MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

Já beru hořčík tak rok, v sypké formě, tak 4g denně.Pokud si ho jeden den nedám, berou mne křeče do nohou. :ethink: Na podzim jsem byla na operaci s křečákem.Beru i C 2g denně. Zřejmě tedy musím zvýšit C a brát i E? :ethink:


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Pergy, ten pristup v tom co popisujes, to je jak blby vtip. Oni ani bezpecne nezjistili, jestli to rakovina je? Ty krecaky me taky zajimaji. Obavam se, ze jsem to nechal zajit moc daleko, ze budu muset pod kudlu.


dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od dkamila »

Na křečové žíly používám jablečný ocet a měsíčkovou mast vše domácí výrova.Maminka si křečové žíly vyléčila, mě se vrací,ale jsem bez léků a bez bolesti ,jsem flink a pravidelně nemažu :D .Když si bratra vezmu domů,tak má velké vystouplé žíly,velké boule a černé nohy ,Vždy je do dvou dnů v pohodě ,žádné žíly a ani bolesti.To ho týden mažu každý den a pak jednou týdně měsíčkem i octem a nohy má nádherné,když je doma.Problem je v tom,že se mu to také vrací,jakmile ho po měsíci vezmu z ústavu,tak to má znova :dknow: :dknow:

https://www.zdravinadlani.cz/zeleninove-stavy/13-ocet

http://mujweb.cz/tetarenata/clanky/zdra ... ily_ii.htm
Já vyzkoušela z kokosového oleje a je perfektní
:bye: :bye: :bye:


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
Sharkaaa
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 23 čer 2017 10:46

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Sharkaaa »

Dobrý den,
bohužel i nás rakovina potkala :-( . Mohu poprosit o radu? já už nevím na koho se obrátit.
Příteli diagnostikovali nádor na ledvině, nejspíš to steklo z ledviny i do močového měchýře. Ledvinu odebrali, a z močového měchýře to vyškrábli. Nyní máme 4 dávky chemo (takže 8x) , díky tomu že u ledviny to bylo prorostlé . Nyní máme za sebou 2dávky. Přítel tu chemo špatně snáší, snaží se jíst,ale je mu neustále nevolno. Po chemo, máme jít na zkontrolování močového měchýře, jestli se tam něco neobjevuje.
Slyšela jsem o mms. Je možné ho nasadit, takhle po té chemoterapii? Nebo už při tom?
Mohla bych třeba telefonicky mluvit s někým kdo to mms užívá při rakovině prosim?

Moc děkuji za radu,Šárka


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Šárko, když si koupíš novou knihu Jima Humbla, najdeš tam všechny aktuální informace.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od milda »

Sharkaaa píše: Slyšela jsem o mms. Je možné ho nasadit, takhle po té chemoterapii? Nebo už při tom?
Mohla bych třeba telefonicky mluvit s někým kdo to mms užívá při rakovině prosim?
MMS nevadí skoro ničemu, ale ŠKODÍ LEDVINÁM!! Tudy asi cesta nevede.
Zkus kontaktovat tady na foru Batlese.


eda64
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 11 lis 2016 18:52
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od eda64 »

Šárko,zdravím,nechci dělat chytrého,ať zkusí pokuřovat marihuanu,pokud jsou dostupné informace,tak na vedlejší účinky chema to má výborný vliv,de fakto téměř každému se uleví.Není to na vyléčení,ale na úlevu,myslím že i to je pro psychiku hodně důležité.


eda64
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 11 lis 2016 18:52
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od eda64 »

Ještě dodatek-přečti si knihu od p.Partykové-Urinoterapie a nemoci,je ke stažení na Uložto.Vše stojí za vyzkoušení.


eda64
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 11 lis 2016 18:52
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od eda64 »

Šárko,ještě jedna : Nespěchejte do rakve od Tomáše Kašpara. Zadejte adresu http://www.nespechejtedorakve.cz/konec-strachu/ Tam zadejte své jméno a e.mail.Zkontaktuje se s vámi a pokusí se pomoct.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

Vznesla dotaz a na odpovědi už se nepodívala, tak proč se tady vášnit že :roll: :ethink:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Bobina píše:Vznesla dotaz a na odpovědi už se nepodívala, tak proč se tady vášnit že :roll: :ethink:
Před pár dny se mnou Šárka mluvila.........


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

Tak to je skvělé :jump:


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Další rakovina je v čudu.

Příspěvek od Kov »

Batles píše:Včera odpoledne mi volal jeden člověk, že má v rukou čerstvé výsledky z onkologie.
Měl raka tlustého střeva a prostaty. Chemo, ozářky i operaci zamítl a šel do Alternativy. On by asi původně chemošky atd. vzal, jenom že se šíleně bál operace :mrgreen: . Pravděpodobně mu ten strach zachránil život.
Byl tak rozradostnělý, že jsem mu sotva rozuměl :laugh:
Poslední čísla co si pamatuji, byla hodnota PSA 0,008 a tlusté střevo čisté, již tam nic není.
Překvanému lékaři na dotaz co bral řekl, že změnil stravu, jedl víc zeleniny a bral rybí tuk. Doktor to pochválil a že je zelenina fakt zdravá :D
Nebylo to sice MMS1, ale CDH s HCl, MMS2 a další doplňky.
Samozřejmě také popíjel ředěnou kyselinu HCl (teď asi Deja vu vyletí z kůže jestli si to přečte).
Pracovali jsme na tom spolu 4 měsíce.
Mějme se všichni krásně,
Batles
Máte další takové nové zkušenosti?


jozefko
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 21 pro 2017 11:49

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od jozefko »

Prosím, poradí mi niekto?
V septembri mi diagnostikovali rakovinu pažeráka tesne nad žalúdkom.
Začal som užívať MMS s aktivátorom kyselinou chlorovodíkou.
Dávkovanie bolo 3 kvapky ráno na obed a večer asi 2 týždne.
Koncom septembra mi dali stend na rozšírenie spodnej časti.
Koncom októbra som nastúpil na chemoterapiu a rádioterapiu.
Momentálne som doma, mám bolesti, beriem tabletky na utíšenie.
Poradí mi niekto ako mám ďalej postupovať, čo a kde si mám zohnať? Som ochotný podstúpiť akúkoľvek alternatívnu liečbu.
Momentálne nemám dosť síl na hľadanie a študovanie článkov a kníh, potreboval by som rýchle a konkrétne rady, prípadne na koho sa môžem obrátiť?
Ďakujem.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Takze jste uzival mms par dni a nastoupil na chemku s ozarovanim. (Nepisete taky nic o tom jake dalsi zmeny v zivote jste udelal.) Nevim, jestli se nekdo odvazi vam cokoliv radit, kdyz je Vam po chemce tak blbe a jste slaby. Chce to posilit imunitu jak jen to zvladnete. Pijte aspon na zacatek stavu z cervene repy.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“