Rakovina - doporučený postup

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Plísně jsou záludné a dokáží se velice dobře přizpůsobovat a...
No Slávku, já nevím. Mě to do mé logiky moc nezapadá, ikdyž některé Tvé úvahy mohou být správné.

Tvrdíš, že jsi MMS/VMS/PMS1 vnitřně zkoušel a nepomohlo to?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Batles »

Slavek Krepelka píše:Pokud to ještě není jasné, na to, aby plíseň mohla přežít v kyselém prostředí, musí produkovat zásady na neutralizaci. Pokud musí přežít v zásaditém, musí produkovat kyseliny. Pokud ale produkuje kyseliny, je metabolicky kyselá, nemá se dalšímu okyselení čím bránit, Zrovna tak to stojí obráceně, je-li její metabolismus zásaditý, aby si hověla v kyselém prostředí, nemá se další zásaditosti čím bránit. Proto taky spousta lidí tady v Americe chlastá na nemoce jablečný ocet. Koukal jsem na to jak vejr, ale dost lidem to vyřeší problémy a dost lidem ne. Ono tedy v tom octu jsou samozřejmě ještě jiné mňamky, ale ta kyselost vypadá jako podstatná.
Ahoj, Slávek.
Ahoj Slávku,
moc už do diskuzí nepřispívám. Od té doby, co jsem popsal svůj způsob léčby raka, mně byl "odejmut" veškerý volný čas a nemám to srdce lidem neporadit přesně co, jak a proč.....

Ke tvé pěkné a správné úvaze o plísni: Bavíme se ovšem o tom jak se zbavit plísně na povrchu, protože pokud neupravíš vnitřní prostředí, které musí až na vyjímky (krevní řečiště) kolísat, plíseň bude žít, ale ty to víš.
Jak tedy na povrchu zastavit ať zásaditou, či kyselou potravu? No přece sterilitou.

Na to nám stačí tzv. mrtvá voda, vyráběná elektrolýzou. Nevadí, že je kyselá, ona je především sterilní.
Plísňové problémy mají jednoho společného jmenovatele. Je to nedostatek vitamínu A a zinku. Oni se vzájemně potřebují specielně k tomuto problému. Ještě to ale není všechno - mluvíme pořád o odstranění plísně na povrchu - ty plísně je potřeba párkrát potírat vitamínen E, nejlepší způsob je éčko, obsažené v oleji. A namočit párkrát nohy do mrtvé vody tak na 15 minut o teplotě baj voko 36 stupňů. Je to levný způsob, jednoduchý a hlavně účinný.

Co se týče popíjení jablečného octa, popíjení HCl, popíjení jedlé sody, užívání velkých dávek vit.C, nebo vit.D, má vždy svůj význam a jak sis všiml, mnohdy velmi pomůže (těmto věcem říkám "rychlá záchranná brzda"), ale v řádu týdnů jsou potíže zpět. Proč asi?
Např. Palovi rady stále používat a popíjet HCl a pěkně silnou koncentraci (sám ses na to ozval, moc se ti to nezdálo) je cesta do pekel. Víš co se stane za dva tři týdny s tělesnými tekutinami při takovémto ládování se HCl, nemluvě o rakovině? Je to přímo hororové! Pár příspěvků vepředu sám píše, že se mu ozvaly ledviny. Bodéď by né, když dostaly takovou várku :mrgreen: A pak mu prý zas bylo líp. Jasně, že muselo. Ledviny a chemička (játra) si oddychly a vrátily se do normálu.

Nejdůležitější je zásobit naši chemickou továrnu co největším počtem potřebných minerálů tak moc, aby si mohla naplnit i svoje zásobníky. A pak se stane takový malý zázrak. Tělesné tekutiny začnou samy kolísat, tak jak mají i při běžné stravě! A test jedlou sodou najednou potvrdí, že už není potřeba doplňovat žádnou kyselinu chlorovodíkovou. Tak to je. Tato úprava trvá týdny, až měsíce. Velmi záleží na každé individualitě a rychlosti látkové výměny, to je právě ta konstituce. Po čase se zase vlivem nevyrovnané stravy vrátí do starých kolejí, než se opět doplní zásobníky, nebo pokud člověk dostane rozum a začne se o sebe starat. Pak je zas dobře.

Vnitřní inteligence těla je tak velká, že ji do dnes odborníci nejsou schopni pochopit, jak je to možné! Takže říkají, že jediná buňka lidského těla je tak složitá, jak celá zeměkoule! Buňka v palci u nohy přesně ví, co právě teď dělá buňka v pravém uchu úplně nahoře. Aspoň to se jim podařili změřit :D Ale jak sakra mají měřit intelegenci těla, když tam nejsou žádný dráty :D
Jestliže v játrech probíhá 400 chemických pochodů každou vteřinu, nemáme ani šajnu, co všechno se tam děje. Játra ovšem přímo milují malé a jemné dávky. Ne nárazy. Přetěžuje je to. V klidu si pak mohou vytvářet katalyzátory, o kterých jsme zatím nikde na forech nemluvili a při tom, je to tak důležité. Nojo, ale to by člověk potřeboval daleko víc vědomostí :x

Slíbil jsem ti před časem, že ti dám vědět, až najdu způsob, jak dostat do těla všech nutných 48 prvků pro tělo v organické podobě. Já to našel ve svých dvacet let starých poznámkách. Pustím se do výroby, bude to nějaký čas trvat, ale všech 48 prvků budu mít v ruce v organické podobě. Považoval jsem to naštěstí za tak důležité, že jsem to nevyhodil :)

Jen pro konkrétní příklad něco nám blízkého: Při zvýšené funkci štítné žlázy je nutné dodávat: jód, měď a zinek.
Při snížené funkci však toto: vápník jód, fosfor a zinek.
Proč však nestačí jen jód, měď a zinek na nesprávnou funkci? No protože v těle je absolutní nedostatek vápníku a fosforu!
Každý výrazný nedostatek stopových prvků se zcela přesně projeví konkrétní nerovnováhou (konkrétní nemocí).
Je noc, jdu se dívat na NatGeoWild a pak spát.
Ahoj, Batles :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Např. Palovi rady stále používat a popíjet HCl a pěkně silnou koncentraci (sám ses na to ozval, moc se ti to nezdálo) je cesta do pekel. Víš co se stane za dva tři týdny s tělesnými tekutinami při takovémto ládování se HCl, nemluvě o rakovině?
Co se stane? Mám totiž trochu jiné vysvětlení.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od hanka »

Přidám také svoji trošku do mlýna. I já jsem na 100% přesvědčena, že je to právě kyselé prostředí, které umožňuje všechny ty těžké a chronické nemoci. Už mikrobiolog Antoine Bechampé zastával teorii pleomorfismu, jež říká, že buňky se vyskytují v mnoha formách, podle toho, jaké je prostředí obklopující buňky. Buňka je zdravá pouze tak, jak jsou zdravé tekutiny, ve kterých se koupe. Překyselení tekutin umožňuje buňkám transformovat se nepříznivým způsobem. Současný mikrobiolog Robert O. Young popisuje svoje ohromení, když pozoroval v mikroskopu krevní vzorek pacientky, který nebyl před před analýzou upraven obvyklými fixačními látkami, které buňky usmrcují - živá červená krvinka se před jeho očima proměnila v bakteriální buňku, která se chvíli pohybovala krevní plasmou, a potom se znovu proměnila v červenou krvinku! Totéž pozoroval už Bechampé, byl ale předstižen teorií Louise Pasteura o choroboplodných zárodcích, které nás napadají zvenčí. Bohužel tato chybná teorie má hlavní slovo dodnes ...
Já se přimlouvám za to, aby jsme hledali cesty, jak docílit toho, aby jsme nebyli překyselení a přitom jsme nemuseli být vitariáni nebo dokonce bretariáni. Ono to zatím vychází jenom na tyhle dva způsoby stravování, jestli chceme dosáhnout správného pH našich tekutin (a tím pádem i zdraví) .... :bhead: ... :lol: :D


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Přidám také svoji trošku do mlýna. I já jsem na 100% přesvědčena, že je to právě kyselé prostředí, které umožňuje všechny ty těžké a chronické nemoci. Už mikrobiolog Antoine Bechampé zastával teorii pleomorfismu, jež říká, že buňky se vyskytují v mnoha formách, podle toho, jaké je prostředí obklopující buňky...
Dost se tu povídá o kyselém a zásaditém prostředí organizmu. Mohli byste mi někdo vysvětlit, proč lidem s rakovinou se už po 3-4 dnech zlepší stav tak, že začnou chodit sami bez pomoci na záchod, když užívají jen a pouze Betain HCL?

Mám pocit, že vám uniká rozdíl mezi kyselinami. U lidí s rakovinou může být k dohledání kyseliny mléčná, hipurová a podobné další nežádoucí, přičemž nevím o jediném případě, kdy byl nalezen přebytek (nepřeměněné!) pravé trávicí kyseliny.

Už jsem tu několikrát psal, že tu hipurovou + mléčnou a podobné nežádoucí musí čistit imunita, která je bez chlorovodíkové nefunkční. Jak velkou roli tam hrajou enzymy nevím, ale řekl bych, že bez nich to nefunguje úplně nejlépe, rozhodně ne tak, jako s enzymy (obsaženými v tabletách Betain HCL).

Ano, samozřejmě, kyseliny v organizmu jsou u rakoviny největší problém, ale je třeba je z těla dostat ven a ne je jen neutralizovat nějakou zásadou.

Také jsem už psal, že pokud byste se chtěli řídit pH, pak vám bude stačit obyčejná jedlá soda. Jenže nestačí, ještě jsem neslyšel o případu, kdy by to pomohlo. Znáte někoho osobně, kdo měl rakovinu rozjetou a pomohla mu jedlá soda, ať už byla míchaná s tím javorákem? Já ne.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od hanka »

Palo, jedlá soda se používá na odkyselování. Já ale nepsala o odkyselování, ale o nastolení správného pH tělních tekutin, které buňky potřebují, aby správně fungovaly a byly zdravé. Jestliže je prostředí kyselé, krvinky se proměňují na bakterie, a ty pak nacházíme jako původce nemocí a snažíme se je zlikvidovat. A pátráme po druhu bakterií, které nám způsobují ty ošklivé nemoci, ať už je to plíseň, rakovina, cukrovka, RS .. atd. Přitom kdyby bylo příznivé pH tělních tekutin, tak by ty nemoci nevznikaly. Nebylo by proto zapotřebí ani MMS a všech dalších prostředků, kterými se snažíme pomoct k likvidaci nemocí.
Pořád se jenom hasí požár, ale mně jde o předcházení požáru.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:
Slavek Krepelka píše:Plísně jsou záludné a dokáží se velice dobře přizpůsobovat a...
No Slávku, já nevím. Mě to do mé logiky moc nezapadá, ikdyž některé Tvé úvahy mohou být správné.

Tvrdíš, že jsi MMS/VMS/PMS1 vnitřně zkoušel a nepomohlo to?
Nazdar Palo,

Netvrdím a nikdy jsem netvrdil. VMS a PMS1 jsem v životě neužil any kapénku, ani zevně ani vnitřně.

Mluvil jsem pouze o MMS1, tedy hypochloritu sodném s citrónovou namíchaných neportodoxně, avšak účinně a smíchaných s DMSO zhruba 1:4 a aplikované pouze zevně. Fungovalo to, pokud používáno, do té doby, než jsem vykoupal, jednou a možná dvakrát nohy ve slabé HCL, 30 kapek 37% chemické v kýblu velmi teplé vody. Poté plíseň, do té doby béžová, zčernala. Další aplikace MMS1 s DMSO přestaly být účinné na pravém palci u nohy, tedy nehtu. Na levém palci (nehtu), který tolik nezačernal fungovalo MMS1 dál. Noční whiskový zábal na pravý palec (pořád mluvíme o nehtu) plíseň poněkud odbarvil, ale další MMS1 aplikace se nejevily účinné. Následovné 4 denní zakapávání 5% octem neukázalo žádné barevné změny, ale MMS1, stále ještě neortodoxní, standartní chloritan a 10% citrónová 1:1 v DMSO začal poté opět vykazovat žádaný účinek, jmenovitě odrůstání plesniviny nehtu pravého palce u nohy. Nic víc, nic míň.

Přestaň se šťourat v tom, jak to vyléčit. Nesnažím se s v tomto případě s nikým radit, jak se toho zbavit. Zaštourej se v tom, co se stalo s tou plísní.
Jak to řekl jakýsi klasik: "Nauč se znát svého nepřítele."

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše: Ahoj Slávku,
moc už do diskuzí nepřispívám. Od té doby, co jsem popsal svůj způsob léčby raka, mně byl "odejmut" veškerý volný čas a nemám to srdce lidem neporadit přesně co, jak a proč.....

Ke tvé pěkné a správné úvaze o plísni: Bavíme se ovšem o tom jak se zbavit plísně na povrchu, protože pokud neupravíš vnitřní prostředí, které musí až na vyjímky (krevní řečiště) kolísat, plíseň bude žít, ale ty to víš.
Jak tedy na povrchu zastavit ať zásaditou, či kyselou potravu? No přece sterilitou.
Nazdar Batlesi.

Nějak se nám to tu rozohňuje :D

No, já se o zbavování té plísně moc vlastně nebavil. Považuji to v tomto případě pouze za jaksi nutné pozadí. Asi jsem příliš filozoficky založen, ale dokážu si zafilozofovat i ve velice neutěšených situacích o věcech poněkud odtažitých a stejně tak akutních.
Batles píše: Na to nám stačí tzv. mrtvá voda, vyráběná elektrolýzou. Nevadí, že je kyselá, ona je především sterilní.
Se sterilitou bych byl velice opatrný. Bakterie, stejně jako plísně, jsou podivná stvoření, vlastně úplně normální, ale podivná se nám mohou jevit. Jsou bakterie, které žijí v primárních chladících pláštích nukleárních reaktorů, bakterie, které se cpou kamením atd atd. O mrtvé vodě vím, ale nestíhám vše zkoušet a oceňovat. Nemohu na to moc komentovat, ale už je to za ušima.
Batles píše: Plísňové problémy mají jednoho společného jmenovatele. Je to nedostatek vitamínu A a zinku. Oni se vzájemně potřebují specielně k tomuto problému. Ještě to ale není všechno - mluvíme pořád o odstranění plísně na povrchu - ty plísně je potřeba párkrát potírat vitamínen E, nejlepší způsob je éčko, obsažené v oleji. A namočit párkrát nohy do mrtvé vody tak na 15 minut o teplotě baj voko 36 stupňů. Je to levný způsob, jednoduchý a hlavně účinný.
Beru na vědomí, ale mně stačily léta občasné, vždycky někdy když jsem to zas někde chytil, půlhodinové alkoholové zábaly, jednorázově, s vystříkáním veškeré obuvi zase alkoholem a dané přes noc do igeliťáku. Vždy na pár let pokoj. Pak to jednou fungovat přestalo. Proč? No, asi jiný druh plísně.
Batles píše: Co se týče popíjení jablečného octa, popíjení HCl, popíjení jedlé sody, užívání velkých dávek vit.C, nebo vit.D, má vždy svůj význam a jak sis všiml, mnohdy velmi pomůže (těmto věcem říkám "rychlá záchranná brzda"), ale v řádu týdnů jsou potíže zpět. Proč asi?
Tak to zase tedy nikoliv. Rychlá záchranná brzda, jak kdy. Pokud tzo však pomohlo, z toho co jsem se dopídil, někdy krátkodobě, ale pokud to zabralo a asi bylo dodržováno velice striktně, tak dlouhodobě. Mluvím specielně o vitamínu C. Jeho účinnost byla velice dobře ověřena klinicky Nejenom Paulingem, ale i několika doktory, kteří se podle něj zařídili. O jedlé sodě jenom to, že Simoncini ji používá na protiplísňovou operační sterilizaci rakovin s nesmírným úspěchem. Vitamín D, i ta vysoké dávky, se pokud vím používá pouze jako velice účinný podpůrný prostředek, nikoliv jako hlavní medikace.
Batles píše: Např. Palovi rady stále používat a popíjet HCl a pěkně silnou koncentraci (sám ses na to ozval, moc se ti to nezdálo) je cesta do pekel. Víš co se stane za dva tři týdny s tělesnými tekutinami při takovémto ládování se HCl, nemluvě o rakovině? Je to přímo hororové! Pár příspěvků vepředu sám píše, že se mu ozvaly ledviny. Bodéď by né, když dostaly takovou várku :mrgreen: A pak mu prý zas bylo líp. Jasně, že muselo. Ledviny a chemička (játra) si oddychly a vrátily se do normálu.
Zde se jaksi neshodneme. Ačkoliv velice souhlasím, že by se člověk neměl ládovat neustále HCl, je to proto, že jde skutečně o záchranou brzdu a člověk by se měl věnovat příčinám a soustředit se na obnovení vlastní tvorby HCl. Nicméně. Pokud Palo zažil bolení ledvin po HCl, je otázkou, co to způsobilo a vzhledem k tomu, že se tu pořád vyskytuje a o ledvinách dále nehovoří, vsadil bych boty na to, že ledviny si postěžovaly nikoliv na HCl, ale na to, co ta HCl z Pala začala vyndavat. Pročtením si HCl, základní fakta, specielně 3 roky HCl Terapie, dozvíme se od nejenom klinické zkušenosti praktických lékařů, ale i výzkum, kterému se někteří věnovali z pohledu biochemických účinků. Z těch jasně vyplývá, že Hcl je nám vlastní nejenom v žaludku, ale i v krvi a ve všech tělesných tekutinách. Vzhledem ke své chemické jednoduchosti nelze v žádném případě uvažovat o jakési organické, či inorganické formě a nelze o ní uvažovat jako o chemii ve smyslu Spolana Neratovice. Již samotné pozorování, že nepatrně zvýšený obsah HCl v krvi nejenom okysličuje krev a to natolik, že vnitrožilní má barvu tepnové, ale také fakt, že několikanásobně zvýší počet bílých krvinek, několikanásobně zvýší jejich aktivitu, tedy procento aktivních bílých krvinek. Z vůbec nejdůležitěší bych pokládal pozorování, že se také mnohokrát zvýší počet bílých krvinek, které mají dvě jádra, tudíž se nejspíše chystají dělit, což vysvětluje ten jejich nohonásobně zvýšený počet v krvi.

Za druhořadé bych nepovažoval ani ten fakt, že Beszeditz v Mexiku tím tahal lidi i z otravbodnutí škorpionama a hadama a prý účinněji než specielníma sérama. Z toho vyplývá, že ta HCl neutralizuje alespoň organické jedy, což bych si dovolil považovat za velice důležité v případě, že nás jimi tráví i ty bakterie a i naše vlastní buňky napadené viry. Jen tak pro zajímavost, proti škorpiónu nasadil HCl úspěšně HCl injekci 1cc 1500 Ferguson batoleti pár měsíců starému a neúspěšně totéž jindy s tím, že se bál dát víc, ale asi by to bylo bývalo OK.

Další, co mluví pro HCl jsou moje osobní zkušenosti a čerstvé zkušenosti jiných, pro mne z první ruky, které jenom potvrzují to, co se v těch 3 letech HCl dozvídáme. Jsou i neúspěchy, tedy zatím jeden o kterém vím, ale proč, to je další věc. To ani nemluvě o mé velice pozitivní a průkazné zkušenosti se vstřebáváním léčiv a doplňků spolu s HCl a bez ní.

Pokud bych měl být v životě odkázán na jedinou věc pro případ nouze, byla by to HCl pokud možno se stříkačkou. Ono se totiž nemusí ani nic sterilizovat, tedy stříkačka a jehly atd. Teď se hodlám přes svázky konečně naučit od zdravotnice se dostat do žíly. Mé amatérské pokusy jaksi nevyšly.
Batles píše: Nejdůležitější je zásobit naši chemickou továrnu co největším počtem potřebných minerálů tak moc, aby si mohla naplnit i svoje zásobníky. A pak se stane takový malý zázrak. Tělesné tekutiny začnou samy kolísat, tak jak mají i při běžné stravě! A test jedlou sodou najednou potvrdí, že už není potřeba doplňovat žádnou kyselinu chlorovodíkovou. Tak to je. Tato úprava trvá týdny, až měsíce. Velmi záleží na každé individualitě a rychlosti látkové výměny, to je právě ta konstituce. Po čase se zase vlivem nevyrovnané stravy vrátí do starých kolejí, než se opět doplní zásobníky, nebo pokud člověk dostane rozum a začne se o sebe starat. Pak je zas dobře.
S tím se nedá nesouhlasit, ale nepovažuji to za, jak sám říkáš, finální řešení. Zde mluvíš o letech zkušeností a očividně i talentu. Jenže to pak opět vytváří závislost na někom jiném, než na sobě a při vší ústě k Tobě, zase je to otevřeno zneužití, jako je zneužita alopatie. Ono i po ní něco trochu je a hlavně bylo.
Batles píše: Slíbil jsem ti před časem, že ti dám vědět, až najdu způsob, jak dostat do těla všech nutných 48 prvků pro tělo v organické podobě. Já to našel ve svých dvacet let starých poznámkách. Pustím se do výroby, bude to nějaký čas trvat, ale všech 48 prvků budu mít v ruce v organické podobě. Považoval jsem to naštěstí za tak důležité, že jsem to nevyhodil :)
:D Děkujeme.
Batles píše: Jen pro konkrétní příklad něco nám blízkého: Při zvýšené funkci štítné žlázy je nutné dodávat: jód, měď a zinek.
Při snížené funkci však toto: vápník jód, fosfor a zinek.
Proč však nestačí jen jód, měď a zinek na nesprávnou funkci? No protože v těle je absolutní nedostatek vápníku a fosforu!
Každý výrazný nedostatek stopových prvků se zcela přesně projeví konkrétní nerovnováhou (konkrétní nemocí).
Ahoj, Batles :D
No, nemám s tím Tvé zkušenosti, takže možná plácám, ale jaksi by mi tam chyběl selen a o něm se zmiňují velice dobré zdroje. Možná ale máte v Česku selenu ještě dost ve stravě.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Naposledy upravil(a) Slavek Krepelka dne úte 20 pro 2011 4:09, celkem upraveno 1 x.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Dost se tu povídá o kyselém a zásaditém prostředí organizmu. Mohli byste mi někdo vysvětlit, proč lidem s rakovinou se už po 3-4 dnech zlepší stav tak, že začnou chodit sami bez pomoci na záchod, když užívají jen a pouze Betain HCL?

Mám pocit, že vám uniká rozdíl mezi kyselinami. U lidí s rakovinou může být k dohledání kyseliny mléčná, hipurová a podobné další nežádoucí, přičemž nevím o jediném případě, kdy byl nalezen přebytek (nepřeměněné!) pravé trávicí kyseliny.

Už jsem tu několikrát psal, že tu hipurovou + mléčnou a podobné nežádoucí musí čistit imunita, která je bez chlorovodíkové nefunkční. Jak velkou roli tam hrajou enzymy nevím, ale řekl bych, že bez nich to nefunguje úplně nejlépe, rozhodně ne tak, jako s enzymy (obsaženými v tabletách Betain HCL).

Ano, samozřejmě, kyseliny v organizmu jsou u rakoviny největší problém, ale je třeba je z těla dostat ven a ne je jen neutralizovat nějakou zásadou.

Také jsem už psal, že pokud byste se chtěli řídit pH, pak vám bude stačit obyčejná jedlá soda. Jenže nestačí, ještě jsem neslyšel o případu, kdy by to pomohlo. Znáte někoho osobně, kdo měl rakovinu rozjetou a pomohla mu jedlá soda, ať už byla míchaná s tím javorákem? Já ne.
Tak nějak. Testování opět z 3 roky terapie HCl naopak tvrdí, že dodávaná HCl kupodivu srovnává pH těla ať už originálně kyselé, nebo příliš zásadité. Proč? Protože si s ní a s OH skupinou tělíčko naloží jak uzná za vhodné. To ta buněčná inteligence :D ale musí ji mít a k tomu ji musí mít z čeho a jak ukuchtit, nebo je potřeba dodat, než se tam člověk dopracuje. Snad bych ji oznažil za minerál č1. Jenom naše vzdělání, či spíše zdělání a ortodoxní i alternativní profíci z ní dělaj strašáka, který nám brání si uvědomit, že je nám s kyslíkem tím nejdůležitějším.
Ještě se k tomu vyjádřím s osobními zkušenostmi s injekcemi na základních faktech.

Ahoj, Slávek. :zzz:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Palo, jedlá soda se používá na odkyselování. Já ale nepsala o odkyselování, ale o nastolení správného pH tělních tekutin, které buňky potřebují, aby správně fungovaly a byly zdravé. Jestliže je prostředí kyselé, krvinky se proměňují na bakterie, a ty pak nacházíme jako původce nemocí a snažíme se je zlikvidovat...
To Hanko nebylo jen na Tebe, bereš to moc osobně ;) Ale stejně jsem přesvědčen, že pokud k těm změnám z krvinky na bakterii dochází (nedivil bych se), tak tu změnu krvinky na bakterii způsobí spíše určitá kyselina (hiprová, mléčná, apod.), nikoliv všeobecné kyselé pH.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Přestaň se šťourat v tom, jak to vyléčit. Nesnažím se s v tomto případě s nikým radit, jak se toho zbavit. Zaštourej se v tom, co se stalo s tou plísní. Jak to řekl jakýsi klasik: "Nauč se znát svého nepřítele.
No jo Slávku, neřekl jsi dopředu, jaký k tomu máš přístup. Když si chceš s plísněma a MMS povrchově hrát, tak prosím. Pokud se ale toho chceš zbavit - tak jsem to chápal doposud, tak bez užití MMS/VMS/PMS1 vnitřně si s tím budeš moct hrát velmi dlouho.

S plísněma problém nemám, je to slabý nepřítel, skoná mezi prvními a při první dávce. Nevím, proč bych měl zkoumat nepřítele slabocha, když mám možnost pozorovat mnohem zákeřnější nepřítele.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od poota »

hanka píše:.. buňky se vyskytují v mnoha formách, podle toho, jaké je prostředí obklopující buňky. ... živá červená krvinka se před jeho očima proměnila v bakteriální buňku, která se chvíli pohybovala krevní plasmou, a potom se znovu proměnila v červenou krvinku! ..
Zrovna tak bakterie, které jsou nám "normálně" prospěšné, jakmile se jim změní okolní prostředí, tak tytéž bakterie změní svůj metabolizmus a začnou nám škodit. Při opětné změně prostředí na "správné" se bakterie změní opět na "hodné".
Většina komunikací v našem těle se neděje "elektrickými" impulzy, ale chemickými signály. Buňka nebo orgán vypustí do krevního řečiště určitou dávku nějaké "chemikálie". Na tu zareaguje nějaký jiný orgán tím, že upraví hladinu a nebo změní svoji produkci na nějaký jiný produkt. A nejedná se jenom o hormony, ale prakticky veškeré pochody našeho těla jsou řízeny tímto způsobem.
Typickým příkladem je třeba hormon nadledvinkové kůry. Jeho nedostatek se nahrazuje Prednisonem, na který reaguje tělo tak, že když je hormonu v těle dostatek, tak ho nadledvinky přestanou produkovat vůbec. Pak je dost složité jejich funkci znovu "nahodit".
Tělo také velice snadno rozezná "přírodní" a nebo dokonce "vlastní" chemikálie od podstrčených umělých náhražek, na které reaguje pochopitelně jinak. Většina léků byla napřed dodávána bylinkami, a teprve potom, když se zjistilo, která složka je "ta léčivá", tak se začala vyrábět uměle. V bylinách se ovšem nikdy nejedná jenom o jedinou složku, ale o celý komplex látek.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Batles »

poota píše:Tělo také velice snadno rozezná "přírodní" a nebo dokonce "vlastní" chemikálie od podstrčených umělých náhražek, na které reaguje pochopitelně jinak. Většina léků byla napřed dodávána bylinkami, a teprve potom, když se zjistilo, která složka je "ta léčivá", tak se začala vyrábět uměle. V bylinách se ovšem nikdy nejedná jenom o jedinou složku, ale o celý komplex látek.

Zdravím - poota
Tak tohle je zcela přesný zásah. :good:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Tak tohle je zcela přesný zásah. :good:
Také souhlasím ;) Třeba takový vitamín C... :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od hanka »

Palo píše: To Hanko nebylo jen na Tebe, bereš to moc osobně ;)
Nebrala jsem to osobně, Palo, nevadí mi jiné názory, než mám já (pokud mě přitom oponent neuráží), Tvůj názor je OK ;)

Všechno, co píšete o HCl a jeho příznivých účincích, je věrohodné a nic proti HCl nemám, jenom si myslím, že se často přeceňuje jeho význam, jako kdyby byl všemocný ... a v tom se názorově lišíme. Nemyslím si, že HCl sedí každému. Příkladem mohu být já - mně jeho užívání nedělá dobře. Není to tím, že bych byla proti HCl zaujatá, kdo sekci Zdraví sleduje, určitě si pamatuje, že jsem patřila mezi jeho silné příznivkyně - než mě praxe poučila o tom, že jsme každý jiný, a to, co pomáhá jednomu, může druhému uškodit ... nelze paušalizovat. Proto si myslím, že před jeho masívním podáváním je třeba brát ohled na konstituci daného člověka - líbí se mi, že Beatles zkoumá konstituci lidí, kterým radí.
Tvrdíte, že dodávaná HCl srovnává pH těla - ověřovali jste si to v praxi? Nevzpomínám si, že by tady někdo psal o tom, jak se mu upravili acidobazické testy při srovnávání hodnot před a při, ideálně určitou dobu po, podávání HCl. Ale je možné, že mi taková zpráva unikla, protože každý den na fóru nejsem. V tom případě bych si ji moc ráda přečetla. A byla bych skutečně ráda, že je na světě metoda, jak docílit toho, aby se naše buňky koupaly v nepřekyselené a zdravé tělní tekutině :lol:

P.S. Slávku, přečetla jsem si, jak jsi šel na tu plíseň na nechech - nemůžu si pomoct, ale mně tam chybí ještě cesta přes zásady - koupele v roztoku sody bicarbony (nebo možná v neaktivovaném MMS1 - ale neodvažuji se doporučovat množství kapek). Ahoj, Hanka :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“