Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Jerry.M
Starší člen
Příspěvky: 174
Registrován: úte 06 led 2009 11:32
Bydliště: DCA
Dal: 2 poděkování
Dostal: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Jerry.M »

Dobre teda, ale už naposledy, nemá to žiadny zmysel.
Si fakt dobrý prekrúcač, rozsievač zloby a nenávisti na tomto fore. Horšie je, že ti to niektorí žerú a neprekúkli ťa.
Ty to tam naozaj vidíš? Nič také tam neni. Kto to vidí, nech sa ozve.
Označ časť, kde ťa obviňuje z kritiky moderátorov, presne to si mu vyčítal. Myslel som, že si to len zle prečítal, ale teraz
vidím, že to bolo úmyselne. Potvrdzuje to aj reakcia na pootu. Ja som mu rozumel dobre, ešte to nebolo, ale podla neho bude.
Tak, ale teraz už ozaj končím. Tieto debaty nemajú žiadny význam.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Prozření

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:
A(&F) píše:... kde jsem se (dle tvého tvrzení) nějak vyjádřil k osobě Jerryho ???
Eště né, eště né, eště né ...
To nezávisí ani tak na tobě jako spíš na tom, jestli na něj něco vyštracháš.
A do toho, co ze svých názorů budu prezentovat si nenechám moc kecat od nikoho - a od tebe už vůbec ne!
A mimochodem - tam kam mě posíláš, už sám dávno jsi - a o tvou společnost opravdu nestojím :bye:

Zdravím - poota
... "ubohost sama ... a takový to býval moudrý člověk" ...

... hm, takže stále stejný přístup ... :? ... neb slušně jsem položil otázku ve smyslu "čeho jsem se kde dopustil ??", ale namísto konkrétní odpovědi se opět pouze dočkám útoku v podobě "toho, co teprv udělám" ... :ewhistle: ...

... a že jsem ho před položením otázky "poslal do :ptrain: " ?? .... no co jiného s ním, když se opět dopustil manipulace ?? ... :dknow: ...

... Anri ...

------------
PeS: ... a to mi tohle "přemoudřelé stáří" v počátku této kauzy přitom doporučovalo, aby si přečetl "Čtyři dohody" od Duška ... :D ...... zkrátka další, co káže vodu, ale přitom sám chlastá víno ...

... "a takový to býval moudrý člověk" ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

Meleš pořád to samé "jak koza před smrtí" - a je to už dost okoukané :bad:
Nějaká inovace by nebyla :?:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

:eclap: Jo, jo
jako ohraná deska :roll:
a ještě si o sobě myslí, jak je dobrej :hip:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Meleš pořád to samé "jak koza před smrtí" - a je to už dost okoukané
Nějaká inovace by nebyla?
... :D ... klidně, ale to byste museli zkusit něco novýho, ne tyhle traplárny, co tu dokola předvátíte ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Jerry.M píše:Označ časť, kde ťa obviňuje z kritiky moderátorov, presne to si mu vyčítal.
... viz příloha u http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138176#p138176 ... to zvýraznění bodu B) ti nestačí ?? ... :ewhistle: ...

... jinak v příloze máš celý zmíněný příspěvek ...... a že v něm evidentně scházejí některé věci ?? ... no ono to bude tím, že v té době se mi občas stávalo, že mi z prostředka odeslaného příspěvku "z ničeho nic" klidně zmizela část textu ... :) ...

... Anri ...

-------------
PeS: ... no, abych udělal radost Putovi (tj. "potvrdil jeho slova, "že se o sobě něco dozvíš"), tak ti nabízím toto:

... (jak by řekl NAVAR) ... jenom "přizdisráči" udělají to, že po někom "plivnou" (popř. ho z něčeho obviní) a poté, aniž by vyčkali odpovědi/oponentury/vysvětlení proč tak nastalo/, tak napíšou, že už se k tomu nebudou více vyjadřovat ...... poznáváš se v tom ??? ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:a ještě si o sobě myslí, jak je dobrej :hip:
... to si piš, že sem ... někdy i "dvakrát" ... :laugh: :laugh: :laugh: ...

... to víš, kotvičník ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

... úůš! :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

A(&F) píše:... to si piš, že sem ... někdy i "dvakrát" ... :laugh: :laugh: :laugh: ...
To vykládej svým fenám :enaughty:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... v té době se mi občas stávalo, že mi z prostředka odeslaného příspěvku "z ničeho nic" klidně zmizela část textu ...
Ajajajaj!
Jestlipak to nejsou náhodou "promazané SZ" pro změnu v "obráceném gardu"??
To by pak ještě chtělo se nějak "nenápadně" zvoptat, kdopak asi tak má možnost upravovat cizí příspěvky - a pak už jenom počkat, až někoho napadne, že tohle přece klidně můžou dělat globální moderátoři. No a potom už se může začít uvažovat, který z nich je dost velkej hajzl na to, aby to byl schopen udělat.
Že by právě tohle byla ta tvoje inovace :dknow:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

Vlčice píše:
A(&F) píše:... to si piš, že sem ... někdy i "dvakrát" ... :laugh: :laugh: :laugh: ...
To vykládej svým fenám :enaughty:
Proč svým? Ty vědí svoje!


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od felda »

Tak jsem si myslel, když tady začal E.man nařizovat Vlčici, aby držela klapačku, že se něco děje k lepšímu....např. nebudeme přilévati oleje, že. Evidentně to asi nebude pravda, protože ,to co tady teď předvádí Poota a spol. už připomíná rozjívené parchanty na dvorku,kteří ignorují argumenty a křičí v davu zrzavej, zrzavej, zrzavej....a je to děsná prča. No jo, no , co by sme mohli od feldy čekat, obehraná deska, nemáš něco jinýho.... zrzavej, zrzavej, blé....
Tak se tu na to asi vykašlem , protože s takovýmhle ansámblem to nemá stejně cenu.Anri má racionální argumenty, Poopikovci krákají jak vrány ,krá,krá, blé blé, takže úroveň hodná sedmdesátiletých staříků na školním dvorku. Držel jsem se docela dost zpátky a nekomentoval jsem, čekal na dění poté co se ozval Rival, ale nedivím se Anrimu s těma básničkama, protože s takovejhlema parchantíkama to už asi jinak nejde.


felda
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

poota píše: Ajajajaj!
Jestlipak to nejsou náhodou "promazané SZ" pro změnu v "obráceném gardu"??
To by pak ještě chtělo se nějak "nenápadně" zvoptat, kdopak asi tak má možnost upravovat cizí příspěvky - a pak už jenom počkat, až někoho napadne, že tohle přece klidně můžou dělat globální moderátoři. No a potom už se může začít uvažovat, který z nich je dost velkej hajzl na to, aby to byl schopen udělat.
Že by právě tohle byla ta tvoje inovace :dknow:
Už jsem mu jednou psala, že si svoji pracně vybudovanou svatozář dříve nebo později zlikviduje sám. A je to tady.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

To felda:
Psával jsi rozumněji a mívalo to hlavu i patu.
Zkus hulit něco jiného a nebo si to před odesláním aspoň ještě jednou přečti - to je jenom dobře míněná rada :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od felda »

poota píše:To felda:
Psával jsi rozumněji a mívalo to hlavu i patu.
Zkus hulit něco jiného a nebo si to před odesláním aspoň ještě jednou přečti - to je jenom dobře míněná rada :bye:

Zdravím - poota
jako když mi mluvíš z duše poooooto,no jo,čas nepředěláš,že


felda
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“