Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Podzimní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od A(&F) »

... reakce na příspěvek z vlákna "Podzimní sraz 2015" http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=140774#p140774
JezMan píše: Bude tam aspoň někdo ze tří králů :-) Benda, Magneto, Poota? Rád bych s nimi osobně popovídal o MM ...
... :laugh: :laugh: :laugh: ... tři "králové" ... :laugh: :laugh: :laugh: ...... ten první je těžkej teoretik (ale alespoň o magnetech něco ví), ... ten druhej jmenovanej má "magnetismus" pouze v názvu svého nicku ... a u toho třetího končí jeho znalosti tam, kde končí informace z tohoto fóra ...

... dík JezMane", ... fakt jsi mě neskutečně dobře pobavil ... :D ... :good: ...

... jinak dík aj za přání, ... sraz bude (jako vždy) určitě dobrej ... :) ...

... :pivko: ... Anri ...

-----------
HaF: ... ale o MM si s nima klidně popovídej, ... teda, pokud příští víkend dorazí ...... neb na poslední "setkání" ten první raději ani nedorazil ( na poslední chvíli si to rozmyslel ) ... no a ten třetí, když zjistil, že z tý jejich "lumpen bandy" se dostavil jako jedinej, tak po hodině bez rozloučení zdrhnul ...... ale nevěš hlavu, JezMane, první čtvrtek v měsíci to jistí (tzv. "po houkání" ) ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“