Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od E_man »

A(&F) píše:... dále pak: ... ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138153#p138153 E-man napsal: ...
E_man píše:Dokonce jsem se ani nepodíval na "povinnou četbu" kterou jsi rozesílal v SZ.
... + dnes potom ...
E_man píše:
Anri píše:.. a pokud někdo z příjemců v tobě zaslané SZ necitoval tu onu mou SZ (jak ty říkáš "povinnou četbu", kterou jak říkáš jsi nečetl), tak seš navíc i lhář, jelikož jak potom vysvětlíš, že máš k dispozici hlášku, jenž jsi použil ve svém příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... ii#p137948 (která se přitom krom jediné SZ nikde jinde na fóru neobjevila) ...
Tady ti musím chlape prozradit snad mé nejskrytější tajemství, o kterém nikdo na celičkém světě nemá ani šajnu. Já mám 1. dokončenou třídu ZŠ a umím číst. Ale ostatní to ještě něvědí.
... :eclap: ... tak četl jsi ty SZ nebo nečetl ?? ... a seš teda lhář nebo nejseš ?? ... copak ty vážně nevidíš, jak si v rámci svých dvou příspěvků odporuješ ?? ... :roll: ....... anebo že bys to snad myslel tak, že ses na ty SZ ani nepodíval, ale rovnou je přečetl ??? ... :ethink: ...... pokud ano, tak to se pak omlouvám ... :roll: :roll: ...
Protože původní část příspěvku vycházela z mé technické chyby a neměla tudíž pro další průběh diskuse význam, smazal jsem jej. Přestože jsem v něm nikoho neurážel, omlouvám se za to.
Prosím, tímto abyste si svá ocenění vzali zpět.
Pooto, nedokázal jsem odstranit ten obrázek. můžeš-li, odstraň jej prosím také. Ještě neuplynulo 24 hod.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) E_man dne stř 20 kvě 2015 4:14, celkem upraveno 2 x.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

Čte někdo takové dlouhé elaboráty? Protože já automaticky roluji.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

sisa píše:Čte někdo takové dlouhé elaboráty? Protože já automaticky roluji.
Ahá, tak to mi mnohé vysvětluje - díky.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

... siso, v tomto případě jsi udělala dobře ... já jsem si ten blábol sice přečetl, ale stejně mi není jasné, co tím autor vlastně chtěl říci ... :dknow: ...... nemá to totiž ani hlavu ani patu ... neb opět svůj příspěvek dle zmíněného "SDK schematu" zasral nesouvisejícími věcmi ... :ewhistle: ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:
poota píše:
A(&F) píše:... v té době se mi občas stávalo, že mi z prostředka odeslaného příspěvku "z ničeho nic" klidně zmizela část textu ...
Ajajajaj!
Jestlipak to nejsou náhodou "promazané SZ" pro změnu v "obráceném gardu"??
To by pak ještě chtělo se nějak "nenápadně" zvoptat, kdopak asi tak má možnost upravovat cizí příspěvky - a pak už jenom počkat, až někoho napadne, že tohle přece klidně můžou dělat globální moderátoři. No a potom už se může začít uvažovat, který z nich je dost velkej hajzl na to, aby to byl schopen udělat.
Že by právě tohle byla ta tvoje inovace :dknow:

Zdravím - poota
.. není potřeba se ptát (a už vůbec ne "nenápadně" ;) ), kdo má tyto možnosti, to snad přece ví každej ... :D ... vždyť kdo jím byl (jak jsi ho nazval "dost velkej hajzl" :) ), je přece jasné z provedené "modré editace" v příloze příspěvku, na který reaguješ ( http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138194#p138194 ) ... :ewhistle: ...

... jinak dík za krásnou přihrávku na smeč !!! ... :good: ...

... :bye: ... Anri ...
Asi jsi na to už zapomněl, takže ti připomenu, že existuje něco takového, jako jsou logy. Do těch se zaznamenávají určité zprávy systému a v tom, který mám konkrétně právě na mysli, jsou záznamy o veškerých změnách, které moderátoři nebo administrátor na fóru udělali.
Je to soubor velice dlouhý a celkem nezáživné čtení, takže je jenom logické, že jsem ho nepročítal ani pro zábavu a ani ne zdaleka celý. Hledal jsem tam už několikrát cos a taky našel, ale při tom pročítání jsem nikde nenarazil na takovou anomálii, že by Slávek upravoval nějaký tvůj neaktuální příspěvek. Ale brnkla mi tak o oko docela jiná zajímavost a to ta, že právě ty jsi několikrát upravoval svůj příspěvek, který byl třeba rok starý a nebo i mnohem starší a dokonce i u některého tvého stínového nicku. Trochu mě to zarazilo, proč bys měl upravovat nějaké svoje dávné příspěvky, ale pak jsem si řekl, žes snad opravoval nějaké svoje překlepy a že mi vlastně může být docela jedno, co si se svými příspěvky děláš - a pustil jsem to z hlavy neboli zapomněl.
Jenomže jak už to u Drontů funguje, tak právě to, co zapomenou mají kdykoli opět k dispozici a v pravou chvíli se jim to z nepaměti zase vynoří - a stejně tak tomu bylo i v tomto případě.
Takže promiň, ale házet to na Slávka je velká špinavost, i když uznávám, že je to přesně ve tvém stylu.

Ten "dost velkej hajzl" jsi totiž mimo veškerou pochybnost právě ty!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od E_man »

To A(&F). Píšeš:
.. a pokud někdo z příjemců v tobě zaslané SZ necitoval tu onu mou SZ (jak ty říkáš "povinnou četbu", kterou jak říkáš jsi nečetl), tak seš navíc i lhář, jelikož jak potom vysvětlíš, že máš k dispozici hlášku, jenž jsi použil ve svém příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... ii#p137948 (která se přitom krom jediné SZ nikde jinde na fóru neobjevila) ...
Všechny mnou zaslané SZ máš před sebou!
Jak mám k čertu vědět jakou "hlášku mám kdispozicí", když nevím o čem mluvíš a do svého příspěvku se nemohu podívat!
Jak mám sakra vědět, kdo ti co cituje.
Jsem dobrej, ale až tak moc zase né.

P.S. Kdispozici mám 6 SZ, které připadají v úvahu. Tu první jsi na sebe prásknul ty sám, ty 3 od Pooty jsem vyvolal já a další dvě mi přišly navíc od XXXX.
Opravuji: Kdispozici mám 5 SZ, které připadají v úvahu. Tu první jsi na sebe prásknul ty sám, ty 3 od Pooty jsem vyvolal já a ta další mi přišla od XXXX.
P.P.S. XXXX, pošli mi prosím SZ s tím mým příspěvkem!
Naposledy upravil(a) E_man dne úte 19 kvě 2015 14:22, celkem upraveno 1 x.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

poota píše:
sisa píše:Čte někdo takové dlouhé elaboráty? Protože já automaticky roluji.
Ahá, tak to mi mnohé vysvětluje - díky.

Zdravím - poota
Nemáš zač, rádo se stalo. Obdivuji tě, že máš čas číst bláboly zabírající jednu stránku.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

A(&F) píše:... siso, v tomto případě jsi udělala dobře ... já jsem si ten blábol sice přečetl, ale stejně mi není jasné, co tím autor vlastně chtěl říci ... :dknow: ...... nemá to totiž ani hlavu ani patu ... neb opět svůj příspěvek dle zmíněného "SDK schematu" zasral nesouvisejícími věcmi ... :ewhistle: ...

... :bye: ... Anri ...
Anri, za tu dobu, co jsem tady a hlavně za poslední měsíce, co jsem louskala každou větu a každé slovo několikrát, abych si udělala obrázek a danému člověku nějak neublížila, už po pár řádcích většinou vím, jestli mi to stojí za to dočíst nebo ne. Hančiny psychologické elaboráty nebo morální kázání delší než 10 řádků taky nečtu, ztráta času. Eman to taky přehnal s posledním příspěvkem. O ničem.
Většinou to sedí, že kvalitní lidé mají kvalitní příspěvky, ať si to přebere každý, jak chce. Doufám, že mi rozumíš. :)
A ostatní taky, kdo chce rozumí, kdo nechce, bude překrucovat i větu, že jsou mraky na obloze.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

sisa píše: Obdivuji tě, že máš čas číst bláboly zabírající jednu stránku.
Máš pravdu, že to zabírá dost času.
Ale dělám to jaksi ze setrvačnosti a taky to považuji ještě stále za svou povinnost - ty dva týdny to ještě snadno vydržím a potom si dám pár lidí mezi nepřátele, čímž mi odpadne čtení jejich příspěvků. A dál už budu číst jenom ta vlákna, která mě zajímají a jsou pro mě něčím přínosná - no a ten ušetřený čas potom můžu zpátky věnovat věcem, které jsem kvůli fóru odsouval na druhou a nebo i třetí kolej.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

No, poo, každý máme nějaké priority. Já kategorii nepřátel nepoužívám a používat nikdy nebudu.
Já to beru z hlediska " moje krevní skupina" a "není to moje krevní skupina", ale i ta druhá mě může obohatit.
To, že někoho nemusím, neznamená, že se budu separovat já nebo budu separovat jiné.
Se mnou se i těžko hádá, já vypěním, snažím se to vyříkat si a za chvíli o ničem nevím a jdu dál. :D


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

Jako moderátor jsem neměl k dispozici ten luxus mít nepřátele a nečíst od nich vůbec nic - musel jsem číst i je a navíc je posuzovat "objektivně", to znamená většinou daleko mírněji, než jsem měl dojem, že by zasloužili.
Ale neboj, rozlišuji velice přesně kdo je oponent a kdo nepřítel - názory oponentů respektuji a pečlivě posuzuji, dokonce si svých oponentů vážím a mám je docela rád, protože právě přes ně si svoje názory buď potvrzuji a nebo je koriguji.
Nepřítel není člověk, kterému vadí moje názory, ale ten komu vadí moje osoba - a to třeba i tehdy, když na něco máme úplně stejný názor.
Každý to holt máme nastavené nějak jinak, ale tak to má být.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

poota píše: .......Nepřítel není člověk, kterému vadí moje názory, ale ten komu vadí moje osoba - a to třeba i tehdy, když na něco máme úplně stejný názor.
Každý to holt máme nastavené nějak jinak, ale tak to má být.

Zdravím - poota
Mně nepřítel přijde strašně silné slovo. Evokuje mi to spojení "nepřítel na život a na smrt" a člověka, který by mi i ublížil. Nevím proč.
Ale v podstatě máš pravdu, ostatní je jen hra se slovíčky.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

E_man píše:To A(&F). Píšeš:
.. a pokud někdo z příjemců v tobě zaslané SZ necitoval tu onu mou SZ (jak ty říkáš "povinnou četbu", kterou jak říkáš jsi nečetl), tak seš navíc i lhář, jelikož jak potom vysvětlíš, že máš k dispozici hlášku, jenž jsi použil ve svém příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... ii#p137948 (která se přitom krom jediné SZ nikde jinde na fóru neobjevila) ...
Všechny mnou zaslané SZ máš před sebou!
Jak mám k čertu vědět jakou "hlášku mám kdispozicí", když nevím o čem mluvíš a do svého příspěvku se nemohu podívat!
Jak mám sakra vědět, kdo ti co cituje.
Jsem dobrej, ale až tak moc zase né.

P.S. Kdispozici mám 6 SZ, které připadají v úvahu. Tu první jsi na sebe prásknul ty sám, ty 3 od Pooty jsem vyvolal já a další dvě mi přišly navíc od XXXX.

P.P.S. XXXX, pošli mi prosím SZ s tím mým příspěvkem!
... jeden o voze, druhý o koze ... :D ... ( :bhead: :bhead: ) ...

- v příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... ii#p137948 jsi napsal
E_man píše:osobní sprosté útoky tolerovat nehodlám( viz "..ani nevíš, jak bych mu tu bestii přál..." a pod.).
- potom jsem se tě zeptal, "jestli sis vůbec přečetl tzv. MIRKO vlákno (než ho Rival uklidil)", na což jsi ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... bu#p138153 odpověděl
E_man píše:Noo nepřečetl. Dokonce jsem se ani nepodíval na "povinnou četbu" kterou jsi rozesílal v SZ.
- takže jsem se tě v http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... bu#p138173 zeptal "jak je možné, že znáš tu hlášku jenž jsi použil (viz výše červeně označeno), když jsi nečetl tu SZ, kde byla obsažena" ... - na což jsi ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... ku#p138241 odpověděl:
E_man píše:„... a pokud někdo z příjemců v tobě zaslané SZ necitoval tu onu mou SZ (jak ty říkáš "povinnou četbu", kterou jak říkáš jsi nečetl), tak seš navíc i lhář, jelikož jak potom vysvětlíš, že máš k dispozici hlášku, jenž jsi použil ve svém příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... ii#p137948 (která se přitom krom jediné SZ nikde jinde na fóru neobjevila) “
Tady ti musím chlape prozradit snad mé nejskrytější tajemství, o kterém nikdo na celičkém světě nemá ani šajnu. Já mám 1. dokončenou třídu ZŠ a umím číst. Ale ostatní to ještě něvědí. Tak to prosím tě na mně nepraskní, za to bych šel „na tvrdo“!!
- atd ...
(kdy sis to celé ještě navíc zkomplikoval tím, že jsi nepoužil citace, anýbrž kopírování, tudíž po klepnutí na tebou "zmršený odkaz" :arrow: viewtopic.php? ... ii#p137948 se objeví "Zvolené téma neexistuje" ... ;) )

... takže už je ti jasné, oč jde ??? ... nebo v tom stále ještě bloudíš ??? ...... neb pokud jsi schopen "zamotat se" v takovéto triviální záležitosti, potom se už vůbec nevidím, že máš na mě teď takovýto názor, když ti dělá problém odlišit příčinu od důsledku ... :ewhistle: ... (navíc, když sis ani nepřečetl vlákno, v němž ti, kteří zde obhajuješ, nechutně lhali, manipulovali a sprostě mi otevřeně nadávali !!!) ... viz několik malých ukázek:
Urážky od dámiček 1...jpg
Urážky od dámiček 2 ...jpg
Urážky od dámiček 3 ...jpg
(rovnou si z tohoto porovnej podpis Vlčice, jenž měla v té době, ... třeba ti "blikne v hlavě", co se ještě posléze odehrálo ... ;) )

... no, E-mane, teď už je pouze na tobě, jak s tím naložíš ... (kdy pokud bys chtěl, tak ti mohu zaslat kompletní vlákno "Obdržel by MIRKO", aby ses na vlastní oči mohl přesvědčit, co je to za "andílky" ... dej tedy vědět, zda máš zájem poznat kde leží pravda či zda dál budeš slepě hájit ty, co to tu "rozesrali")

... :bye: ... Anri ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) A(&F) dne úte 19 kvě 2015 14:21, celkem upraveno 3 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od felda »

E-mane, kdopak je a proč onen XXXX? Co je to za hru?


felda
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:... ale při tom pročítání jsem nikde nenarazil na takovou anomálii, že by Slávek upravoval nějaký tvůj neaktuální příspěvek. .... Takže promiň, ale házet to na Slávka je velká špinavost, ...
... takže ty teď naznačuješ, že zmíněný příspěvek (viz příloha u příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138194#p138194 , na který teď reaguješ) jsem si snad upravil já ??? ... :shock: :shock: ... (kdy navíc jsem nikde o žádné aktuálnosti nebo neaktuálnosti upravovaného příspěvku nehovořil, takže nechápu, kam se to zase snažíš zavést ?? ... :? )

(Rivale, prosím, byl bys tak laskav, a našel bys "Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe Putovi" v moderátorském logu záznam, ze kterého vyplývá, že SDK provedl editaci příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135767#p135767 ??? ... on totiž náš jediný globální moderátor nezvládá ani takovouto jednoduchou věc ... :roll: ... dík)
poota píše:Ale brnkla mi tak o oko docela jiná zajímavost a to ta, že právě ty jsi několikrát upravoval svůj příspěvek, který byl třeba rok starý ... Trochu mě to zarazilo, proč bys měl upravovat nějaké svoje dávné příspěvky, ....
... to mi, Puto, fakt jako chceš říci, že jsi v moderátorském logu našel záznam, že jsem si upravoval nějaký svůj rok starý příspěvek ?? ... :laugh: :laugh: :laugh: ...... :ethink: ... a jak by se tam asi tak vzal, když se u GM zpětné zásahy do jejich vlastních příspěvků v moderátorském logu nezaznamenávají !!!!! .... :dknow: ...

(tady bych Tě Rivale požádal, abys veřejně potvrdil, že pokud GM provede editaci ve svém vlastním příspěvku, tak se tato činnost v moderátorském logu nikde neprojeví, ani když doň zasáhne i klidně po 24 hodinách od jeho publikování ... dík ... :good:) ...

... takže kdo z nás dvou je tu "Ten "dost velkej hajzl" ??? ...... no, jak vidno (krom SDK) tu již máme dalšího !! ... :D ...

pozn: ... Petře, dříve Tvůj podpis vypadal jako hezkej povedenej vtip, jímž jsi prokázal, že si ze sebe dokážeš dělat srandu ... :) ..... v poslední době však tento (zvláště jeho poslední část) čím dál tím víc přesně koresponduje s realitou, kterou nám tu teď předvádíš ... :( ...

... :| ... Anri ...

--------------
PeS: ... jinak, Puto, a co se týče tvého "nařčení", že jsem (zřejmě asi z nějakých nekalých úmyslů) zpětně editoval příspěvky svého druhého nicku "aNONnym" (který jsem po velmi dlouhé době včera "otevřel", tj. několika letech, abych si ze SZ vylovil jedno tel. číslo), tak mi potom napiš o které "dodatečně zeditované příspěvky" se konkrétně jedná a já ti přesně řeknu, které gramatické chyby jsem v nich opravil, popř. které odkazy jsem v nich pro jejich neaktuálnost zaktualizoval (což snadno zjistím při porovnání se staršími zálohami fóra + klidně sem umístím, jak vypadal příspěvek "před" a "po" editaci) ... :roll: ...... nebo sem alespoň napiš, kolik těch "zpětně upravených" příspěvků celkem bylo, aby si všichni udělali představu, jak to opět nepatřičně "nafukuješ" ... :ewhistle: ... proč to kuwa děláš ?? ...

... mmch, pokud chceš někoho "nepodloženě bezdůvodně beztrestně urážet", popř. o někom "šířit lži a nepravdy", pak bys to měl dělat v "Kanálovém Hyde Parku", kde je to povoleno ...... neb tady jsi totiž v "Rozpravě", kde to tuším povoleno není ... ani globálním moderátorům ne ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“