Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kutil »

Kov píše:Lajos- znate osobne nekoho kdo se kurkuminem+piperinem z prokazane rakoviny vylecil?
Nevím jak lajos ale já enem vymyslel to zvýšení koncentrace a tobolkování kdy do sebe bez problémů dostanete větší dávku kurkumínu.....
Zkusil sem to na sobě i když nemám raka, ale osobně su přesvědčené že to funguje.
Když to funguje na ty těžký kovy jak se píše, tak to musí fungovat i na ty nemocný buňky. Prostě mít rakovinu tak neváhám ani vteřinu a na chemo bych nepřistoupil
NIKDY !!!
Každý svého štěstí strůjcem
H.v.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Kutil-Jasně. Chtěl jsem vědět, jestli je nějaký konkrétní případ, kdy to pomohlo nebo jsou účinky jen napsané na netu. My to taky kupujeme. Plus dalších spoustu věcí. A nádory se stejně zatím drží.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lajos »

Kov píše:Lajos- znate osobne nekoho kdo se kurkuminem+piperinem z prokazane rakoviny vylecil?
Ne, neznám.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Není dobré být paranoidní. Podle toho co jsem četl asi o dvě stránky zpět, tu takoví členové jsou. Je třeba v klidu a střízlivě hledat, ptát se a zjišťovat informace u spolehlivých, finančně nezainteresovaných zdrojů. Třeba zde píše zajímavý článek jistý veterinář jak to s parazity je u psů ze své praxe. Není důvod se domnívat, že by to s velkými parazity bylo u lidí jinak a hůř, jak se mnohdy tvrdí, už vůbec ne. http://www.veterina-info.cz/odborne-cla ... su-72.html
Nechci tím samozřejmě říct, že se člověk nemůže při nějakých záhadných problémech pro jistotu odčervit. Já sám jsem si nedávno dal 8 tablet na odčervení psů. (Bez pocitu nějaké změny) Jen není dobré vyvolávat iluzi, že se jedná o plošný problém téměř u každého.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kutil »

Kov píše:Lajos- znate osobne nekoho kdo se kurkuminem+piperinem z prokazane rakoviny vylecil?
Omlouvám se že je to mimo toto vlákno, ale rak je závažná věc :cry:
Tuto zimu mě zemřeli oba sousedi z jedné i druhé strany na rakovinu. Proč to píši? Byli jsme kamarádi a oni za žádnou cenu nechtěli slyšet nic o alternativní medicíně a natož cokoliv vyzkoušet :bhead:
Raději bezpečně zemřeli než by se snažili nebezpečně vyléčit :evil:
Důvěra v klasickou medicínu nezná mezí ....
Tož tak
H.v.

PS - k věci ...
Zkoušel sem na parazity křemelinu ačkoliv sem neměl žádné příznaky že je mám.
Asi za týden sem na WC zahlédl v míse mrtvou takovou vybledlou žížalku asi 3 cm dlouhou. Ale to už tekla voda a více se mě nepodařilo zjistit. Sice nevím co to bylo za parazity, ale křemelina je uvolnila ze střev. Závěr mám ten, že i když nejsou očividné žádné problémy, tak každý z nás v sobě nějaké ty breberky má a tedy není na škodu preventivně dělat semo tamo nějakou tu očistu. Toliko můj osobní názor i když si nemůžeme ověřit zda očista byla úspěšná .....


lozin
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: stř 25 kvě 2011 15:27
Bydliště: Most
Dal: 5 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lozin »

Máš pravdu v tom ,že když má někdo na kahánku se zdravím,upne se na doktory a neslyší nalevo napravo.Sám je vyslechnu jak vrba a jen řeknu "Slyšel jsem že to kdosi vyřešil tak a tak,pokus si něco o tom vyhledat a přečíst. Možná ?? ".A tím to pro mne končí .


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Kutil- taky mam kolem sebe umrti na raka dle oficialniho scenare. 2x to byly mlade maminky s detmi. Obe se po chemkach lehce sice pokusily i o neco alternativniho, ale jen tak lehce, bez zasadnich zmen v zivote. Obe mely strach opustit cestu, kterou jim nalinkovali doktori. Rad jak porazit raka je plny net a neni vubec jednoduche se v tom zorientovat, takze i trochu chapu, ze se clovek, ktery se o problematiku nikdy pred tim nezajimal, proste boji opustit autoritu v bilem plasti a vsadit svuj zivot na nejakeho samouka. A na nejake dlouhe zkoumani a hledani uz nemaji dost casu a psychickeho klidu.
Pro ilustraci: jeden lecitel rekl, ze ma nemocna s rakovinou prsu pit tolik sody, az bude mit ph moci 10. Plus dalsi blbiny. A to mel narvano. Bral kazde pul hodiny jednoho pacienta-600kc na ruku.


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od early123 »

Kov píše: Nechci tím samozřejmě říct, že se člověk nemůže při nějakých záhadných problémech pro jistotu odčervit. Já sám jsem si nedávno dal 8 tablet na odčervení psů. (Bez pocitu nějaké změny) Jen není dobré vyvolávat iluzi, že se jedná o plošný problém téměř u každého.
Hm pokiaľ si myslíš ,že si dáš 8 tabliet a všetci paraziti zomrú,tak si na omyle.Na parazitov účinkuje iba tvrdá chemia,ale o tom je celý protokol,minimálne pol roka každý deň používať chemiu a stojí to veľa peňazí.Podľa toho najvierohodnejšieho protokolu,môžeš rátať 300 až 400 Eur.Vyhadzovanie peňazí za nejaké hlúposti nevedie k ničomu.Ono to chce systém a to niečo stojí čas aj peniaze.......bez praziquantelu/je drahý/ sa nepohneš a je tam toho ešte viac................


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

To si delate standu, ze? Pul roku do sebe cpat kvanta chemie mne osobne neprijde moc dobry napad. To je vyhaneni domneleho certa dablem.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kutil »

Chlapi a co takhle bylinky a koření?
Např. ta palova hřebíčková kůra?
Pomletý hřebíček natobolkovat a postupně navyšovat dávky ...
Sice to neplatí na všechny parazity ale něco de určitě ven ;)

Jinak jakoby léčitele bych nejraději pral lopató, ale to si musí každý zvážit sám komu se svěří .....
No a vo, vo tom to je
H.v.


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od early123 »

Kov píše:To si delate standu, ze? Pul roku do sebe cpat kvanta chemie mne osobne neprijde moc dobry napad. To je vyhaneni domneleho certa dablem.
No to je vždy o tom či chce človek do toho ísť alebo nie,je to aj o tom ako sa človek cíti,či tomu verí alebo nie.Ja som začínal s MMS1 a malo to na mňa brutálný účinok.Už som to tu písal,nebudem sa opakovať,pred používaním som žil ako mátoha,bol to zlý sen.MMS 1 malo na mňa najväčšie účinky.Ano skúšal som aj klinečky a iné nechemické veci.Teraz sa zaoberám Cutlerovym protokolom na odstránenie ťažkých kovov,to je však iné a silné kafé a hlavne beh na dlhú trať,stojí to však aj peniaze.Osobne si myslím,že nechemická cesta,ak je človek zasvinený parazitmi alebo ťažkými kovmi je vyhadzovanie peňazí von oknom.Parazitov v mozgu,pečeni alebo ťažké kovy v tých istých orgánoch určite rastlinkami nedostaneš von nikdy.Iba to rozvíríš a možno potom bude ešte horšie.A na margo toho všetkého,pozri v akej dobe žijeme ,aspoň tu v SR prašnosť na maximách ,v TV hovorili zomiera na to okolo 6000 ľudí ročne v SR.Autá ktoré produkujú ťažké kovy na dennom poriadku+chemický priemysel a spalovne + plus to najhoršie, zamorené nekvalitné potraviny nadupané chemickými hnojivami...........a to je iba časť problému........


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kutil »

early123 píše: ....Teraz sa zaoberám Cutlerovym protokolom na odstránenie ťažkých kovov,to je však iné a silné kafé a hlavne beh na dlhú trať,stojí to však aj peniaze.Osobne si myslím,že nechemická cesta,ak je človek zasvinený parazitmi alebo ťažkými kovmi je vyhadzovanie peňazí von oknom..
Ahojky, jukni se na můj příspěvek ze dne 12.4. a stáhni si přílohu o léčení kurkumou. Na poslední stránce je varování že kurkuma efektivně likviduje všechny těžké kovy vč. těch co potřebujeme, tedy musíme dotovat nejvice Fe pro krvinky.
Kurkuma je dostupná a není to o penězích !
Ať se daří
H.v.


Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Milenium »



Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od early123 »

Blud a tmárstvo..................


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“