Rakovina - doporučený postup

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

Hanko, právě jsi mě popíchla k tomu, abych se nad tím vším zamyslel :D
Z toho, co mi lítá teď hlavou mi vychází, že máme všichni pravdu, ale každý jen neúplnou :) Zkusím vysvětlit to, na co teď myslím.
Ještě dodám, že jsem někde zaslechl větu: "Tělo zvládne všechny choroby, jen musíme tělu dodat správné materiály k vyřešení problému."

Batles může mít pravdu v tom, že tělo si dělá zásoby všech možných podpůrných látek (v játrech?). To může poznat ze vzhledu rukou a dalších znaků, které mohou být pohledem patrné...

Na likvidaci nějakého problému potřebuje tělo určitou zásobu určitých látek. Látky z minerálů, bylinek a snad i některých léků či doplňků stravy si tělo může "vyzásobit sklad" - něco jako vlastní arzenál. Zcela jistě potřebuje energii na správnou vyváženost všech látek, musí se zbavovat přebytečných materiálů a udělat si v tomto skladě optimální vyváženost všech potřebných látek k boji s problémem a nezaútočí slepě jen tak, kdy např. předchozí "boje" nebyly úspěšné. Možná se také bojí, že neuspěje a snaží si nashromáždit mnohem větší arzenál, než by byl třeba, nebo snad i ví, kolik čeho potřebuje - to je otázka. Je celkem tedy možné, že kyseliny chlorovodíkové může mít někdo dostatek, pokud ale však převládá nějaká choroba, pak budou chybět látky jiné. Otázkou je, jaké to jsou látky, které chybí. Samozřejmě, že se sám neláduju jen chlorovodíkovou, nedávno jsem zkusil odkyselující směs a až po aplikaci ostřejšího chlorovodíkového "nápoje" jsem pocítit změnu a jakoby mi tělo řeklo "právě jsi se zbavil skryté malárie, kterou jsi měl až doposud", ale hned poté, co se mi ozvaly ledviny (jak následně Slávek správně vysvětlil). Potvrdit to zatím nemůžu, ale předtím jsem si také dával chinovníkovou kúru v tobolkách, hřebíčkové tobolky a nic moc se nedělo i přes pokračující doplňování HCl - tedy až jsem si vzal tu odkyselující směs a po nějaké době tu silnější chlorovodíkovou (s fosforečnou). Chyběly mi snad pouze některé materiály obsažené v odkyselující směsi? Doufám, že to tak bylo a že se stalo to, co předpokládám.

Mrkneme se na složení odkyselující směsi:

(40%) - 10 Uhličitan vápenatý - Calcii carbonas CaCO3
(32%) - 8 Hydrogenuhličitan sodný - Natrii Hydrogencarbonas NaHCO3
(20%) - 5 Uhličitan hořečnatý - Magnesii carbonas MgCO3
(4%) - 1 Hydrogenfosforečnan sodný - Natrii Hydrogenphosphas Na2HPO4-12H2O
(4%) - 1 Uhličitan draselný - Kalii Carbonas K2CO3

Fosfor mi také určitě nechyběl, poslední dobou jsem pil vodu s chlorovodíkovou a fosforečnou ;) Vápník to také nebude, mlíkem a mléčných výrobků jsem užíval průměrně, tam nedostatek těžko bude. Uhlík je v sodě bicarboně, dřív jsem toho měl spoustu a nic moc se neřešilo - ten to také nebude. Sodíku máme zcela jistě spíše přebytek z klasické kuchyňské soli. Draslík to také nebude, užívám sůl namíchanou s draselnou solí. Vychází mě snad jen poslední - hořčík. Možná ho moje tělo spotřebuje více nadbytek, možná i nějaké náznaky bývají, ale zase jsem měl období, kdy jsem pil Magnezie, ale je pravda, že spíše nárazově. Asi mi něco uniká :D Možná nebyl poměr minerálů správný a opravdu až ten poměr v odkys. směsi to dal dopořádku. Ale - tu odkyselující směs jsem míchal s ovocnou šťávou, došlo k reakci, chutnalo to velmi zajímavě, nebylo to vůbec špatné, připomínalo mi to jeden sirup, byl snad protiparazitický a dostal jsem ho když jsem snad chodil ještě do školky a tu chuť nikdy nezapomenu, jak to bylo dobrý ;)

Také je možné, že tělo průběžně potřebovává látky (ze svého shromaždiště) dle svých potřeb a málokdy dojde k vyváženému arzenálu k boji, včetně dostatečně nabuzeného imunitního systému. Je to jako Velká válka. I samotní vojáci musí mít zbraně, tanky, munici, stravu, radaristy, letectvo atd., musí být všeho určité množství a každá část musí perfektně spolupracovat...

Tato úvaha by mohla dávat smysl tomu, co se děje...

Troufnul bych si tvrdit, že chlorovodíková dokáže podpořit regulaci správného potřebného množství poměru látek v těle a to může být důvod, proč u lidí s rakovinou dochází k tak markantnímu zlepšení - v těle jsou obsaženy látky, které jsou nežádoucí a ty jsou za pomocí chlorovodíkové z těla vyčištěny.

Samozřejmě se běžně vyskytují zdravotní problémy, u kterých samotné dodávání HCl nestačí (nebo je kontraproduktivní) a teoreticky by stačilo dodat jednu konkrétní určitou látku, která se nevyskytuje jak v chlorovodíkové, tak ani v chlordioxidu, které mají zase, jak to vypadá, jiný účel. Také by to mohlo odpovídal, proč se lidem s MMS (VMS) daří z počátku velmi dobře a po nějaké době se zlepšování nedaří, ikdyž je jasné, že zdravotní stav není úplně nejlepší.
Navíc je celkem možné, že tělo si bere i potřebné "jedy" z homeopatik, aby vyřešilo nějaký problém... Vždycky jsem si myslel, že homeopatie je o naučení těla se s věcí vypořádat, nyní nad tím začínám pochybovat... Ale samozřejmě netvrdím, že homeopatie je nesmysl!

Z toho mi vychází, že naše mysl a tělo jsou dva odlišné svým způsobem "organizmy", kteří nemají až tak moc dobře propojenou paměť a tělo nemůže naší mysli jednoznačně říct, co potřebuje, ikdyž to může být dáno např. chutí. Ale jak máme vědět, "na co máme chuť", když jsme nikdy neochutnali nic, co naše tělo nutně potřebuje k vyřešení nějakého zdravotního problému - například měď, selen apod.? Běžně se setkávám s případy, kdy si tělo "samo řekne" kolik chce HCl. Buď konkrétní ředění chutná, nebo je ho třeba upravit ;)

Pokud se tedy zdá, že tělo nepotřebuje HCl, je jí tedy dostatek a přesto přetrvává nějaká choroba, je otázkou, co je třeba do těla doplnit a kdy se dosáhne optimálního poměru všech konkrétních látek. Pak až by mohlo dojít k vyřešení určitého zdravotního problému.

No řekl bych, že stejně časem přijdeme na to, že bude také důležitý pohyb, který bude fungovat při hledání jehly v kupce sena jako velmi silný magnet :D

Možná, že někomu bude připadat, že to jsou jeho slova... Nikdy jsem netvrdil, že je vše pouze z mé hlavy. Málokdy však přistoupím na něco, co si nevyzkouším a tím pádem si to spíš do hlavy jen zapíšu a pak zvažuji. Všichni co tu přispíváte, ve mě zanecháváte otázky, nad kterými přemýšlím – bez vás bych se nikdy nedostal tam, kde jsem, a za to vám děkuji.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od jani »

Palo píše:
hanka píše:Palo, jedlá soda se používá na odkyselování. Já ale nepsala o odkyselování, ale o nastolení správného pH tělních tekutin, které buňky potřebují, aby správně fungovaly a byly zdravé. Jestliže je prostředí kyselé, krvinky se proměňují na bakterie, a ty pak nacházíme jako původce nemocí a snažíme se je zlikvidovat...
To Hanko nebylo jen na Tebe, bereš to moc osobně ;) Ale stejně jsem přesvědčen, že pokud k těm změnám z krvinky na bakterii dochází (nedivil bych se), tak tu změnu krvinky na bakterii způsobí spíše určitá kyselina (hiprová, mléčná, apod.), nikoliv všeobecné kyselé pH.
Téma této debaty není mojí silnou stránkou,ale chtěla jsem se zaptat, co se týká odkyselování organismu, jak vidíte kalinat? Nedávno tu někdo dal příspěvek léčení raka za pomoci tohoto vin ařského odkyselovadla kalinatu. No a jeden z mých moudrých kámošů říká, že netřeba dodávat betain hcl do organismu, že při zdravé stravě ( ovo zel ) je ho dost a když náhodou ne, při nezdravé stravě, že stačí 40 dnů kůry pití a zvracení slané vody a to obnoví hcl ...
Myslím, že při dnešní stravě plné náhražek a umělin nejde nastolit správné PH, to žrádlo to musí zákonitě kazit


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

jani píše:...chtěla jsem se zaptat, co se týká odkyselování organismu, jak vidíte kalinat? Nedávno tu někdo dal příspěvek léčení raka za pomoci tohoto vin ařského odkyselovadla kalinatu. No a jeden z mých moudrých kámošů říká, že netřeba dodávat betain hcl do organismu, že při zdravé stravě ( ovo zel ) je ho dost a když náhodou ne, při nezdravé stravě, že stačí 40 dnů kůry pití a zvracení slané vody a to obnoví hcl ...
Myslím, že při dnešní stravě plné náhražek a umělin nejde nastolit správné PH, to žrádlo to musí zákonitě kazit
Kalinat = hydrogenuhličinat draselný aneb tzv. potaš (píšu to správně?) – Proč ne ;)

S tou HCl je to složité. Zcela určitě nelze považovat zdravé potraviny za ty, co se za zdravé všeobecně označují. Pokud někdo neměl nikdy pálení žáhy, nikdy nepřijde na to, co zničí tu trávicí kyselinu.

Zdravé potraviny NEjsou BEBE, NEjsou to nízkotučné jogurty, NEjsou to rostlinná másla atd.

Zdravé potraviny jsou domácí a to jakékoliv, ale třeba i domácí klobása, která například nezlikviduje tolik HCl jako oplatky z obchodu s chemikáliemi (zkřehčovadla apod.).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od hanka »

Palo píše: Hanko, právě jsi mě popíchla k tomu, abych se nad tím vším zamyslel :D
Z toho, co mi lítá teď hlavou mi vychází, že máme všichni pravdu, ale každý jen neúplnou :) ...
Jsem ráda, že jsi se nechal popíchnout :D ..Tvoje úvahy jsou zajímavé ... škoda, že výzkumná pracoviště, pro které není problém zkoumat a ověřovat, zkoumají až hotové výsledky, které lidé vymysleli, a to ještě většinou proto, aby je popřeli ...Oceňuji každého, kdo zůstává otevřený pro další úvahy, i když to momentálně vypadá, že má nějakou věc vyřešenou. :good:

Diagnostikování toho, co komu chybí a z jakého důvodu, je velký problém. Ale i když se to nějakým způsobem zjistí, zřejmě nebude stačit doplnit jenom ten chybějící prvek, protože k jeho zužitkování je třeba dodávat i jiné prvky a vitamíny (viz například Hořčík - ten potřebuje dodávat i vápník (v poměru Ca:Mg = 2:1), vit. C, E, a B-komplex).... Nejlepší zřejmě bude dodávat všechno a co nejvíce v přírodní podobě, kde jsou navazující vitamíny a prvky součástí rostlin.

No, není moudré vyhýbat se některým slovům nebo tématům, protože je vyslovuje také někdo jiný. Naopak, je dobře, když se potvrdí stejný údaj z více stran, aspoň nevzniknou pochybnosti o správnosti údaje ;)

Tobě se, Palo, podařilo popíchnout zase mě - takže s velkou pravděpodobností si objednám Betain HCl a ještě pár dalších věcí a udělám ještě jeden pokus... :lol:

To Jani: Taky si říkám, že ten kalinát zahrnu do jídelníčku. Už se na fóru dávněji probíral, ale jenom z hlediska dodávání hořčíku, brát ho jako zásaditý prostředek pro udržování dobrého pH je moc dobrý nápad :).
To 40denní zvracení je přírodní způsob, jak obnovit tvorbu HCl a stojí za zamyšlení, ale zní to dost děsivě ;) ... jogíni mají spoustu věcí vymyšlených ... Jinak se také obávám, že při dnešní stravě bude nastolení správného pH tělních tekutin problém :? , ale jsem optimista, na něco, co umožní lidem jíst i teplou stravu, se určitě přijde :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
rojtice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 21 úno 2012 12:18
Dostal: 3 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od rojtice »

Dobrý den, jsem tu nová a jde mi z toho všeho hlava kolem. Už měsíc zoufale hledám pomoc pro svoji maminku - 82 let - pravděpodobné Klatskinův tumor s metastázemi na játrech. Zatím nemá bolesti, je jen strašně slabá a čeká na zavedení stentu do žlučovodu. Zatím má zaveden jen provizorní vývod z jater do tenkého střeva (druhý byl vyveden ven, ale ten si maminka nechtěně vytáhla). Protože je dle lékařů stará, onkologové žádnou léčbu ani nenavrhli. Jakákoliv zmínka na netu o tomto tumoru končí smrtí nemocného a slovy:"je mi líto a přeji mnoho sil". Proto prosím všechny, co o této hnusné nemoci něco ví a můžou pomoci. Zatím dávám mamince jedlou sodu s javorovým sirupem - teď už jednou denně (po 10 dnech užívání 3x denně) a dále přípravek B17 APRICARC 2x denně 2 kapsle. Dále dělám pro maminku zeleninou šťávu z červené řepy, mrkve, kousek celeru, kousek syrového bramboru a černé ředkve. Tu pije 1 denně cca 1-1.5 dl. Rovněž se snažím, aby maminka jedla stravu, šetřící játra. Zakoupila jsem literaturu o MMS, Léčení rakoviny od dr. Clark, ale moc z toho všeho nechápu. A hlavně, nevím co vlastně dělat- zda maminku "odčervit", nebo nasadit MMS, nasadit hladovku apod. Prakticky každá rada má někde zmínku, že to může pomoci - ale pozor také zhoršit a urychlit průběh nemoci. Prosím nevíte někdo o někom, kdo tuto nemoc překonal - přežil? A hlavně JAK???
Předem děkuji za jakoukoliv pomoc. Rojtice


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

rojtice píše:Dobrý den, jsem tu nová a jde mi z toho všeho hlava kolem...
Přidal bych tablety Betain HCL a teď zkouším vit. C s jedlou sodou (askorbát sodný)... Zdá se, že je to slušná zbraň proti kdečemu... Ač je vit. C antioxidant, podporuje červené krvinky v navázání kyslíku a lepší obrannou reakci organizmu, výsledky jsou dle mého názoru velmi slušné, lze porovnávat s MMS. MMS funguje v organizmu od hodiny do několika hodin, askorbát funguje ještě déle, snad i jeden den...
Dávám lžíci vitamínu C na 0,5 litru vody a přisypávám zhruba polovinu jedlé sody, následně se vypije buď vše naráz nebo postupně. Chuťově jde o ostřejší minerální vodu. Není to drahé a může to být velmi účinné...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od poota »

rojtice píše:.. Dále dělám pro maminku zeleninou šťávu z červené řepy, mrkve, kousek celeru, kousek syrového bramboru a černé ředkve. Tu pije 1 denně cca 1-1.5 dl. Rovněž se snažím, aby maminka jedla stravu, šetřící játra. ..
Mícháš dohromady několik postupů, které rakovinu řeší, ale každý jiným způsobem.
Tahle šťáva je z kůry pátera Ferdy, ale k ní se pijí ještě čaje, které jsou pro správné čištění také nutné. Ale nejdůležitější při této kůře je to, že se k těm šťávám nesmí požívat nic "pevného", aby tělo bylo dokonale bez přísunu jakýchkoli bílkovin - dokonce i ta šťáva se má filtrovat.
Odkazů na Protirakovinovou kůru pátera Ferdy je víc, a to i na tomhle fóru, např.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 994#p29994
nebo
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 71&#p71371

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

poota píše:Tahle šťáva je z kůry pátera Ferdy...
Je celkem zajímavé, jak většina tvrzení pátera Ferdy a moje vůbec nekolidují ;) Například to sádlo, chemie apod.

Na druhou stranu páter Ferda neměl k dispozici HCl, různé druhy MMS apod., je celkem možné, že při správné kombinaci by mohly být výsledky ještě lepší... Cítím, že bych se tou kúrou měl více zabývat ;)

Jinak pooto, malá technická... Není kůra jako kúra :)

Kůra stromu - píše se ů

Kúra jaterní či hřebíčková - píše se ú

Nedokážu si představit, že by někdo používat "kůru" nějakého člověka k léčbě ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Palo píše:Jinak pooto, malá technická... Není kůra jako kúra :)
:shock: máš úplnou a neoddiskutovatelnou pravdu :oops:
pokusím se o nápravu - naštěstí to není moje jediná chyba, takže dokonalost mi opravdu nehrozí :D

Zdravím a děkuji - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od hanka »

rojtice píše:...
Ahoj rojtice,
myslím, že dosud jste na to šly velmi dobře. Za 10 dnů by už mohlo dojít ke zlepšení. Další postup záleží na kondici matky - abys ji tou přemírou léčení spíš neutrápila ... starší organismus snese něco jiného, než mladý. Tak mě napadá - jak je na tom maminka psychicky? Jak svoji nemoc přijímá ona - chce bojovat, nebo se poddává a bojuješ jenom Ty?
Kdyby to nebylo dobré, zkus ještě tenhle odkaz http://www.dedekkorenar.cz/poradna/tema/1153.html . Dávám ho sem proto, že paní měla stejný problém a je tam na ni kontakt-můžeš se jí zeptat, jestli to pomohlo. Osobně bych se přikláněla k pootovi (je to vlastně pokračování vámi nastoupené cesty).
Držím vám palečky. Hanka.

P.S. A ještě Ti chci říct - rojtice, nezapomínej přitom na sebe ......
Naposledy upravil(a) hanka dne čtv 08 bře 2012 13:39, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
rojtice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 21 úno 2012 12:18
Dostal: 3 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od rojtice »

Ahoj Hanko i ostatní, všem díky za podporu. Míchala jsem vše dohromady, protože maminka nechtěla jíst vůbec nic. Bohužel do všech těch s..... jsme všichni ještě onemocněli chřipkou se šíleným kašlem. Ta už je za náma, maminka začala trochu jíst a i se pohybovat. Psychicky se zlepšila moc. Snad jí něco z toho mnou namíchaného guláše pomohlo. Sirup se sodou dostává stále 1 x denně, ph moči je mezi 7 a 8. Dál dostává ostropestřec, B 17 - apricark a dělám dál i zeleninovou šťávu pana Ferdy. Vím, že je určená na dietu, ale říkám si, jsou v tom vitamíny, minerály. Při tom, jak málo toho maminka snědla, jí to může jen prospět. Včera jsme byly v nemocnici na kontrole, připadlo mi, že se doktor diví, že je maminka ještě živá. Výsledky z krve jsou prý výborné a objednal maminku na ERCP - což je zavedení metalického stentu do žlučovodu. Ten by měl pomoci odvádět žluč z jater. Játra má maminka zvětšená a s metastázemi. Ale snad proto, že jí doktor řekl, že jsou výsledky rozboru krve výborné, začala maminka věřit, že jí moje léčba pomáhá. Musím říci, že má od doktorů jen lék na žaludek - na lepší trávení. Jinak pomáhej Bůh. Já stále věřím, že se objeví něco či někdo, co či kdo pomůže.
Dědek kořenář mi nejde otevřít - asi dělám něco špatně. Budu to zkoušet. Díky všem - Rojtice


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od hanka »

rojtice píše:... Včera jsme byly v nemocnici na kontrole, připadlo mi, že se doktor diví, že je maminka ještě živá. Výsledky z krve jsou prý výborné ... snad proto, že jí doktor řekl, že jsou výsledky rozboru krve výborné, začala maminka věřit, že jí moje léčba pomáhá. Musím říci, že má od doktorů jen lék na žaludek - na lepší trávení. Jinak pomáhej Bůh. Já stále věřím, že se objeví něco či někdo, co či kdo pomůže...
Řekla bych, že chválabohu, že ji onkologové nevzali do své péče :). Jestliže se maminka zlepšila, znamená to, že jsi to vymyslela dobře.
Někde tady na fóru je příběh otce jednoho našeho člena, který se vyléčil z rakoviny tlustého střeva. Šel na to taky přes odkyselování, ale s pomocí kalinátu. Jeho příspěvek se čte přes nějaký odkaz, ale nemohu ho najít, ačkoliv ho dva dny hledám (možná bude mimo téma vlákna?). Snad si vzpomene někdo jiný a dá to sem ...


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup: Kalinat

Příspěvek od kalyp »

mal som to zalozene!
Přílohy
Nová položka Dokument programu Microsoft Office Word.docx
(25.87 KiB) Staženo 409 x


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od milnem »

Soubory mně na obnovených stránkách fóra nejdou otvírat tak nevím,jestli neuvedu stejný link týkajícího se kalinatu:

http://rakovina.nazory.eu/soda-bikarbona


julia
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: ned 02 led 2011 0:17

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od julia »

beatlesuv príbeh


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“