ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od sirius01 »

Urob si toho liter a hotové...


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od sisa »

Došel mi newsletter o MMS, kde se Jim Humble omlouvá, že musí pozměnit informace o CDS a CDH, ale nejlepší účinky dosahuje čerstvě aktivované MMs a vypité do 1-2 minut. Dávky připravované dopředu tuto účinnost nemají, ale i to je individální, jelikož existuje hodně faktorů, které mají vliv na MMS.
Tyto informace budou na Genesis fóru.
Zatím jenom tady: .....(možná by Slávek mohl být tak hodný a pomoct s překladem, udělat nějaký výcuc)


Apology: Important and Vital Notice regarding CDS and CDH
I am Archbishop Jim Humble and I would like to apologize for a big mistake which I have made. This is in reference to a recent MMS Newsletter that went out concerning MMS1/CDS/CDH.


Here is the background:
In recent years there were some new advances in the technology of MMS and they were very good. I am sure many of you know about them as they have been around for some time now. They are called CDS and CDH. Thousands of people have found both CDS and CDH very useful for dozens of uses and they are found to be useful with most of the protocols of the Genesis II Church.
However, an important occurrence that many of us who are experienced with MMS noticed was that when MMS1 (activated MMS) is used by mixing each individual dose fresh and drinking the dose within a minute or two of mixing, this overall is when the best results have been achieved. This means better results than mixing up an all day bottle, or using either CDS or CDH. This phenomenon was noticed by many of us who collectively have worked with tens of thousands of people.
So, I decided to do a series of tests to find out what makes MMS more effective when used in single doses mixed and taken within about one minute. My tests showed that CDS dropped to zero the minute I put it in simulated stomach acid. I then checked CDH in the same way and it also dropped to zero in stomach acid. I showed this action to several people and the results were always the same. CDS and CDH both dropped to zero in stomach acid. Because of these tests, I allowed the newsletter I am referring to regarding MMS1, CDS and CDH to go out. As a result, then several chemists and others showed me that I was wrong. I discovered that my original testing method was faulty, and the test equipment that I was using was not designed for the acid. In redoing the tests I came to find out that CDS and CDH do not drop to zero in stomach acid after all. (Drop to zero means, “become neutralized and ineffective.”) So this is my first apology for which I am really sorry.
My second and biggest apology and mistake is this: Basically, I overlooked one of healing’s most important rules, “when you are improving do not change anything.” The world has been improving using all forms of MMS—MMS1, CDS, CDH. We were and are getting good reports of people getting well using all three, MMS1, CDS/CDH, with the various protocols. I made the mistake of allowing a Newsletter go out saying that we could no longer approve of using CDS and CDH for internal use with our Genesis II Church Protocols. This was the result of what happened in apology # 1 above. I know, I know, how could I have been so dumb? In part, it is the result of being so busy and having a lot on my plate to accomplish in a short amount of time—but that is no excuse. This caused a lot of stir around the world in the MMS communities for which I am sorry. This is extremely embarrassing, and I am extra sorry for anyone who may have quit using CDS or CDH at a critical time.
Now, I would like to say—we would like to have all of our websites, forums and so forth set up and running perfectly. We would like to have our newsletters go out letter perfect and with absolutely no mistakes. This takes time, and we are greatly understaffed, therefore there are times when things slip by, and in a less than perfect state. Hopefully such mistakes will not be a thing of the future, but I am thankful that at least we can correct the mistakes when brought to my attention, which is what I am doing here.
Another very important point I would like to share with everyone is this: MMS is not a one size fits all matter. There are many factors that play in to one getting well with MMS. Some time ago, Mark Grenon put out something on 29 Reasons Why MMS Does Not Work. We could probably at some point put out something on various factors that might help determine whether one should use MMS1 or CDS, or CDH—down the road and with more input from various users around the world, maybe that will happen one day. But for now, it is important to note there are many factors that weigh in and every case is not necessarily the same for one reason or another. It is therefore important that each person who wants to take responsibility for their own health and use MMS, follow the protocols correctly, and along with this, that they listen to their own body and follow what their body is telling them.
I continue to receive many emails daily from people asking for guidance on how to treat their disease, and I receive a lot of feedback. In addition, traveling around the world and meeting people and hearing their testimonies have been phenomenal. This, coupled with feedback from major MMS players, Ministers of Health who are out in the field and helping hundreds, and some thousands of people with MMS. As I mentioned above, over the last two years we have noticed a pattern, and that is that overall MMS1, when mixed fresh and taken immediately and used hourly seems to get better results than CDS and CDH. But having said that, please understand there is a little more to it. For a number of years before CDS and CDH came along we also came to realize that MMS1 worked better when mixing individual doses rather than mixing up an all-day bottle to drink from hourly. This is why I conducted my tests in the first place. I was trying to find out what makes MMS1 individual doses more effective.
Now, I want to make clear here, that this does not mean CDS and CDH are not effective, and in some cases may be more effective. For example, if someone cannot get down MMS1, but CDS is more palatable, better take CDS! In that particular case and for that person, CDS is more effective. I have come to the conclusion that we cannot just put MMS into an exact box.
We had a report about a woman who had stage 4 cancer throughout her body. She did not want to take the conventional medical route, neither did she want to take MMS. Finally her husband gave her an ultimatum and she, though reluctantly, started on MMS. She did not really work up to proper dosing for cancer, in fact, she stayed on very low doses, like 1/4 drop an hour and she missed some of her dosing at that. Her next doctor visit revealed that her tumors were shrinking, the doctor was surprised and told her “Whatever you are doing keep it up!” Now, I wouldn’t necessarily recommend this to a stage 4 cancer victim, and I pretty much like to emphasize to stick to the protocols and follow them diligently. But the point is, you can’t always be bound either. Even a little bit of MMS, what most would consider not adequate doses for stage 4 cancer, did wonders for this woman. Why? I do not know, if we had the time to do thorough studies of this woman’s habits, diet, etc., perhaps something would be revealed. (Again, I would not recommend this low dosing for a cancer victim, and another might follow this woman’s example and not get well).
So when taking MMS for health recovery, the bottom line is you have to follow the protocols, but you have to listen to your body as well. We state this in the protocols, teaching people how to adjust their own dosing according to how their body is reacting—for example, if you begin to feel sick, get diarrhea, or vomit, cut back your dosing and build back up slowly. If nothing is happening, you are not progressing, go on to the next level—if you will listen to what your body is telling you and you can always know how much MMS1, CDS or CDH to be taking. I have stated often, “If you are getting good results, the most important thing that you should never do is change when you are getting good results.”
So once again, to clarify, I'm not saying that across the board you should use MMS1 over CDS/CDH. There are reasons why one might start using CDS/CDH over MMS such as taste or convenience, which may be a deal breaker for some. When I was in South Africa a year ago a small group was getting good results with CDS. They asked me if I thought they should stop the CDS and use MMS1. I gave them this same advice then, “Never, never stop doing what is successful and working. If you were to stop using something that works and getting good results that would almost be a crime.” At the same time, if you are on CDS for example, and you seem to plateau, you are no longer making progress, then you might consider switching to MMS1, that is, in addition to investigating things you might be doing wrong that is canceling out your dosing, be it something in your diet, etc.
Let me say that the fact that I made this mistake and told people that CDH dropped to zero in stomach acid made Scott McRae, one of the inventors of CDH re-evaluate the formula and improve it in ways, and it is, according to a number of people, a much better formula now and it seems to have better characteristics. Mainly the new formula gives it a longer refrigerator life, a better taste and it's less irritating to the throat. Not that I am saying it needed improvement, but any time you have an improvement, better accept it. We're calling this new version of CDH, "CDH2%" and really, all you have to do to make it is use an activator which is half the strength of what it was before for making the old CDH, which we are now renaming to CDH4% to differentiate the two. So to make CDH4% we use 4% HCl, and for this new CDH2% we use the same amount of HCl but we use 2% instead. Same goes for citric acid - just reduce the percent to half what it was before. Here's Scott's website for the new CDH2% in case you have any questions about it: www.cdhinfo.org
So that’s it. Please continue with CDS and CDH as you see the need and realize they are both very useful. And again I apologize for the screw up.
In closing, I want to say that over the months there has been some confusion concerning CDS and CDH regarding how to make it, equivalents to MMS1, amounts for dosing, and so on. I'm working on sorting this out so stay tuned to this Newsletter and for more important information concerning CDS and CDH—it will be coming soon.
Archbishop Jim Humble Founder—Genesis II Church
Archbishop Mark Grenon Co-founder


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sisa píše: .... možná by Slávek mohl ...
:) Tady to máte celý.

OMLUVA
Životně důležité upozornění ohledně CDS a CDH
Jsem Arcibiskup Jim Humble a rád bych se omluvil za velikou chybu, kterou jsem udělal. Vztahuje se to k nedávné tiskové zprávě “MMS Newsletter” MMS1/CDS/CDH.

Během nedávných let došlo k dobrým pokrokům vývoje technologií MMS1, jmenovitě CDS a CDH. Jsem si jistý, že mnoho z vás o nich ví, protože jsou už nějakou dobu v používání. Tisíce lidí je shledalo velice užitečnými pro tucty použití a jsou použitelné s většinou protokolů Víry Genesis II. Nicméně mnoho z nás zkušených pozorovalo, že čerstvě namíchané (aktivované) MMS a prakticky ihned vypité přináší nejlepší výsledky. To znamená lepší výsledky, než namíchání celé lahve na den, nebo použití jak CDS, tak CDH.

Rozhodl jsem se tedy provést sérii testů abych zjistil, v čem je rozdíl u čerstvě namíchaného MMS1. Ty mi ukázaly, že obsah CDS zmizel v momentě, kdy jsem CDS namíchal do simulované žaludeční kyseliny. Totéž se stalo s CDH. Ukázal jsem to několika lidem a výsledek byl vždy stejný. Kvůli těmto testům jsem nechal vydat výše zmíněnou tiskovou zprávu ohledně CDS a CDH. Následně mi několik chemiků a dalších ukázalo, že jsem se mýlil, a objevil jsem, že má testovací metoda byla špatná a že testovací vybavení nebylo vhodné pro použití s kyselinou. Po správném zopakování testů jsem zjistil, že CDS a CDH přeci jen nejsou zničeny, jinými slovy, že nejsou neutrealizovány na nulu žaludeční kyselinou a tudíž neúčinné. To je má první omluva a skutečně mi to je líto.

Má druhá největší chyba a omluva je za to, že jsem přehlédl nejdůležitější pravidlo léčení: “Pokud vylepšuješ, nic neměň”. Svět vylepšoval všechny formy MMS, MMS1, CDS a CDH a přichází nám dobré zprávy od lidí užívajících všechny zmíněné formy na různých protokolech. Udělal jsem chybu, že jsem nechal vyjít tiskovou zprávu a prohlásil, že již nemůžeme nadále souhlasit s užíváním CDS a CDH pro vnitřní použití s protokoly Genesis II. To vzniklo z toho, za co jsem se výše omluvil jako první. Já vím, já vím. Jak jsem jen mohl být tak tupý? Částečně proto, že mám moc práce a že mám tolik v plánu udělat ve velmi krátkém čase. Ale to není omluva. Tato situace způsobila ve světové komunitě MMS mnoho pozdvižení, což je mi líto. Je mi to velice trapné a je mi extra líto všech, kdo snad ukončili užívání CDS a CDH v kritickém momentě.

Nyní bych rád řekl, že bychom měli rádi všechny naše webové stránky, fóra atd. nastavené a perfektně funkční. Rádi bychom, aby naše tiskové zprávy vycházely v perfektní formě a bez chyb. To ale vezme čas a chybí nám pracovní síly. Proto někdy dojde k takovémuto uklouznutí a můžeme jen doufat, že se takové chyby nebudou v budoucnu opakovat. Na straně druhé jsem však vděčný, že je můžeme alespoň napravit, pokud mne na ně někdo upozorní, což je přesně to, co zde činím.

Dále bych rád sdílel se všemi velice důležitou věc. MMS není záležitostí uniformity, kdy jedna verze pasuje všem stejně. Ve hře je mnoho faktorů vedoucích k uzdravení s MMS. Před nějakým časem vydal Mark Grenon výpis 29 důvodů, proč MMS nefunguje. Možná bychom někdy mohli vydat něco o různých faktorech, které by mohly rozhodovat, zda by člověk měl užívat MMS, CDS nebo CDH. Možná to s dalšími zprávami od různých uživatelů bude časem možné. Prozatím však je nutno přihlédnout k tomu, že každý případ je z různých důvodů unikátní. Proto je nutné, aby každý přebral zodpovědnost za své zdraví do svých rukou a užíval MMS, následoval správně protokoly a vedle toho i naslouchal svému tělu a řídil se tím, co mu říká.

Stále denně dostávám emaily od lidí, kteří chtějí rady jak léčit jejich nemoc a také dostávám mnoho zpráv o výsledcích. Navíc dostávám fenomenální množství zpráv o výsledcích díky tomu, že cestuji po světě a hovořím s lidmi přímo. K tomu si přičtěme co se vše dozvím od našich ministrů zdraví, kteří přímo pracují se stovkami lidí a pomáhají jim MMS. Jak jsem se již zmínil, v posledních dvou letech pozorujeme všeobecný trend, že bezodkladné užívání čerstvě namíchaného MMS1 každou hodinu se jeví mít lepší výsledky než užívání CDS a CDH.

Avšak to řečeno, pochopte prosím, že za tím stojí poněkud vice okolností. Než se objevilo CDS a CDH, mnoho let jsme pozorovali, že čerstvě namíchané a užívané hodinové dávky vykazovaly lepší výsledky než hodinové užívání předem namíchané celodenní dávky v láhvi. Především proto jsem dělal mnoho testů a snažil se zjistit, co dělá čerstvé dávky účinnějšími. Aby bylo jasno, to neznamená, že CDS a CDH jsou neúčinné. V některých případech mnohou být i účinnější. Pokud například někdo není schopen spolknout MMS1, ale CDS je pro něj snesitelné, je lepší brát CDS! V takovém případě pro něj bude CDS účinnější. Dospěl jsem k závěru, že není množno udělat z MMS exaktní vědu.

Dostali jsme zprávu o ženě, která měla rakovinu čtvrtého stadia v celém těle. Nechtěla jít ani konvenční cestou, ani brát MMS. Nakonec jí dal manžel ultimátum a ačkoliv s nevolí, začala MMS brát. Ve skutečnosti však nenavýšila na správné dávky pro rakovinu a zůstala na nízkých dávkách kolem čtvrt kapky po hodině a ještě vynechávala. Při příští návštěvě jí překvapený doktor sdělil, že její nádory se zmenšují a ať již dělá cokoliv, ať pokračuje. Takový postup bych nikdy takovému pacientu nedoporučil a zdůrazňuji, že je nutné dodržovat protokoly a důsledně je následovat. Ale faktem je, že jimi nemůžete být vždy svázáni. Ale i ta trocha MMS, kterou by většina považovala za neodpovídající pro její stav, pro ni udělala divy. Proč? To nevím. Pokud bychom měli čas provést důkladnou studii návyků této ženy, její stravy atp. možná bychom se něco dozvěděli. Opakuji však, že takový postup pacientu ve čtvrtém stádiu rakoviny nemohu doporučit.

Pokud se léčíte MMS, základem je dodržování našich protokolů, ale zárověň je třeba naslouchat svému tělu. V protokolech to uvádíme a učíme lidi dávkovat podle reakcí jejich vlastního těla. Pokud například začnete pociťovat nevolnost, dostanete průjem, nebo začnete zvracet, snižte dávkování a pak teprve zase pomalinku navyšujte. Pokud se nic neděje, nikam se nedostáváte. Přejděte na další úroveň. Pokud budete naslouchtat, co vám tělo říká, vždy budete vědět kolik MMS, CDS či CDH brát. Často jsem řekl: “Pokud se dostavují dobré výsledky, je nejdůležitější nic neměnit”.

Takže ještě jednou, neříkám, že všichni mají používat MMS radši než CDS/CDH.

Když jsem byl před rokem v Jižní Africe, malá skupina měla s CDS dobré výsledky. Tázali se, zda by měli přejít na MMS1. Dal jsem jim stejnou radu: “Pokud se dostavují dobré výsledky, je nejdůležitější nic neměnit”. To by bylo téměř kriminální. Pokud však pro vás CDS přestalo pracovat a nikam se dál nedostáváte, pak můžete vzít v úvahu přejití na MMS. Zároveň se ale podívejte zda neděláte něco špatně, něco co by mohlo narušovat vaše dávkování, něco v dietě, v časování atd.

Mohu říct, že má chyba, kdy jsem lidem sdělil, že obsah CDH roztoku spadl na nulu v žaludeční kyselině, dohnala Scota McRae, jednoho z vynálezců CDH, aby přezkoumal formuli a vylepšil ji. Dle mnoha lidí jde nyní o lepší formuli s lepšími charakteristikami. Hlavně má delší skladovací dobu v lednici, lépe chutná a méně dráždí hrdlo. Tím neříkám, že formule nějaké vylepšení potřebovala. Pokud však k vylepšení dojde, je lépe ho přijmout. Novou verzi nazýváme CDH2% a jedinné, co musíte udělat je použít activátor poloviční koncentrace oproti starému CDH, které jsme tímto přejmenovali na CDH4%, abychom je rozlišili. Takže k výrobě CDH4% použijemne 4% HCl a pro nové CDH2% použijeme stejné množství HCl, ale pouze 2% koncentrace. Totéž platí pro kyselinu citronovou. Zredukujte její koncentraci na polovinu předešlé koncentrace. Pokud byste měli nějaké dotazy, obraťte se na http://www.cdhinfo.org

Tím jsem hotov. Prosím, pokračujte s CDS a CDH jak vám vyhovuje a pochopte, že obě formule jsou velice užitečné. Znova se omlouvám za ten dojeb. Na závěr bych rád řekl, že během měsíců se dostavily zmatky ohledně výroby CDS a CDH, jejich ekvivalentů vůči dávkování MMS1 a podobně. Pracuji na tom, takže očekávejte tyto tiskovky s dalšími informacemi. Přijdou brzy.

Archbishop Jim Humble - Zakladatel Víry Genesis II
Archbishop Mark Grenon - Spoluzakladatel.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Batles »

Citace z výše uvedeného: Takže k výrobě CDH4% použijemne 4% HCl a pro nové CDH2% použijeme stejné množství HCl, ale pouze 2% koncentrace.
Tak to jsem si opravdu oddechl :roll: Díky množství testů fyzicky i na Oberonu jsem k tomuto názoru také dospěl, jsem rád, že se to potvrdilo. Původní údaje množství HCl a chloritanu nebyly vůbec v pořádku.
Hydrogen sír.sodný je pro lidský organismus jako aktivátor opravdu nějak moc bokem.
Jojo, nic není stálé, buďme rádi, že se tímto mnohé vyjasňuje.
Mějme se všichni hezky,
Batles :D


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od sisa »

Slávku, jsi zlatíčko. :-) Všichni ti moc děkujeme.


Lukin
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 22 srp 2015 10:47
Bydliště: Brno

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Lukin »

Ahoj, prosím jak mohu dávkovat CDH do koupele? Mám CDH vyrobeno podle návodu 220ml voda + 10ml chloritan sodný + zarovnaná kávová lžička hydrogensíran sodný..nechal jsem 12 hodin v pokojové teplotě, krásně to zežloutlo a podle měření má sílu nad 500ppm (na proužku nejtmavší barva) a kyselost cca 6ph podle barvy proužku a pak jsem to až do teď nechal v lednici ve tmavé sklenici, při smíchání 1dcl s trochou CDH mám sílu kolem 75/100ppm a kyselost stále cca kolem 6ph. Mám i DMSO (s tím zatím žádné plány nemám) a chci si z CDH dělat koupele, bohužel vůbec jsem nikde nenašel jak to pro začátek s tímto dávkovat. CDH i jiné jsem doposud nebral, takže vše poprvé, orální dávky vím jak opatrně začínat a postupně navyšovat, ale nevím kolik toho a jakým postupem nalít z flašky do vany (jestli to také odměřit a smíchat s vodou a nebo přímo z flašky odměřit a nalít do vany) a jak na potírání na pokožky (postřiky), už teď pouze samotná horká vana se mnou pěkně zamotá, musím na vše opatrně má imunita je hrozná, každé profouknutí mě hned složí a jsem nemocný (je mi 27 let a mám již 5 rokem Chlamydie, slabá srdeční arytmie, zánět močových cest, zánět nadvarlete, zánět očních spojivek, po celé tváři ekzém, na pokožce hlavy mám strupy a kůži extra suchou jakou jsem jinde nikdy nevyděl a vlasy jsou jako sláma - zcela suché a nedravé). U doktorů jsem se ničeho nedočkal jen zbytečného lítání, ale zlepšení zcela žádné ba naopak - ATB už opravdu více nikdy nechci jen mě udělalo hůře, proto vidím nějakou naději v tom zkusit CDH, budu ho i inhalovat a chtěl bych dělat i klystýry. Děkuji vám moc za radu kolik ml CDH pro začátek mohu do vany přidat a jestli do vany mohu společně přidat i DMSO (někde jsem četl že to není dobré a z druhého fóra opět že lze přidávat tak jsem z toho trochu jelen)- vážím cca kolem 70kg, bude pro mě opravdu velkým přínosem jakákoliv rozumná rada. Děkuji


John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od John.D. »

Nechci plevelit, ale jestli máš takhle rozbitý imunitní systém, co ho nejprve zkusit nahodit do normálu. Podle věku, který uvádíš, jsi neměl takřka možnost se dostat k potravinám, které mají pořádný obsah vitamínů. Jestli ještě žiješ ve městě, tak tím tuplem. Než bych začal s touhle kůrou, tak bych vyzkoušel nahození imunity vitamínem C podle Tuhárského. Na CDH by to byla dobrá příprava celého těla.
Jen můj názor podle mých zkušeností.


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Batles »

Zdravím Lukine :!:
Máte moc otázek a chcete hodně podrobností.
Jednu věc vám upřesním, co se týče koupelí:
Pokud máte správně vyrobené CDH, měly by dávat 3ml CDH v deci vody mezi 50 až 80 ppm - dá se to odhadnout. V tom případě počítejte, že 1ml CDH se rovná jedné kapce MMS1.
Takže pokud chcete začít koupel s 60ti kapkami MMS1, použijte 60ml CDH. Napusťte si vanu a do toho odměřte 60ml CDH a vylejte do vany.
Pro klystýry je CDH naprosto úžasné, inhalace s CDH ale neriskujte!
Co se týče dalších otázek, napište mi přes tlačítko SZ dotazy a já vám pošlu i podrobný postup jak začít užívat CDH vnitřně, jakmile budu mít čas.
Držím vám palce,
Batles :D


liborcio
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 09 bře 2016 2:08

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od liborcio »

Batles píše:Dokončil jsem poslední řadu testování CDH aktivované s HCL.
Další věc: CDH s HCL dává v jedné hodinové dávce pH 6,6, kdežto MMS1 dává 4,6. V tom vidím hlavní důvod, proč je MMS1 hůř snášeno než CDH. Zkrátka několi dní pít několik litrů kyselosti 4,6 a 6,6 je pořádný rozdíl a organismus na to prostě reaguje. Musíme si uvědomit, že tento rozdíl není dvojnásobek kyselých iontů, ale dvacetinásobek.
Hezké a veselé dny všem,
Batles :D
STONASOBEK! Myslim, ze na tohle jeste nikdo neupozornil. Omlouvan se za vstup. Diky vsem za prukopnicky vyzkum v oblasti hydrogensiranu.


Aki.Lee
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25 říj 2016 12:54

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Aki.Lee »

Zdravím vás, vážení,
1. Znamená to tedy, že pro běžnou přípravu CDH použijeme tu 4% HCL? Všiml jsem si, že jsou teď stránky czchem.cz přepracovány a HCL už je tam takto nabízena.
2. S CDS mám zkušenosti, kolonu jsem několikrát použil a CDS užíval, skladovací nádoba musí být hermeticky uzavřená, aby plyn neunikal. Může mi někdo, prosím, jednoduše osvětlit jaká je časová degradace roztoku? Vím, že je to zmíněno v knize, ale moc tomu nerozumím.
3. S tím souvisí moje čtení tohoto vlákna a zájem si vyrábět CDH. Může mi, prosím, někdo selsky vysvětlit rozdíl mezi CDS a CDH? Mám to chápat tak, že v CDH jsou obě látky ve vodě v chladu jakoby v latentním stavu, reagují spolu minimálně nebo skoro vůbec a jakmile jsou v teple či po napití, začnou spolu reagovat a vyrábět chlordioxid? Asi to říkám špatně, nejsem odborník, ale potřebuju věc vždycky pochopit.

Jinak jsem studoval a hltal všechny informace o MMS už tak před pěti lety, prakticky jen to, co bylo na netu a dělal si vlastní úsudek, než jsem se odhodlal k vyzkoušení. Později jsem si dle videí vyrobil CDS pomocí kys. citr. a dělal kúry, pokud zabralo, mělo vynikající účinky, ale měl jsem dojem, že se někdy i nic "neděje". Pak jsem koupil a prostudoval Jimovu knihu. A až prakticky zde jsem zjistil jednoduchou věc, že se může v žaludku látka zneutralizovat. Klasické MMS mi nedělalo dobře (kys. citronová), s CDS jsem nevolnosti nikdy neměl. Proto bych se rád posunul k HCL a taky k CDH. Nějakou extrémní nemocí netrpím (pokud nepočítám moji zvláštní misofonii), ale i když sportuju, jím zdravě, jsem vegetarián, vitamínů atd. dostatek, a jsem vcelku v dobré kondici, přesto mě často sklátí třeba "rýmyčka" od mých dětí nebo nějaká taková "běžná" věc, a oslabenou imunitou to zřejmě není. To že jsme prolezlí parazity a dalším svinstvem a další do nás hustí ze všech stran, to už snad ani nemusím psát. Nedělám si iluze.

A i když by to mohlo vyznít jako klišé, tak bych moc rád poděkoval panu Humblovi, Kalckerovi, Grenonovi, paní Rivera, panu Eiseltovi, Nepilému a mnoha a mnoha dalším, a také vám všem diskutérům, testerům, překladatelům a učitelům, že se nebojíte v takovéto době otevřeně psát, debatovat, léčit, uzdravovat a hlavně pomáhat ostatním. Děkuji.

4. Dozvím se někde, kdy bude nějaké další oficiální setkání v ČR, workshop, seminář, zkrátka výuka v řemesle MMS/CDS/CDH/... :) ?


lu1234
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: pon 01 zář 2014 10:36
Dal: 24 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od lu1234 »

Ako teta vyrobit CDH s hcl do 0,5l flasi aby to malo optimalne pH 6,5-6,9

Kolko vody??
Kolko chloritanu sodneho??
Kolko HCL (mam 3,5%)??

Najprv to bolo takto:
CDH (1 kapka je 1 ml CDH) : 220ml water + 10ml chloritan sodny + 10ml HCl = 240ml
12 hodin aktivace, potom chlazení v lednici

Staci ubrat hcl na 5ml a bude to dobre????


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Batles »

Vyrábím vždy litr CDH takto:
Výroba CDH (Chlorine dioxide holding):

Do litrové hnědé skleněné lahve nalejte 8 dl destilované vody.

Odměřte 45ml chloritanu sodného (24%) a nalejte do lahve.

Odměřte 35 ml kyseliny HCl 4% a nalejte do lahve.

Teď dolejte destilovanou vodu tak, aby od vrchu lahve zbyl asi 3-4 cm volný prostor.

Velmi dobře lahev uzavřete.

Několikrát ji pomalu otočte dnem vzhůru, aby se tekutiny promísily.

Pak lahev uložte do stinného místa v pokojové teplotě. Můžete ji občas obrácením promísit.

Za 24 hodin je CDH plně zaktivované a připravené k použití.

Tuto lahev teď můžete ukládat do lednice, chladem se zpomalí reakce i únik plynu při otevírání lahve.
Při teplotě pod 11 stupňů celsia již žádný plyn z lahve neuniká.

Při správném postupu výroby budou 3ml CDH v deci vody dávat hodnoty asi 60-70 ppm částic chlordioxidu a pH okolo 6,7.

1 mililitr tohoto CDH se rovná jedné aktivované kapce MMS1. Díky tomu je možné CDH používat na všechny protokoly s MMS1.

Kdo chce vyrábět jiné množství, tak použít přímou úměru ve všech ingrediencích - násobit nebo dělit.

Batles :D


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Kov »

Batles-já myslel, že skrz čistotu směsi chytáte už jen zreagovaný plyn.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Batles »

Kov píše:Batles-já myslel, že skrz čistotu směsi chytáte už jen zreagovaný plyn. To je přece CDS!


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Kov »

Ok. Já se mimo Vás s pojmem CDH nesetkávám, takže jsem si myslel, že je to jen nějaké speciální pojmenování pro CDS. Kdysi jsem četl že je aktivace citronovkou jen mms a a při hcl mms1. Je v tom trošku guláš. :-)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“