Fórum U Pramene

 Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene
     
 
Právě je úte 26 bře 2019 22:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: David Rath odhaluje temné hry, rozvracení států a likvidace
PříspěvekNapsal: čtv 18 čer 2015 9:13 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: pon 27 bře 2006 17:33
Příspěvky: 1231
Images: 0
Karma:
Bydliště: Prágl
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 32
Ziskaná ocenění: 202
David Rath odhaluje temné hry, rozvracení států a likvidace osobností pod taktovkou USAVytvořeno 3. 1. 2015 17:12
Zobrazeno: 24058

Jsme žáby.

Traduje se, že když vhodíte žábu do horké vody, tak vyskočí. Když vodu pomalu ohříváte, tak se spokojeně uvaří. V obdobné pozici jsme dnes i my, vlastně možná skoro celý okolní svět. Po malých kouscích ztrácíme svoji suverenitu. Pravdou je, že v nám známých dějinách národa jsme si jí nikdy příliš neužili. Po roce 1989 jsme však podlehli představě, že nově nabytou suverenitu uhájíme a budeme si konečně vládnout sami.

Dnes přesně nevím, kdo nám vlastně vládne. Formálně sice vláda odvozená od výsledku voleb. Ve skutečnosti, těžko říci.


Likvidace samostatně myslících

Před časem byl nastolen trend spočívající v likvidaci výrazných osobností v politice a jejich nahrazováním povolnými osobami. Když toto potká jednoho, jde o běžný proces, když to potká dva až tři, tak může jít o náhodu, když se to týká téměř všech, tak je namístě zvážit reálnost konspiračních teorií.


Rozvrátit a ohnout

Z dlouhodobého pohledu vypadá zahraniční politika USA následovně. Problematické, či nepřátelské státy vnitřně rozvrátit a uvrhnout do chaosu a nestability. Určité skupiny vydělají jak na procesu rozvracení, tak na následném chaosu a bojůvkách. Ve spřátelených státech pak jde o proces eliminace samostatně uvažujících a autonomních osobností v klíčových pozicích a jejich nahrazení šedými myšmi, které se vždy přizpůsobí zadání imperátorů.


Protektor má své lidi

Tato strategie se ani nezastírá. Oficiální reprezentant mocnosti se schází s nejmocnějšími jednotlivci z represivního aparátu, tedy s vrcholnými státními zástupci a policisty, aby následně mentoroval naši vládu, že neskáče, jak tyto složky chtějí. Konečně se dnes už všeobecně mluví o tom, že třeba paní Bradáčová prošla školením v USA s řadou dalších prokurátorů a policistů a je otázkou, čí je dnes státní zástupkyní. Začíná to vypadat, že jde o složky loajální k jinému státu než k naší republice.


I přítel musí poslouchat

Za minulého režimu jsem spolu s mnoha dalšími spoluobčany vzhlížel s obdivem k USA. Jak byli přitažliví oproti zkostnatělému SSSR, jež reprezentovali nenávistní starci, kteří k nám poslali tanky v době, kdy jsme propadli iluzi, že si můžeme sami rozhodovat, jak chceme žít. Vše z USA mi připadalo super, od hamburgerů po Regana. Nikdy mě nenapadlo, že bych se i já mohl třeba stát obětí nějakých her, jak si totálně podmanit přátele. Řada lidí si určitě řekne, že jsem se zbláznil. I mě by to tak asi před pár lety připadalo, ale těch náhod je až příliš. Zjednodušeně řečeno, vše u nás zesílilo za vlády Mirka Topolánka. Vzpomeňme, jak moc zde chtěl mít americké vojáky a jak to, svojí neschopností pokazil. Místo, aby se v klidu domluvil s opozicí, tedy s ČSSD, tak šel do toho silou. Prostě to převálcuje a s nikým se nebude bavit. Tak se z málo zajímavého tématu stal politický trhák. Topolánek byl za svoji neschopnost sem umístit základnu potrestán. Třeba i tím, že si americký velvyslanec po dvou letech najednou vzpomněl, že po něm chtěli úplatek... Prostě takového chlapa, jakým je Topolánek, tady nepotřebují. Navíc byl svéhlavý a nevypočitatelný.


Likvidace konkurence pro TOP 09

Nečas byl součástí plánu na odstavení a politickou likvidaci ODS a jejího nahrazení mnohem loajálnější TOP 09. Paralelně probíhala i likvidace Klausova křídla v ODS. Vše samozřejmě již v režii instruovaných státních zástupců a policistů. Vše pod novým náboženstvím – boj s korupcí za čistotu světa.


Součást širšího plánu

A co Rath? Předně ČSSD bylo potřeba zabavit lidí jakými je Paroubek a Rath, aby se stala ovladatelnější a poslušnější. Současně, aby mohla být zlikvidována vládní ODS, bylo potřeba je nalákat do pasti tím, že si sami vykopou svůj hrob siláckými prohlášeními při přichycení výrazného opozičního politika při „korupci“. Těžko po tolika řečech o potírání korupce to s nimi pak mohlo dopadnout jinak.


Strategie funguje

Že přeháním a fabuluji? Tak si třeba připomeňte, co vše říkal Lubomír Zaorálek ve Sněmovně v diskusích o radaru a srovnejte si to, jak se dnes staví ke krizi na Ukrajině. Tento až zarytý rusofil útočící proti USA je dnes věrným spojencem našeho zámořského protektora. Lekce zabrala. On, na rozdíl od většiny spoluobčanů, vše dobře pochopil.


Kriminál a mučení

Jistou výhodu je, že USA se chová přece jen o poznání civilizovaněji a kultivovaněji, než Stalinský či Brežněvovský Sovětský svaz. Jejich poradci a výkonné síly v našich represivních složkách se u nás spokojí „pouze“ s mnohaletým vězněním a i mučení není tak brutální jaké zažila paní M. Horáková či Slánský, nebo Husák. To je pro mě osobně určitá drobná naděje. A pro naši zemi? Zde je na čas dobojováno.


Kdo to řídí?

Vláda vlastně nevládne, z příšeří a dle pokynů vládnou někteří prokurátoři a policisté podporovaní mnoha takzvanými neziskovkami, které přímo či přes prostředníky platí vládnoucí skupiny v USA. Co myslím vládnoucími skupinami? Těžko říci, jak moc tam patří americký prezident, ale patří tam ti, kteří vymyslí třeba boj s terorismem, nebo korupcí či za svobodu a vnutí jej silou či intrikami téměř celému světu, prostě proto, aby měli víc moci a víc peněz. Terorismus jim nevadí, když jej používají sami k dosažení svých cílů, totéž platí o korupci a svobodní lidé pro ně znamenají ohrožení. Chtějí absolutní svobodu pro sebe a totální moc nad ovcemi.

David Rath
Vážení a milí čtenáři, děkujeme, že podporujete činnost nezávislého magazínu Vědomí

http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/5315 ... tovkou-usa

_________________
Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Výuka matematiky :))
PříspěvekNapsal: čtv 18 čer 2015 10:49 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: pon 27 bře 2006 17:33
Příspěvky: 1231
Images: 0
Karma:
Bydliště: Prágl
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 32
Ziskaná ocenění: 202
Matematika v omezenosti neomezené emerice - ONE.


Příloha:
teaching_maths.pdfObrázek


Nejste registrován nebo přihlášen, takže nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.Tento příspěvek od martinq ocenil: sisa (pát 19 čer 2015 15:54)
  Rating: 3.13%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: hmm
PříspěvekNapsal: úte 30 čer 2015 22:51 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: čtv 30 črc 2009 21:34
Příspěvky: 1284
Karma: 19 
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 683
Ziskaná ocenění: 487
Ruská prokuratura prověřuje nezávislost Pobaltí. Litva zuří

Citace:
Poslanci Státní dumy tvrdí, že o nezávislosti Litvy, Lotyšska a Estonska v roce 1991 rozhodl orgán, který byl protiústavní. Prokuratura už podobný případ řešila - když Rusové obsadili Krym.

...a Amíci prej chtěji válku! :bhead:

:laugh: :laugh: :laugh:

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rus ... position-1

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
https://www.youtube.com/watch?v=PWidnE45k2k
https://www.youtube.com/watch?v=oXl5ixBtjpY


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Protektorát fašistické unie - Čechy a Morava
PříspěvekNapsal: sob 12 pro 2015 0:56 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: pon 27 bře 2006 17:33
Příspěvky: 1231
Images: 0
Karma:
Bydliště: Prágl
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 32
Ziskaná ocenění: 202
http://obcanskytribunal.cz/ceska_fasist ... ublika.htm

Polistopadové zrady

STBácká listopadová revoluce
Havlovy lži a mlžení v polistopadových projevech: "Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte… Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus... Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte… Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období… Také vám slibuji na svou čest, že pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce… Pro mne není rozhodující, s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovány, ale to, jaké jsou... že by měly být daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismem… Za svůj třetí úkol považuji podporu všeho, co vede k lepšímu postavení dětí, starých lidí, žen, nemocných, těžce pracujících… Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují… Připravujeme koncepci důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají… Náš stát by už nikdy neměl být přívažkem či chudým příbuzným kohokoliv jiného. Musíme sice od jiných mnoho brát a mnohému se učit, ale musíme to po dlouhé době dělat zase jako jejich rovnoprávní partneři... Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat. Dávejte si na ně pozor!... Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme…"
Vykradení republiky
Ovládnutí veřejného mínění a výsledků voleb cizími subjekty a polistopadovými zrádci. Nova, Prima, 90% tištěných médií bylo v rukou cizinců, dnes se dostávají do rukou oligarchů, jejichž zájmy chrání. Tato média tudíž zůstávají stejně protinárodní jako předtím. Cizí vlastnictví hlavních médií není možné v žádném skutečně demokratickém státě, pouze v koloniích. Tu si z nás západ udělal.
Vlastizrádné rozdělení republiky. Havel i Klaus se dopustili vlastizrádných činů. Havel chtěl mimo jiné návrat sudetských Němců. Klaus byl zodpovědný za rozdělení republiky. Důvodem byl fakt, že Slovenská národní rada nechtěla za prezidenta vlastizrádce Havla, naopak Česká národní rada ho chtěla. Kvůli této neshodě, za vlády Klause v Čechách a Mečiara na Slovensku, byla republika, proti vůli občanů, bez jakéhokoli referenda, vlastizrádně rozdělena. Je kryt fakt, že Havel byl lhář, opilec, nečestný člověk a vlastizrádce. Toto krytí dává jakousi legitimitu tomu, že kvůli němu byla republika rozdělena.
Vlastizrádci Havel a Klaus jmenovali do Ústavního soudu soudce, které schvaloval neoprotektorátní parlament.
Havel, Klaus i Zeman jsou zodpovědní za genocidní exekutorské zákony.
Nová Ústava byly vytvořena Českou národní radou, což nebyl řádný zákonodárný orgán.
Vytvoření článku 10a Ústavy, který uvádí, že pravomoci orgánů České republiky mohou být přeneseny na mezinárodní organizaci.
Doživotní imunita politiků a neoficiální imunita soudců
Vytvoření justiční a policejní mafie
Maximální porušování lidských práv neokoloniálními vládami
Doba plné nesvobody od 1. května 2004, převedením zákonodárné moci českých občanů na Evropskou unii. I když o připojení k EU proběhlo referendum, lidem bylo zamlčen rozsah pravomocí EU, které byly bez jakéhokoli referenda rozšířeny např. Lisabonskou smlouvou, která byla ratifikovaná neoprotektorátním parlamentem a vstoupila v platnost v roce 2009.

Více na odkazu.

_________________
Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.Tento příspěvek od martinq ocenili: 2 A(&F) (sob 12 pro 2015 1:17), MIRKO (sob 12 pro 2015 9:41)
  Rating: 6.25%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: hmm
PříspěvekNapsal: pon 07 led 2019 17:34 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: pon 27 bře 2006 17:33
Příspěvky: 1231
Images: 0
Karma:
Bydliště: Prágl
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 32
Ziskaná ocenění: 202
Ohňostroj v Praze 2018 od 23:55 do 0:05 z helikoptéry kamerou i infrakamerou.

https://www.facebook.com/PolicieCZ/vide ... 682267009/

_________________
Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Google [Bot]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Portal: Stargate Portal 3.2.0 © 2005 - 2010 Michael O'Toole


Český překlad – phpBB.cz
Copyright Rival a spol. 2005 - 2011