Nový Globální moderátor (moderátorka)

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1218
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Pád fóra

Příspěvek od rival »

Byl jsem v němém úžasu, když chlapi které osobně znám, se kterými jsem častokrát seděl u jednoho stolu a vždy z nich čišela pohoda a kamarádství. Se najednou zbláznili a jdou po sobě jako odvěcí nepřátelé na život a na smrt. A ta ebola nenávisti se tu začala neuvěřitelně šířit a napadat další a další mezilidské vztahy. Kdybych to neviděl na vlastní oči, nevěřil bych tomu.

Do :ptrain: , to má být to slavné fórum U Pramene, kde si lidé pomáhají ? Zvedal se mi kufr z některých zdejších "výpotků" a sofistikované zloby, která tady odkapávala na každém kroku. Vypadalo to tady jako na zabijačce, kdy jedno jelito mlátilo druhé jelito a to největší jelito administrátor to má soudcovat.


rival - živý člověk
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od libcosenior »

Neviem, ci som si dobre vsimol, ale hlavnymi protagonistami problemov su vacsinou novsi clenovia. Cim to je?


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od libcosenior »

Do nedavna som smeroval svojich znamych na toto forum, ale teraz?


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od libcosenior »

Rozbil si mi babovicku z piesku, ja ti rozbijem tri!


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od libcosenior »

Aj tak si myslim, ze to vzniklo hlavne kvoli rusko & usa - ukrainska kriza. Hold politika nepatri do pozitivnych debat.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od minsc »

Rival píše:Byl jsem v němém úžasu, když chlapi které osobně znám, se kterými jsem častokrát seděl u jednoho stolu a vždy z nich čišela pohoda a kamarádství. Se najednou zbláznili a jdou po sobě jako odvěcí nepřátelé na život a na smrt. A ta ebola nenávisti se tu začala neuvěřitelně šířit a napadat další a další mezilidské vztahy. Kdybych to neviděl na vlastní oči, nevěřil bych tomu.
http://www.videobash.com/video_show/arg ... ing-211313

Rival alias Gandalf Šedý jen kroutí hlavou :D


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od A(&F) »

Rival píše: Telefonem mi Anri nevolal ...
... ale volal ... na tel. číslo XXX XXX 304 (z Tvé vizitky) ... mám si nechat poslat výpis, abych to dokázal ?? ... tu padesátikorunu pro tu prdel klidně obětuji ...

... tak ať si nalejeme čistého vína ...... od 15.3. tr.: ... kolik jsem Ti (plus mínus) celkem poslal SZ, emailů a zpráv po skype ?? ... + kolikrát jsem Ti neúspěšně volal na skajp, přestože jsi byl opakovaně online ?? ... + kolik emailů Ti poslala Líba ?? ...... a na kolik z těchto vyjmenovaných jsi odpověděl ?? ... :| ...

... + k jakému datu jsi mi opakovaně slíbil, že zarazíš "to šílenství" ?? ... a splnil jsi to ??? ..

... Anri ...

----------
PeS: ... jinak stále platí to, co jsem Ti v počátku kauzy během telefonování slíbil, pokud se to podělá Tvou nečinností ...... takže kdyže mám přijet, abych Tě nakopal do opeřeného vzhůru trčícího zadku, protože jsi tu hlavu v písku nechal zabořenou příliš dlouho ?? ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od deʒa vy »

Rival píše:
deʒa vy píše: Faktom je že to tu na fore už x ludí x krát spomenulo že sa s tebou oni sami snažili cez SZ alebo email spojiť ( niektorý opakovane). Vychádzajúc čiste len z toho čo tvrdia, z tvojej strany odozva k ním dodnes nebola žiadna...
Ano, to se může stát. Můžeš mi dát nějaký odkaz tady na fóru, abych si osvěžil paměť ? V poslední době jsem byl přímo zavalen mejlovou korespondencí a ještě doteď ji nemám zpracovanou. Povětšinou člením mejly dle důležitosti, nikoliv dle data. Řada mejlů mi spadla i do spamové pošty. A je faktem, že i zapomínám. Doteď mi i některé SZ ještě visí jako nepřečtené. Byl by nějaký konkrétní případ ?
Pokjal ide o srandu tak uznávam že v dnešnéj uponáhlanéj dobe je naozaj chválihodne keď človek nemá problém robiť si srandu sám zo seba.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Pád fóra

Příspěvek od A(&F) »

Rival píše:Vypadalo to tady jako na zabijačce, kdy jedno jelito mlátilo druhé jelito a to největší jelito administrátor to má soudcovat.
... a který jiný jelito by to asi tak mělo rozseknout, když tu vlčí, sluníčkový a leskymo jelita nestydatě lhaly o bývalém globálním jelitu, kryta přitom kanadským tč. Praga globálním jelitem (které taktéž lhalo jakokdyžtiskne), další globální geronto jelito tomu jenom přihlíželo, ale pak si také začalo přisazovat ... tohle všechno ještě porůznu protkáno zmateným lesním jelitem2 ...... nezapomeňme pak na řiťolezecké <jelito>, které je čím dál tím víc a.b. ...... a nově pak přidavší se Í-mužné jelito + J(ai)rry-mm jelito, atd. ...

... no kdo by to měl rozsoudit, než jelito admin ?!! ... vždyť právě proto je nejvyšším jelito adminem !!!!! ...... no nenílito snad pravda ??? ...

... :bye: ... jelito Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od deʒa vy »

Rival píše:
deʒa vy píše:„Pokud máte moc, nemusíte říkat pravdu. Tato rovnice platí už po celou řadu generací a využívá jí spousta lidí, kteří mají moc a administrativní pozici.“ Táto krásna vetička dnes vyšla na AC24, náhody fakt neexistujú.
Kurňa, teď jsi uhodil hřebíček na hlavičku ;) .
Ja to viem ty to vieš a uznaj bolo by už naozaj na čase aby se to dostalo aj k ostatným z tohto fora nech aj oni už konečne vedia kde sa tu robi stále dokola tá istú chyba.
Naposledy upravil(a) deʒa vy dne úte 19 kvě 2015 10:27, celkem upraveno 1 x.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Pád fóra

Příspěvek od NAVAR »

Rival píše:Byl jsem v němém úžasu, když chlapi které osobně znám, se kterými jsem častokrát seděl u jednoho stolu a vždy z nich čišela pohoda a kamarádství. Se najednou zbláznili a jdou po sobě jako odvěcí nepřátelé na život a na smrt. A ta ebola nenávisti se tu začala neuvěřitelně šířit a napadat další a další mezilidské vztahy. Kdybych to neviděl na vlastní oči, nevěřil bych tomu.

Do :ptrain: , to má být to slavné fórum U Pramene, kde si lidé pomáhají ? Zvedal se mi kufr z některých zdejších "výpotků" a sofistikované zloby, která tady odkapávala na každém kroku. Vypadalo to tady jako na zabijačce, kdy jedno jelito mlátilo druhé jelito a to největší jelito administrátor to má soudcovat.
Protože minimálně jedna ze stran cítí křivdu. A jak to dopadá když nedojde na "satisfakci, rozhřešení a spravedlnost" ? Inu jako na té zabíjačce....
Kvůli křivdě už padaly mocnější věci než fórum a častokrát i facky ale i bomby a děly se tak křivdy další.
Na tohle FUP dojede.

Rivale, lidi se mění...., bohužel k lepšímu většinou jen vyjímečně, nejvíce už jen v cele kde čekají na pentotal.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od A(&F) »

deʒa vy píše:
Rival píše:To co vidíš veřejně na fóru je jen část komunikace, je to vršek ledovce. To podstatné se odehrává formou e-mailů nebo SZ.
Faktom je že to tu na fore už x ludí x krát spomenulo že sa s tebou oni sami snažili cez SZ alebo email spojiť ( niektorý opakovane). Vychádzajúc čiste len z toho čo tvrdia, z tvojej strany odozva k ním dodnes nebola žiadna.
... a vzhledem k tomu, co Rival napsal v neděli před půlnocí, tak k minulým událostem z jeho strany už ani zřejmě žádná odezva nebude ...... neb přes "dvojitou tlustou čáru" se prej nejezdí ... :ewhistle: ...

... :? ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Rowim
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02 pro 2017 19:46
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od Rowim »

Tak vidíte, tohle forum již si svým peklem prošlo. A přežilo. To je dobré znamení.

Ono ve skutečnosti nezáleží až tolik na tom, kde leží pravda, ale jak se s ní nakládá.
Stojí člověku jeho osobní pravda za to, aby ostatním zničil domov?
Pokud ano, pak s ním něco není v pořádku.
A žádný administrátor to nezachrání.
Ani jasně a striktně formulovaná pravidla.

Ale dejme tomu, že stopy hněvu již zavál čas.
Kéž by tomu tak bylo už navždy.


Rowim
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“