Prodám

Inzerce a poradna, kde a jak nejlépe nakoupit...
Odpovědět
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: Počítač supertichý

Příspěvek od martinq »

Ilem píše:
Palo píše:
martinq píše:Prodám tichý, minitower stroj s CPU celeron Tualatin 1,4GHz/100MHz... Cena 2500 Kč
Nepletl ses s cenou? Nemá být 1500,- ? Je to celkem šrot :lol:
Něco podobného jsem nedávno vyhodil.
Cenu mají ty 2 X Compact Flash 16GB a redukce na IDE, A Tualatin 1,4 GHz je chlouba Intelu, Core 2 Duo má stejné jádro a je studené a rychlé, první Pentia 4 do 2,8 GHz měly podobný výpočetní výkon jako Tualatin na 1400 MHz, celeroni se daly taktovat až k 1900 MHz to pak byl výkon jako 3,2 GHz Pentia 4 s jádrem Nortwood a Cedarmill, Presscoty měly již vyšší výpočetní výkon, ale i spotřebu s teplotou, pak se Intel vrátil k nejlepšímu počinu Tualatin.

Mimochodem tento CPU je možno chladit pasivem (250 cm2) a nevezme více jak 34W. V C2D je tuleň 2 x a spotřeba jde málokdy na 65W a to je tuleň vyrobený 130 nm, dnes by se na stejnou plochu CPU vešlo 16 původních Tualatin jader, to by byl hukot, i bez tzv. nových instrukcí a technologií.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
bokar
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23 zář 2010 18:12
Bydliště: Brno
Dostal: 13 poděkování

Stolová cirkulárka na 220V

Příspěvek od bokar »

Prodám stolovou cirkulárku domácí výroby na 220V / 50Hz.
  • Pilový kotouč pro podélné i příčné řezání dřeva a plastů Pilana Ø300 mm, tloušťka 1,8 mm, 140 zubů (300 x 30 x 1,8 ČSN 22 5314 pořizovací cena 491 Kč) + redukční kroužek.
  • Robustní dřevěný rám, základna má rozměry (š × d): 550 × 500 mm. Stůl má rozměry (š × d): 580 × 520 mm, výška 860 mm.
  • Část stolu lze zvednout a tím nastavit výšku prořezu. Maximální prořez 105 mm.
  • Hřídel je tovární výroby, řemenice se dvěma klínovými řemeny.
  • Při řezání padají piliny do nádoby tzn. minimální prašnost.
Požadovaná cena 1000,-Kč, při rychlém jednání (do týdne) výrazná sleva. Vlastní odvoz (místo Brno).
V případě zájmu se ozvěte na SZ.


stug
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05 říj 2011 19:54

Amygdalin vitamín B17 PREDÁM

Příspěvek od stug »

Zdravím.
Nevedel som kam to mám dať tak som to dal sem.
Ak by mi vedel niekto poradiť lepšie miesto pre tento inzerát budem veľmi rád.
Objednal som si z Cytopharmy Amygdalin 6 balení 500mg po 100 tobolkách pre otca ktorý
mal rakovinu pľúc. Bohužial otec vo Štvrtok rakovine podľahol a objednávka sa už nedala stornovať.
Ak má niekto záujem o Amygdalin prosím ozvite sa mi.
Ďakujem.


Preč s Iluminátmi!
h.marek
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16 lis 2011 12:35

Re: Amygdalin vitamín B17 PREDÁM

Příspěvek od h.marek »

Měl bych zájem tel:00420607751859


stug
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05 říj 2011 19:54

Re: Amygdalin vitamín B17 PREDÁM

Příspěvek od stug »

PRODANÉ.


Preč s Iluminátmi!
stanislava
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 21 pro 2011 12:07

Re: RAVO ZAPPER prodám

Příspěvek od stanislava »

Dobrý den. Ravo Zapper od Vás koupím. Prosím dejte info na mail: stanislava@skrott.cz
Děkuji. Skrottová


stanislava
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 21 pro 2011 12:07

Re: Ravo Zapper

Příspěvek od stanislava »

Monika píše:Máte-li někdo aktuálně zájem o přístroj Super Ravo Zapper, zakoupený minulý rok 4/2009, tedy je ještě bude rok v záruce, k tomu veškeré příslušenství, kniha "CAFL", vodivý gel, nožní elektroda, ruční elektrody, elektrody vodivá pryž - vše za cenu
8.000,-Kč spolu se záručním listem, dejte vědět. Zakoupený u
http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... &Itemid=34
--------------------------------


Koupím starší Zapper. Kontakt na mail adrese: stanislava@skrott.cz
Děkuji za info.Skrottová


stanislava
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 21 pro 2011 12:07

Re: nabídka super ravo zapper

Příspěvek od stanislava »

jani píše:Známá prodává ze zdravotních důvodů (kontraindikace) SUPER RAVO ZAPPER, pokud by měl někdo vážný zájem, písněte mi do SZ, cena 8 tis. při svižném jednání 7 tis, nepoužívaný, těsně po záruce ( koupený 12.12.08 )
----------------------

Dobrý den. Ravo Zapper koupím. Kontakt na adrese: stanislava@skrott.cz
Děkuji za info. Zdravím Skrottová


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: nabídka super ravo zapper

Příspěvek od jani »

stanislava píše:
jani píše:Známá prodává ze zdravotních důvodů (kontraindikace) SUPER RAVO ZAPPER, pokud by měl někdo vážný zájem, písněte mi do SZ, cena 8 tis. při svižném jednání 7 tis, nepoužívaný, těsně po záruce ( koupený 12.12.08 )
----------------------

Dobrý den. Ravo Zapper koupím. Kontakt na adrese: stanislava@skrott.cz
Děkuji za info. Zdravím Skrottová
Dobrý den, bohužel byl již zakoupen téměř ihned po zadání výzvy. Je mi líto, pokud bych o nějakém věděla, ozvu se vám, mám celkem dobré kontakty.
S přátelským pozdravem a přáním krásných svátků ve zdraví. Jani


stanislava
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 21 pro 2011 12:07

Re: nabídka super ravo zapper

Příspěvek od stanislava »

jani píše:
stanislava píše:
jani píše:Známá prodává ze zdravotních důvodů (kontraindikace) SUPER RAVO ZAPPER, pokud by měl někdo vážný zájem, písněte mi do SZ, cena 8 tis. při svižném jednání 7 tis, nepoužívaný, těsně po záruce ( koupený 12.12.08 )
----------------------

Dobrý den. Ravo Zapper koupím. Kontakt na adrese: stanislava@skrott.cz
Děkuji za info. Zdravím Skrottová
Dobrý den, bohužel byl již zakoupen téměř ihned po zadání výzvy. Je mi líto, pokud bych o nějakém věděla, ozvu se vám, mám celkem dobré kontakty.
S přátelským pozdravem a přáním krásných svátků ve zdraví. Jani
Děkuji za info. Koupila bych i připojení na nohy pro Zapper. I samostatně.Nabídněte. děkuji. Skrottová


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

VGA ATI HD 4650 1GB DDR2

Příspěvek od martinq »

Prodám novou grafiku do Pciex s 1GB DDR2, rozjede nové hry na nižší rozlišení (PC alespoň Core 2 Duo 2,5GHz s 3GB RAM), bez přídavného napájení, max. spotřeba 60 W. Nová zakoupená v listopadu, záruka 3 roky v Alze. Pořizovací cena 1060 Kč, přenechám za 800 Kč. Zdroj v PC stačí 400W, výstupy D-SUB, DVI i pozlacený HDMI, urychluje HD video, zabírá jen jeden slot v PC. osobní předání v Praze nebo poštou.
Obrázek
http://www.kameleon.rs/photos/products/ ... DDR2-1.jpg

Zbyly mi originál Windows XP Home multijazyk, včetně češtiny a slovenštiny, plně přenosná licence, kdo má štítek (samolepku) je majitel operačního systému, přenechám za 400Kč. Samolepka + manual + DVD.

Model automobilu Škoda Octavia RS na dálkové ovládání v měřítku 1:16 ve žlutém provedení. Model je pohyblivý a snadno ovladatelný a disponuje výměnnými pneumatikami(nejsou součástí balení). Provoz modelu zajišťuje 6 baterií AA (tužkové 1,5 V), dálkové ovládání vyžaduje 1 baterii 9V. Baterie nejsou součástí balení. Ovládání funguje na frekvenci 27/40 MHZ a má dosah 30 m. Výrobek je vhodný pro děti od 5 let. Model pouze do interiéru. Cena 500 Kč.
http://img.hrackydomino.cz/catalog_full ... low-rc.jpg


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
julia
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: ned 02 led 2011 0:17

Re: Zappper

Příspěvek od julia »

hanka píše:
pampovanek píše:Uz jste konecne zjistili na vlastni kuzi, ze uzasny super zapper je jen marketingovy nesmysl? A ze jste vyhodili penize za neco, co vubec neucinkuje (ani nemuze) a nikdy nikomu nepomohlo.
Musím se SRZapperu zastat - už párkrát se mi stalo, že jsem dostala herx. reakci - záleží na frekvencích, které použijete. Jestli s ním neumíš zacházet, je to Tvůj problém. Když si neumíš vybrat správné frakvence, nedávej vinu přístroji, ten za to nemůže ;) .

Účinnost zaperu lze velmi dobře zjistit při současném užívání MMS. Já jsem musela velmi rapidně ubrat kapky MMS 1, protože tělo nestačilo odvádět splodiny. Nakonec jsem si musela vybrat - buď MMS1, nebo zapprování. A to tehdy ještě nebylo MMS2 - s ním zkušenost se současným zaprováním nemám. Ale podle reakcí s MMS1 si dovedu představit, že s MMS2 bude účinnost SRZapperu ještě vyšší.

Takže neodsuzuj přístroje, ale hledej chybu v sobě ;)




úplne s tebou Hanka súhlasím!!!!


mbreg01
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 02 led 2012 17:08

Prodam Super Ravo Zapper

Příspěvek od mbreg01 »

Prodam Super Ravo Zapper vcetne nozni elektrody a zubniho zapikatoru. Koupeny 3/2010. Minimalne pouzivany. Cena 6900. V pripade zajmu mne prosim kontaktujte na tomto linku nebo na telefonu 724521523.


mbreg01
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 02 led 2012 17:08

Re: RAVO ZAPPER prodám

Příspěvek od mbreg01 »

Prodam Super Ravo Zapper vcetne nozni elektrody a zubniho zapikatoru. Koupeny 3/2010. Minimalne pouzivany. Cena 6900. V pripade zajmu mne prosim kontaktujte na tomto linku nebo na telefonu 724521523.


Dajw
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28 úno 2012 16:48

Re: Prodám

Příspěvek od Dajw »

Prodám kapesní Zapper zakoupený 9.9.2011 se zárukou 2 roky, minimálně používaný. Cena 500 Kč. Tento přístroj má přednastavenou základní frekvenci, nelze tedy na něm nastavovat speciální frekvence dle zadání jako u dražších přístrojů. Je v něm zahrnuta celá škála základních parazitů. Kdo by měl zájem tak se ozvěte na: d.formanek@email.cz

Tady je obrázek Zapperu: http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGal ... 2b009e65f0

Děkuji


Odpovědět

Zpět na „Bazar“