Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rodeo ...

Příspěvek od A(&F) »

motto: ... "K neduhům stáří, postihujícím hlavně intelektuály, patří především dvě vady, komplementárně spojené. Je to: neschopnost udržet myšlenku a druhá vada: neschopnost myšlenku opustit. Já bych se dnes ve svém příspěvku soustředil pouze na tu první vadu." ... (DJC / Švestka) ...
poota píše:
A(&F) píše:... tudíž jak jsem slíbil, k uvedenému předkládám důkazy o "férovosti protistrany" ...
Je až dojemné, a nebo spíš směšné, jak zoufale se snažíš dělat "z prdu kuličky".
Ale aby ti přece jenom někdo "nenaletěl", tak si dovolím nejen pro všeobecnou ale i pro tvoji osvětu ocitovat jeden odstavec z instrukcí "Co mám dělat, když...>...chci napsat příspěvek" .......

... Takže tvůj výpis z logu prokazuje pouze to, že Vlčice si třikrát upravila svůj příspěvek a vzhledem k tomu, že jí to systém dovolil to znamená, že to bylo ve čtyřiadvacetihodinové lhůtě, takže na to měla jako kdokoli jiný plné právo.
Takže tyhle kuličky se ti nějak nepovedly!
Z dalších záznamů je jasné pouze to, že Slávek upravil jeden příspěvek Vlčici a dva příspěvky hance - nic víc.
Není z toho jasné, které příspěvky a jak upravoval a také není vůbec jasné, že by to dělal o své vlastní vůli. Kdyby s tím autorky nesouhlasily, tak by se asi ozvaly. Pokud ho samy požádaly o nějaké úpravy, pak bylo pouze na jeho uvážení, jestli jim vyhoví a nebo ne. Zrovna tak mohly o dodatečné úpravy požádat i mě a také bych jim dle vlastní úvahy buď vyhověl a nebo nevyhověl.
Není to nic, co by bylo proti pravidlům.
Takže ani tyhle kuličky se ti nepovedly - on takový prd není nijak kvalitní materiál.

:bye: poota
... milý Puto, ... buďto:

- si ze mě děláš srandu (z mě neznámého důvodu) ...
- nebo se to opět zase snažíš úmyslně odtáhnout někam jinam a udělat ze mě blbce (tj. snažíš se zmást ty, kteří se v tomto neskonalém bordelu těžce orientují a spoléháš se, že ti uvěří tvé "překruty") ...
- nebo, byť ještě stále pořád zdravého rozumu, seš však již natolik zmaten, že se v tom už neorientuješ ani ty sám ...
- popř. již ti již neslouží paměť, takže si nepamatuješ (/neuvědomuješ) předchozí návaznosti ...

... mno, ať již tak anebo onak, pokaždé je to tvrzení nepravdy (lidově "lhaní"), kdy v těch dvou prvních případech se jedná o lež úmyslnou, v tom dalším potom o neúmyslnou (ale i to je špatně), stejně tak jako v onom posledním případě, kterou snad jako jedinou bych ti byl ochoten odpustit, neb stáří je neúprosné a dříve či později nás tento stav bez rozdílu potká všechny, ať už chceme či nechceme, tudíž v podstatě se o lež ani nejedná, jelikož člověk se starobou zmoženým mozkem si neuvědomuje, co vlastně vypouští z úst, ale přesto je přesvědčen, že je to pravda ... :| ...

... ale zpátky k těm výše uvedeným důkazům (záznamům z moderátorského logu) ... takže čeho že jsou to vlastně důkazy a proč jsem je zde vlastně zveřejnil ??? ...

... jednoduché ... jsou to (předem avizované) důkazy mého tvrzení, uvedeného v předchozím související příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... ry#p138320 , kterýžto celý je reakcí na to, že nám SDK úmyslně zamykal příspěvky, abychom je "náhodou" nemohli smazat (což sám přiznal) ... kdežto protistrana tyto práva dodatečné editace či smazání nijak omezena neměla a dokonce jim jejich příspěvky "upravoval" sám globální moderátor .... pouze o tom jsou tyto předložené důkazy ... o nerovnosti podmínek a neférovosti SDK ...

... takže, "moudrý staříku", tvůj příspěvek (v návaznosti na ty předchozí související) jest jasným důkazem, že nastala jedna ze čtyř výše popsaných možností (možná i jejich vzájemná kombinace) ... :ewhistle: ...... a která z nich ?? ... :dknow: ... to nejlépe posoudíš jenom ty sám ... :) ...

... a když už jsme tvého pravdivého tvrzení, že "prd není nijak kvalitní materiál", tak na základě tebou předvedeného ti mohu pouze doporučit, abys pokud možno omezil konzumaci "nadýmajících potravin", jelikož vznikající střevní plyny se ti evidentně cpou až na mozek a podle toho potom vypadají i tvé myšlenky ... :D ...

... :bye: ... Anri ...

----------------
PeS: ... nebo sis snad myslíš, že bych jako samostatný důkaz (bez souvislostí) předložil něco, co by snadno rozebral (a utopil mě na tom) i "žáček zvláštní školy" ... ;) ... takovej idiot faáákt nejsem ... 8) ...

... jo, a přestaň ze mě dělat debila (a především pak ze sebe), tím že mi tu budeš odcitovávat pravidla fóra ... ;) ...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne ned 24 kvě 2015 10:06, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

hanka píše: Pro fórum jsem se obětovala více, než je zdrávo - mnohem více, než kdokoliv jiný .... přitom úplně zbytečně.
Hanka pícha vždy predchádza pádu. Tvrdíš že vieš no skutočnost je evidentne taká že si len myslíš, niet sa potom čomu diviť že veci okolo dopadnú tak ako dopadnú. Doporučujem a nie len tebe ale i ostatným aktérom tejto kauzy prelúskať si túto pre ludí v dnešnéj dobe "bezvýznamnosť" - http://vymylimimozek.blog.cz/0905/vypec ... -castanedy
Naposledy upravil(a) deʒa vy dne ned 24 kvě 2015 10:13, celkem upraveno 1 x.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rodeo ...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... jo, a přestaň ze mě dělat debila ...
Debila z tebe nedělám - byla by to zbytečná práce, kterou už jsi zastal sám a daleko lépe, než bych to dokázal já - máš můj obdiv :lol:

:bye: poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rodeo ...

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:
A(&F) píše:... jo, a přestaň ze mě dělat debila ...
Debila z tebe nedělám - byla by to zbytečná práce, kterou už jsi zastal sám a daleko lépe, než bych to dokázal já - máš můj obdiv :lol:

:bye: poota
... :roll: ... hm, stejně lacině-hodnotné jako kydy od Hanky a Vlčice ..... jen tak dál ... :good: ...

... Petře, to si fakt neuvědomuješ, že debila tu děláš především sám ze sebe tím, jak tu bezostyšně překrucuješ skutečnosti a odtaháváš je někam jinam ... opravdu si to neuvědomuješ ?? ... :| ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rodeo ...

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:A když už jsem tu zmínil ta pravidla, tak se chci časem podívat jestli tu máme aspoň nějaké, které bys zatím neporušil ...
:bye: poota
... to all: ... mimochodem, pamatujete si, když Rival na konci "Velikonoční neděle" zamkl MIRKO vlákno ?? .... co se zde poté odehrávalo ?? ... co zde předváděli oba zbývající globálové, kdy doslova terorizovali všechny, kdo se jim znelíbili ... kdy sebemenší (byť i falešná) záminka stačila k udělení banu ... kdy totálně překroutili Rivalova slova ku "prospěchu svému" ...

... mno, třeba se vám "rozsvítí" po přečtení (tehdy SDKáčkem mi) do moderátorovny mi smazaného příspěvku, jenž jsem publikoval dne 10 dubna 2015 ve 17:44, a to v sekci "Anriho voloviny" ...

... a to, že jsem byl tehdy za tento příspěvek ihned zabanován, to zřejmě nemusím připomínat ... ;) ...
A(&F) píše:... viz http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=136985#p136985 ...
mahatma píše:týmto žiadam Rivala aby udelil ban moderátorovi SDK, za neopodstatnené presúvanie príspevkov z príspevkov z vlákna Zmeny pravidiel FUP a do vlákna komentáre k zmenám a za neopodstatnené zamknutie vlákna komentáre k zmenám....
ak SDK nevie uniesť kritiku svojej práce, má si dať od práce moderátora pohov.
ukazuje sa, že z pôvodného vlákna pripomienky a komentáre rovno mazať nemohol lebo by to vyvolalo veľkú vlnu kritiky od autorov zmazaných príspevkov (a bolo by to proti pravidlám), tak najprv "nepohodlné" príspevky presunul, pravidlá si ohol a nakoniec prispievať zakázal...
zo dňa na deň sú prešlapy a drzosť SDK stále väčšie a väčšie...

:idea: Podle stávajících pravidel máš možnost svoje připomínky k práci kteréhokoli moderátora sdělit Rivalovi pouze prostřednictvím SZ nebo mailu a nikoli veřejně. Žádat ban pro moderátora za přesouvání příspěvků - to jsi vyčetl kde? Obávám se, že taková pitomost se Ti snad musela vylíhnout přímo v hlavě.
Příspěvky nejsou přesouvány proto, že by byly "nepohodlné", ale pouze proto, že až do rozhodnutí Rivala ve věci A(&F) se z jeho rozhodnutí nemá na toto téma přispívat - z toho důvodu také sám Rival zamknul jediné vlákno, které k tomu bylo určené.
Uvědom si také laskavě, že za svoje zásahy se globální moderátor zodpovídá pouze Rivalovi.
Za osobní napadání Ti uděluji varování - poo.
... :shock: :shock: :shock: ...

... tož si dovolím malé upřesnění faktů ... neb co je (Rivalem) psáno, to je (tím pádem Rivalem) dáno ... 8) ...

1.) ... ve svém minulo pátečním příspěvku (http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=136596#p136596) Rival doslovně napsal: "Toto vlákno bude uzamčeno v neděli 5.4. po půlnoci. Pak vše vyhodnotím, napíši svůj názor a konečné rozhodnutí..." ...
2.) ... navíc, vždyť Rival přece nikde nenapsal :!: :!: :!: , že "do jeho rozhodnutí se na toto téma nemá nikde přispívat", ... anýbrž pouze sdělil, že: "kdo se v rámci této aféry bude dál snažit rozdmýchávat nepokoje i PO jeho rozhodnutí (tj. za konečnou tečkou), bude považován za rozvraceče fóra a ponese si následky" ...
... viz [sob 04 dub 2015 17:48] ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=136683#p136683 :
Rival píše:
A(&F) píše:(Rive, pls, hlavně to neber jako nátlak, neb je to pouze mé konstatování k nastalé situaci ... :( ) ...
Jako nátlak to neberu. Nicméně mé rozhodnutí bude konečnou tečkou za touto "aférou". Na toho, kdo jej nebude respektovat a nadále se bude pokoušet "rozdmýchavat nepokoje", budu nahlížet jako na rozvraceče fóra. Dotyčný samozřejmě ponese na tomto fóru následky za své chování.
...... :idea: ..... a jelikož Rival doposavad ještě zatím žádné rozhodnutí k této kauze nevydal (tudíž není co "respektovat"), tím pádem se kdokoliv k událostem minulých týdnů může nejenom nadále vyjadřovat, ale (dle Rivalových slov) v podstatě kdokoliv v rámci této kauzy může zatím i beztrestně "rozdmýchávat nepokoje", přitom však bez toho, aby na něj ze strany Rivala bylo "pohlíženo jako na rozvraceče fóra" ...
3.) ... rovněž neexistuje žádná "právní opora", že vlákno "Obdržel by MIRKO" je jediným výhradním vláknem, jenž se smí použít k vyjádření svého názoru k nastalým událostem ... (vždyť k tomuto účelu se před uzavřením používala/zneužívala i mnohá další vlákna ... např.: A je to jen Vaše, Nalezené chyby a nepravosti, Vyřízené stížnosti, Kniha přání a stížností, V Hádanicích atd. ... )
4.) ... a jelikož na tomto fóru má slovo Rivala mnohem vyšší váhu než slovo prostého globálního moderátora, tak výše citovaná odpověď Pooty je jen "pouhým výkřikem do tmy", naprosto ničím nepodloženým ...... stejně tak, jako je zcela "mimo mísu" i (ne)mo(u)dré oznámení od SDK ve http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... AD#p136842 ... :ewhistle: ...

... na základě výše uvedeného nezbývá než konstatovat, že všechny související moderátorské zásahy obou globálních moderátorů (tj. všechny odstraněné příspěvky, přesunuté příspěvky, odstraněné části textu z příspěvků, všelijaké napomínání, pokárání, připomínkování, atd., vč. udělení několika varování a z nich plynoucích banů) zde byly v uplynuých dnech PROVEDENY NAPROSTO NEOPRÁVNĚNĚ !!!! ...

... takže co vy na to, ... pánové "globální moderátoři" ??? ...... nedošlo náhodou ve vašich věkem omšelých mozgovnách k dajakému pomílení / k totálnímu překroucení Rivalových slov ??? ... :smoke: ..... no, moc hezky jste nám tu všem v poslední době :piss: na záda ... :| ...

Q[uestion]: ... tož nebylo by teď náhodou přinejmenším vhodné se veřejně omluvit všem členům fóra, tedy nejen těm, na kterých jste se v posledním týdnu dopustili mnohých nespravedlností ??? ...... což si tak na hlavu kajícně vysypat obsah plného popelníku + všechny neoprávněně odstraněné příspěvky navrátit do jejich původního umístění ??? ... nechtělo by to náhodou ??? ...... co však uděláte s těmi všemi neoprávněně udělenými bany, to fakt netuším ... :dknow: ... ( :ethink: .... i když vlastně, to by v podstatě mohla vyřešit taková úúúúplně docela malá "abdikačka" ...... možná byste si tím před zbytkem fóra mohli zachovat alespoň malý kousek vaší zbývající důstojnosti) ...

... :ewhistle: :ewhistle: ...... Anri ...

-----------------
PeS: ... jako vždy byl tento příspěvek ještě před publikováním pomocí SZ zaslán několika desítkám členů fóra ...
... takže asi tak ...

... hezký zbytek nedělního odpoledne přeji ... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

A už tu ty bláboly máme zas!
To je budeš zase všechny znova vytahovat a do omrzení pořád opakovat - vážně se spoléháš na to, že se ti podaří ještě někoho zbulíkovat?
Čeho chceš ještě docílit?
Ti "tvoji" ti už fandí - a ti slušní si o tom stejně myslí svoje.
Už je to opravdu trapné, nudné a navíc i zbytečné.

:bye: poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

poota píše:Ti "tvoji" ti už fandí - a ti slušní si o tom stejně myslí svoje.
Poota je evidentné že ako človek si velmi "zahladený do seba" keď nemáš sebemenší problém napísať takúto vetu na sklo.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

deʒa vy píše: Doporučujem a nie len tebe ale i ostatným aktérom tejto kauzy prelúskať si túto pre ludí v dnešnéj dobe "bezvýznamnosť" - http://vymylimimozek.blog.cz/0905/vypec ... -castanedy
Prelúskala som a dávan palec hore. Na poslednej vete pracujem, ale zatiaľ sa mi nie vždy darí.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

To deza vy:
kdy už konečně pochopíš, že máš polemizovat se zde prezentovanými názory a ne napadat autory těch příspěvků - jdi si přečíst pravidla - a nebo ne, jdi raději rovnou tam, kde můžeš pozdravovat moje mládí :bad:

:bye: poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

poota píše:kdy už konečně pochopíš, že máš polemizovat se zde prezentovanými názory a ne napadat autory těch příspěvků
Poota bolo by nie len pre teba ale aj pre toto forum naozaj velmi prospešné ak by si si i ako človek a následne i ako moderátor tohto fora spravil konečne poriadok vo svojéj hlave medzi pojmami a dojmami.
poota píše:Ti "tvoji" ti už fandí - a ti slušní si o tom stejně myslí svoje.
Mimochodom keď že je evidentné že ti to asi ušlo tak si dovolím ti to pripomenúť (dobre si to zapíš za uši), táto časť fora je okrem porušovania platných zákonou s požehnaním administrátora mimo rozsah tu platných pravidiel. Pre tvoju informáciu, je to od Rivala naozaj velmi rozumný obranný mechanizmus proti manipulátorom s tvojou "krvnou skupinou".


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

A Rh- :laugh:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:A už tu ty bláboly máme zas!
To je budeš zase všechny znova vytahovat a do omrzení pořád opakovat - vážně se spoléháš na to, že se ti podaří ještě někoho zbulíkovat?
Čeho chceš ještě docílit?
Ti "tvoji" ti už fandí - a ti slušní si o tom stejně myslí svoje.
Už je to opravdu trapné, nudné a navíc i zbytečné.

:bye: poota
... to mi teda pověz, pokud to jsou "bláboly", proč byly tedy odstraněny ?? ... :D ...

... proč jste raději veřejně nevyvrátili, že je to nesmysl ?? ... vždyť to přece byla krásná příležitost, abyste všem ukázali, jak hrozně moc se mýlím ...... tak proč jste mě raději strčili do báně a text jste dali "na index" ?? ... ;) ...

... s dovolením ti odpovím: ... protože byste museli přiznat, že jste totálně překroutili Rivalova slova a na základě nich se chovali jako komunistickej dobytek v padesátejch létech ...

... a čeho že chci docílit ??? ... no přece toho, aby pravda vyšla najevo !!! ...... aby si i ti dle tebe "slušní" uvědomili, jak tu ta vaše pětka neomaleně lhala a manipulovala ... kdo že jsou vlastně zač: Vlčice, Hanka, <Benda>, Křepelka a dokonce i Puta ... co je to za neskutečný křiváky !!!!! ... :| ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od libcosenior »

Do zbrane, zbrojnoši. :-D


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

To A(&F):
a už zase meleš jak koza před smrtí, zase pěkně dokolečka a pořád to stejné.
Ono bláznům se sice odporovat nemá, ale zase odsouhlasit jim každou blbost taky dost dobře nejde.

Tvoje logika: my jsme za snahu udržet pořádek "komunistickej dobytek" - a ty když rozdáš prakticky za nic pár týdenních banů, tak jsi perzekuovaná chudinka, která se "jenom" snaží očistit svou zneuctěnou bezúhonnost.
A o tom tu je dokonce několik odporných vláken.
Rozešel ses s realitou a nechápeš, že se k vůli tomu pár lidí rozešlo s tebou.
Je zbytečné a marné ti něco psát - a opravdu mi nestojíš ani za těch pár klobnutí do klávesnice - žij si s Pánembohem dál ve svém bludu ...

:bye: poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

... do prdele, Petře, to mám jako bejt sprostej a napsat ti, co seš "starýho", aby se ti už konečně rozsvítilo v palici ?? ... :bhead: ...

... neb pokud tu o něčem dokola melu, tak je to pouze o tom, že jste tu prachsprostě lhali !!! ... na což vy mi však zpátky odpovídáte, že já jsem neoprávněně rozdal pár banů ... :shock: ... proboha, jakou souvislost mají mnou udělené bany a vaše lhaní o mně ??! ... co vás opravňovalo, abyste tu o mě lhali ?!! ...... vysvětlíš to konečně ??? ... anebo opět plácneš nějakou kardinální pitomost, jen abys to zahrál do autu ??? ... :roll: ...

... a ještě jeden dotaz, lhal jsem tu já o někom z vás ?? ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“