Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jrompf »

indiga píše:Neviete niekto kontakt na ing. Bláhovú z Brna, ...
asi nebude najlepsie, ked cele CR+SR bude pretazovat p.Blahovu. Mozno najdes odpoved na tomto fore, internete, alebo u ineho detoxikacneho poradcu....


lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

indiga píše:Neviete niekto kontakt na ing. Bláhovú z Brna,indiga
Ja jsem to zkousela k ni se nahlasit pred rokem, ale nevzala me, pry ma porad plno.
Tak jsem sla jinam. Sla jsem na oberon a byla jsem spokojena.

Jinak napis palovi na sz, on ma mozna adresu, ktera muze souhlasit.


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od indiga »

jrompf píše:
indiga píše:Neviete niekto kontakt na ing. Bláhovú z Brna, ...
asi nebude najlepsie, ked cele CR+SR bude pretazovat p.Blahovu. Mozno najdes odpoved na tomto fore, internete, alebo u ineho detoxikacneho poradcu....
Vieš pýtala som sa na adresu preto, že pred 3 dňami som s ňou niečo riešila a dnes už mail. adresa neexistuje, takže sa mi to nezdá celkom seriózne.


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Tak za prve, jsme dospeli.
Za druhe, mail, si muze zrusit kdo chce, kdy chce a z jakých důvodů chce, kdokoli.
Za tretí. normalne a plne tomu rozhodnutí rozumim.

Prvotní chyba byla zveřejňovat ten svůj email. Taková jakási partyzánstina, ovšem o tom by se zase dalo diskutovat.

Použit svou hlavu nebolí více, nežli nepoužít, čili prosazuji používat vlastní mozek.

Nenapadejte lidi z neschopnosti, protože jste sami nechopní. Bez urážky. Přeji pěkný den a jasnou mysl..a taky happy shit :-D


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od indiga »

no comment rampajs


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

dafa píše: Myslite, ze je mozne, ze jsem se poprve citil tak spatne proto, ze ty prasky opravdu vydrazdily parazity a ty ve zmatku zacali delat paseku? Je to tak, ze pokud nekdo nema vubec parazity a vezme si tyto leky tak mu nic neni, protoze nedojde k zadne reakci s parazity?
nemyslim si, ze to je automaticky len o herx-reakcii. ja som mala velmi zle reakcie po ivermectine a ked som bola na merani, ziadne skrkavky ci vlasovce mi neboli vobec namerane (ak teda verit tomu meraniu, to je tiez otazne tieto pristroje), ani ziadny patvar som nemala vo wcku. cize to pokojne moze byt reakcia na tu chemiu a ja som to pochopila tak, ze moje telo mi tym davalo najavo, ze toto nepotrebuje, lebo nema take patogeny v sebe. daj na svoju intuiciu, co je spravne v tvojom pripade.


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

julietta píše:Niečo k tomu kaolinu.
Neviem, či to mohlo byť prave kaolinom, ale brala som ho 3x denne 2dni a napuchlo mi brucho ako balon. Bolo tvrde a nech som pila vsetko možne na prehnatie, nič nezabralo. Hlavne večer som citila ako sa tam niečo hybe,vlni, obavam sa, že tam niečo nepekner narastlo a nechce ist von. Musela som urobit klystir, aby ten balon splasol. Creva su nejake lenive. Mozno po dobrati entizolu, ktory tam niečo rozdraždil a nohy su zas velmi skakave.
ide spln.
no to bude asi tym, ze entizol je antibiotikum, cize ti aj zlikvidovalo prospesnu crevnu floru. treba doplnit a namnozit probiotika.


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Niky píše:no to bude asi tym, ze entizol je antibiotikum, cize ti aj zlikvidovalo prospesnu crevnu floru. treba doplnit a namnozit probiotika.
Začala som brat probiotika, ale nič sa nedialo. TAk som nasadila pre zmenu vermox a to uz sa pohlo konečne. Epsomkou som vyčistla snad vsetko a potom som začala piť citronovu šťavu denne niekolko poharov. Priliv velkej energie, a tiez čistenie čriev prebehlo. Myslim, že ma zaťažuje aj candida, ktora sa po dobratí entizolu rozmnožila. Citron to uzasne poriešil, ale potom som si myslela , aka som frajerka :ethink: Aj noci boli kludne. Tak som začala jesť,čo mi chutilo a ked ma po ochladení prefukalo, tak mam zas o nočnu zabavu postarane :shock: Zrejme sa narušila teplota čriev, ktore este niesu v poriadku. Skusim začať brať endiex, ten je tiez proti infekciam.
A potom praziq a zentel. Ale idem este k neurologovi/ opäť pokus/ a tam beru krv, tak az potom.


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

indiga píše:no comment rampajs
Tak napsal jsem to trošku ostřeji pravda, čili pokud tě to nějak pojalo, tak promiň. Mám na ulici shodou okolností jednu kamarádku, co jí Hana má v rukou, a v podstatě mohu říci, že popis převážné většiny problémů nás tady, je dost malý kalibr. No, dnes je děfče veselé, problémy má, ale malé, pokud se drží. A HB už déle než rok nebere většinou nic než "rarity". Čili její mailovou schránku bych nechtěl po ránu vidět. Když to řeknu zase, jak mi zobáček narostl, divím se, že ještě nedošlo k "nehodě", která by velmi lačně proběhla všemi médii. A v tom vidím hlavní a správný krok HB, zrušit dotazovnu. Bez zlehčování jakéhokoli problému kohokoliv.

Stačí když já nýmand otevřu ráno svůj mail, a jsem obyčejná malinečká fyzičičká osůbka, a zas ho rychle zavřu. Neudělal bych za ten den nic než odpovídal kolikrát na velmi obecné dotazy pořád dokola, a co je nejdůležitější je, že bych neudělal asi nic správně z nedostatku času z toho odpovídání. Kdo trošku něco umí nebo má klientelu ví moc dobře o čem je řeč. Čili nakonec je to spíš o serióznosti, než naopak.

Měj se pěkně. :pivko:


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

julietta:
Ahoj, já teda nevím, buď mi něco uniklo jako oyčejně, anebo střídání všech těch věcí, co uvádíš, je normélní. Pochybuju o tom. Zdá se mi to jako zmatek. Pokud má tělo problém, vadí mu chaoz a zmatek.To je 100% informace vždy a všude. Můžeš jít třeba špatnou cestou x let, ale s tím se lépe porovnáš, a snáze i jako špatné v klidu prokážeš, než uplatňovat :shock: sytem. Toho bych se držel. Tady se dá napsat lecos, koneckonců je to diskuze, ale praxe je pak jinde. Co jíš ,kdy, jak, stres, pohyb - to se nedá. Bohudík a pro návody bohužel, co jinemu pomůže jak zázrak, to druhému může znásobit problemy. Nevidíme na sebe, neznáme se tady navzájem. Ani odezřením tedy nelze vykoumat, zda je problem plitký, či hlubší. Chce to hodně přemýšlet, zkoušet, a volit to, co vyhovuje. Mlátit organizmus jeden den fišpankou, a druhý den klackem, mi moc moudré nepřipadá. Ale! (povzbudivá zpráva :mrgreen: ) Je to jistě dobrá zkušenost (pokud to organismus vydrží) :good: Ostatně to tady bylo napsáno snad 100x.

Doufám, že jsem to napsal dostatečně hebce a blue velvet přeju :bye:


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Takže trošku k Bentonitu, koho to zajímá může číst, mazák nechť jde klidně na pivko.

Malý návod, pač vidím ten svět víc a víc v těch návodech ale teď se to netýká blbosti lidí ale těch, kteří prostě jen ten Bentonit neznají, nebo ho neměli v rukou.

Napadlo mě zkusit, jak ho rospustit protřepáním v láhvi. Mohu konstatovat, že to jde velmi dobře, pokud máte láhev kam sypete Bentonit suchou :!:

Protože se hybu neustále autem v terénu a jsem tu a tam hodinku, chci abych měl směs neustále sebou na proplachování útrob sebou nejen na vlahý krček, ale na kruté drásání hadů, kteří jak doufám, a zatím mé pokusy inspirované a to přípomínám znovu skvělou Irskou - slovensky mluvící kolegyní, která sem přišla s křemelinou z poznatky Cure-zone, pokud to říkám správně, mi rosvítilo v palici zvonek jak starých bylinkářů (přeslička). tak těchto a jiných podobných metod jak zvířat tak lidí, dětí atd. Za což této velmi bystré dámě skládám velký hold :eclap:

Zpět k Bentonitu...používám ho z destilkou, a mohu říci, že i usazenina v lahvi, která se jakříkajíc "zgrcne" na dně, destilka do hodiny až dvou sama rozpustí do formy kalu, který pak snadno třepotem domícháte. Po promíchámí jako v mixeru, doleju 3 dcl vody do plna. Usazený Bentonit pak lze již lehkým dotřrpem dokonale před pitím domíchat.

Na celý pracovní den, tedy používám nyní pro srovnání výsledků, které mi neskutečně vytřepaly hady z břicha tuto metodu ředění:

0,5 l destilky, 5 čajových lžic Bentonitu. Bentonit nasypu do lahve, zaleju cca 2 dcl vody aby v lahvi bylo dostatek mista a tak 30 sec. třepu. Vznikne hnědý kal, který po usazení udělá na dně cca 1-2 lžíce vcelku ostrého jemňoučkého písku.

Ten je podle mě to pravé gró, na semletí všech stádií parazitů a kvasnic, co si chrochtají ve vašem střevě. Přez den ho popíjím jen tak, i k zelenince, či nějaké stravě lehčího rázu. Samozřejmě pomůže i masožroutům, ale v kalech masa, se jistě ztratí jeho brusná síla o dost a dost. Je to na vašem zvážení. Co, kdo a jak.

Zkušenost několika dní mi praví, že :
Kaolín: po 6 čajových lžičkách, se hadi drželi zkrátka a dál od žaludečku i v noci.
Superkřemelina: Nezahnalo je ze žaludku ani 6 čajových lžic naraz na ně nalitých.
Bentonit: Zatím nejlepší výsledky. Pokud piju přez den pouhé 3. čajové lžičky, vrká několik toxocar a pár hadů někde u slinivky. Takové přidušené kuňkání žabiček, je to potřeba naposlouchat. Velká škrkavka mručí jak čmelák :mrgreen: Jako když máte hlad, jak by řekla mamka ;) Je potřeba brát to tak nějak osobně za domácí úkol. Naposlouchat, furt ve střehu, ale bez nějaké paranoi a trošku to zpracovat ropzumně. Dá se to v pohodě.

Z toho mi vyplývá následující:
Jde o ten brusný šmrnc, a toho se hadi bojí nejvíc, jak mám vypozorované. Asi je to bolí a trhá. Není divu. Poprosil jsem proto kamaráda který má v tomto kontakty, aby mi sehnal ten nejjenější "slévárenský písek". Je to bílý jemňoučký písek, který mám v úmyslu vyzkoušet. v mini dávkách. Něco jako přesýpací písek ho hodin ;)

:!: Prosím všechny, kdo se na to v nerozmyslu vrhnou, aby mi nepsali o svém zmrzačení útrob :!: Musím si o tom něco načíst a pár lidí, co si jich dost vážím a vím že o těle ví mnoho po všech stránkách a mají velmi dobré výsledky, se na to zeptat. Brousit střeva a hady tímto způsobem, jsem ještě nezkoušel :enaughty:

Pokud mi někdo pomůže názorem tady, uvítám. ale zatím mám vyzkoušeny z praxe 2 věci:
- Lepší přítlak po celé ploše střeva má daleko výraznější účinky (zajistí vláknina) HS, DN, DS.
-Čím hrubší trhací sila, tím lépe. Hlavně podle reakcí hadů. Utíkají jak zběsilí. Te'd jde o to aby nenalezli do hlavy, či jinam, nedat jim čas, ale u toho se zároveň neprobrousit do hrobu. Ach jo, zas bude kus zábavy :ethink:

Mějte se pěkně :bye:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

rambajs píše:Takže trošku k Bentonitu, koho to zajímá může číst, mazák nechť jde klidně na pivko. ... Mějte se pěkně :bye:
Ale jdi mi k šípku :D
:ethink: No, on ty parasity prej mele mechanicky docela dobře celý šípek, ale asi jen ty, co se živí :ptrain: a ne krví, takže ne háčkovce. Tasemnici to prý udělá a škrkavky taky, pokud ve střevu jsou. Stejně se mi líbí nejvíc čurina. Co jsem měl pár měsíců po rozloučení se s velkejma pocit, jako by mi po :ptrain: lezly roupy, tak to už se nějakou dobu nekoná, hádám ak 4-6 neděl. Ať už to bylo cokoliv, nikdy se mi nepodařilo nic načapat, nicméně to cosi nejspíše má po cyklování :ethink: :shock: Taky jsem vlasně přestal pochrchlávat po čurině, ale vůbec jsem si nevšiml kdy :dknow: nicméně je to taky už nějakou dobu.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Myslíš ten píseček a můj vylepšovák? :-) Tak ten bude Slávo 100x lepší než ten "celý šipin celý". Akorát to musím nějak vykoumat, posoudit, a vůbec. Máme tu spousty věcí do čeho ten písek zakabátkovat. Čurinda je dobrá na spoustu věcí, ale v mé situaci se mi teď nelíbí, a mám k tomu osobně velmi dobré důvody :zzz: Vono musi nejenom tobě připadat že tu žvaním hovadiny, a to je v pořádku. Já se však podle toho orientuju a tak to taky dávám k dispozici. Buď se tzv. osoba tím nějak "prokýchá" a zmoudří, zbystří, či co, nebo v pohodě může jít s úsměvem dál ;) S tím že támhle píše blázen, vo nic nejde, jen vo to, že mě to funguje, jak hodinmky. :smoke: Tohle cely může být zcela individuální. Jináč se stačí vrátit třeba k těm fotkám, a podívat se na měsíc a máme tu i cykly. Tyhle věci jsou o vnímání, a já je píšu, jak je vnímám. Celý život je v podstatě divadlo. A geometrie mi šla vždy lépe, než aritmetika. :good:
:bye:


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

rambajs píše: Zdá se mi to jako zmatek. Pokud má tělo problém, vadí mu chaoz a zmatek.
ahoj rambajs. tak zmatok to bol poriadny, k tomu este som brala biely il a carbofit a mms.
Ale ako píšeš, skusenost mi ukazala, že ten citron bol najučinnejší. Ziadne skuhrani a skvrkanie, pokial som nezačala s vykrmovanim. Aj ked som vegetarianka, tak pre skrkavky je v strave pre nich tiez dosť maskrt. Ked som si dala kaolin, tak ma to uplne zabetonovalo, brucho tvrde, nadute. Teraz je ploche, ale zato skvrka a zase začali toxiny prudit do ciev a svalov. hlava sa zatial drží, nebolí, vladzem rozmýšľať. :ethink:
takže je to naozaj cesta nekonečna a na každeho zabera iná liečba, a treba ju najst, pričom su velmi podnetne skusenosti iných :eclap: :bye:


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:? Tak dneska jsem začal poprvé s tou křemelindou :esilenced: tak jsem zvědav co to provede :ethink: hodně lidí píše že to pročistí a zbaví starých usazenin a samozřejmě i těch potvor co se v nich schovávají :ethink: jinak obchodní název je DIATOM PURE možná je to jméno firmy ;) zatím jsem to nezkoumal tak dejte vědět jestli jste to někdo už zkoušel :bye:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“