Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Právě je stř 20 zář 2017 18:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 318 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dotazovna - Vše o zdraví
PříspěvekNapsal: pát 24 bře 2017 9:18 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 14 pro 2008 23:59
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 179
Ziskaná ocenění: 616
Černou mast Black salve nakupuji zde:
http://www.azvita.cz/cs/ostatni/135-cer ... 30-ml.html

Tento příspěvek od Batles ocenil: Guzma (pát 24 bře 2017 10:11)
  Rating: 3.23%

PříspěvekNapsal: stř 12 dub 2017 10:08 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 24 led 2014 18:45
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 77
Ziskaná ocenění: 183
Guzma píše:
Může mi prosím někdo poslat odkaz na prodejce Černé masti (Black Salve), se kterou má zkušenost, že opravdu funguje na rakovinu? Na netu se jich dá najít spousta, ale vzhledem k ceně si nemůžu dovolit postupovat metodou pokus - omyl. Díky.
Můžu se zeptat na rakovinu čeho? My brali taky z azvita(má být fakt osvědčená) a neudělalo to, co jsem očekávali. Knížku doma máme, zkoušeli jsem vícekrát a nakonec nechali působit i 3x dýl než je v ní i na netu doporučované. S autorem knihy jsem si vyměnil pár mailů a on mě nakonec odkázal na nějaké komerční stránky. Díru to tedy udělalo,ale na nádor, který je těsně pod kůží to nezapůsobilo. Zkoušel jsem to pak i u sebe, na vystouplé znaménko. Vyžralo mi to díru kolem a znaménko zůstalo držet uprostřed. A to jsem to tam měl 4 dny. Nakonec jsem ho musel na silu odtrhnout. Díru jsem pak několik dní desinfikoval. Je to asi 4 měsíce a mám tam jizvu. Snad jsem si tím nic dalšího nezpůsobil...

PříspěvekNapsal: ned 23 črc 2017 10:42 
Nový člen

Registrace: pát 06 kvě 2016 5:01
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
Omlouvám se za spam, ale na staré vlákno "živá a mrtvá voda" zřejmě už nikdo nechodí.
Potřebuji - do svého ionizátoru vody - sehnat platinu. Nechci už používat nerezovou ocel.
Poradíte mi někdo, kolik stačí té platiny, aby posloužila jako elektroda? Jaké jsou potřebné rozměry elektrody?

Našel jsem fórum živá a mrtvá voda a byl jsem z něho nadšený. Ale když se snažím získat informaci, která mi pomůže s léčbou hnusné nemoci, tak zatím bohužel bez odezvy.
Používal jsem nerez ocel,ale začala mi rychle korodovat,nevím proč. Už ji nebudu používat. Proto chci platinu. Ale nechci si koupit přehnaně velký kus za x tisíc nebo plíšek, který mi bude k ničemu, protože bude zbytečně malý.
Prosím!! o odpověď![/quote]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 318 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]