MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

edit :-)
Naposledy upravil(a) sisa dne ned 11 říj 2015 11:34, celkem upraveno 1 x.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Ahoj Lotko, nezapomen taky na vyvazenost hormonu. Na zdravi-az se o tom taky pise. Prvni informaci o dulezitosti rovnovahy hormonu(nebo spis vypusteni antikoncepce) jsem dostal uz na Zlutaku od doktorky(to bylo jedine na cem jsme se shodli), dalsi pak od Jardy a ted ctu knizku ,,Doba jedova-4". Je to skoro cele o hormonech zen. Tu by si mela precist kazda zena. Jsou tam popsane pribehy zen a nestacim zirat co nadbytek estrogenu muze zpusobovat. Taky se tam pise o masti s prirodnimi hormony, ktera nerovnovahu napravuje. Takze pozor na tuto dulezitou vec!
Manzelka pokracuje s lecbou, nechala si napsat neschopenku, v patek jedeme do Brna na sono. Objednal jsem nas tam telefonicky. Sestricka na telefonu vstricna,ochotna. Cena pry bude 350kc.
Pokud by te to cele nejak deptalo, tak pouvazuj o kineziologii. Zena byla 2x a pomohlo ji to sklidnit se-dulezita soucast lecby. Pokud by sis o nekterych detailech chtela promluvit, muzeme si klidne zavolat. Nejsem sice zadny zkuseny poradce, ale rict ti nase postupy a zkusenosti klidne muzu.
MMS je prvni v rade, ale dnes uz to asi nikdo nebere a pouziva se cds nebo cdh, ci nekdo cds2. Lisi se to způsobem pripravy a druhem aktivatoru.
Bude to chtit vrazit nejaky peniz do lisu na olej, do odstavnovace, do mixeru,atd. bez toho to nejde. Cerstva zelenina a ovoce je to nej. Taky se zkus poohlednout po pestiteli zeleniny v okoli, ktery nestrika chemii. Pokud mate zahradu, tak pij zeleny napoj(Na zdravi-az) Zatim je na zahrade porad dost ,,plevelu", ktere jsou cennym zdrojem vitaminu a mineralu.
Chapu,ze je to toho z pocatku moc naraz,ale to zvladnes. Hlavne ta priprava zabira hodne casu, tak je lepsi jit marodit,aby zbyl cas na denni procházky-relax na cerstvem vzduchu.


Lotka
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 03 říj 2015 18:40

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Lotka »

Ahoj, děkuji vám za rady, teď jsem to měla doma hektické, protože jsem slavila padesátiny, na oslavě jsem jedla všechno to, co ostatní (co normálně vůbec nejím a nepiju...), aby nikdo neměl otázky. Ale byl to jen jeden den, teď už zas jím střídmě. Dnes jsem měla nastoupit na operaci na žluťák, ale zavolala jsem tam, že nepřijdu. Ještě jsem ani neměla čas objednat tu knížku od Humbla, zatím jen pořád Budwigová a šťávy, dostala jsem nový odšťavňovač Omega, mixér mám G21, ten je taky dobrej, lis se mi zdá zatím zbytečný, mám lněný olej z Agro-El a ten se mi jeví O.K. Teď budu mít víc času, protože jsem se domluvila s vedoucím, že budu dělat jen na 6 hodin. Jak píše kov o hormonech, to je můj případ, protože jsem přes 20 let brala antikoncepci, to se muselo někde projevit. Přestala jsem s tím hned po návštěvě na onkologii. Psychika je důležitá, byla jsem jednou na EFT a půjdu tam zase, pořád si nějak nevěřím, že to zvládnu.
Bobino, příběh tvého manžela mi ale ukazuje, že to jde, to fakt posiluje. A co jsi myslela tou diagnostikou? Byla jsem u doktora na EAV a ten mi jen řekl, že na pravé straně nemám energii a na levé v pořádku - na pravé mám ten nádor. Ale já bych spíš chtěla vědět, jestli to jen spí nebo to "spřádá" metastázy, něco určitějšího...


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Lotko a ty jsi nebyla na dalsich vysetrenich ohledne metastazovani? Moji zenu poslali hned a kdyz jsme sli poprve na Zlutak, tak jsme meli uz vysledky sebou. My jsme sli do toho lisu, protoze Budwigova pise, ze ten olej rychle degrafuje. Pry je do 15-ti minut k nicemu. Taky do jidla meleme lnene seminka. Koupil jsem mlynek na kafe bosch v Datartu za 360kc, rozemelu si pro sebe v praci dve polevkove lzice semen a pak to nasypu do polevky. Zena si to prisypava taky do kdejaho jidla. Nakoupil jsem len za 25/kg a jsou z toho cca 4dcl extrapanenskeho cerstveho oleje.
To mereni je na biorezonancnim pristroji u nejakeho poradce-lecitele. Pokud se v alternativni medicine dobre neorientujes, je lepsi si najit nekoho, kdo ti s tim pomuze.
Cds je sice dulezite, ale je to jen jedna z mnoha veci, ktere je nutne udelat. Musis udelat celkovy detox tela. Ledviny, jatra, streva, atd.


Lotka
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 03 říj 2015 18:40

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Lotka »

Kove, já jsem byla jen na mamografu, ultrazvuku, a pak biopsii, to vše na poliklinice v Brně, předtím mi ještě vzali krev na onkomarkery, to bylo o.k., proto jsem na biopsii šla s lehkým srdcem, myslela jsem si, že jsem v pohodě! Pak na Žluťáku jsem byla na rentgenu plic, ultrazvuku břicha, tam nic nenašli, onkomarkery v krvi taky dobrý, ale ostatní výsledky samozřejmě nevím - třeba ten estradiol, jak zdůrazňuje J. Zajíček. Ale že by mi dělali nějaké speciální vyšetření na metastázy, to ne. Mlýnek na semínka mám taky ten Bosch, melu si je každej den do tvarohu s olejem a někdy si je dávám do ˇšťávy nebo zeleninový polívky. Z detoxu jsem dělala jen šanku, už 2x. Játra ani ledviny ne. A co tvoje manželka, cítí se líp na té stravě (ale možná už zdravě jedla předtím, tak to zas není taková změna)? Já jsem zatím za ty necelý 3 měsíce zhubla 7 kilo a cítím se líp než předtím, zlepšila se mi pleť (asi z těch mrkvových šťáv :-)) a mám víc energie. Jen ta bulka v prsu mně pořád straší.
A kam jdete na to sono do Brna? Abych případně věděla, kam se objednat, bydlím kousíček od Brna...


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Hela »

Nech se ještě změřit nějakým poradcem, který měří parazity. Jestli jsou markery v pořádku, může se jednat o parazita.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Lotko, my jsme jedli vzdycky docela dost zeleniny, ale jinak jsme jedli tak nejak prumerne-vsechno. Ta plet se ji taky zlepsila, mam pocit ze ma horsi vlasy. Jinak se citi dobre. Jsme stihli, ale i tak samozrejme na zelenine zhubla. Z toho nedelame vedu, to se pozdeji upravi.
My jsme nasadili hned po biopsii CDH, doktorka ji hned na mamografu rekla, ze si mysli,ze to bude zhoubne, tak jsme na nic necekali.
Pri jaterni ociste z ni vyslo par ,,zajimavych" kousku.
Beres nejakou formu MMS ci CDS?

Helo, vysetreni na onkomarkery muze byt i nepresne. Mluvil jsem o tom se svoji obvodni.


Lotka
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 03 říj 2015 18:40

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Lotka »

U poradce jsem se už objednala a myslím, že u dobrého. O těch onkomarkerech mi to říkali na Žluťáku taky, že je to jen takové orientační. Ale stejně si myslím, že kdyby ta rakovina byla i jinde, že by se to v krvi muselo poznat. I když - já jsem si myslela, že bych na sobě nemoc poznala třeba podle únavy, nemyslím zrovna tuhle rakovinu (na tu jsem vůbec nepomyslela!), ale nepoznala jsem vůbec nic, až najednou koukám, že mi v prsu něco roste... Zatím neberu ani MMS ani CDH, o CDH čtu knížku od Andrease Kalckera.


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Shortynko »

Dobry večer chcem sa spýtať da sa urobit aj kvapky do oči ked mam zarobeny 50% roztok... Ako by to bolo najlepšie nariedit lebo našli nález v oku a je to nádor ... Ďakujem ....


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Takže jsem posháněl dost informací o černé masti z více zdrojů(já prostě potřebuju mít jakousi jistotu) a včera jsme ji aplikovali. První jsem si s tím ovšem napatlal mateřské znaménko na zkoušku. :-) Jsme zvědaví co to bude dělat. Snad to bude fungovat přesně jak má.....


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

I když to není o MMS, tak jsem (někde jinde) probíral léčbu hypertermiií a narazil jsem teď na zajímavý dokument. Aplikace už by nebyl takový problém. A ani se neptám proč se to nepoužívá k léčbě....


dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od dkamila »

Kove černá mast nemusí na znaménka účinkovat,kůže pouze zčervená,když jsem namazala mast na kožní metastáze a okolí zdravá tkán byla jen trochu červená a až po to týdnu začala schnout a odtrhávat metastáze od zdravé tkáně .Hodně jsem pročítala diskuze a tam bylo,že si mast koupili na znaménka a ta byla jen zarudla a nic se nedělo,byla tam odpověď,že mast účinkuje spíše na rakovinovou tkán ,tak to je známka toho,že je znaménko v pořádku :bye: :bye:


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Hypertermii absolvovala moje známá (lékařka) na rakovinu prsu. Absolvovala ji na klinice v Německu. Bohužel, nepomohlo to.
(A bylo to strašně drahé)


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pergy »

Nic zásadního nemám, píši "jen tak". Toto fórum sleduji průběžně, ale poslední dobou mi připadá, že nějak upadá :cry: . Velká škoda!!!
Začátkem prosince mě po roce čeká zase kontrola krve a CTčko. Pro výsledky jdu v půlce ledna 2016 - určitě se pak ozvu! Nic jiného, že pozitivní zprávy si už nepřipouštím. Strava podchycena - sacharidy vyloučeny co možná nejvíce, hodně raw strava, občas MMS (ikdyž nyní spíše v podobě CDH), občas koupele s MMS, domácí výroba mnoha věcí (co jsem zatím nastudovala), a spousta dalšího,.... každopádně hodně zásadní je i psychika - poznám to na sobě, že když nejsem psychicky úplně OK, tak i fyzično je KO.
Tak mi držte palce. Můj příběh je v příspěvcích. 2011 stanovení diagnózy....
Krásné dny všem.
Batlesi díky!!!! Dlouho jsem se neozvala, ale vím, že toho máš hodně, nebudu Tě zdržovat zbytečnostmi. Když by bylo třeba ozvu se, ale díky Tvým radám, doufám, že nebude třeba :eclap:


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

pergy- forum upadlo po roztržce adminů(edit-moderátorů). K výsledkům gratuluji, snad se to podaří i u nás. :epray:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“