Diskuze k Vzestupu

O vnitřním světě v každém z nás.

Moderátor: martinq

NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Nejhorší jsou entity

Příspěvek od NAVAR »

Nemo píše:Jardo dovolím si nesouhlasit. Nejhorší jsou entity, které sedí v parlamentu a senátu. Tahleta Politikoidní rasa systematisky obsazuje místa, která smrdí mocí, nebo prachama. Ať už jsou vědomě, či nevědomě nástrojem konspirace, je třeba se jich co nejdříve zbavit a odkázat je do rasy Bezdomovecké a Bezkorytnické.
Tak to je pravda a někteří se dokonce k mimozemšťanům otevřeně hlásí (J. Paroubek) :)


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Na juru mi bratře nešahej...
Nelze poznat teplo bez zimy, nelze poznat světlo bez tmy a moudrost bez idiota. Nebo tak nějak to belo.
Docela mi chybí, jak u toho stolku hřímal , rozhazoval rukama a třískal kramflekem do stolku jak chruščov.
Místo něj tam je prý sadomaso sobotka... Nemám bednu, pes mi překousal šlahoun k satelitu a již 4 měsíce nejsou lidi ani čas.......Takže netuším, co se děje, kdo koho zabil a kdo s kým v tý praze zrovna chrápe...
Vlastně mám krom toho bordelářskýho mimozemšťana ještě časožrouta.....a to je fakt pěknej hajzlík.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Diskuze k vzestupu nikoli k politice.

Příspěvek od 1220 »

Dnes přidal Marting do vzestupu důležitou knihu, zrovna jak dodatečně zjišťuji, v tu chvíli ,co jsem ji doma nemohl najít, jako na potvoru zrovna tu samou.
Díky Martine.
K.
Prázdnota tvoří , prázdnota pohlcuje a obnovuje nikoli podle nás ale podle sebe.


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

ADRA sbírá lékárničky pro ITIBO v Keni

Příspěvek od martinq »

Na podporu zdravotnického zařízení v keňském Itibo sbírámeautolékárničky, které podle nové vyhlášky bude potřeba od 1. ledna 2011v našich vozech vyměnit. Jsme přesvědčeni, že touto iniciativouzabráníme zbytečnému plýtvání a zároveň ušetříme peníze pro nášprojekt. Přidejte se k nám a část z nepoužitelných lékárniček darujtenemocnici v Keni.
Kampaň byla zahájena ve spolupráci se ZŠ Osecká vLipníku nad Bečvou, kde jsou připraveny prostory pro skladování náplníautolékárniček. ZŠ Osecká, prosíme, kotaktujte, vždy, máte-lilékárniček větší množství. Se vzrůstajícím zájmem po celé Českérepublice jsme také zřídili emailovou adresu (autolekarnicka@adra.cz),kam můžete zasílat své dotazy a my se pokusíme vás nasměrovat nanejbližší sběrné místo ve vašem regionu, popřípadě vás požádáme ozaslání materiálu poštou. Tato sběrná místa jsou určena pro jednotlivcea materiál v menším množství. V tabulce níže naleznete vždy aktuálníseznam sběrných míst a všech potřebných kontaktních informací. Mimotyto uvedené termíny a místa není možné darovaný materiál převzít. Děkujeme za pochopení.




http://www.adra.cz/adra/cz/sber-autolekarnicek/


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: ADRA sbírá lékárničky pro ITIBO v Keni

Příspěvek od martin11 »

martinq píše:Na podporu zdravotnického zařízení v keňském Itibo sbírámeautolékárničky, které podle nové vyhlášky bude potřeba od 1. ledna 2011v našich vozech vyměnit. Jsme přesvědčeni, že touto iniciativouzabráníme zbytečnému plýtvání a zároveň ušetříme peníze pro nášprojekt. Přidejte se k nám a část z nepoužitelných lékárniček darujtenemocnici v Keni.
Kampaň byla zahájena ve spolupráci se ZŠ Osecká vLipníku nad Bečvou, kde jsou připraveny prostory pro skladování náplníautolékárniček. ZŠ Osecká, prosíme, kotaktujte, vždy, máte-lilékárniček větší množství. Se vzrůstajícím zájmem po celé Českérepublice jsme také zřídili emailovou adresu (autolekarnicka@adra.cz),kam můžete zasílat své dotazy a my se pokusíme vás nasměrovat nanejbližší sběrné místo ve vašem regionu, popřípadě vás požádáme ozaslání materiálu poštou. Tato sběrná místa jsou určena pro jednotlivcea materiál v menším množství. V tabulce níže naleznete vždy aktuálníseznam sběrných míst a všech potřebných kontaktních informací. Mimotyto uvedené termíny a místa není možné darovaný materiál převzít. Děkujeme za pochopení.




http://www.adra.cz/adra/cz/sber-autolekarnicek/

...když bych náhodou potřeboval cokoli z autolékárničky, tak rozbalím tu starou, neprošlou....a novou nechám ...pro případ kontroly policií stará od nové se liší jen v tom , že tam jsou nůžky a rouška a folie.... :shock: sice se nevyplatí to dokupovat...takže ...v autě uvezu s radostí lékárničky 2....tím alr nechci číci, že bych nechtěl pomoci lidem v Keni :idea: ....m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: ADRA sbírá lékárničky pro ITIBO v Keni

Příspěvek od cimirek »

martin11 píše:
..., tak rozbalím tu starou, neprošlou....a novou nechám ......tím alr nechci číci, že bych nechtěl pomoci lidem v Keni :idea: ....m11 :lol:
Prošlá/neprošlá - podle informací ve sděl.pr., by už nikoho datum neměl zajímat.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: ADRA sbírá lékárničky pro ITIBO v Keni

Příspěvek od martin11 »

cimirek píše:
martin11 píše:
..., tak rozbalím tu starou, neprošlou....a novou nechám ......tím alr nechci číci, že bych nechtěl pomoci lidem v Keni :idea: ....m11 :lol:
Prošlá/neprošlá - podle informací ve sděl.pr., by už nikoho datum neměl zajímat.
...hm...sdělovací prostředky....policajti kontrolujou obsah a do kdy má životnost.../ razítko.../ ty nové jsou většinou do 2015 :idea: ...
jinak je u starých doplněných je zajímají nůžky/ 15cm/ dýchací maska, a ta folie....osobně jsem tu novou lékárničku nerozbaloval....i když policajti chtěli...mocí mermo kontrolovat...tak jsem jim větší mocí mermo vysvětlil, když ji rozbalej, že se bude otevírat, páč je plastová a bude se to z ní sypat....páč je to nějakej čínskej šmejd a navíc pod balicí folií je seznam , kterej právě policajty zajímá....jako jestli to tam je....a také to razítko, do kdy má životnost... ....tak mě zkontrolovali vestu a řidičák...jen jestli je novej a bylo po kontrole...
tak za to je platíme.... :evil: m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Platonská tělesa apod.

Příspěvek od laik »

Zdravím
dovolím si v návaznosti vložit další zajímavé těleso a to hvězda čtyřstěnu pokoušel sem se ji složit, a je to fákt hokna....
ale, dobrá meditace na dlouhý večery....
je to z knihy "Prastaré tajemství květu života"
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

jde to i jinak

Příspěvek od 1220 »

1 x osmistěn a na něj nalepit osm čtyřstěnů :idea:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Merkaba

Příspěvek od laik »

Zdravím...
dík K. to je mnohem jednoduší verze na hraní.... u te moji se mě nikdy nepodařilo složit nic moc pěknýho a stejnoměrnýho ale zase naopak je to fakt dobrej hlavolam, aby člověk přišel na to, jak na to...


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Až bude víc lidí

Příspěvek od 1220 »

co ohlásí, že to mají, dám sem platonská tělesa pro průměr opsané kružnice 70 mm.

Ahoj.

K.


Qetinka
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 08 kvě 2012 12:31
Dostal: 8 poděkování

Re: Diskuze k Vzestupu

Příspěvek od Qetinka »

co poviete na toto... slovanske vedy..
http://www.vedy.sk/sk/hladanie_pravdy.php


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Vliv na Zemi

Příspěvek od martinq »



Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

soustředění

Příspěvek od martinq »

Jsme pod palbou záření a vlivů, které mají za cíl poškodit a zničit soustředění. Každá anténa, ať už k telefonu, internetu, televizi, na počasí má vliv na přirozené záření hlavy - mozkovln. Mužete si sami zkusit přebít tento vliv sluchátky. Vlny mozkogenerátoru jsou známy. V příloze je 27 Hz což je soustředěný stav mysly, v levém uchu je 15KHz a v pravém je 15027 Hz, mozek ten rozdíl pozná a přeladí.

Napadá někoho jak tento všudepřítomný smog (tzv. pomalá smrt) vypnout či přeladit ? Myslim cokoliv jiného než odpálit dynamitem vysílací věže a antény na střechách domů.

Televizi nemám asi 7 let, ale když jsem na návštěvě kde Tv běží, nestačím se divit co zbylo z vysílání, každé tři minuty běží někde v rohu animace, která opět trhá/ničí soustředění. Líbil se mi vtip z internetu "večer si sednu k reklamám v televizi a oni mi do toho nastříhají film !"
15KHz_a15027Hz.mp3
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k Vzestupu

Příspěvek od Igi »

Tak jak doma toto záření eliminovat je "jednoduché" - odstínit všechny místnosti vodivou látkou a uzemnit. horší už je realizace. Na podlahu, strop a stěny dát třeba několik vrstev alobalu a na okna speciální vodivé fólie, pak v jednom místě připojit drát, který se druhým koncem zapíchne venku do země. Esteticky to asi nebude vypadat nic moc :-D
Ta mp3 co posíláš - proč zrovna 15kHz? Starší lidi už tuto frekvenci neslyší a problém je už v uchu, takže do mozku se nic nedostane. Lepší by bylo použít nějakou nižší frekvenci.


Odpovědět

Zpět na „Vnitřní svět“