Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Rusko-Fackovací Panák Kowbojů

Příspěvek od Peter11 »

poota píše: Samozřejmě.
Ovšem ať už je taková a nebo onaká, tak existuje nezávisle na nějakém našem "chtění", prostě si jenom tak je a vůbec jí na nás nezáleží a je jí srdečně fuk, co si o ní myslíme a jestli ji poznáme a nebo ne.
Můžeme si o ní myslet cokoli a ani v nejmenším ji to nezmění.
Jestliže ale bude naše představa o ní hodně blízká tomu, jaká opravdu je, pak máme šanci nějaké děje pochopit a také odhadnout, jak se budou nejspíš dál vyvíjet, čili získáváme určitou nepatrnou výhodu proti těm, jejichž názor na skutečnost se od ní samotné nějak podstatněji liší.
Nic víc jsem nechtěl naznačit.

Zdravím - poota
Copak si člověk nevytváří lepší svět nejdříve ve své mysli a nepřenáší ho do reálneho světa? Mnoho takových lidí = lepší svět.
Tvé myšlenky nesvědčí o moudrosti spíše o vychcanosti.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rusko-Fackovací Panák Kowbojů

Příspěvek od poota »

Peter11 píše:Tvé myšlenky nesvědčí o moudrosti spíše o vychcanosti.
Poslechni, nešiješ ty do mě takhle náhodou?
A třeba v naději, že se snížím k tomu abych nějak komentoval tvoji osobu?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:Nech je řvát. Už Tě jeden potapěč poblil a máš kliku, že jen přes sklo. Ti břídilové se dožadují pozornosti, jež jim zaslouženě uniká, anžto nerozeznají ani štěnice od pšenice.

S laskavým pozdravem, Slávek.
... :roll: ... "blijící potapěč" zdraví "vrchního svěrače" ... :bye: ...

... ty, všiml sis, že ve chvíli, kdy už začne být relativní klid, tak se někdo z "vaší skupiny" chopí klávesnice a opět to tu začne "rozesírat" ?? ... a ostatní spolubojovníci ho rychle spěchají "ocenit" ?? ........ přitom nikdo z vás nebyl poškozen členy (jak vy říkáte) "mé skupiny", aniž byste k tomu sami předtím nezavdali příčinu, ale jen a pouze vlivem svého jednání a chování + tím, co jste nepravdivě napsali o jiných, popř. tím jak jste se k nim chovali (za což vás potom odsoudili i ti , kteří se do diskuze nezapojili) ...... vše nastalé jest pouze důsledkem vašich činů ...

... neb na rozdíl od "vašich", já ani nikdo z "mých lidí" jsme o vás nenapsal jedinou nepravdu ...... a budete-li tvrdit, že "ano", tak potom tuto svou další lež dokažte odkazem na konkrétní příspěvek ...

... Slávku, ... to, co tu v poslední době předvádíš má hodnotu "produktu", jenž jsi jmenoval ve druhé větě svého příspěvku ... takže nic moc ... :? ...... poslední dobou jsou tvé výplody totiž stejně výživné jako "křepelčí chcanky" ... (kdy v tomto případě to však není vůbec míněno jako cílená urážka, jak by se snad mohlo zdát ... ber to pouze jako vážně míněnou připomínku, nad kterou by ses měl už konečně opravdu zamyslet ... viz PeS) ...

... Anri ...

-----------
PeS: ... kontrolní otázka: ... při nadměrném dlouhodobém užívání urinoterapie (hlavně když čurina se pravidelně pije či činjekcemi aplikuje), která že to její složka ze zde zatím nezmíněného se dostává zpět do organismu ??? ...... a její zvýšené množství, jaký má vliv na dotyčného ?? ... co potom nastává ??? ...... a neupozorňoval jsem tě (náhodou) na toto možné nebezpečí již před cca 2 roky ??? ...

... pokud chceš, můžeme to detailněji probrat v odkazovaném vlákně ...... to je poslední, co pro tebe mohu ještě udělat ... :| ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

A(&F) píše: ... ty, všiml sis, že ve chvíli, kdy už začne být relativní klid, tak se někdo z "vaší skupiny" chopí klávesnice a opět to tu začne "rozesírat" ?? ... a ostatní spolubojovníci ho rychle spěchají "ocenit" ?? ........ přitom nikdo z vás nebyl poškozen členy (jak vy říkáte) "mé skupiny", aniž byste k tomu sami předtím nezavdali příčinu,...
Příčina rozesírání je v tomto konkrétním případě zde: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138323#p138323
Tak to zase nesváděj na druhé !!!

Útočíš jako pominutý především na příspěvky, které se Tě vůbec netýkají, protože nesneseš, že jsou tu členové, které ostatní uznávají, oceňují a respektují.
No nic. Časem tu stejně zbyde jen to odkaliště a "tvoje lidi"


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

:) Anri, hezký den Ti přeji. :)


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

► Ukázat spoiler
... pokud něco nesnesu, tak je to lhaní !!! ... takže mi řekni, co v tom mém (tebou poukazovaném) příspěvku není pravda !!! ... co jsem o těch dvou + o těch, kteří je "podpořili" napsal křivého ?? ..... odpovím ti: VŮBEC NIC!!! ...... protože vše, co jsem v onom příspěvku napsal, můžu snadno dokázat ...

... a když už jsme u toho rozesírání na základě překroucených argumentů, podívej se na zbytek tebou odkazované stránky, co tu ta vaše neslavná parta opět vyplodila ... lež za lží ...... vy tu totiž během posledních 2,5 měsíců téměř nic jinýho nepředvádíte !!! ...

... Anri ...

-----------
mmch, .... to odkaliště tu zůstane po vás ... kdy jeho hutný základ tvoří tvé lhaní, o tom, čím jsem tě měl v SZ častovat ...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne pát 22 kvě 2015 7:52, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od NAVAR »

Dobré je si nezačínat. Rejpat je nejlepší třeba na zahrádce, tam je to užitečné. :D
Samozřejmě pokud někdo "nahodí na smeč" tak může očekávat protireakci.

Zajímavé je někdy i pozorovat "proklamované znalosti" s "kultivaností projevu".


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
sisa píše::) Anri, hezký den Ti přeji. :)
... i Anri přeje všem "svým lidem" nááádherný den ... :) ...

... ale což, ... Anri ho popřeje všem lidem ... i "protistraně" ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od NAVAR »

A(&F) píše:
Mimo téma (offtopic)
sisa píše::) Anri, hezký den Ti přeji. :)
... i Anri přeje všem "svým lidem" nááádherný den ... :) ...

... ale což, ... Anri ho popřeje všem lidem ... i "protistraně" ... ;) ...
Však je pátek a slunečno. Myslím že pro rýpání se (v zahrádce) optimální den.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Slavek Krepelka píše:Ti břídilové se dožadují pozornosti, jež jim zaslouženě uniká, anžto nerozeznají ani štěnice od pšenice.
.
Slávku je naozaj zábavné čítať hodnotenie iných od teoretika tvojho rangu.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od adam.benda »

Pravděpodobně se ze mě pokusíte udělat toho prudiče, který pořád rozrývá prý "už uklidněné fórum". Jenomže já ti, A(&F)e, tvé přání nádherného dne směrem k protistraně nevěřím, jako že se <Benda> jmenuju. Teď, když už hodně lidí hodilo bobek na marné dohady s tebou, máš lepší prostor se tu tvářit jako někdo nad věcí, někdo přející a dobrý. To ale platí maximálně tak na tu tvojí vlastní družinu. "Protistrana" ti to nebaští.

Sprostě využíváte podkopnutého stavu fóra, na kterém jste se sami nejvíc přičinili s tím, že je to teď nějaké "uklidnění". Ani náhodou.

Mimochodem, v poslední době jste na mě někteří docela výživně nakydali napřímo a zcela smyšleně některé hnusné lži a výmysly. Od nějakého řiťolezectví až po sebestřednost, či co. Takže bych se po vzoru jiných měl asi snažit burcovat po "očištění svého jména" a měl bych se tedy začít přetahovat o slovíčka, nejlépe je ještě překrucovat, aby "pravda" upadla vždy do mého klína a rozpoutat další a další tahanice o své ego a rozeštvat tím fórum ještě víc, než je momentálně rozeštváno. (Počkat, pardon, ono to už asi víc rozeštvat nejde - beru zpět.) Ale víte co, když si spočítám 1+1, takhle jako vy (hlavně A(&F)), si počínat nebudu. Nemám to zapotřebí a jedině to by pak bylo sebestředné a ničivé vůči fóru. Jedině, kdybych se bál, že máte pravdu. Pak bych o tu svou zpochybněnou "pravdu" musel bojovat... asi jako někteří jiní zde.

No, ale to jsem trochu odběhl od toho hlavního: Netvařte se, že fórum dosahuje nějakého uklidnění. V dobrotivém klidu (a ve slepotě vaší pravdy) se můžete tak maximálně cítit vy, když už se na ty dohady většina rozumných lidí vykašlala. Pokud si ale myslíte, že se jen stáhli s tím, že s vámi nakonec souhlasí, tak se šeredně mýlíte. Pouze už nechtějí plýtvat energií.

Vychází ti to dobře, A(&F)e. Původní globálové jsou pryč, dost lidí vzdalo jakékoliv dohady s tebou a vaše skupinka si pomahu bere fórum do svých pařátů.

Opakuji se, protože při tom rafinovaném sluníčkování tady bych nerad, aby na to bylo zapomenuto. A(&F)e, vlastně podobně, jako to jinde dělají Ilumináti, jsi uvrhl tuto komunitu do takhle rozsáhlého konfliktu. A jak pokračuješ, nemám chuť už brát ani ohledy na to, jestli jsi nebo nejsi duševně nemocný. Jak už jsem řekl, tohle ti nezapomenu a mám co dělat, abych se ovládal a udržel se vůči tobě jen v podobě slovních projevů.

Často sejde z očí, sejde z mysli. Ale skutky A(&F)a a jeho stoupenců tady na fóru nebudou zapomenuty. Až takovou nespravedlnost ve formě zapomenutí nemám v plánu tiše podporovat.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

adam.benda píše:Sprostě využíváte podkopnutého stavu fóra, na kterém jste se sami nejvíc přičinili s tím, že je to teď nějaké "uklidnění". Ani náhodou.
... sry, ale tuto větu jsem nepochopil ... :ethink: ... něco je s ní špatně ...... a to nejen po stránce kauzální, ale i po té mluvnické ...... buď v ní něco schází anebo přebývá ...
adam.benda píše:Mimochodem, v poslední době jste na mě někteří docela výživně nakydali napřímo a zcela smyšleně některé hnusné lži a výmysly. Od nějakého řiťolezectví až po sebestřednost, či co.
... viz http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 28#p136128 (napsáno 24 bře 2015) ...
adam.benda píše:Veřejně děkuji Slávkovi a Pootovi za výdrž v kompetencích globálních moderátorů a zároveň také Rivalovi za zodpovědný a profesionální přístup, jehož výsledkem by mělo být ochránění (resp. zlepšení) atmosféry fóra a ochránění důvěry a profesionality týmu moderátorů, kteří vizitku celého fóra významně utvářejí.
... co jiného to je , když <Benda> děkuje "administrativě" za její "špičkové výkony" při správě fóra a jejich "příkladné postoje", přitom však:
- SDK v rámci obhajoby (/"krytí") Vlčice lhal a překrucoval + uděloval <dámičkám> a <Bendovi> ocenění za jejich lživé příspěvky ... dokonce jim za to dával i karmu :bhead: :evil_vm:
- Puta jenom tiše mlčky přihlížel (= nezasáhl ani proti urážkám, jimiž mě dámičky častovaly) ... + stejně jako SDK uděluje ocenění, těm co lžou ... :( ...
- Rival pouze oznámil, že "se navrací zpět", jinak v té době neudělal vůbec nic, co by přispělo k uklidnění situace ... ( :? ) ...

... takže jestli tohle není důkaz <Bendovo> "jasného řiťolezectví/řiťolizectví", tak potom fakt už nevím ... :dknow: ...
(pozn: ... a pokud by to snad nestačilo, klidně mohu uvést i další příklady jeho "induloidního chování" ... :ewhistle: )

... :ethink: ... nóó, ledaže by ty všechny vyřčené pochvaly myslel "ironicky" ... to by pak dávalo trochu smysl (teda, pokud by přitom v ruce nedržel mávátko) ... :D ...

... :bye: ... Anri ...

-------------------
PeS: ... k jeho ostatním vyřčeným "překrutům" se vrátím později ...... ale teď se du rejpat v hlíně ... NAVARe, máš recht ... :good: ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od milda »

adam.benda píše:Pravděpodobně se ze mě pokusíte udělat toho prudiče, který pořád rozrývá prý "už uklidněné fórum".
Nééé, právě, že už tady byl dloouho klid. Skoro celou hodinu! ;) :D
:pivko:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

To, co někteří prezentovali jako „vývoj k lepšímu“ , bylo jenom ukončení oboustranné diskuze, protože se jedna strana rozhodla raději zmlknout, když vidí, že s duhou stranou není možné vést jakoukoliv plodnou diskuzi . Protože jen co se kdokoliv opováží otevřít ústa v nesouhlasu s nimi, okamžitě je napaden, ústa jsou co nejrychleji zacpána a odvážlivec je doslova „umlácen“ osobními urážkami a pomluvami. Poznávacím znamením této druhé skupiny je: v žádném případě neakceptovat názor druhého! a domněnka, že když bude A(&F) dostatečně hodně a dlouho křičet, vydupou si všechno, co chtějí. Říkají tomu „čestné a pravdivé chování“ :? ….

Mno,... „rodič“ tohoto fóra je velmi trpělivý, trucovité děcko si může dovolit opravdu HODNĚ .. dokonce jim vyrábí nová a nová vlákna úplně bez pravidel (která by je nedejbože mohla omezovat), aby se tam mohli po libosti vyřvat a vybít nadbytečnou energii na bezbranných obětech, které jim tam přemístil z jiného vlákna. Skutečně bezbranných – protože na svoji obranu nemají nic, než holé ruce a kterým není umožněno bránit se aspoň stejnými zbraněmi. HOLÉ RUCE ve sporu se zkušeným profesionálním ajťákem (který sám sebe hodnotí jako jednoho z nejlepších!) , navíc ještě bývalým Globálním moderátorem tohoto fóra!!! Zbraně má v rukou jenom strana, která si je vyřvala a „čestně“ zmanipulovala … jak nazvat to, že jsou to jenom a pouze oni, komu je umožněno tzv. „odkazovat“ na příspěvky z vlákna Obdržel by uživatel Mirko … příspěvky povytrhávané z kontextů na „důkaz“ své „čisté pravdomluvnosti“ ,- vlákna, všem členům zamčeného?…

Kromě vymýšlení nových a nových bezpravidlových ( a tudíž i bezpracných ;) ) vláken a kromě přesouvání příspěvků se bohužel nic moc neřeší. Připomínám, že kromě vymýšlení „zábavných“ vláken je kromě výběru nových globálních moderátorů zapotřebí, aby se také pokračovalo na nových Pravidlech! Nezapomeňte, že moderátoři (ať staří nebo noví) se budou muset řídit a také dohlížet na dodržování PRAVIDEL!!! Dokud se nezmění pravidla fóra, nezmění se bohužel nic (kromě moderátorů) a celý ten váš čtvrtroční humbuk byl zbytečný.

Prosím, abych nebyla oceňována, i kdyby se mnou někdo souhlasil. Souhlas se mnou by byl pro pár A(&F) a sisu velmi urážející a pro toho chudáka likvidační…

….. Tak, a teď Huráááá na mě, nezapomeňte, jak to děláte – překroutit moje slova, zacpat hubu, povalit, umlátit nadávkami a pomluvami… a vítězně hodit na hnojiště!!!! :hip: :hip: :hip:

P.S. Jo, a ještě připomínám: řvát, řvát, urážet :o ... čím budete sprostější, tím budetee LEPŠÍ a OBDIVUHODNĚJŠÍ :eclap: ..


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

hanka píše:... zapotřebí, aby se také pokračovalo na nových Pravidlech! Nezapomeňte, že moderátoři (ať staří nebo noví) se budou muset řídit a také dohlížet na dodržování PRAVIDEL!!! Dokud se nezmění pravidla fóra, nezmění se bohužel nic (kromě moderátorů) a celý ten váš čtvrtroční humbuk byl zbytečný.
Především se Ti omlouvám, že nerespektuji Tvou žádost o neoceňování - myslím, že si ho zasloužíš a v této situaci spíš vícenásobně! :good: :good: :good:
K těm pravidlům - napřed Ti ocituji jeden zajímavý názor na to, jak by měla pravidla vypadat.
A(&F píše:... divné je, že když si to tu moderoval Rival + později já s ním, tak nám stačila pouhá dvě pravidla:
- co moderátor v rámci administrování fóra řekne nebo udělá, je pro všechny účastníky fóra svatý ...
- o činnosti administrativy se veřejně nediskutuje ... od toho slouží SZ nebo mail ...

... celá dlouhá léta jsme si s tím vystačili, kdy jsme v první letech ani nemuseli sáhnout k nějakému banu, vždy stačilo maximálně tak nějaké napomenutí nebo vysvětlení (po kterém přitom nikdo nedržkoval) a byl klid ... na fóru pořádek a pohoda, vesele se diskutovalo, denně až několik desítek příspěvků, každou neděli byl společnej chat, u Jeffa pokoždý narváno, ... žádný "povstání na vsi" se nekonala ... uživatelé stále přibývali, téměř nikdo neodcházel ... a když náhodou odcházel, tak se předtím se všemi ve slušnosti rozloučil ...... a zřejmě bychom s těmito dvěma pravidly vystačili navždy, pokud by ale nebylo takových lidí jako je Ilem, kteří i v rámci zabanování Karbana jsou schopni klidně tvrdit, "že aj takovýto (řekněme) člověk, má přece právo na názor", přestože tu Karban jen plevelil a prudil, zkrátka klasicky "trolloval" ...

... myslím, že tato dvě pravidla by stačila i nadále, jenom bych k nim přidal ještě jedno ...
- pokud se ti tady nelíbí, tak sem potom nechoď ... :ewhistle: ...
K té idylické selance jenom dodám, že ji občas narušovalo volání, že je ve vláknech neskutečný bordel a čím dál tím obtížnější v nich mezi tím plevelem vůbec něco užitečného najít. Na vyčištění toho nepořádku jsme byli se Slávkem angažováni Rivalem bez jakéhokoli našeho usilování - a šlo hlavně o práci, které na tom bylo opravdu dost.
Ale k těm pravidlům.
Anri se stále choval dle těch svých třech pravidel, jenomže to s těmi týdenními bany silně přepísknul a dostal se do rozporu s platnými pravidly. Další průběh není nutné v souvislosti s pravidly nijak popisovat, ale v rozporu se "svými" pravidly i s pravidly fóra začal Anri napadat i další moderátory a dokonce i admina. Proti pravidlům fóra napadal a urážel i řadové členy fóra, s čímž máš i Ty svoje zkušenosti. Stejným či obdobným způsobem se chovala a dosud chová i Anriho klaka a pokračuje v tom i Anri. Se Slávkem jsme byli napadáni prakticky za jakýkoli projev a nebo zásah, i když šlo jenom o udržování pořádku na žádost admina. Se stejnou nenávistí byla blokována i naše snaha o zdokonalení stávajících pravidel, takže dokud se tu budou rozkřikovat nevychovanci tak naděje na nějaké zlepšení podle mého názoru není.
Tomu, že se nikdo slušný raději neozývá, se nediv - ono je to především zbytečné a navíc to vyvolává dost zuřivou odezvu právě té klaky. Těch křiklounů je sice jenom pár, ale díky jejich aktivitě to pak "zvenku" vypadá tak, jako kdyby se jednalo o většinu. Nenech se tím mýlit, ta skutečná většina se toho raději nezúčastňuje a chce mít fórum klidné, tvůrčí a přínosné - jestli a kdo komu "šlápnul na kuří oko" je jí dokonale jedno a myslím, že ty zoufalosti raději ani nečte.

Měj se fajn - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“