Rok 2012 - střípky poznání

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od rival »

vlákno čisté - poo.

Chtěl bych v tomto vláknu soustředit dostupné informace o fenoménu roku 2012. Zajímá mne samozřejmě i Váš osobní názor.


rival - živý člověk
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od martin11 »

...ja vim že to je smutné...ale podívejte se sami....hlavně na video...zatím hezké a šťastné dny Martin11 :lol:
Přílohy
Konec sveta 2012 --.htm
(18.22 KiB) Staženo 884 x


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

2012

Příspěvek od Aquarius1 »

Když byly mému synkovi 4roky prohlásil že za deset let přiletí ufouni a přistanou v praze,takže se kloním k vizi těch ufounů,děti v tak malém věku nelžou nehledě kde by takovou informaci sehnal že?! Ale já osobně si myslím že v roce 2012 budu zařezávat v práci a vytvářet hodnoty pro ještě lepší blahobyt mého zaměstnavatele za mrzký peníz a budu přemýšlet kterak složenky a studia svých dětí poplatím.Nebo to tu řachne a nebudu mít o čem přemýšlet jelikož jako většina lidstva skonám v případné katastrofě a celému světu a vesmíru to bude volný. 8)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Další střípek

Příspěvek od rival »

Při toulkách Netem jsem narazil i na takovéto pojetí roku 2012.
Rival
------------------------------------------------------------------------------------

Následující zprávu jsme obdrželi krátce poté, co jsme publikovali poctu Benazir Bhuttové. I když nemůžeme zprávu osobně ověřit, vnímáme, že si ji nesmíme nechat pro sebe a uveřejnit ji.

Osoba, která nám poslala tuto zprávu tak učinila pod svým vlastním jménem (to jsme zkontrolovali) a přiložila množství fotografií sebe s Premiérem Norska a (odděleně) s Benazir Bhuttovou. O jeho dobrých úmyslech jsme přesvědčeni, ale jistě chápete, že nemůžeme odhalit jeho pravou totožnost a publikovat jakékoliv fotografie.

Pokud je zpráva pravdivá, důležitější zpráva na světě v této chvíli neexistuje.

Jsem norský politik. Chtěl bych říci, že mezi lety 2008 až 2012 nastanou těžké časy.

Norská vláda staví další a další pozemní základny a bunkry. Na dotaz prostě odpovídají, že to je pro ochranu norských občanů. Když se ptám, kdy to bude dokončené, odpovídají že "před rokem 2011".

Stejně postupuje i Izrael a mnoho dalších zemí.

Důkazem toho, že to, co říkám, jepravda, jsou zaslané fotografie mé osoby a předsedy vlády a ministrů, se kterými jsem v těsném kontaktu a obeznámen. Oni o tom vědí, ale nechtějí poplašit lidi a vyvolat masivní paniku.

Planeta X se blíží a Norsko započalo s přípravou uskladnění jídla a semen v Svalbardské oblasti a za polárním kruhem s pomocí Spojených států a Evropské Unie po celém Norsku. Chtějí zachránit pouze ty, jež jsou elitami mocenských struktur a ty, kteří vybudují nový svět: lékaře, vědce, apod.

Co se týče mne, vím, že odejdu ještě před rokem 2012 do oblasti Mosjøen, kde máme obrovskou vojenskou podzemní základnu. Budeme rozděleni do sektorů. Červeného, modrého a zeleného. Nesou již označení norské armády a kepy byly vybudovány již před dlouhým časem.

Lidé, kteří budou ponecháni nahoře budou odkázáni na sebe a nebude jim poskytnuta žádná pomoc. Plánem je, že bude zachráněno 2 milióny Norů, ostatní zemřou. Tzn. 2 600 000 se rozeběhne do noci, aniž by věděli, co si počít.

Všechny sektory a archy jsou navzájem propojené tunely a mají vagóny, které mohou jezdit z jedné části do druhé. Tak mohou být všichni spolu v kontaktu. Oddělují je pouze velké brány, takže sektory v žádném případě nejsou oddělené.

Jsem moc smutný. Často pláču s ostatními nad tím, že mnozí se to dozví až na poslední chvíli a v té chvíli již pro ně bude existovat pouze konec. Vláda od roku 1983 až doteď lže. Všichni důležití politici tady v Norsku to již vědí, ale sotva někdo to řekne lidem...... neboť se obávají, že také přijdou o možnost dostat se do vagónů NOAH 12, které je dostanou do míst archy a kde budou v bezpečí.

Pokud to někomu někdo oznámí, zabijou ho. Ale už je mi to jedno, přestal jsem se starat o sebe. Lidstvo musí přežít jako druh. Lidé se to musí dozvědět.

Všechny vlády světa se toho obávají a pouze prohlašují, že se to stane. Pro ty, kteří se mohou zachránit sami, mám vzkaz: přesuňte se do vyšších poloh a hledejte jeskyně, kde můžete mít uskladněné konzervované jídlo a pití na nejméně 5 let. Doporučeny jsou také biooděvy a radiační pilulky, pokud to váš rozpočet umožňuje.

Říkám si pokud by nám tak Bůh mohl všem pomoci.. ale Bůh nám nepomůže, já to vím. Pouze každý individuálně to může změnit. Prosím, probuďte se...!

Mohl bych vám napsat pod cizím jménem, ale už se ničeho nebojím. Když víte určité věci, stanete se nepřemožitelný a nemůže se vám nic stát, neboť víte, že konec je blízko.

Ujišťuji vás, že na 100% k těmto událostem dojde. Zbývají poslední čtyři roky, abychom se na závěrečnou hru připravili. Vemte zbraňte a zformujte skupiny přežití a místa se zásoby potravin, kde budete nějakou dobu v bezpečí.

Můžete se mne zeptat na cokoliv a já odpovím všechno, co mi je známo o norské účasti na tom všem. A podívejte se kolem. Podzemní základny a bunkry se stavějí všude. Otevřte oči, lidé. Zeptejte se svých vlád, co to staví a oni řeknou: Ach, to je jenom na uskladnění jídla, a tak. Zaslepují vás všemi těmi lžemi.

Existují rovněž náznaky ohledně mimozemské přítomnosti a já často spatřuji, že norští politici nejsou to, co říkají, že jsou. Je to, jako kdyby kontrolovali každou jejich myšlenku a to, co mají říci, je výsledek toho, že mají věci říkat takhle. Pro mne je jasné, kým jsou, a kým nejsou. Můžete to vidět v jejich očích a v jejich myslích.

Pamatujte si, že ti, kteří budou v roce 2012 v příměstských oblastech, budou zasaženi jako první a zemřou jako první. Později bude armáda pročesávat zbytek těch, kteří přežijí a mají rozkaz zastřelit každého, kdo se postaví na odpor. Odvezou je do kempů, kde dostanou označení, číslo a visačku.

Vidím také, že se na vašich stránkách mluví o Benazir Bhuttové. Její smrt byla tragédií. Já jsem se s Benazir setkal, jak můžete vidět. Z fotek také vidíte, že jsem se setkal s mnoha dalšími významnými politiky a vůdci.

Až do samotného konce veřejnost nebude vědět, co se děje, neboť vlády nechtějí vyvolat masovou paniku. Všechno se bude dít potichu a najednou vlády prostě zmizí.

Ale já říkám: Nerozejděte se tiše do noci. Čiňte přípravy, ať zachráníte sebe a svou rodinu. Spojujte se s ostatními. Spolupracujte, ať překonáte veškeré problémy, kterým budete čelit.

S pozdravem

(příloha ohledně jména a identity)


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Edgar »

Bohužel zase další neověřená(-itelná) poplašná zpráva. Připomíná mi to prohlášení jednoho nejmenovaného spisovatele před několika lety, který je také členem našeho fóra, že přijde ona Planeta X a jak se všichni možná sejdeme na schovku v moravském krasu. Jenže ouha, planeta nikde a - voilá - žijeme....... Tak, třeba to tentokrát vyjde :lol:


Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

2012

Příspěvek od martin11 »

...jo...tak jsem něco Rivalovi poslal...a udělal nám hezký blok...
...já jen tolik....
21.12 2012 je pátek
....dnes je 2.3 2008....no a to tedy máme 1755 dnů :lol: do toho data
.....27.8 2009 bude zbývat ještě 1212 dnů
.....18.8 2009 ještě ......................... 1221 dnů
..Norové postavili ARCHU....moc hezká práce..a záslužná
...a jestli někdo něco ví...tak jedině pozorováním planet a komet a tak...je mi jasné , že každý nemá HUBBLE teleskop...zavolal bych Grygarovi...ten je chytrej....nebo PACLT...také ví dost....ja to beru tak, že mám duvod na ty Vánoce 2012 nikomu nic nekoupit...jen sobě Ferak...prodavaj i 3litr.flašku...když se nic nestane tak sorry myslel jsem že vam to už nedam...když se stane tak je to jedno... :lol:...jen to neznamená že přestanu bádat nad magnety a pít pivo a tak...no znáte to....tak....má někdo doma kukr na oblohu...tak se jukněte jestli jako něco???? zdravi Martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Triedr na hvězdy mám, dokonce kvalitní kousek, ale hledat nějaký šutrák zvící města nebo okresu, to už bude chtít fištronu opravdu kus.Říkáte 2012? Poletí hodně rychle, šurty lítají hodně rychle. Čtyři roky předem předpovědět, to už musí být pořádné kukátko. Těch indicií je mnohem více, než se zdá běžnému smrtelníkovi pohodlné. Kdo ví, nezbývá, než žít tak, aby se člověk pak nemusel stydět.


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

máte internet tak hledejte

Příspěvek od martinq »

Dle historie na tabulkách a bambusových knihách vysoko v horách se bude dít asi toto. Hvězda která si veze své planety se otočí kolem našeho slunce, dvě hvězdy budou mít tu sílu pekelně ohřát naší planetu, jiné těleso pravděpodobně planeta nebo měsíc, zastaví naši planetu na 3 dny, že spomalujeme víme již hodně dlouho, docela se vylhaly ze spomalování planety na tsunami, která zabila skoro 0,5 milionu lidí, až ta naše placka zastaví tak přivrácená strana ke hvězdě se usmaží, odvrácená zmrzne, oceány se vlivem silné gravitace z vnějšku vylijí a přelijí, takže díra v zemi (ukryt) by měla být vodotěsná a měla by být vybavena těžební mašinou, kdyby zůstala pod pár set metry bahna a sutin. Pralesy a lesy buď zuhelnatí, nebo je zalije pár set metrů bahna a za tisíc let bude zase ropy a uhlí dost ... přemášlel jsem nad velkou vzducholodí, nebo antarktida, tam je docela kousek hranice tepla a zimy, nejlepší místo na setrvání, celá antarktida je asi jako tibetská plošina 5 km nad mořem, takže nehrozí zalití oceánem.

Atlantida je létající město, taková kyvadlovka mezi planetama, brzy by se měla opět oběvit, ale kdoví, jakými zbraněmi naši "moudří" míří na vše co nevypadá jako meteorit, nebo asteroid.

Dle výpovědi ruského kenerála nás čeká ještě jedna lahůdka, kolem května až srpna 09 bude v emerice odpálena bomba na kterou je potřeba hodně íranu (komolim kvůli vyhledávačum ...) a pak bude sežehnut celý arabský poloostrov, amíci ví že ty jejich prskavky jsou k ničemu, tak si chtějí pořádně vystřelit, samozřejmě až po odsunu "vyvolených" na orbit, nebo na Mars, kde mají mraky a docela se daří vegetaci :)))


Extrémnější verze je, že jsme na kolizní dráze s asteroidem asi 500 m průměr, srážka první pololetí 09, jiné těleso průměr 320m rok 2012, to samé těleso, opět kolizní dráha v 2036 (tady si nejsem jistý)


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

martinq

Příspěvek od lajos »

Martine, kdybych tě neznal, bych ti musel říct, že seš děsnej! a připojil bych se k hromadné žalobě o veřejné psychycké ohrožení obyvatelstva této planety.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

lajos, martinq - už asi mesiac ma prenasleduje jedna otázka - (a nie je to ako, čo a kedy..) či sa majú civilistom zverejniť poznatky o NB (skratkujem kvôli vyhladávačom ;) ) ale asi nie, vznikol by desivý chaos a anarchia ešte skôr, ako by sa prejavili prvé účinky slapových síl a do septembra 2012 by trvali štyri roky vraždenia, rabovania, vojen... Ľudia nie sú zvieratá, nevedia sa slušne správať...
Len dúfam, že budem medzi tými 12 x 12000 (podľa zj.sv.Jan) :D


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

katastrofa

Příspěvek od belamachina »

ja teda neviem ale pokial je to nejaka cyklicka katastrofa tak to tu uz muselo byt a nejake stopy tu museli po nej zostat o com by sa muselo dat niekde v archeologickych vrstvach alebo publikaciach docitat.
takze ak niekto mate nejake info o tom kde sa take stopy nachadzaju tak sem s nimi. ozaj a s akou periodicitou sa ta planeta x objavuje?

dalsia vec co by vas mohlo trapit a mozno uz ani nemuselo ze okrem sopiek existuju supersopky , no a jedna je v yelloustonskom parku a druhu mate u susedov v nemecku a s casti aj pod zadkom . No a myslienka dna je ze ked sa teraz len tak prebudi sopka co 9000 rokov bola ticho co sa stane s timito supersopkami ked prileti to kozmicke cudo?
sopka v yelloustone uz prescasuje takze neni otazka ze ci ale kedy uz konecne vybuchne. Nieco podobne mame aj na slovensku a nie je to sranda ked vam chlapik v kremnickej bani rozprava o tom ze ste v kratery vyhasnutej sopky co ma patu az pri zlatych moravciach. Priemer sopky 150km? Slovensko a cechy su malicke statiky takze kam do prdele sa mam schovat pred tou planetou x ked tu vsetci sedime na sude s pusnym prachom? :-))

mali by sme si nejako svojpomocne zostavit bedeckera s miestami vhodnymi na prezitie . mna momentalne nic nenapada ....


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Prečo myslíš, že keď sa 30 rokov od poslednej návštevy Mesiaca nedostali na žiadne iné teleso, teraz opreteky pripravujú expedície na Mars?


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Příspěvek od NAVAR »

Pěkný den přeji.
Myslím že vyšší pravděpodobnost než srážka s meteoritem je že se lidi z velké části zničí a průbžně vlastně už ničí sami.
Pokud přece jenom dopadne meteorit, tak je potřeba se smířit se smrtí a ne se každé ráno po 4 roky klepat strachy.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: martinq

Příspěvek od martinq »

lajos píše:Martine, kdybych tě neznal, bych ti musel říct, že seš děsnej! a připojil bych se k hromadné žalobě o veřejné psychycké ohrožení obyvatelstva této planety.

Chlape, tady se vykecává kde kdo, o tom co internet a týden dal. A rubrika Vážně i nevážně i všem kolem nás, je snad zařazena ve vatikánské knihovně pod "Písmo svaté/Slovo boží?", neni tak se nerozčiluj, kdybys kouknul na vesmírné lidi, tak se dočteš, že kdo nelže, nepomlouvá, nejí maso, celkově žije a přemýšlí prospěšně ke své osobě a svému okolí, tak se může těšit na spásu, vyzvednutí létajícím strojem (asi talířem) a odvezením na bezpečné místo (nepsali zda tady nebo jinde na planetě/měsíci)

Na yůtrubce doporučuji shlédnout bitvu z roku 1947 u břehů Antarktidy a prohlédnout si všechny Hitlerovy tajné zbraně, ty talíře co kosí americké a evropské stíhačky nevypadají mimozemsky, Hitler věděl, že tyto technologie, nelze použít na dobývání, ale k poznávání a když je nutno tak k obraně, potopily jeden křižník, letadla co utočily sundali (asi 1 minuta autentického videa, boje talířů a stíhačů z 2. sv. války) po ukončení utoků, byly talíře staženy a zbytek armády nebyl napadán, bylo jim umožněno odjet odkud přišly. Jmenuje se to Bitva o Antarktidu 4 x 10 minut, pěkný je i deník jednoho velitele, byl teleportován i s letadlem do křištálového města a promluvil si s místním šéfem - mistrem.

Fotky co jsem dával na Co kde na netu, jsou z měsíce z roku 1939, je tam i Andromeda (největší Hitlerův disk) zaparkovaný na Marzu ...

Ty plavidla co jsou foceny v atmosféře i mimo ní, nemusejí být zdaleka, mohou být z Antarktidy, jestli staví a průzkumničí v naší soustavě od roku 1940 tak je pravděpodobné, že jsou i dokončeny města nejen na Měsíci i Marsu. Koukal jsem co se dá vše postavit za inteligentní mašinky, vybavit je MEG zdrojem, tak mohou těžit třeba sto let (jsou schopny si sami zhotovit i vrtací/manipulační nástroje), pak přijede jen lod, vytěží připravené kovy/kameny/minerály třeba v koskách, opraví linku na výrobu těžebních/průzkumných robotů a odletí ...


Zkuste si na pár dní vymáznout vše z hlavy co tam nepatří, kdo má v hlavě prázdno(každý), je nutno tam nalít cokoliv, odpoutat pozornost, nyní EURO, pak olympiáda, pak výbuch bomby v americe, pak utok talířů, pak válka, bezpráví, vraždění, jedte někam pod stan na 14 dní, bez televize, novin, telefonu, bez jídla, vemte jen pomeranče, grepy, citrony, čistou vodu, někoho koho máte rádi (což manželka většinou neni), sami budete překvapeni co vám naskáče do hlavy, jaké sny vás doprovodí nocí, možná příde uvědomění, k tomu patří i okraj společnosti-přeludu, který zničil sám sebe.

Věřte nebo ne, ale na Zemi máme dva majitele, jeden v británii a druhý střídavě v USA/Japonsku, ze svého stolu řídí vše, co si koupím k jídlu, za co utratím výplatu, prostě uplně vše.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

martinq

Příspěvek od lajos »

Martine, jinak jsem úplně v klidu


Odpovědět

Zpět na „Universum“