Různé druhy očisty

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Včeličky ;)

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:Nějaké povídání o včeličkách...
Citace:
Druhý způsob využíval schopnosti včelího plástu přenést vibraci do vody, do níž byl ponořen. Odlévaná voda se stále doplňuje. Stykem vody se včelím plástem se voda jakoby "nakmitá", jakoby náboj plástu přešel do vody. V tomto případě se do vody ovšem vyluhuje chuťově nepříznivá "plástovina" a hygienicky už to není také ono.
................
:ethink: Takže pro ty, co nemůžou spát ve včelíně, :epray: vydyndant na nějakém včelaři odmeděný plást šup s ním do dřevěné bedýky a pod postel, heh? Tohle je totiž Grebenikov jak vyšitý. Akorát bych si dal bacha, aby postel neměla železnou drátěnku.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: různé druhy očisty

Příspěvek od Bardioc »

early123 píše:
Vinc píše:Zdravím na fóru. Dostal se mě do ruky článek, jak se zbavit zvápenatělých nánosů v cévách.
Hmmmmmmm u mna to vôbec nefungovalo, nepocítil som nič.Skúšal som to dva krát.
Vďaka
Tento recept opravdu nefunguje. Ale jak jsem tu už kdysi psal, na očistu od cévního plaku je zřejmě nejlepší enzym serrapeptáza. Mezitím ho ale na nátlak farmalobby u nás zatrhli. Na Slovensku se ovšem koupit dá. Odzkoušeno, výsledky výborné.

Citace:
Jak může serrapeptása pomoci?
Serrapeptása odstraní zánět, mrtvou tkáň a krevní sraženiny. Po rozpuštění plátů se zlepší elasticita cév a zvýší se průtok cévami a kapilárami. V důsledku toho se zlepší i prokrvení a činnost životně důležitých orgánů jako jsou mozek, srdce, játra a ledviny.
U pacientů, kteří užívají léky na snížení krevní srážlivosti je třeba užívání Serrapeptázy konzultovat s lékařem.

Cukrovka II a diabetická polyneuropatie:
Jak může serrapeptása pomoci?
Prvním krokem je zastavení chronického zánětlivého procesu, druhým je vyčištění neživých tkání z krevního řečiště. Třetím je odstranění zajizvené tkáně na myelinových pochvách nervových vláken, čímž se uvolní a zlepší vedení nervového vzruchu a umožní se hojení. V důsledku zlepšeného prokrvení dojde k obnovení činnosti životně důležitých orgánů mozku, plic, srdce, jater a ledvin. Současně se zlepší krevní oběh ve žlázách s vnitřní sekrecí, což by mělo mít za následek zdokonalení jejich činnosti.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od Drta.tom »

A teď ještě kde to sehnat a za kolik - na netu jsem viděl cenu 20-60 Euro za balení. Předpokládám za různý obsah účinné látky. Kolik toho enzimu je třeba brát na 1 kg živé váhy?

Nějaký doporučený výrobek s dobrým poměrem množství/cena/kvalita?


django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od django1 »

Drta.tom píše: Nějaký doporučený výrobek s dobrým poměrem množství/cena/kvalita?
Zdravý pohyb na čerstvém vzduchu. 20 minut denně.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Včeličky ;)

Příspěvek od django1 »

Slavek Krepelka píše:
Palo píše:Nějaké povídání o včeličkách...
Citace:

:ethink: Takže pro ty, co nemůžou spát ve včelíně,
Každý může spát ve včelíně. Dejte si do google " včela samotářka " a objeví se způsob, jak si nastěhovat včelí bzučení i do panelákového obydlí. Návodů na domečky je spousta a na některé není potřeba ani nářadí, slovy tučňáků z Madagaskaru stačí lepicí páska a sliny :D
p.s. - stojí to za to. Je to radost a kdo někdy viděl pár včelařů, musí uznat, že mají společný rys - jakousi pohodu ve tváři a neobvyklý klid. :)


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Včeličky ;)

Příspěvek od Slavek Krepelka »

django1 píše: Každý může spát ve včelíně.
Ne, že bych byl zaměřen proti včelám samotářkám, ale ono je to trochu ještě o něčem jiném, než o včelím bzučení. Podívej se na http://www.keelynet.com/greb/greb.htm je to v Angličtině z ruštiny, nebo tady ve francouzštině http://conspiration.ca/ufo/grebennikov.pdf V ruštině to snad je na netu někde taky, aha http://www.sinor.ru:8104/~che/grebennikov.htm

Jinak pro přesnost: na netu se někdo rozblábolil, že to z ruštiny do angličtiny přeložil Dr. Cheredničenko. Pěkný kulový :ptrain: Zaplatil jsem s nějakým Novo Zélanďanem Marinusem Berguisem na půl překlad na NZ za 600 Zélandskejch a pak jsem to ještě překopal z hodně silné rusangličtiny do méně silné čechangličtiny.

Čeredničenko však dal kapitolu LET, což jsou asi dvě třetiny Grebennikovy knihy, originálně na net v ruštině, za což mu patří vřelý dík. Koukám, že už to někdo hodil i do frániny a asi aj do čínštiny :jump: :jump: :jump: :laugh: :smoke: :bye: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lena

Re: Včeličky ;)

Příspěvek od lena »

Kód: Vybrat vše

 :ethink: Takže pro ty, co nemůžou spát ve včelíně,



Jak to je treba s vosakama, mam hnizdo nad bytem, podkrovni puda, z tama me vzdy vyletaji vetsi vosaci, maji take pozitivni vliv? Asi ne, netvori medove plasty.

V lete si dost caso spletou jejich vchod do hnizda a snazi se me letat do pokoje, tak jsem tam dala sitku. Mam ted pokoj.


Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Včeličky ;)

Příspěvek od abul »

Jak to je treba s vosakama, mam hnizdo nad bytem, podkrovni puda, z tama me vzdy vyletaji vetsi vosaci, maji take pozitivni vliv? Asi ne, netvori medove plasty.

V lete si dost caso spletou jejich vchod do hnizda a snazi se me letat do pokoje, tak jsem tam dala sitku. Mam ted pokoj.
Ahoj Leno i všichni ostatní,
vosy netvoří vosk jako včely, ale staví si své úly z "papíru". Je to vlastně rozkousaná dřevitá hmota spojená slinami. Naproti tomu včela vytváří vosk (to mají na starosti mladušky pracující prozatím jen v úlu) ve voskových žlázkách umístěných na zadečku. Jak se píše v některé chytré knize o včelách, tvorba vosku má počátek v tukových tělískách, odkud produkují směs uhlovodíků, mastných kyselin, alkoholů a aromatických látek, která tuhne v ústí voskových žlázek na vosk. I sám vosk je léčivý. Podobně jako propolis má antiseptické účinky. Přidávám ho do mastí, kde funguje i jako zahušťovadlo, pokud jsou užity jen přírodní základy jako ghí, oleje a sádlo, které jsou samy o sobě řídké nebo snadno rozpustitelné.

Pokud jde o "ovčelenou" vodu, ta má opravdu výjimečné vlastnosti, pozorovatelné i pouhým okem. Je to změna lesku způsobená rozdílným indexem lomu oproti neovlivněné vodě. Údajně se mění úhel mezi atomy vodíku a kyslíku H-O-H z běžných 120° na 108°. Vyzkoušeno mám to, že voda v úlu se nekazí. Měl jsem láhev s vodou v úlu nad rámky 3 měsíce a byla pořád v pohodě. Zkuste nechat jinde vodu v láhvi od května do konce července - uvidíte ten brčál. Toto ovlivnění vody nebo čehokoli v blízkosti úlu je dáno biomagnetismem včelího společenství. Můj názor je ten, že krom včelího biopole, na vodu působí i informace včelího roje, dle principů homeopatie. Ovčelenou vodu doporučil pro normální pití i půsty o vodě, kde bude mít jistě silnější efekt. Sám jsem ji ale při půstu nikdy nepoužil, protože delší půsty dělám v zimě a to jim do úlu nepolezu, je to pro ně chuděry docela náročný topit si v mrazech.

Abul


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
Zuzula
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 18 zář 2012 9:32
Bydliště: Bratislava
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od Zuzula »

Ahojte,

chcela by som sa opytat na tie kamienky, ktore ste pri ocistach vylucili zlcovodmi. Mne sa podarilo nejake vylucit az pri tretej pecenovej ociste a mali aj tvar aj farbu ako tie co su tu vyobrazene na roznych fotkach (rozne velkosti od drobnych az po velkost ciceru a farby zlto-hnede alebo zelenkave), len boli mäkke. Ked som ich poriadne stlacila, tak som ich medzi prstami rozpucila. Tak som ostala zmätena, lebo som myslela, ze to bude tvrde ako kamienok :-) Mozu byt tieto zlcove kamienky aj mäkke?
Dik za info a pekny den vsetkym.

Zuzula


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: "Oxidační Stres" a Vodík

Příspěvek od A(&F) »

základem dlouhého žití je pravidelné provádění detoxikace organismu (např. pomocí bylin jako je ostropestřec, kotvičník, apod.) ... což je spolu se zdravější stravou (+ životním stylem) mnohdy ta nejjednodušší cesta k pevnému (nebo alespoň pevnějšímu) zdraví ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Eliška
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 24 čer 2010 14:20
Dal: 8 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: "Oxidační Stres" a Vodík

Příspěvek od Eliška »

Detoxikaci považuji za základ ne dlouhého žití, ale žití bez chronických nemocí. Za nejlepší detoxikační metodu považuji hladovku. Jí se nevyrovnají žádné byliny či kapičky ala Jonáš.


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: "Oxidační Stres" a Vodík

Příspěvek od early123 »

Eliška píše:Detoxikaci považuji za základ ne dlouhého žití, ale žití bez chronických nemocí. Za nejlepší detoxikační metodu považuji hladovku. Jí se nevyrovnají žádné byliny či kapičky ala Jonáš.
Zdar,na toto musím mať odpoveď,máš úplnu pravdu, všetok ten sajrat čo nám ponúkajú za drahé prachy je nanič.Vieč čo je zaujímavé?Pokiaľ som nejak zasraný z vnútra a máš parazitov,všetky tie bylinky/vitamíny,oleje/ a iné tie veci Ti nepomôžu,poterebuješ radikálne veci npr.ako MMS,H2O2 a HCL prípadne ako píšeš hladovka.Ináč hladovka podľa dr.Walkera so šťavami je ideál.

Vďaka


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: "Oxidační Stres" a Vodík

Příspěvek od A(&F) »

... hladovka je sice účinná věc, ale samotná Tě nezbaví všemožných usazenin v krevním řečišti (apod.) ani Tě nezbaví parazitů, kdežto bylinky to dokáží ... navíc aktivují regeneraci orgánů a tím i podporují jejich činnost, čímž tělu průběžně pomáhají odbourávat škodlivé látky, zajistit klidný spánek, spravit zažívání i vylučování, upravit do normálních hodnot krevní tlak, tep, cholesterol, zlepšit sluch, zrak, paměť, atd. ... + ještě chránit před různými nemocemi ....... některé z nich zaručí i dlouhověkost ...

... navíc hladovka není pro každého ... k tomu, aby ve zdraví člověk přežil dlouhotrvající hladovku, musí mít některé důležité orgány v cajku ... bez nich to prostě nejde ... nehledě na to, že v poslední fázi opravdu dlouhotrvající hladovky (45 a více dní) je člověk takřka neschopen většiny náročnějších činností a díky čemuž je odstaven od pracovního procesu ... alespoň všichni, které znám, ji takto prožívali ...

... žádnej narušenej hormonální proces pouze hladovkou nespravíš ... :) ...

PeS: ... a neplivejte na kotvičník, když jste ho ještě nevyzkoušeli ... ;) ... i při užívání tej nejkvalitnější "kotvy" vypěstované v Česku (při 1 g / denně) vás měsíční kůra vyjde na směšných 200,- korun, což si myslím může dovolit každý ... tato investice se velmi rychle vrátí v podobě mnohem kvalitnějšího života ... :dknow: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: "Oxidační Stres" a Vodík

Příspěvek od abul »

A(&F) píše:... hladovka je sice účinná věc, ale samotná Tě nezbaví všemožných usazenin v krevním řečišti (apod.) ani Tě nezbaví parazitů, kdežto bylinky to dokáží ... navíc aktivují regeneraci orgánů a tím i podporují jejich činnost, čímž tělu průběžně pomáhají odbourávat škodlivé látky, zajistit klidný spánek, spravit zažívání i vylučování, upravit do normálních hodnot krevní tlak, tep, cholesterol, zlepšit sluch, zrak, paměť, atd. ... + ještě chránit před různými nemocemi ....... některé z nich zaručí i dlouhověkost ...
Tady bych Ti trochu oponoval. To co píšeš, že umí bylinky, umí i hladovka, mám to vyzkoušeno na vlastní kůži a nejsem sám. Tím nechci zavrhnout bylinnou léčbu, ta to svede taky. Je to jen jiná cesta pro jiné lidi. Nejsme psaní podle šablony a způsobů jak se napravit existuje (naštěstí) taky hodně. Nejde ale do toho vletět jen tak bez rozmyslu. To potom v nejlepším případě nefunguje nebo si tím člověk naopak může hodně ublížit. Taková kombinace bylinek a hladovky, to musí být pecka.


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
Eliška
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 24 čer 2010 14:20
Dal: 8 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od Eliška »

S detoxikací hladovkama mám zkušenost asi tříletou a absolvovala jsem maximálně 20 ti denní hladovku. Nejsem u sebe zástance dlouhodobých hladovek, protože od 14 dne začíná u mně odcházet svalová hmota, což jako žena nelibě nesu. První dlouhodobou hladovku jsem absolvovala na poliklinice dlouhodobého hladovění v Rostově na Donu. Mám tuto zkušenost: Hladovkou tam upravují krevní tlak , vyhání velké parazity- osobně jsem viděla ve wc míse škrkavky od spolubydlící, odstraňují alergie, astma, atd. Hladovka má za úkol jen vyčistit buňky, cévy a celé tělo , které pak pomocí vitamínů, bylinek a správného životního stylu má možnost se zregenerovat a optimálně pracovat.
Máš pravdu, že dlouhodobé hladovky nejsou pro každého, ale dle ruských přednášek, které jsem tam absolvovala , může každý hladovět 1-3 dny v měsíci.
Jinak velice účinná hladovka je tzv. suchá hladovka, s vyloučením veškeré vody , bohužel i té na mytí. Zkušenost mám zatím jen s 2 dny a veskrze pozitivní. Těší mně na ní její účinnost bez velkých ztrát hmotnosti.
Na kotvičník mám jen pozitivní náhled, piji dvakrát denně jednu čajovou lžičku ve čtvrt litru vody. Chválím tuto bylinku a známým doporučuji.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“