VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od Palo »

vlákno čisté - poo.

Toto vlákno je určené pro zkušenosti a dotazy ohledně tekutého chloritanu sodného smíchaném s tekutou kyselinou chlorovodíkovou před užitím, popřípadě pro porovnávání původního MMS s touto variantou.

Ze svých zkušeností mohu tvrdit, že když jsou lidé spokojení, nemají potřebu o tom nikde informovat. Bohužel je pro mě poněkud složité navrhovat ostatním tuto variantu, když je těžko dohledatelné, kolik osob bylo s touto změnou spokojených. Proto prosím všechny, kdo přešli na aktivaci kyselinou chlorovodíkovou, aby do tohoto vlákna napsali alespoň "Přešel jsem na chlorovodíkovou a jsem ... (spokojený/nespokojený)" nebo rovnou i své zkušenosti – ať jsou už pozitivní, či negativní. Pozitivní ohlasy ukážou na vhodnost přechodu z kyseliny citronové na kyselinu chlorovodíkovou a negativní zkušenosti mohou pomoci ke zjištění "kde vznikla chyba", dalším zlepšení či nějaké změně.

Edit: Snažím se už od začátku připojovat hlasování, ale nedaří se... Asi nestíhá databáze...

Edit2: Přiložen nový návod... Je upraven pro sadu VMS. Jde o to stejné, jen přibyly nějaké informace zkrz dotazy.
Přílohy
sada_VMS_NaClO2-HCl.doc
Novější návod, který je upraven pro sadu VMS.
(36.5 KiB) Staženo 1102 x
VMS_NaClO2-HCl_aktivace_pred_uzitim.doc
Návod...
(35.5 KiB) Staženo 977 x
Naposledy upravil(a) Palo dne úte 05 črc 2011 19:48, celkem upraveno 10 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od poota »

Přešel jsem na aktivaci kyselinou chlorovodíkovou a považuji to za mnohem "uživatelsky přívětivější" a s účinkem lepším.
Chuť ani zápach mě neobtěžují ani při ředění normální kohoutí vodou.
Kyselinu používám v koncentraci 5% lékařské=1,75% chemické, takže aktivuji 1:1 po dobu zhruba 30 vteřin. Tento způsob aktivace a používání je vhodný i pro zcela mimořádně roztržité penzisty, jichž jsem osobně dosti zdařilým exemplářem.
Tutéž kyselinu používám i při pití prosté vody - dávám 3 až 4 kapky do sklenice.
Po vyzkoušení HCl jsem kyselinu citronovou odvrhl jednou provždy.

Zdravím - poota
P.S. Výchozí surovinou je obyčejná technická HCL z drogerie, ředěná 1:20, to znamená do 19ti dílů vody za stálého míchání nalít pomalu 1 díl kyseliny.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Ze svých zkušeností mohu tvrdit, že když jsou lidé spokojení, nemají potřebu o tom nikde informovat. Bohužel je pro mě poněkud složité navrhovat ostatním tuto variantu, když je těžko dohledatelné, kolik osob bylo s touto změnou spokojených. Proto prosím všechny, kdo přešli na aktivaci kyselinou chlorovodíkovou, aby do tohoto vlákna napsali alespoň "Přešel jsem na chlorovodíkovou a jsem ... (spokojený/nespokojený)" nebo rovnou i své zkušenosti – ať jsou už pozitivní, či negativní. Pozitivní ohlasy ukážou na vhodnost přechodu z kyseliny citronové na kyselinu chlorovodíkovou a negativní zkušenosti mohou pomoci ke zjištění "kde vznikla chyba", dalším zlepšení či nějaké změně.

Edit: Snažím se už od začátku připojovat hlasování, ale nedaří se... Asi nestíhá databáze...
Nazdar Palo,

Pozitživně na pití je to snesitelnější s HCl, ale nepiju to, jenom jsem to pár dní zkusil, abych věděl jestli je rozdíl. Před časem jsme nějak nakousli poměr, nemám na nic teď čas, ale vidím to ze zkušenosti takhle.

Choritan a 10% HCl na pití jsou fajn, ale určitě je v to veliký přebytek kyseliny. To mi vyplývá z toho, že na mazání nohou to žere kůži, ne sice do přímo rozežrana, ale pílí to a když to člověk dělá denně, začne po rom lízt alespoň mně dolů kůže. Aktivace 5 MMS : 1 10% HCl (ve 40 kapkách DMSO) je už fajn a funguje. Aktivace před DMSO je stále o hodně rychlejší než 10% citrónovou. DMSO ji (soudě podle barvy) ještě zase akceleruje. Jsem si tedy dost jistý, že 5 : 1 se ještě stále postará o plnou aktivaci.

Mezi námi, nejen to odplísňovává, pokud to člověk nefláká jako já, nehty u nohou, ale úplně po tom zmizí za pát týdnů alespoň obdenního mazání okoralé sejry na patách atp. a absulutně nesmrděj nohy ani po denní 10h šichtě v komisňákách v tomhle vedru.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Choritan a 10% HCl na pití jsou fajn, ale určitě je v to veliký přebytek kyseliny...
Aktivace 5 MMS : 1 10% HCl (ve 40 kapkách DMSO) je už fajn a funguje. Aktivace před DMSO je stále o hodně rychlejší než 10% citrónovou...
Díky za info, ono to vlastně začalo tak, že jsme začali aktivovat chloritan 1:1 s 10% chlorovodíkovou. Pak jsme přešli na 2:1, následně 3:1 a nyní navrhuješ 5:1. Přiznám se, že již jistou dobu pro vnitřní použití neaktivuju a když aktivuju (pro jiné účely), tak to vždy trochu naředím.

Pokud zaktivuji 1:1 na vnější použití a bez ředění, tak to dělá na kůži nádherné fleky a stačí mít tuto směs i jen pár vteřin na ruce. K poleptání nedojde, jen ke změně barvy. Tyto fleky ani nijak nebolí, ale vypadají opravdu velmi zajímavě :lol:

Vzhledem k tomu, že mám s HCl jen pozitivní zkušenosti, nebojím se jí dávat více, ale také ředím. Pokud bych aplikoval přímo na kůži bez ředění, budu se držet Tvého doporučení 5:1 ;) ...ale znáš mě, já vždycky udělám nějakou odchylku, abych znal hranice ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Aktivace 5 MMS : 1 10% HCl
Ještě bych měl na Tebe Slávku jeden dotaz... Pokud bys aktivoval 1:1, použil bys stejně koncentrovanou kyselinu, jako poota, či jinou?
V čem je dle Tebe nevhodné použití větší množství kyseliny či koncentrovanější kyselina?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Palo,

Problém je v koncentraci a nevyreagované kyselině. DMSO očividně neředí tu směs ve smyslu vody a chová se to jako nenaředěné, dokonce to DMSO urychluje aktivaci, což ředění vodou zpomaluje. Pokud tedy je MMS aktivované i 1:1 (10%) ale dá se do sklenice vody, o nic nejde, přebytek kyseliny udělá jedině dobře. Na tohle je podle mne výborný ten betain, protože dokud nereaguje s něčím, není to kyselina a reagováním se to zase mění na cokoliv, jenom ne na volnou HCl.

Takže polopaticky,
Pokud to jde do vody řekněme na pití, extra kyselina je v rozumné míře šuma fuk, naopak, nejspíše ku prospěchu.
Pokud to vodou ředěné není a je to přímo k zevnímu použití,(probůh, ať to nikdo takhle nepije) pak je ten přebytek kyseliny v reakci volnou kyselinou v dané koncentraci, v našem případě 1:1 asi těch 10%, i když spíš o trochu míň, prdlajs. Reaguje na chlor peroxid a sůl. Clordioxid taky asi žere a sůl asi moc HCL ředit nebude. Takže tak nějak 10% volné HCL ve směsi během i po reakci.

S Půtou do značné míry souhlasím s mícháním si 5%. Jednak se člověk méně snadno závažně utne a sem tam nějaká ta kapka... Má to ale i tu výhodu, že čím je HCL řidší, tím je stálejší a méně vyprchá, takže je čím dál tím menší problém se skladovací dobou, když do toho člověk řekněme 3x denně leze, ačkoliv narůstá velikost flašky. Mezi námi, trochu kuchyňské soli HCl taky poněkud stabilizuje.

Koukám, že jsem ti přes všechnu snahu neodpověděl přímo na
"Pokud bys aktivoval 1:1, použil bys stejně koncentrovanou kyselinu, jako poota, či jinou?"

Jinou na zevní použití. Tam bych šel do 2% HCl 1:1.
Jinou na vnitřní, nechal bych to na 1:1 10% do maximálně deseti kapek MMS. Přes deset k deseti bych už dával jenom například 20 kapek MMS a 10 kapek HCl 10%. Důvodem pro 10% je jenom to, že se toho vleze dvakrát tolik do kapací lahvičky než 5%. :D

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

bohatý rodiče

Příspěvek od kutil »

Palo ahojky,
měl sem bohatý rodiče páč mi kópili dlóhy vedení :lol:
Než sem se dostal k reálnému braní MMS, tak na fóru již běžela bohatá diskuse o zkušenostech...
Totéž ta nová aktivace HCl.
Po čase sem ji taky zkusil a asi sem použil silnější koncentraci, nedělalo mi to dobře, dokonce se zvětšila četnost a aktivita pálení žáhy.... prostě sem si řek že sem něc potentočkoval a vrátil se k občasnému braní 6-tikapkovýho MMS s kys. citr. tak 2 až 3x týdně. Protože to není pravidelný a organismus mám slušně vyčištěné, tak se zřejmě stačí ta imunita sama srovnávat, zatím je vše OK ;)
Díky za vše co v této oblasti děláš, mě osobně tvé rady pomohly.
Naštuduju pořádně ten poměr ředění kyseliny (mám to uložený) a opět zkusím tu aktivaci HCl kem.
H.v.
PS- je zajímavý, že se mi s Betainem tvorba HCl v těle obnovila do normálu (už ho neberu) a blbne enem sporadicky když si dopřeju něco co bych neměl :oops:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Zkušenosti s aktivací.

Příspěvek od Batles »

Zdravím všechny.
Víc jak před rokem jsem vzal během měsíce přes dvě stě dávek MMS1 aktivované kyselinou citronovou.
Nemohl jsem to už ani cítit a byl jsem vděčný, že jsem mohl přejít na HCl. Asi tak 10 měsíců jsem bral preventivně asi 10x týdně MMS aktivované HCl a během té doby jsem se ustálil
na koncentraci 5% lékařské 1:1 kapce. 10% procentní HCl na mne bylo moc silné. Také jsem HCL běžně popíjel po jídlech, ustálil jsem se na 5 kapkách 5% HCl v deci vody, větší počet mně lehce naleptával hrdlo, bylo to dost nepříjemné. Možná mám slabou vrstvu ochranného slizu.
Koncem května jsem si začal dělat další kůru 7x - 9x denně 3 kapky MMS1 po dobu 28 dní. Po prvních dávkách aktivovaných pomocí HCl jsem to už nemohl ani cítit.
Přešel jsem na aktivování MMS pomocí 50ti procentní kyseliny citronové 1:1 a bez problémů jsem požil dvě stě dávek. Když jednu moji dávku omylem dostala manželka, ihned chtěla aktivovat jen kyselinou citronovou, protože to snáší lépe jak s HCl. Před rokem to bylo zcela naopak. Je docela možné, že všeho moc škodí......
Asi se mi obnovila přirozená tvorba HCl, protože dlouhou dobu beru denně mimo jiné i draslík. :D
Toť mé zkušenosti.
Naposledy upravil(a) Batles dne ned 17 črc 2011 7:43, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: bohatý rodiče

Příspěvek od Palo »

kutil píše:...nedělalo mi to dobře, dokonce se zvětšila četnost a aktivita pálení žáhy...
Nemohlo to být způsobené tím, že bylo nedostatek HCl pro imunitu? Chloritan s chlorovodíkovou může imunitu posílit vícekrát než klasické MMS s citronovou, pak tedy pálení žáhy či škytavka se může objevovat dřív než u klasického MMS – když imunita řeší zdravotní problémy a vznikne díky tomu pálení žáhy... Tehdy by pomohlo dát třeba tabletu Betainu HCL...

Pálení žáhy je vždy nedostatek trávicích šťáv. Jen je otázkou, jestli ty šťávy byly zničeny při trávení věcí dodaných "zvenku", nebo byly vyčerpány imunitou...

Pokud používáme MMS, tak nevíme co při pálení žáhy dělat... Pokud používáme k aktivaci HCl, při pálení žáhy si dáme naředěnou HCl, tam není co řešit... U HCl není důvod, proč by měla způsobovat pálení žáhy, ve většině případech po dodání HCl se pálení žáhy přestane...

Jednou jsem měl tak silné pálení žáhy, že jsem musel postupně spolykat 6 ks 600 mg tablet Betainu HCL, aby pálení žáhy přestalo. Kdybych to tušil, tak bych radši předtím žaludek "vyprázdnil"...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s aktivací.

Příspěvek od Palo »

Batles píše:...asi 10x týdně MMS aktivované HCl a během té doby jsem se ustálil na koncentraci 3,5% lékárenské 1:1 kapce. 10% i 5% procentní HCl na mne bylo moc silné...
...ihned chtěla aktivovat jen kyselinou citronovou, protože to snáší lépe jak s HCl. Před rokem to bylo zcela naopak. Je docela možné, že všeho moc škodí...
Určitě to byla 3,5% lékárenská? protože kdyby to bylo tohle ředění, tak jsi prakticky zaktivoval jen zlomek chloritanu...

Ono je celkem možné, že i to tělo chce trochu toho "heparinu" na nějaké ty breberky, ke kterým se bez něj nedostane... Kdo ví... Další věc na prozkoumání... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
edruid
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25 lis 2009 22:49

zkušenosti z aktivací

Příspěvek od edruid »

Zdravím a prosím o radu. Asi před 10 dny jsem dostala dosti bolestivý zánět dutin, rýmu a kašel. Ihned jsem nasadila MMS1 aktivované kys. citronovou. Nejprve 1 kapku se zvyšováním na 4 po hodině až hodině a půl. Proplachovala jsem si nos hodně zředěným aktivovaným roztokem 2 kapek a kloktala jsem 5 aktivovaných kapek. Celkový stav se za týden změnil k lepšímu jen trochu, včera mi bylo poprvé o dost lépe. Problém však spočívá v tom, že je mi zle od žaludku. MMS jsem brala střídavě v džusu (jabka, ananas, voda), a v kapslích. No vrhla jsem se do studování zkušeností zde na foru, cca po roce. Zkusila jsem aktivovat i citronem a zdálo se mi to pro mne přijatelnější než kys. citronovou. Pak jsem četla o aktivaci HCL. V lékárně mi včera namíchali 3,5% roztok. Včera jsem zkusila dle popisů na foru 1 sklenici 0,3 l se 3 kapkami po jídle, pak pozdě odpoledne 4 kapky aktivované 2 kapkami 3,5% HCL. Dnes ráno jsem si vzala první dávku v 8 hod. 4 kapky aktivované 2 kapkami HCL, v 9.30 hod. jsem užila ředění 1:1 (podotýkám, že kapátko,které požívám má menší kapky než když jsem si kapala z lahvičky, takže ty 4 kapky jsou tak 3,5 normálních kapek).
Po asi hodině to začalo, šílená nevolnost od žaludku, nafouklé břicho a od cca 12 hod průjmuju- nyní už jen téměř voda. Vrátila se únava - sotva ležím, natož chodím.

Pokud mi budete moci poradit budu ráda. Až do nynějších cca 4 hodin jsem zatím další dávku nebrala. Díky Eva
(Posílám dotaz poprvé, tak snad to dojde-ke svému věku to s počítačem až tak neumím)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti z aktivací

Příspěvek od Palo »

edruid píše:V lékárně mi včera namíchali 3,5% roztok. Včera jsem zkusila dle popisů na foru 1 sklenici 0,3 l se 3 kapkami po jídle, pak pozdě odpoledne 4 kapky aktivované 2 kapkami 3,5% HCL. Dnes ráno jsem si vzala první dávku v 8 hod. 4 kapky aktivované 2 kapkami HCL, v 9.30 hod. jsem užila ředění 1:1 (podotýkám, že kapátko,které požívám má menší kapky než když jsem si kapala z lahvičky, takže ty 4 kapky jsou tak 3,5 normálních kapek).
Po asi hodině to začalo, šílená nevolnost od žaludku, nafouklé břicho a od cca 12 hod průjmuju- nyní už jen téměř voda. Vrátila se únava - sotva ležím, natož chodím.
Zkus pít nějakou dobu jen HCl, takovou koncentraci, aby Ti chutnala. Při 3,5% HCl může jít o 30-60 kapek na půl litru vody. Stav by se měl zlepšit. Případně napiš, jak to pokračuje.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
edruid
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25 lis 2009 22:49

HCL

Příspěvek od edruid »

Děkuji za odpověď. Mohu ten půllitr vody s HCL popíjet delší dobu? Po těch vysokých dávkách vody v přechozích dnech mám dost velký problém vypít větší množství najednou. Navíc i když mám vodu odstátou, tak z ní cítím chlor. Jemně perlivá by asi nebyla moc vhodná?
Děkuji Eva


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCL

Příspěvek od Palo »

Jasně, lze pít dle potřeb. Perlivou je možné také použít.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
edruid
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25 lis 2009 22:49

HCL

Příspěvek od edruid »

Tak 13.7. jsem vypila 0,5 sklenici s 30 kapkami HCL, včera dvě se 35 a dnes 2 se 40. Dávala jsem si vodu jemně perlivou a to bylo dobře pitelné. Na MMS se zatím nemůžu ani podívat.
Při pití HCL jsem zatím nezaznamenala žádné významné reakce, jen jsem měla pocit jakoy mírného tlaku v krku v oblasti štítné žlázy, ale to s tím asi nesouvisí - nebo může? Od pití MMS mi přetrvává mírný ale stálý tlak na žaludku. Tak doufám, že se to upraví.
Jen mám ještě dotaz, kolik mohu za den vypít té upravené vody?
Děkuji za odpověď a přeji hezké dny. Eva


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“