Bitcoin a Kryptoměny

Přínosy a rizika Internetového světa

Moderátor: rival

Tremmer
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 30 čer 2017 7:57

Re: Bitcoin a Kryptoměny

Příspěvek od Tremmer »

Pokud skutečně potřebujete koupit bitcoin nebo prodávat, jediný odpovídající způsob získání právě teď, pokud jste jen začít svou cestou v bitcoin a e měny svět je koupit některé. Bitová těžba v dnešní době není zisková vůbec (pokud začnete hned teď a nemáte náhradní zdroje, jako jsou peníze atd.). Můžete také vyzkoušet hlubinné těžby (v zásadě investujete do jiného hardwaru, abyste to pro vás vyhnali). Existuje však spousta podvodů. Navrhuji využít naše transakční a burzovní služby - poskytují přiměřenou cenu k nákupu a prodeji bitcoinů


topol13
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29 lis 2017 15:39

Re: Bitcoin a Kryptoměny

Příspěvek od topol13 »

Dobrý den, a jak to je s touto technologií a investičníma firmama, které jí používají pro svojí kryptoměnu? Například FluzFluz, je to naprosto bezpečné nebo se to dá nějak obelstít?


PavelK
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14 lis 2018 11:14

Re: Bitcoin a Kryptoměny

Příspěvek od PavelK »

Dobrý den, v tuto chvíli je na trhu opět více kryptoměn, jsem teprve na začátku. Pročítám hodně článků i diskuzí. Uvažuji o nějaké kryptoměnovém mixu (investice do pěti až šesti kryptoměn), ale ještě přesně nevím, jaké nakoupit. Co si myslíte o kryptoměně Ethereum?


PavelK
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14 lis 2018 11:14

Re: Bitcoin a Kryptoměny

Příspěvek od PavelK »

Ahojte, myslíte si, že teď je vhodná doba na nákup? Kurzy kryptoměn se mění každým dnem, tak nevím, jestli to půjde ještě dolů, nebo už nakoupit. Uvažuji spíše o Ethereu, než o bitcoinu (ten je na mě drahý...).


semik
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13 led 2019 19:09

Re: Bitcoin a Kryptoměny

Příspěvek od semik »

našel bych někoho, kdo by byl ochotný vysvětlit trochu více fungování btc začátečníkovi na cca. takovéto úrovni? díky


karelmull
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 19 bře 2019 18:36

Re: Bitcoin a Kryptoměny

Příspěvek od karelmull »

Tady jsem našel super návod pro ty, co nakupujou btc poprvý ;) https://jaknakrypto.cz/jak-nakoupit-bit ... zu-ziskat/


Odpovědět

Zpět na „Burzovní podnikání, digitální měny a Internetoví podvodníci“