Rakovina - doporučený postup

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
julia
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: ned 02 led 2011 0:17

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od julia »

rada by som si prečítala ten príbeh a neviem ho najsť,mozeš mi pomocť,Baetles?potrebujem silu :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milnem píše:Soubory mně na obnovených stránkách fóra nejdou otvírat tak nevím,jestli neuvedu stejný link týkajícího se kalinatu:
http://rakovina.nazory.eu/soda-bikarbona
Ten jeden italský felčar je Dr. Simoncini. Úspěšný byl, než se do něj navezla ortodoxní medicína a vydyly na něj mezinárodní zatykač, aby se zodpověděl ze smrti jedinné pacientky s rakovinou prsů, která mu po jeho operaci zemřela a které svou metodou nepomohl na rozdíl od stovek a možná i tisíců lidí který z rakoviny vytáhl. Je zde ale nutno podotknout, že Simoncini používal (možná i používá( nevím jak na tom je) sodu bikarbonu během operací operovatelných nádorů k ničení plísňové infekce, která tyto nádory zapřičiňuje. V podstatě používá štědré zalévání a vymývání rány roztokem bikarbony a před kompletní zašitím ránu ještě bikarbonou napumpuje a nejspíš ji na ráně i drží do zahojení.

To nemá nic společného s vnitřním užíváním bikarbony například míchané s javorovým sirupem. Zde se podstatně úspěšněji potýká s rakovinou jiná a daleko zásaditější látka, a to chlorid cesný. Taky to není všelék, ale jeho účinnost je fenomenální a z toho, co mohu usoudit z dostupné literatury, pokud je jím rakovina doléčena, nedochází k recidivě. Bohužel mluvíme opět o sebeléčení a tím pádem o neodborné kontrole užívání, kdy dochází k předčasnému odstavení jedince z kůry v momentě, kdy ho buďto ortodoxní diagnostika, nebo jeho úsudek vede ke skončení kůry. V momentě, kdy k tomu dojde, nastane eventuelně recidiva, na kterou metoda už podruhé nezabírá. Snad i z tohoto faktu by mohlo být jasné, že plíseň, která nebyla odstraněna, otrávena kompletně, se takovému prostředku připůsobí, nějak zmutuje a další nápor už přežívá bez ztráty květinky. Snad to někomu připomene to, co se děje s antibiotiky.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Batles »

julia píše:rada by som si prečítala ten príbeh a neviem ho najsť,mozeš mi pomocť,Baetles?potrebujem silu :)
Ahoj Julia,
za chvíli ti napíši přes Soukr. zprávu a dodám sílu, nic se neboj :D
Batles


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:...během operací operovatelných nádorů k ničení plísňové infekce, která tyto nádory zapřičiňuje...
No není to každý případ rakoviny, ale je to zajímavý. Jak to vypadá, tak MMS/VMS atd. plísně úspěšně likviduje, zbylé toxiny se dostanou do lymfy, lymfa začne otékat - a co potom? Někteří doktoři mechanicky odvodňují, někteří odvodňují tabletkami, ale stejně to evidentně nepomůže. Ledvinové čajíčky jsou slabým odvárkem. Proč je lymfa zablokovaná? Co je s těmi ledvinami a co s tím dělat? Pomůže snad nějaká sůl, event odkyselující směs, při které vznikne v žaludku hromada solí? Není to jen o tom, že ledvinách chybí nějaká látka, která je podpoří? Jestli by to byla jen taková hloupost, pak bychom mohli vyhrávat vícekrát...
Na co vlastně "běhají" ledviny?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: No není to každý případ rakoviny, ale je to zajímavý. Jak to vypadá, tak MMS/VMS atd. plísně úspěšně likviduje, zbylé toxiny se dostanou do lymfy, lymfa začne otékat - a co potom?
:D Nazdar Palo. Radši se ptát: "Co před tím?" Počteme-li si v Dr. Guyově rozborech a vývodech, dojdeme k podezření, že tenhle problém blokády nenastává díky rakovině, ale že naopak rakovina do značné míry následuje po této blokádě. Ono se to jenom při rakovině dokáže zatraceně horšit, až to začne být patrné i bolestí a hmatatelným zvětšením uzlin. Co s tím? Dostat z uzlin atd rez. a to pokud možno ještě před vypuknutím rakoviny. Sprostou železnou rez, která se v nich ukládá, způsobuje v nich zíánětlivost a ucpávání mízních kanálků díky permanentnímu otoku. Odpověďí je totéž, čím se rez a kysličníky vůbec odstraňujou v metalurgii. HCl. Dokonce to řeší i rakovinnou chudokrevnost bez dalšího dodávání železa pacientovi.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Odpovědí je totéž, čím se rez a kysličníky vůbec odstraňujou v metalurgii. HCl. Dokonce to řeší i rakovinnou chudokrevnost bez dalšího dodávání železa pacientovi.
Podle toho, co povídáš, by lymfu měla řešit HCl, ale ona otoky způsobuje... Řekněme, že to, co popisuješ, to HCl-ka dělá, tedy, že rozpustí ty kysličníky. Řekněme, že tu "rez" jak popisuješ, tu rozpustí, ale nevyloučí se to z těla a vzniknou otoky. Jako bychom dělali to co chceme, ale nějak blbě - nechce se těm otokům z těla ven... Nemožu si pomoct, nedává mi to smysl a tím pádem jsem na mrtvým bodě. Opět mě napadají zas jen ty soli...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Nemožu si pomoct, nedává mi to smysl a tím pádem jsem na mrtvým bodě. Opět mě napadají zas jen ty soli...
Hádám, že dost táleží na způsobu aplikace. nelze předpokládat, že ústně podávaná HCl se nevytluče dříve, než má šanci se do lymfatického systému dostat. Pak se samozřejmě lymfatické cesty spíše dále a rychleji zanášejí tím, co ta HCl uvolňuje jinde. Se svalovou injekcí to nebude o moc lepší, ale přeci a s krevní to snad jde. Ono asi ještě taky jde o ty další složky Guyovy formule, především o potasium arsenitis. Nicméně, čert ví, jak by se chovala HCl s citrátem sodným v rozumné míře. Akorát se na to budou těžko shánět dobrovolníci :bhead:. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:...pak se samozřejmě lymfatické cesty spíše dále a rychleji zanášejí tím, co ta HCl uvolňuje jinde.
Zanesená lymfa, nečištěná - tak že by šlo opravdu o nemoc lenochů, co se nevypotěj a řešením by opravdu mohla být sauna, jak jsem psal jinde?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:....... a řešením by opravdu mohla být sauna, jak jsem psal jinde?
V Německu prej termální terapie rakoviny docela frčí. Ani ne sauna, horká vana co se snese. Nečetl jsem detaily jak často a na jak dlouhi, ale prej to docela pracuje. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

Jsem rád, že jsi mi to napsal.... V těchto případech rakoviny bych řekl, že to určitě pomůže...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
rojtice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 21 úno 2012 12:18
Dostal: 3 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od rojtice »

Ahoj všichni, protože jsem se zde zhruba před třemi měsíci prosila o radu, píšu dnes svoji zkušenost - třeba to někomu pomůže. A snad to někoho i bude zajímat. Maminka stále žije, v současné době je její stav jako na kolotoči. Někdy je jí lépe, někdy hůře. Připadá mi, že je to i podle počasí - že na něj její těle reaguje. Jsou dny, kdy je jí celkem fajn, luští křížovky - číslovky, sudoku a koukne i na tv. Jsou dny, kdy je jí mizerně. Váhově je stále stejná. Musím řici, že užívá stále stejné věci - APRICARC - 2x denně 2 tablety, jednou denně lžičku javorového sirupu se sodou, 3 x denně tobolku reishi, 1 x denně lžičku ostropestřecové tinktury - dělala jsem ji sama, 1 skleničku zeleninové šťávy - bohužel teď není černá ředkev, takže jsme jí nahradily Rabanonem - 2 ampulky ráno na lačno. Jako poslední večer před spaním maminka sní asi tak 1 dcl tučného tvarohu se lněným olejem a semínkem. Moc jí to nechutná - tak proto jako poslední. Také používáme denně 20 min doma vyrobený zapper. Pochopitelně se jí snažím donutit jíst co nejvíce čerstvého ovoce. Jo a nejí skoro nic, kde je bílý cukr. Takže stav zatím dá se říci stejný. Musím říci, že se snažím maminku co nejvíce psychicky povzbudit, přesto má chvíle pocitu nihilismu. Jako zrovna teď - asi před třemi dny začala mít bolesti na pravé straně v pase. Dost mi to vystrašilo, znovu jsem začala uvažovat o MMS. Jen nevím, zda neutralizovat kyselinou citronovou nebo HCl, zda nechat přebublat či pít čerstvě aktivovaný a v neposlední řadě i kde koupit. Jste ochoten někdo zde na fóru mi sdělit svůj názor či radu? Moc děkuju předem.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

rojtice píše:Jen nevím, zda neutralizovat kyselinou citronovou nebo HCl, zda nechat přebublat či pít čerstvě aktivovaný a v neposlední řadě i kde koupit. Jste ochoten někdo zde na fóru mi sdělit svůj názor či radu? Moc děkuju předem.
Aktivaci jednou a druhou kyselinou si vyzkoušej, která bude lepší a se kterou budou lepší výsledky.
V jednom případě, kdy bolely játra/žlučník, tak pomohlo doplňování HCl, prakticky z hodiny na hodinu...
Kde sehnat HCl se tu už několikrát psalo, buď mi můžeš naposat SZ a zajistím, nebo se řiď rady pooty - použij funkci hledání zde na fóru: http://www.upramene.cz/forum/search.php (poota tu již několikrát psal, kde HCl sehnat a jak naředit).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Parasiti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Tak jsem tady na fóru začal konečně pročítat vše o parasitech. Chtěl bych velice poděkovat Palovi a Dancee specielně za přiloženou literaturu a všem ostatním dohromady za další přílohy a zkušenosti, co sem přistrčili. Každý s rakem by si měl všechna vlákna a přílohy týkající se této tématiky projít a stejně tak by si to měli projít všichni, kteří trpí různým škubáním svalů a kde čeho. Že jsem se do toho nezakousl dřív :bhead: U mně je to jasně svalovec a kdo ví co ještě. Kdybych nebyl pitomé, dal na své prvotní tušení a nenechal se oblbnout jak testama, tak nějakou compovou diagnostikou, měl jsem to dnes už nejspíš vyřešené. Na straně druhé bych se zdaleko tolik nepřiučil. Asi jsem taky Američan a musel jsem si první protápat všechny špatné cesty a bažiny :roll:
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Parasiti

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Každý s rakem by si měl všechna vlákna a přílohy týkající se této tématiky projít a stejně tak by si to měli projít všichni, kteří trpí různým škubáním svalů a kde čeho. Že jsem se do toho nezakousl dřív :bhead: U mně je to jasně svalovec a kdo ví co ještě.
Mě to škube (spíše nenápadně pohybuje se) už hrozně dlouho a stále - pouze na lýtkách. Cizopasníka žádného nemám - tohle u mě opravdu není způsobeno cizopasníkem. Jediné, co je mě stále měřeno, je malárie. U mě to dělá ona, je zalezlá někde, kde to způsobuje možná i "na dálku".

Ona ta malárie bývá i u lidí s rakovinou, ale nemusí to být pravidlem. Ono se dá říct, že jí má každý hypochondr.
Běžně ta malárie, když se v těle zabydlí, tak zatíží imunitu natolik, že tělo začne nabírat každou breberu, co potká. Pak se u Bláhové popíše celá A4ka se seznamem breberek, ale ta malárie má celkem slabej signál, takže ji opravdu lehce přehluší nějaká jiná brebera - bývá úspěšně při prvních a často i při dalších měření skrytá. Podle toho, co mi H. Bláhová povídala, tak jsem byl vlastně první člověk, u kterýho to naměřila a kvůli tomu se začala na to zaměřovat, protože podle příznaků a jejího měření to furt nedávalo smysl - musela jít do hloubky a právě až pak na to přišla. Šlo o pocení, původně bylo předpokládáno, že to dělá borelka. Ale té jsem se zbavil a potily se mi ruce dál...

To, že to zní divoce, ještě neznamená, že to tak není. Prakticky u jednoho člověka, co si stěžoval na candidu, na problémy s trávením a únavu (není odsud z fóra), jsme postupně došli k závěru i bez diagnostiky (podle popisu od H. Bláhové), že má vlastně malárii.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Parasiti

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Každý s rakem...
Když jsme už u toho pocení... Včera jsem měl hovor, že jedna paní (s rakovinovým nádorem na krku) užívá Lymfatex od Joalisu a že to evidentně podporuje pocení (resp. nastartuje to podporu pocení při ohřátí těla):
http://www.lecivestranky.cz/product/joalis-lymfatex-34/
To pro zajímavost.
Jonáše moc rád nemám, tak kdyby někdo našel alternativu, tak bych to uvítal ;)
Doplňující informace:
Lymfatický systém je kanalizací lidského organismu a patří také do imunitního systému. Jeho funkci poškozují plísně a jiné infekce, těžké kovy a záněty nejrůznějšího původu. Vznikají otoky a ve tkáních se hromadí škodlivé látky.
Takže to sedí ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“