Vichrová medicina

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od duraj »

buky píše: Akcelerometer na kolotoči síce ukazuje zrýchlenie v dostredivom smere, ale chýba dráha na ktorej by si potvrdil zmenu rýchlosti v čase.
Potom sa netreba divit , že trepeš nelogické hlúposti v podobe rovnomerného a súčasne zrýchleného pohybu po kružnici. Hold, nie vždy sa dá podľa matematiky pravdivo popísať fyzikálny dej.
No, přesně, jak jsem očekával - bliješ tu další sračky.

Pokud bude na konci ramene akcelerometr, zaznamená zrychlení ve dvou osách a taky bude v každé ose určitá dráha, tj. vzdálenost od výchozího bodu.


buky
Zasloužilý člen
Příspěvky: 835
Registrován: ned 17 kvě 2009 22:21
Dal: 10 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od buky »

duraju, zrychlení ve dvou osách ? A co takhle siloměr, ten ti na to sere :)


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od duraj »

buky píše:duraju, zrychlení ve dvou osách ? A co takhle siloměr, ten ti na to sere :)
ANO, ve DVOU osách, protože bod na konci ramene se nepohybuje přímo.
Naposledy upravil(a) duraj dne sob 10 úno 2018 20:34, celkem upraveno 1 x.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Nový pozitivní poznatek s Mišinovou cívkou.
Manželku bolely záda v bederní oblasti (sedací nerv tomu prý říkají doktoři).
Nabízel jsem jí na to cívku, ale nějak se jí do toho nechtělo. Když to trvalo několik týdnů a nic nepomáhalo, nakonec zkusila cívku aplikovat, sice ne moc pravidelně, ale zhruba po týdnu aplikace je OK.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od felda »

Ahoj,poměrně rychle zabírá toroid, mně na to dobře reaguje koleno, ženě to perfektně zabírá na krční páteř 2x á 30 min. výrazný ústup bolesti,ráno říkala ,že to ještě trochu cítí, večer už na to ani nevzdechla....


felda
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Ahoj chlapi, jsem rad ze to pomaha, ovsem zabiji to v tele i jine patogeny a latentni hnusarny o kterych ani netusime.
Od pratel z ruska kteri jsem na tom delali, mam plno informaci, leceni prostaty-uspesne, dalsi kamarad mel nejakou bouli za krkem, rychle zmenseni, zlata zila ustup problemu,
nekolik vyleceni z rakovin, vse od spolehlivych lidi.
Nedejme se odradit, pravdou je ze meho svagra znama ma rakovinu ve stadiu metastaz, nabizel jsem ji misina uz davno, nechtela a ani svagr nesouhlasil, on me taky presvedcuje ze je to nesmysl, to same me presvedcoval pred lety kdyz jsme zacali delat na koloidnim stribru, tenkrat pred 15lety se strhla na netu boure nadavek a smejdu, kluci v praze na genetice overovali a testovali na patogeny, jeden kamarad doktor na jedne klinice testoval na sobe pil pul litru denne, vse prevratne vysledky, nakonec to museli uznat jako lecivo, a dat do lekaren, ale v soucasne dobe tusim 250ml stoji 12,-eur a jeste k tomu je to moč, informace na sklenici je ze pouzena vnejsi pouziti, tedy nanic, tim padem to nikdo nekupuje a cena je strasna, pritom vyrobni cena litru u me doma je prakticky cena destilky koupene v lekarne, tedy 30korun, tady euro. To jen okrajove.
Dale pilne makam na Magrav generatoru, jednak verze lecebná, a hlavne me zajima Generator Magrav, kdo sleduje moje postupy na tube tam davam videjka pro kamarady v Rusku, sice v rusku se to nejak neujmulo, vetsina ceka na vysledky druhych, s Bozi pomoci to chci dotahnou do konecneho testovani a vysledky uvedu pravdive, dnes budu civky merit na skopu, a taky chci videt co to ukazuje na spektroanalizatoru, ...nano materialu mam uz dostatecne mnozstvi. Nemci dali na net vysledky rustu plodin, vysledky krásné. Vypada to nadejne, ale i tak ve me hlodaji pochybnosti, myslenka ze jako generator energie Magrav by mel davat v konecne fazi do 2.2kW energie, dokonce autonomne ve spetne vazbe. Magrav chci prubnout i na vystup invertoru svoji male solarni elektrarny, v soucasne dobe mam solarni elektrarnu rozsirenou na 5ks panelu polikristal o vykonu jeden kus typ Amerisolar 270Wp, dnes je celkem slunecno a jiz je naakumulovano pomalu 2kWh energie, stridac mezi paneli a akumulatory mam typu MPPT, a jedu na 24V, invertor 700W,
efektivnost slusna. Pro pripojeni chladnicky v lete bude treba zakoupit invertor 24V nejmene 2KW a kratkodobe 4kW, muj ma spicku 1200W, a pri startu chladnicky vypne, tudiz chladnicka nenastartuje i kdyz bezna spotreba chodu je kolem 80W, chtel jsem to resit prepinacem, jako ze start za zasuvky a nasledne mzikove prepnuti na invertor.
Jestli ma nekdo z vas typ budu rad. Ale na netu jsem nic nenasel, spis negativum a spalene invertory. Vsem kteri jsou kreativni a pozitivni mnoho zdaru.


Siso
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 20 led 2020 19:13
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Siso »

Zdravím, funguje ještě toto téma? Rád bych se zeptal, k jakému konečnému zapojení se došlo? Chtěl bych vyzkoušel zapojení s TDA7056, mám tu pár těchto zesíků. Jaké s nimi máte zkušenosti?

Vyzkoušel jsem už (proti borelioze) Lakhovského MWO a Lee Crocksův přístroj.
MWO používám už 4 měsíce, ze začátku byly silné reakce, postupně se zmírnily, nicméně choroba přetrvává. Hodně tu záleží na kvalitním uzemnění, to ještě musím dořešit.
Crocksův přístroj není moc známý, podrobnosti zde http://customers.hbci.com/~wenonah/bob/index.html
Používám ho dva dny, ovšem trochu modifikovaný, reakce silné, vyšel ledvinový kamínek o kterém jsem ani nevěděl.
Mišinův přístroj bych chtěl použít pro místní aplikaci na stuhlou šíji, ostatní dva stroje působí celotělově, což je dobré, ale ne na všechno.
Děkuji!


Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“