MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Zde ji najdeš hned: http://www.zapper-club.cz/www-parazitiv ... ODKOVOVACE :D
Potraviny jsem nezkoumal, těžko by v nich ale bylo takové množství mg, které by stačilo na vyčištění těžkých kovů.....
Kys. thiokt. je potřeba užívat 6-8 týdnů. Po 4 týdnech jsem zaznamenal výrazné snížení olova, po 6 týdnu je v normě.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Nemůžu si pomoci,ale ClO2 likviduje strašně moc potravin,vitaminů i potravinových doplnků.Já beru MMS s přestávkama už asi 5. let a to v různých formách...momentálně jsem se vrátil k aktivaci kys.citronovou...zdá se,že mně funguje nejlépe.MMS beru zásadně před jídlem nebo mezi jídlem s odstupem min. 30min...ředím pouze studánkovou vodou. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Na FB jsem nedávno četl zajímavý příběh vyléčení rakoviny mozku MMS-kem(CDS2) + DMSO. Navíc dost zhoubný typ. Jakési účinky na rakovinu chlordioxid tedy má. Záleží určitě na typu nádoru a na každém člověku.


Uživatelský avatar
JardaXXX
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 10 pro 2009 15:51

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od JardaXXX »

Muze nekdo napsat ktery konkretni jablecny dzus most nebo stava je vhodn k MMS? a je levny? prip. je mozne jablka rozmixovat a brat mms takto? pokud tomu rozumim jablka obsahuji prirodni C, a v obchode nepoznam ktery je pravy, na etikete muzou mit napsane cokoli, ale jak tomu mam verit ze tam nepridali i umely?


Radim1989
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 12 črc 2016 11:06

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Radim1989 »

Dobrý den potřeboval bych prosím Vás poradit.Táta už ma 4roky rakoviinu prostaty a ted už ho nevzali na chemo.Už i rodine jsem říkal o možnosti léčbou MMS.Prosím Vás o poznatky odkazy a rady.Děkuji mockrát za ochotu


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Je to jablečný džus Hello. Vhodný nápoj poznáš jenom podle toho, že ho otestuješ papírkami.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Prý je CDS2 příjemnější,když se rozpouští do destilované vody. (nezkoušel jsem osobně)


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od pergy »

no já kdysi dávno (cca 3-4 roky) přeměřovala likvidaci MMS (CDS) v jablečném džusu (ze svých chem. neošetřených jablíček na svém šnekovém odšťavňovači) a byla jsem nemile překvapena, že ta likvidace byla dosti velká :bhead: takže já vždy raději ve vodě, i když mi to ani trošku nechutná :mrgreen:


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Podařilo se někomu z Vás zlikvidovat CDS-kem helikobakter-a? Kolik PPM, kolikrát denně?


liluska
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17 srp 2016 10:45

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od liluska »

Pomáhajú mms aj pri liečbe dny a klbov? Má s tým niekto skúsenosť?


PeterPeter
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 03 kvě 2017 21:51

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od PeterPeter »

Zdravým , ma s týmto človekom niekto nejaku skusenosť ?


Windik
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 05 srp 2017 19:56
Bydliště: Milovice
Dal: 7 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Windik »

Ahoj zdravím všechny, zkoušel prosím někdo léčit MMSkem,CDSkem, neuropatii ? Před týdnem mi jí diagnostikovali a "léčit" se kortikoidy a antibiotiky se mi moc nechce jelikož vím co kortikoidy umí... :(


VendelinKubelka
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 13 zář 2017 23:24

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od VendelinKubelka »

Jablkový džus hello obsahuje vitamin C.


hudlanna
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19 říj 2017 6:27

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od hudlanna »

Moc zdravím s nadějí v srdci, je mezi vámi někdo, kdo se setkal s úspěšnou léčbou nezhoubného mozkového nádoru, kterému se odborně prý říká gliom? Je možné se takové věci zbavit pomocí MMS, aniž by si člověk musel nechat vrtačkou rozvrtat lebku, vysavačem vysát kus mozku a nechat se přiotrávit pomocí léků?

Předem díky za odpověď.

Ať vždy rozpoznáme to srávné tady a teď :-)


Coinneach
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26 črc 2018 5:13

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Coinneach »

Ahoj,
chtěl bych se tímto dotázat, zda je možné, že je člověk proti MMS prostě imunní. Můj problém začal po komplikovaném vytržení zubu moudrosti ( i když to nemuselo souviset ). Jednoho dne jsem na svou přítelkyni vyplázl jazyk a ta se málem vyvrátila. Žlutý povlak a rýha uprostřed skoro dohněda. Začalo pálením jazyka a patra v puse. Jazykem nahmatána něco jako rýha na straně po vytržení zubu, po několika dnech i na straně druhé. myslel jsem si, že je to infekce po vytržení zubu a žil dál. Po nějaké době žádné zlepšení. Vygoogloval jsem si, že mám vlastně všechny nemoci co jsou. Žlučník, žaludek, játra, slinivka, breberky atd..:-)Začal jsem s odkyselením, Bifidus jogurty..žádné zlepšení. K lékaři nejdu, protože nemám zájem nechat si strkat hadičky do žaludku, nebo jiných otvorů v těle. :)
Přišlo na řadu MMS. Týden jsem jen četl a četl. Teoreticky jsem teď strašně chytrý :-).
Vzhledem k tomu, že jsem celkem strašpytel, žádné pokusy se nekonaly. Začal jsem pozvolna, dle zkušeností a návodů.
1kapka + 1kapka 50% aktivátoru. 20s míchat ( i když zde se píší 3minuty), dolít vodou a vypít.
V pondělí jsem začal ráno, ne na lačno. Vypustil jsem i kafíčko (velký trest pro mne :-))8x co hodinu. Vůbec žádná reakce, ani špatná ani dobrá.
Další den 2kapky + 2kapky 50% aktivátoru. Vůbec žádná reakce.
Další den 3kapky + 3kapky 50% aktivátoru. Vůbec žádná reakce.

Vlastně jediná reakce je, že zmizel takový ten povlak na zubech. Mám pocit jako kdybych měl stále vyčištěné zuby. No, raději bych ale normální jazyk :-)

Takže vlastně můj dotaz zní zda je moc brzo na verdikt a prostě dále zvyšovat, nebo se může stát, že jsem prototyp na kterého to nebude působit?

Mockrát děkuji za jakoukoliv radu, či zkušenost.


* Zdraví člověka může být posuzováno podle toho, co bere po dvou – prášky nebo schody
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“