MMS a Bechtěrejovova nemoc

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestavka

Příspěvek od Palo »

Došlo mi v SZ a mám dovolené to tu uvést:
kalyp píše:trocha som sa odmlcal,ako som ti popisoval skor,moje problemy z klbami teraz uz aj miestami vo svaloch stale pretrvavaju aj napriek vseliakym moznym aj nemoznym preparatom, nehladiac na to ze som sa minuly tyzden odhodlal a zacal som hladovat podla Malachova 8 dni iba na vode.Bolesti sa zazracne stratili hned na druhy den hladovky aj ked nie uplne ale 8 den uz som skoro nic necitil.Prerusil som ju teraz v nedelu a postupne som zacal stavami z mrkvy a hned (koncil som o 16:oo) sa mi zdalo ze zacinam tie klby trosinku citit.Ten den som uz nic nepil a v pondelok na stavach a salate z mrkvy a zeli nasledne obed to iste + polievka na vode neochutena zo zeleniny atd.Vecer som citil klby uz viac rano tiez stale taka ista strava klby uz som citil cekom slusne no a dnes streda a som skoro tam kde som bol pred hladovkou.Tym ze to tak rychlo zacalo este som prakticky ani neukoncil ocistu som pojal podozrenie na Boreliu,lebo okrem roznych procedur som sa nechal nahovorit aj na diagnostiku na Diacome mimochodom byznis ako hovado ale pre nich. no a tam som sa okrem ineho dozvedel ze mam Borelia Burgdorferi-J&J D=0,968 pani vysvetlovala ze je spiaca,okrem toho:chron. candida,toxoplazmoza,ureaplasma,mikrosporum, mikozy. Prirodne preparaty:Liguid chlorophyll,Chlamydill extra, Paraprotex,Reumosen vsetko dlhodobo a nie lacno.No aja si myslim ze tie ostatne svinstva okrem Borelie museli odist vzhladom na kysle prostredie ktore im pri hladovke nesvedci Borelie sa schovala alebo zakuklila a hned z prvym jedlom sa zacala ozyvat...

Momentalny stav:kycle,triesla,ramena,zadna strana stehien ako pri svalovici, trocha aj svaly ruk.
Pokud je na vině Borelka, tak mám podezření, že nesnáší slunění organizmu. Při slunění je dobré mít poblíž bazének pro zchlazení...
Ovšem zatím nejsou potvrzeny úspěchy. Osobně bych spíše sázel na slunce a v případě, že bude stále zataženo, tak až potom bych sáhl po vitamínu D...

Pokud na slunce nemůžete, protože se osypete, tak to je právě ta reakce, kdy se to slunění nelíbí borelioze. Musí se to přebít ;)

Co se týče vitamínu D:
Je možné, že jde při slunění o vitamín D (zvaný Cholecalciferol), který je teoreticky možné doplňovat orálně. Poslední dobou se to dávalo dětem proti křivici, kapky byly známy jako Vigantol. Bohužel tuším proč byly údajně tyto kapky staženy z trhu. Že by si s tím lidi léčili borelku? Tak to je samozřejmé, že se Vigantol musí zakázat ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Prestavka

Příspěvek od kalyp »

dobry den pred cca 1mesiacom som si objednal MMS od jednej firmy SANO
VIDA Kolarova 88 z Martina a skusal som jeho ucinky na detoxikaciu
organizmu zhruba po tyzdni uzivania som sa zacal citit nejak divne v tom
zmysle ze ma zacalo dost boliet zdrave rameno myslim ako reumaticka
bolest tak ze som sa moc nevyspal, Ja som prerusil uzivanie kedze boli
aj vianoce a nasledne silvester.Moj stav sa nejako neupravil az na to ze
sa mi bolesti myslim reumaticke presunuli do oblasti krizovaj chrbtice,
potom ma zacali pobolievat ladviny,nasledne triesla, zadna strana
stehien a takto mi to koluje dodnes raz v jednej casti raz v druhej.Dnes
je 08.01.2011 a ja som znova zacal uzivat MMS a preto prosim o radu ci
mam pokracovat v uzivani(,pretoze si myslim ze je to nejaky zapal
dokazuje to aj cca 2 tyzdnove nocne potenie)pripadne ci existuje neja ky
protokol na tieto problemy.Podotykam dovtedy som bol absolutne
zdravy.Moje MMS je chloritan sodny 24.5% a aktivator kyselina citronova
10% aktivavana jedna ku piatim a neskor 50% aktivovana jedna ku
jednej.Dakujem za odpoved!prosim admina o vymazanie tejto temy.Kalyp. Tak toto bolo pred 4 mesiacmi moj terajsi stav je vid clanok vyssie neviem ci je to Bechterev ci Borelia alebo nieco ine mam skusit MMS+ MMSII znova?


aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

Prestavka

Příspěvek od aldapu »

Tak uz je to 9 dni co jsem udelal prestavku.
Zase do toho mozna hupsnu o vikendu.

Jinak behem tyhle prestavky, praktikuju koupele, 3 lzicky chloritanu a lzicku a pul hcl.
Docela mi to pomaha, citim se pak takovej hodne uvolnenej, coz u Bechtera je co rict ( nebo u BORELIOZI :) )

Palo, jsou u tabletky Betain HCL?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestavka

Příspěvek od Palo »

aldapu píše:Palo, jsou u tabletky Betain HCL?
Brzdí nám to přehlcení celníci - je to na provaz. To zas ti podvodníci ve vládě vymysleli kravinu. Navíc zřejmě budeme zdražovat skrz DPH ze zahraničí (týká se to toho samého).

Pro všechny Bechtěry či i ostatní - pokud někdo chcete vyzkoušet domácí konopnou mast z indického (nikoliv z technického) konopí, navíc řízlou hřebíčkem, tak se domluvte s uživatelem laik na SZ. Vzhledem k tomu, že tato mast je "na všechno", je celkem šance, že by to mohlo hezky fungovat... Několik mastí od něho mám a můžu potvrdit, že je to slušná kvalitka...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Prestavka

Příspěvek od cimirek »

Palo píše:.... a můžu potvrdit, že je to slušná kvalitka...
Já taky.


aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

Resume

Příspěvek od aldapu »

Caues

muj zaver s MMS je takovy, ze me v tom mym problemu nepomohl, mozna jsem to bral kratkou dobu.
Nicmene, nez bych mohl konstatovat 100 % neucinost v mym pripade, stal se zazrak.Moje doktorka
mi zaridila komercni biologickou lecbu REMICADE v kapackach.

Pred 10 dny par hodin po prvni davce se mi neskutecne ulevilo.Druhy den jsem se mohl hybat jako pred
17 lety tedy pred vypuknutim teto nemoci.
Ta uleva trva do ted, bez bolesti, bez ztuhlosti proste nadhera.Pristi tyden v utery jdu na druhou kapacku.
Predpokladam, ze to bude jeste lepsi :)

Na druhou stranu me mrzi, ze nemuzu dal experimentovat s MMS, ze jsem se nedostal ani k hrebickovy kure.

No uvidime do budoucna, co bude.

Bohuzel pro vetsinu lidi - na tuto lecbu se stoji dlouhy fronty, vetsinou to dostane clovek, u kteryho nezabiraji klasicke
leky.

Drzim palce vsem co maji problemy s touhle mrchou


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Resume

Příspěvek od Palo »

aldapu píše:muj zaver s MMS je takovy, ze me v tom mym problemu nepomohl, mozna jsem to bral kratkou dobu.
Nicmene, nez bych mohl konstatovat 100 % neucinost v mym pripade, stal se zazrak.Moje doktorka
mi zaridila komercni biologickou lecbu REMICADE v kapackach.
To, že MMS (ani HCl) nepomáhá na Tvůj problém může znamenat, že v Tvém případě není co čistit - není to otázkou nějaký tý breberky, ale něco tam chybí.

Psal jsi mi, že jsi nejedl houby a... Co bylo to druhý? Po Remicade jsi to jíst začal...

Remicade obsahuje hodně fosforových látek, ty ale nejsou tou hlavní látkou, která by měla něco dělat s bílkovinou (nějak jsem to nepochopil)...

Říkám si, že na Bechtěreva by mohla stačit odkyselující směs, obsahující zásadité soli (taktéž obsahující fosfor)... Ale chtělo by to i zkusit, jestli nechybí měď...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

Re: Resume

Příspěvek od aldapu »

Ahoj Palo
ty houby jsem zacal jist cca pred 4 mesici, kdyz jsem prestal kourit.Remicade mam teprve 14 dni a na to druhy si nepamatuju, co jsem psal.
Taky presne nevim, co za aktivni latku ten Remicade obsahuje.Ale zitra jdu na druhou infuzy, tak se poptam, jestli mi bude doktorka schopna
rict, co ze me to vlastne zbavilo tech zanetlivych lozisek.

Edit: Uz jsem si vzpomel, co bylo to druhy.Byly to ryby, ale taky jsem psal, ze jich nejim tuny, za mesic jednou dvakrat makrelku, nebo filety, uz nevim
z jaky ryby :)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Resume

Příspěvek od Palo »

aldapu píše:Remicade
REMICADE 100 mg
Prášek pro přípravu koncentrátu pro infúzní roztok

Složení:
Léčivá látka je infliximabum.
Přípravek dále obsahuje sacharosu, polysorbát 80, monohydrát dihydrogenfosforečnanu sodného a dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

Re: Resume

Příspěvek od aldapu »

JJ to vim, pribalovy letacky najdes vsude na internetu :)
Spis sem myslel, co jako dalsiho to obsahuje, ne ze by toho bylo malo, ale vubec nemam paru, co to vlastne je?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Resume

Příspěvek od Palo »

No chtělo by to někoho s Bechtěrem, co by vyzkoušel odkyselující směs (obsahuje zásadité soli – je tam také sůl s fosforem)...

Taky by stálo za to zjistit, jestli lidé s Bechtěrem se neshodují v tom, že nejedí třeba ty ryby... Ryby by měly obsahovat fosfor.

Tuhle jsem četl dobrej fór, co napsalo nějaké dítě ve škole: "Ryby jsou velmi zdravé, neboť obsahují prudce jedovatý fosfor." :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

Remicade

Příspěvek od aldapu »

Tak dneska probehla druha infuze Remicadu.Opět nával energie, ikdyz prevazuje velka unava.Paradox :)

Ptal jsem se, co vlastne zazracnyho Remicade obsahuje a bylo zdeleno, ze mimo jiné jako hlavni ucinna latka je z 25 % myší bílkovina a zbyvajici jsou lidský bilkoviny :)
Jeste aby mi zacly rust jinak fousy :D


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

remicade

Příspěvek od la »



Andreana
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 26 kvě 2013 18:50

Re: MMS a Bechtěrejovova nemoc

Příspěvek od Andreana »

Kamarád s bechtěrevem začal být bez tabletek po 14dnech očisty (kombinace Malachov/Cingroš klystýry, česnek s citronem, zelený jíl, čistící čaje, jablečný ocet, koupele...atd).

Je to zánět, věřím, že po MMS to bude SUPER! Našla bych si nějakého konzultanta, ať parazity likvidujete systematicky, ať se to nevrací. A navíc k MMS se nemájí jíst žádné umělé vitamíny C, antioxidanty, pomeranče....snižuje to účinek! Jen citrony jsou povolené.


Haanice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pát 27 led 2012 16:00
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a Bechtěrejovova nemoc

Příspěvek od Haanice »

Zdravím vás a přicházím s prosbou o radu, konzultaci atd.

Můj přítel má Bechtěreva, jelikož trpěl bolestmi, nasadili mi jakousi bioléčbu Humira, která sice uleví od bolesti, ale má spoustu vedlejších účinků. Já jsem uživatelka MMS2, využívám tuto alternativu již pár let a jsem s ní spokojená, ale pro někoho je to neuvěřitelná metoda. Chci se tedy zeptat, máte zkušenosti s léčbou této nemoci pomocí MMS? Já kdysi na ekzém užívala i HCl, ale už nevím, jestli mi ji namíchají. Můžete mi, prosím, poradit?

Děkuji vám moc za jakýkoli směr!

Hanka :)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“