Jak si vyčistit MMS zuby?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

Batles píše:
Bobina píše:Ach jo, tak jsem po třetí operaci zlomené čelisti. Tentokráte jsem ale už jela k odborníkům do VFN v Praze. Operace byla komplikovaná, stále tam mám zánět. Beru ATB, ale bojím se zároveň používat mms na vyplachování.Co vy na to? netluče se to?
Ahoj, je mi líto, že tak trpíš.
Na likvidaci zánětu je potřeba použít i DMSO. Samotné MMS1 se velmi těžko dostane tak hluboko.
S ATB se to netluče, takže jemný zubní kartáček můžeš používat namočený ve směsi a jemně masírovat potřebnou oblast zevnitř úst a zvenku také.
Ať se ti dobře daří :D
A ještě mám dotaz, nevadí, že mám titanové dlahy a šrouby a dráty v puse?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Batles »

Ahoj Bobi,
na to těžko odpovědět, ale nemyslím si, že by to mělo něčemu vadit. Rozhodně tyto masáže zastavují zánět.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

Poiřád mne to strašně bolelo.Večer jsem začala a MMS+DMSO po půl hodinách-po třech vypláchnutí jak když utne :o , bolest přestala a mohla jsem v klidu usnout. Konečně!!!!!Jupí mám velkou radost :jump: :jump: :jump: zase jsi mě zachránil ty můj :angel: moc ti děkuji.
jen nevím, jak dlouho to mám užívat- v knize to napsané není. Takže proplachuji každou půl hodinu, ale celý den? :ethink:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Batles »

Když jsou bolesti na ústupu, tak nesmíš přestat, zánět by se rychle vrátil.
Řekl bych, že můžeš čvachtat v puse každou hodinu jeden den a pokud se již bolest nebude nějak moc ozývat, tak další den každé dvě hodiny.
Další dny pak 3-5x.....
Ono jde o to, že záněty mají vlastnost, že se tváří vyléčené, no ve skutečnosti kolísají a mají tendenci se vlivem množení patogenů vracet. Uzdravená tkáň se nesmí ozývat píchavými bolestmi, to je ukazatel, o který se člověk může opřít. Když budeš mít pocit, že je oblast již v pořádku a nebolí, rozhodně pokračuj týden v prevenci, 1-2x denně.
Měj se hezky :D
Naposledy upravil(a) Batles dne pát 11 kvě 2018 15:04, celkem upraveno 1 x.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

:ewhistle: děkuji


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

Ještě mám dotaz. Po všech těch operacích a ATb mi děsně buší srdce, je to fakt nepříjemné.Asi takto-tuk- tuk- tuktuk. Jako když bouchne dvakrát rychle :cry: nechci zas chodit po doktorech, jak to srovnat? :dknow:


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Bobina »

Tak jsem byla na kontrole naplánovat další operaci, kdy mi chtěli dávat do té čelisti štěpy a řezat zvenku :( Zázrak se stal! Čelist dorůstá-operace se nekoná :jump: Jo zázrak-MMS a čínská medicína!!! :laugh:


uzivatel9
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03 pro 2018 20:27

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od uzivatel9 »

Dobrý deň.

Mám zápal pod ďasnami a skúšal som ho liečit s MMS. Používal som výplach úst s 3 kvapkami chloritanu sodného a 3 kvapkami kyseliny chlorovodíkovej a zalial som to asi 1 dcl vody. Ale moc to nepomohlo. Teraz som objavil ze DMSO v kombinácii s MMS dokaže prejsť aj cez tkanivo. Vie my niekto poradiť kolko DMSO použiť s kombináciou s MMS.

Ďakujem


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od haluzakfest »

Batles píše:Ahoj Haluzačku,
tady máš něco k boraxu. Máš li nad 70kg, tak jeden gram denně je pro tebe......
......
Měj se hezky,
Batles
To je nějak moc ne? Gram denně bych asi nepřežil, dávkuji to skoro po zrnkách.. Později pak píšete o těch špetkách, to už sedí. Zvláštní na tom je, jak na to kdo reaguje. Každopádně dík za odpověď a to všem které jsem když tak přehlíd..


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“