąli tehdejąí vědci k závěru, ľe i světlo vyľaduje k přenosu jisté prostředí. Toto prostředí nazvali éterem.

Přesně tak. Matematicky nám totiž pořád nevychází přenos vln vakuem. Umíme si představit a spočítat pohyb hmotného tělesa, resp. jeho těžiště prázdným prostorem, ale vlny musíme vsadit do něčeho. Proto v jedné teorii byl použit eter, v jiné temná hmota, temná energie a kvantovka je dokonce totálně nepředstavitelná, pouze vypočítaná.
Takže eter ( orgon ) není výplň prostoru, ale energie. Proto může mít vlastnosti fotonu a proto je možné, že ji fokusují geometrické tvary ( třeba pyramida ) a že ji přitahují, nebo zachycují pžedměty ( orgonit ). Pak je měření na interferometru důkazem neexistence něčeho jiného než orgonu , eteru.

Otázkou je, jestli je energie vlastnost hmoty, nebo hmota " zkondenzovaná " energie. V současné době se přikláníme k názoru, že vše kolem nás jsou projevy polí. Ve skutečnosti, když se srazí dva vlaky, nikdy se sebe nedotkly. Pouze interagovala silová pole - stejně jako když děcko strká magnetem autíčko které má na zádi magnet se souhlasným pólem. Pak ovšem není nutné, aby se el.mag. vlna vlnila v něčem. Takovou úvahu je ovšem potřeba podpořit alespoň výpočty a hrozí, že dojdeme k tomu, že celý vesmír vznikl i zanikl v jeden okamžik a my tu už jen sledujeme elektromagnetické stopy událostí, podobně jako když sleduješ akustickou stopu za letadlem, které už dávno odletělo. Taková představa ovšem zní dost šíleně a zbvuje nás svobodné vůle, protože už jsme všechno vykonali kdysi dávno. Na druhou stranu se tím vysvětlují predikce i osudy.

Tak daleko se já dostat nechci. Mš by stačilo, kdyby se k orgonitu, který přitahuje orgon daly připojit orgonovodiče a rozsvítit orgonožárovku ( nebo orgonoledovku podle Brusele )


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od sysel »

Tak jsem si trochu vyhrál :-)

Obrázek
Privesek: larimar, turmalinova tyčinak - verderit, ceske granaty, vltavín,girasol
Obrázek
Privesek:larimar, granat, pyrity, meteorit,girasol
Obrázek
Privesek:larimar, turmalinova tycinka, granaty, serafinity-andelska kridla,girasol

To je závan pozitivní energie. Jako privesky hnětou v naši blizkosti.
Jakou ochranu dnes použít??...Při zneužívání radiace pro ozařování atmosfery, EM vlnenim - BTS věže(proč se při používání mob. komunikace používá frekvence na které běží mozek??), chemy.....atd.
Příliv přirozene životodarne Orgonové energie si již tak jen můžeme přát. Takto si k sobě zbytky přitáhnout myslím není na škodu.

Preji krasny den :-)


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
mmorster
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 26 dub 2013 21:45

Mel bzch par dotazu

Příspěvek od mmorster »

Ahoj, mel bzch par dotazu ohledne orgonitu a jeho slozeni. Odpovedi jsem na ne v tomto foru nenasel. Doufam tedy, ze je toto vlakno jeste aktivni.
1. pryskyrice? Je lepsi polyuretan, epoxid nebo prirodni?
2. Je nutne pouzit pryskyrici? Vim, ze je mozne pouzit cukr,ale co neco jineho, treba nitroceluloza, nejaka vodou reditelna disperze, asfalt?
3. Kovove trisky nebo spony? Co je lepsi a proc? Podle toho jak funguje Reichuv ORAC, bych si myslel, ze je spis dulezitejsi jak moc dobry je to vodic.
4. Znate praci Karla Welze? Je jeho Life Energy totez co orgon?

Diky za reakce
mmorster


sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od sysel »

Zde nejake odkazy :-)

http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=15&start=240

Snad vše najdes.
Pekny den


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

"Orgonit" trochu jinak

Příspěvek od poota »

Postupným vývojem jsem dospěl k docela zajímavému zařízení mnou nadále zmiňované z důvodů, které není nutné zveřejňovat, pouze pod zkratkou PT.
Někdo v něm uvidí bifilární cívku, jiný Teslův transformátor, další UFko a nebo Keltskou spirálu. Jak už to tak bývá, pravdu budou mít do jisté míry všichni. Jedná se skutečně o variaci či modifikaci všeho jmenovaného a nejspíš i různého jiného.
Na přiložené fotografii je realizované PTčko o výšce 34 cm a průměrem koncových spirál 12 cm. Uprostřed centrálního sloupku je dvojice bipolárních elektrolytických kondenzátorů 47 mikroFaradů/35 V, připojených ke koncům "drátu" a současně propojených paralelně. Důvodem pro dva kondenzátory není zvýšení kapacity, ale dosažení symetrie.
Za část kočky na fotografii se omlouvám, ale o PTčko měla enormní zájem a dál jsem ji od něj dostat nedokázal.
Výroba není bez "zajímavostí" a člověk se při ní o sobě dozví mnoho nového, nicméně dá se zvládnout a lze na stejném principu vytvořit i zařízení podstatně větší.

Zdravím - poota
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: "Orgonit" trochu jinak

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:Postupným vývojem jsem dospěl k docela zajímavému zařízení mnou nadále zmiňované z důvodů, ....
:) Anri mne navedl na Reichenbacha, tož ho louskám. celkem jisté, že z něj vycházel Reich. Moc zajímavé čtění. V češtině jsem to našel, že vyšel v v roce 1992, ale na netu ke stažní jsem ho neobjevil. Mám ho jen v anglině.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: "Orgonit" trochu jinak

Příspěvek od poota »

V češtině nedávno vyšlo Karel Wágner: Reichenbachovo světlo
taky http://karelwagner.blog.idnes.cz/c/182578/ a http://karelwagner.blog.idnes.cz/c/167966/

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od sysel »

Super dílko :-)
Nedalo by se to proměřit proti uzemnení?? Myslim natlouct kus CU trubky do zeme, toto umistit nekde nahoru a cele to promerit, jestli to neco bude házet :-)
Vlastne je to podobné jedne trubce z trinity wandu.....
Obrázek
A co dat dolu a nahoru spíše podstavu nebo tvar tohoto a spojit to s podstavou pouze čtyřmi stranami.

Obrázek

vypada to jako sberac energie a takto by to jeste možna ožilo.....ale nejsem si jist :-(
..........a jeste to spojit s vodou.....
pekny den


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od poota »

sysel píše:A co dat dolu a nahoru spíše podstavu nebo tvar tohoto a spojit to s podstavou pouze čtyřmi stranami.
Dobročinnosti se meze nekladou. :D
Moje tvorba vychází z Drontského principu, kdy funkčnost zařízení je závislá na určité "představě" či obrazu "fungování".
Abych tu neplevelil, tak bližší je na http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=48&t=3386
U PTčka se uplatňuje bifilarita a rozdílný charakter koncových spirál a spirál centrálních, kondenzátory pak vytvářejí z dodané energie určité pole.
Tebou navrhované řešení u mně jasnou představu funkce nevyvolává, spíš pocit určitého "zmatku", ve kterém energie "neví" co má dělat. Což neznamená, že je to chyba toho zařízení - stejně tak může být chyba v mém vnímání něčeho, k čemu jsem zatím ještě nedošel.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: "Orgonit" trochu jinak

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:V češtině nedávno vyšlo Karel Wágner: Reichenbachovo světlo ...
Karel Wágner
"Pokud se vnímání pokus­ných osob v temné ko­moře alespoň vzdáleně podobá našemu vnímání světla, mělo by nás pak obklopo­vat na zemském povrchu ještě jedno fyzikální pole (o jiných frek­vencích a vlnových délkách než světlo), svou elektromagnetickou povahou světlu do jisté míry adekvátní, s vnímáním v temných komorách související. Ta­kovéto fyzikální pole by však, na rozdíl od světla, muselo pronikat (dle Reichenbachových poznatků) do struktury hmoty. Bylo by pak po­chopitelné, že u nejrůznějších látek, v závislosti na jejich chemických a fy­zikálních vlastnostech, docházelo i k po­zoro­vání nejrůznějších barev z celkového spektra."


Obrátil bych se spíše na kováře Reichenbacha. To co od něj čtu je prakticky kompletně popisování pokusnictví.

Panu Wágnerovi a nejspíše vykladači Reichenbacha samozřejmě uniká, že gravitační pole je strukturované a dynamické, tudíž, že v něm dochází k "rušení" (interference) = ke spektrálním (ne světla, ale složek gravitace) posunům překrývání statických vln gravitačních čar/vláken/vírů komunikace navíc vibrujících jako síť, navíc poskytujících prostředí šíření radiových vln jako síť, navíc vlnek "chaotické" tepelné vibrace původem v hmotě. Tato "rušení", v místech, kde dochází ke knostruktivnímu překrývání, dává vznik fotonům světla.

Celá naše fyzyka je úplně zprasená až na pár věcí z Newtona. To je taky důvod, proč toho Reichenbacha zakopli pod stůl. Ono s tou fyzikou je to jak s tím zdravotnictvím. Někdo má zatracený nezájem na tom, aby lidičkům došlo, co všecko to gravitační pole dokáže a jak úzce je spjaté i s psychickou manipulací hmoty a telepatickou komunikací všeho živého shrnuto pod nejapným pojmem ESP. Ono nejde totiž o fyziku, ale manipulaci člověčenstva.

Mezi námi, Ralph Snasbury, kterého jsem sem dal před pár lety v anglině toho Reichenbacha krásně domaloval svým pokusnictvím. Světlo, Petře, je jen důsledek aktivit gravitačních polí, stejně tak veškeré kvantované energie.

Podívej se Petře. Udělej si pokousek. Pusť si štěrbinkou bílé svělo přes prismatiký hranol a vkládej do toho "světla" barevné "filtry". Až zjistíš, že se barvy nefiltrují, ale mění, a že z "infračerveného" si s klidem vyrobíš "infrafialové" kouskem průhledného modrého plastiku, třeba Tě pár věcí o světle napadne. Tohle doprasil skvělý vykladač Newton. Lom světla absolutně nezávisí na jeho barvě. To, že se láme podle barev, je buďto pomluva, nebo pověra, ale není to pravda.

Jenže Newton vypadá jenom na nějaké ty chyby, možná ještě až po Maxwela atd. Ale od Einštajna a kvantový fyziky je to vše už jen fantasmagorické blábolení o Alence v Říši Divů a navíc úmyslné. Jde to zavádění všema vědeckejma discilpinama, of filosofie přes politiku, historii, fyziku, chemii, biologii až po ekonomii. Jedno vedle druhého. Podle toho to taky vypadá. Kdyby technologie visela na vědech, ne na vynálezcích, nemáme ještě pořád ani technologii středověku.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od poota »

S tím světlem si to vyzkouším, filtry mám, ale až bude hranol. Taky moc psů, zajícova smrt - mám toho teď rozvrtaného povícero a nejsou lidi ;)
Ta gravitace závisí na magnetickém poli a pohybu, o čemž mlží Keshe a předvádí v praxi i se světlem LaPoint. Taky zdroj energie není v nukleárních reakcích, jak se nám snaží vědi nabulíkovat, ale v "elektrických" polích http://jpavol.sweb.cz/V%20elektricke%20slunce.htm

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:S tím světlem si to vyzkouším,
:) Nezapomeň "filtry" jak před hranol, tak za něj :smoke:
poota píše: Ta gravitace závisí na magnetickém poli a pohybu ...
Přesně naopak. :mrgreen:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Dílna“