Jak si vyčistit MMS zuby?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Batles »

Ahoj Haluzačku,
tady máš něco k boraxu. Máš li nad 70kg, tak jeden gram denně je pro tebe......
Borax Na2[B4O5(OH)4]•8H2O – použití:
-Má antiseptické, protiplísňové a protivirové vlastnosti, také je mírně protibakteriální.
-Léčí revmatickou artritidu, analýzy kostí poukázaly na to, že revmatické klouby a blízké kosti mají pouze poloviční obsah boronu oproti běžně zdravým. Bór vtahuje a zapravuje vápník do kostí a tím zamezuje jeho vyplavování!
-Borax je účinný i u jiných forem artritidy, jako je mladistvá artróza a systemická lupénka.
Nedostatek boru nesmírně zvyšuje vylučování vápníku a hořčíku močí, to může být hlavní příčinou těchto ztrát a tím osteoporózy a kazivosti zubů.
-Výzkum působení bóru také ukázal, že zvýšená hladina testosteronu je nápomocná při regresi nádorového růstu prostaty, snižování její zánětlivosti a snižování PSA markerů.
- Tím, že je bór tak vynikajícím proti-plísňovým prostředkem není překvapující fakt, že je úspěšně používán při léčení Candidy.
-Má protirakovinné vlastnosti a je prostředkem proti osteoporóze, zánětům a nedostatku tuků v krvi. Dále je aktivní proti srážlivosti krve a nádorovým agentům.
- Borax může být úspěšně použit i při očistě organismu od akumulace fluoridů a jedovatých kovů.
- S nedostatkem boru nemůže hořčík dovnitř buněk a vápník ven. Toto je stav stárnutí a nedostatek boru k němu příspívá. Starším lidem je doporučeno 400 – 600 mg hořčíku spolu s boraxem během dne.
- Zvedá nízkou hladinu testosteronu u mužů a estrogenu u žen po menopause. Také aktivuje vitamín D.
Dávkování - 2 způsoby užívání:
1. V případě Candidy a jiných plísňových a mykotických nákaz, stejně jako pro očistu organismu od fluoridů a nežádoucích kovů požijte zhruba 1/8 čajové lžičky (500mg) Boraxu rozpuštěného v litru vody a pijte během dne – platí pro tělesnou váhu do 70kg. Jste-li nad průměrem 70kg, použijte ¼ lžičky Boraxu (1000mg) v litru vody.
Krystalky se hůře rozpouští, několikrát obracejte lahev dnem vzhůru. Nepijte, dokud to nebude rozpuštěné. Berte dávku 5x týdně. To znamená, vypít během týdne 5 litrů naředěného boraxu s dvěma dny přestávky: 2 dny pít, 3. ne, 4.5. pít, 6. ne, 7. pít.
Tento týdenní cyklus je vhodné zopakovat 3x vždy s týdenní přestávkou mezi cykly. Po této dodávce bóru do těla je prospěšné týdenní cyklus zopakovat jednou za dva měsíce pro udržení hladiny bóru v organismu.
2. Při nedostatku boru v těle užívejte denně 30mg (jako když maličko solíte chleba) v deci vody – užívat delší dobu.
Poznámka: plná želatinová tobolka přiložená v kelímku má orientačně 500mg boraxu. Borax je zásaditý a nemá konflikt s MMS1/CDH a ani s vitamíny. (Psáno ze zákona: tyto informace nenahrazují lékařskou péči.)
Měj se hezky,
Batles


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

Pěkné :ethink: a teď mi ještě klucí napište, kde nejlépe zakoupiti děkuji :bye:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Batles »

Nebál bych se ho koupit zde: https://www.drhoffmann.cz/borax-cisty-d ... id154.html
Hezkou neděli :bye:


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

:bye: Ahooooj :angel: a vápník taky zde?Chlorid vápenatý bezvodý p.A.; 450g
děkuji


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Batles »

Bobina píše::bye: Ahooooj :angel: a vápník taky zde?Chlorid vápenatý bezvodý p.A.; 450g
děkuji
Ahoooj :D
S tímhle vápníkem nepracuji, ale klidně bych ho tam koupil. Akorát kdybych tím chtěl doplnit vápník do těla, tak je potřeba vzít i hořčík, vitamín D3 a E k jeho aktivaci v těle a i nějaký ten miligram bóru. Je to velmi dobrá kombinace.
Měj se hezky a nezmrzni :color:


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

děkuji ;)
tak si to shrneme-Bor+Ca+Mg+D3+E+K/to jsem ještě naštudovala, že je k tomu potřebný/
D3-4000iu
E-400iu
Mg-2g-4g/ten beru již dlouho/
Ca-?
Bor-1000mg v l vody
K-3x 40mg

Dále užívám C,A,MSM,B12,B3,B komplex,
Jestli mám něco špatně, tak mě prosím oprav mooooc děkuji :bye:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Batles »

Bobina píše:děkuji ;)
tak si to shrneme-Bor+Ca+Mg+D3+E+K/to jsem ještě naštudovala, že je k tomu potřebný/
D3-4000iu
E-400iu
Mg-2g-4g/ten beru již dlouho/můžeš snížit na 1-2 gramy)
Ca-? 2-3 gramy
Bor-1000mg v l vody
K-3x 40mg konkrétně vitamín K2 je vhodný)

Dále užívám C,A,MSM,B12,B3,B komplex,
Jestli mám něco špatně, tak mě prosím oprav mooooc děkuji :bye:
Nic nemáš špatně :) Líbí se mi to.
Při denním nebo obdenním užívání můžeš snížit dávku boru na 300mg.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

Ach jo já su tak nešťastná. Trhali mi osmičku, za 14 dní mi praskla čelist-operace a měsíc zdrátovaná huba-dieta je to tedy zaručená.Nyní po 10týdnech-zjistili, že destička, která spojivala tu čelist musí ven a kost není vůbec srostlá-v pondělí jdu znovu na operaci. proč mi ta kost nesrostla? :? :ethink:


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

Bobina píše:Ach jo já su tak nešťastná. Trhali mi osmičku, za 14 dní mi praskla čelist-operace a měsíc zdrátovaná huba-dieta je to tedy zaručená.Nyní po 10týdnech-zjistili, že destička, která spojivala tu čelist musí ven a kost není vůbec srostlá-v pondělí jdu znovu na operaci. proč mi ta kost nesrostla? :? :ethink:
tak už jsem po další operaci, prý tam byl zánět, proto to nesrostlo, mám zdrátovanou hubu zas na měsíc :(


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Jayo »

Bobina píše:děkuji ;)
tak si to shrneme-Bor+Ca+Mg+D3+E+K/to jsem ještě naštudovala, že je k tomu potřebný/
D3-4000iu
E-400iu
Mg-2g-4g/ten beru již dlouho/
Ca-?
Bor-1000mg v l vody
K-3x 40mg

Dále užívám C,A,MSM,B12,B3,B komplex,
Jestli mám něco špatně, tak mě prosím oprav mooooc děkuji :bye:
Ten vitamin E mas zle, tym si skodis. Pokial o tom viac nevies, ber maximalne 50-100IU denne.
I to je uz nad limit a bude to mat aj vedlajsie ucinky. Idealne by bolo tych doporucenych 15mg denne, co je cca 22IU. Viac nie.
Vysvetlenie je pomerne zlozite, ale suvisi s tym, ze vitamin E je skupina 8 roznych ale podobnych zlucenin, a oni davaju do doplnkov vacsinou kvoli cene len prvu formu, alfa-tocopherol. Zistilo sa, ze ma dlhy polcas rozpadu a blokuje a vytlaca ostatne formy, pokial je vo vacsom mnozstve, lebo ma prioritu pri metabolizme. Sice posobi ako antioxidant, ale pri dlhodobom pouzivani sposobi negativne zdravotne dosledky, tym ze vytlaca ostatnych 7 foriem, hlavne 4 tocotrientoly, tie najcennejsie. Kratkodobo ho mozno pouzit na antioxidacnu podporu, plus synergiu s vitaminom C, povedzme pri prechladnuti, ale dlhodobo urcite nebrat. navyse ma 72 hodin polcas rozpadu, cize behom par tyzdnov vystupi jeho koncetracia na sialene hodnoty.
Ked uz tak, ber Gamma E, ktory ma polcas rozpadu 24 hodin. Toho mozes kludne aj 300mg denne.

V dlhodobej studii SELECT sa to jednoznacne potvrdilo, ze skupiny co suplementovali 400 IU vitaminu E, a rovnako aj vela selenu, mali zvysene riziko rakoviny, oproti skupine, ktora brala placebo (cize ziadny vitamin E). Ta studia bola sklamanim, a dost ludi sokovala, lebo sa cakal presny opak. Jeden z dovodov bolo aj to, ze nemaju dostatocne hlboke informacie, o tom, ako to funguje v tele. Samozrejme mali suplementovat mix tocopherolov, s tocotrienolami (ale to by sa predrazilo niekolkonasobne), a minimum alfatocopherolu. To by dopadlo uplne inak.

Lepsie teda brat Gamma E (ktory je ale podstatne drahsi, nez alpha tocopherol), spolu s tocotrienolami (50-100mg), ktore su najdrahsie, a najcennejsie. Rozhodne nedoporucujem brat viac ako 50-100IU vitaminu E vo forme alpha-tocopherolu denne, a to mnozstvo sa casto nachadza aj v multivitaminoch. Takze na to pozor.

Bohuzial velmi dobry clanok na paleolit.sk, kde to vysvetlovali, stiahli. Neviem ho uz dohladat. Ale overoval som to po internete a vsetko sedelo. Teda vedci, co vedia o tocotrienoloch, to jednoznacne obhajuju, ze vitamin E sa oplati doplat takto, a nie alfa-tocopherolom. Vsetko je to len dobry biznis, lebo ho ide lacno vyrobit a dobre predat vo velkych mnozstvach. Tocotrienoly stoja ovela viac. Ale takto - lepsie nedoplnat nic, nez doplnovat lacne veci, ktore skodia, v domneni, ze si clovek robi dobre. A mimoriadne opatrny musi byt clovek u vitaminov rozpustnych v tukoch, lebo tych sa telo tazko zbavuje - da sa nimi lahko predavkovat. Su to vitaminy A,D,E, a K. Najrizikovejsi je vitamin A, vitamin E skodi ako som napisal, a u Dcka si musi dat clovek pozor, aby nedosiahol toxicke hodnoty v krvi. Su tam aj dalsie zakonitosti, ako ked je deficit alebo prebytok vitaminu A, vitamin D sa nevie dobre v tele pouzivat, a narasta jeho toxicita, takisto je riziko, ked sa bere prilis vela vitaminu D a nebere sa K-cko. Vtedy sa do tela dostava prilis vela vapnika, a ak chyba K-cko nevie sa zabudovat do kosti (a to aj ked je dostatok horciku a boru), vtedy hrozi kalcifikacia tkaniv, zil, kamienky, atd...


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od cimirek »

Jayo píše:... Neviem ho uz dohladat. ...
Zkus přes https://web.archive.org
někdy se zadaří.


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Jayo »

cimirek píše:
Jayo píše:... Neviem ho uz dohladat. ...
Zkus přes https://web.archive.org
někdy se zadaří.
Waw!!!! Dobry napad. Zadarilo sa!
https://web.archive.org/web/20160401072 ... tokoferol/

Teda, tak to by ma nenapadlo.... ja ze je ta stranka uz stratena, robim si hned zalohu na disk.

Takze doporucujem vitamin E doplnat takto:
Co najmenej alfa-tocopherolu, idealne pod 22 IU, ale to je dost tazke dosiahnut, respektive doplnat ho prirodne cez oleje ( s nizkym obsahom omega-6 mastnych kyselin).
Doplnat Gamma tocopherol vo vacsom mnozstve 300mg. To zvysi aj efektivitu alfa-tocopherolu.
A brat 50-100mg mixu tocotrienolov. Je to niekolkonasobne drahsie, nez doplnat vitamin E cez alfa-tocopherol, ale konecne to aj na nieco bude.

Do toho nieje zle pouzit alfa-lipoovu kyselinu (ALA), ktora regeneruje vitamin C aj E, (teda moze sa dokola viac krat pouzit ako antioxidant ta ista molekula, kym sa z tela vyluci) a tym padom sa to cele este zefektivni. Cele to funguje ako synergia, vitamin C+E + ALA, cize jeden vitamin pomaha druhemu. Najlepsie pouzit s postupnym uvolnovanim https://www.iherb.com/pr/Natrol-Alpha-L ... lets/79746


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

Ach jo, tak jsem po třetí operaci zlomené čelisti. Tentokráte jsem ale už jela k odborníkům do VFN v Praze. Operace byla komplikovaná, stále tam mám zánět. Beru ATB, ale bojím se zároveň používat mms na vyplachování.Co vy na to? netluče se to?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Batles »

Bobina píše:Ach jo, tak jsem po třetí operaci zlomené čelisti. Tentokráte jsem ale už jela k odborníkům do VFN v Praze. Operace byla komplikovaná, stále tam mám zánět. Beru ATB, ale bojím se zároveň používat mms na vyplachování.Co vy na to? netluče se to?
Ahoj, je mi líto, že tak trpíš.
Na likvidaci zánětu je potřeba použít i DMSO. Samotné MMS1 se velmi těžko dostane tak hluboko.
S ATB se to netluče, takže jemný zubní kartáček můžeš používat namočený ve směsi a jemně masírovat potřebnou oblast zevnitř úst a zvenku také.
Ať se ti dobře daří :D


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

Děkuji ti anděli :bye:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“