MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

Coinneach píše:Ahoj, chtěl bych se tímto dotázat .......
V pondělí jsem začal ráno, ne na lačno. Vypustil jsem i kafíčko (velký trest pro mne :-))8x co hodinu. Vůbec žádná reakce, ani špatná ani dobrá.
Další den 2kapky + 2kapky 50% aktivátoru. Vůbec žádná reakce.
Další den 3kapky + 3kapky 50% aktivátoru. Vůbec žádná reakce.
Takže vlastně můj dotaz zní zda je moc brzo na verdikt a prostě dále zvyšovat, nebo se může stát, že jsem prototyp na kterého to nebude působit?
Mockrát děkuji za jakoukoliv radu, či zkušenost.
Ahojky, velice těžko se radí páč každý jsme jiný :|
Protože jsi se částečně vyčistil bez herx reakce tak vyzkoušej "Cláru" - tj. 6 kapek (+ 6 kapek 4% HCl) za hodinu zase 6 kapek a za další hodinu zase 6 kapek a pak delší pauzu cca 8 hod i do druhého dne, prostě co sneseš.
To vytvoří v těle jednorázový přebytek chlordioxinu a docela slušně to likviduje záněty a náběhy na angínu a chřipku.
Ale jako u všeho žádná záruka, prostě musíš zkoušet - MMS není všelék :(

PS- pokud reakce na vytržení zubu tak 3 kapkové MMS a kloktat, proplachovat mezi zuby a vyplivnout - příležitostně několikrát denně
PS2- mě se jako aktivátor osvědčila 4% HCl (nemusí být chemicky čistá)


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od babanci »

Doporučila jsem užívání MMS známým a dneska mi říkali, že už nelze koupit ananasový džus Relax bez obsahu umělého céčka. Protože už jsem dlouho nečetla a nezajímala se, nevím, čím ředit. Samozřejmě vím, že lze jen vodou, ale když začíná, aby se mu to hned nezošklivilo...Poraďte. Díky.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

babanci píše:Doporučila jsem užívání MMS známým a dneska mi říkali, že už nelze koupit ananasový džus Relax bez obsahu umělého céčka. Protože už jsem dlouho nečetla a nezajímala se, nevím, čím ředit. Samozřejmě vím, že lze jen vodou, ale když začíná, aby se mu to hned nezošklivilo...Poraďte. Díky.
Jako vše tak i MMS má svůj vývoj.
Já používám k aktivaci cca 4% roztok HCl (do vody cca 420 ml nalít 50 ml HCl 36%).
Aktivace 1:1 a počkat pár vteřin než roztok skoro shnědne.
Dolévám to čistou vodou, džus netřeba ;)
Na zošklivění MMS působí spíše ten pach plynu. Proto zakrývat sklenici a při přípravě raději chvilku nedýchat a napít se mimo místo přípravy roztoku....
Tolik můj názor
Přeji hezký den
H.v.


Pr0metheus
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 11 kvě 2011 17:10
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Pr0metheus »

Tak tak, najlepsia je cista voda. Da sa to vydrzat, netreba hned zohanat dzus.


Pavlos
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19 pro 2018 11:26

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Pavlos »

Zdravím Vás,
MMS užívám již několik let, ale teprve nyní jsem se dokopal k přechodu na aktivaci 4% HCl. Ten rozdíl je vskutku nepopsatelný. Před tím jsem MMS užíval velmi nepravidelně. Prostě jen když bylo nejhůř.

Současně jsem se zde dozvěděl o povzbuzení imunity prostřednictvím Betaine HCl. Zde je můj první dotaz. Nahradí aktivace MMS s HCL zmiňovaný Betain HCL nebo je "nutné" ho čas od času doplnit do těla i tak.

Někde jsem četl, že MMS s HCL je 10x účinnější než s kys. citronovou. Při závažnějších obtížích, zůstává potřeba aplikace MMS2, když používám tuto "silnější" verzi MMS1 (s HCL)?

Jo a piji to s vodou z vodovodu. Funguje to pak vůbec? :lol:

Děkuji za doplnění těchto dotazů a pěkné svátky a pohodu všem.


Pavlos
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19 pro 2018 11:26

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Pavlos »

Dobrý den,
nahradí aktivace MMS s HCL 4% Betaine HCl? Myslím tím, že už si Betaine nemusím pořizovat?
Funguje MMS když ji zalévám s vodou s vodovodu?

Děkuji :)


stonemaska1
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16 led 2019 9:12

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od stonemaska1 »

Tak to já mám zase problem, že aktivované mms vubec není citit a to u toho mužete mit nos blizko a je to fakt slabounkej pach. A při pití ani pachut ve vode. Jen chut kys.citronove. A to už jsem před lety mms užíval a citit a pachut byla. Měl jsem to aktivované 50proc. jako ted. Kupoval jsem Chloritan sodný na VylečSe.cz . Nevíte cim by to mohlo byt? Zkusit treba jinou kys.citron.? jen dodávám, že jsme mladí lidé a čich máme v pořadku.Děkuji


hpprague
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30 led 2019 15:49

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od hpprague »

Dobrý den,

prosím o radu s užíváním MMS na boreliozu. Četl jsem příspěvek od Batles z 26.6.2013 http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=119969#p119969, to mi dává naději, že se můžu boreliozy zbavit.
Nyní užívám MMS1-kapky chloritanu sodného aktivovaného 4% HCL 1:1 po dobu 30s, vše dle knihy od Jima Humbla. Ještě chodím 1 týdně do sauny-to hodně pomáhá..ale tak na 1 den. Nevím , jak pokračovat dál.., nyní beru 1 kapku MMS 8x denně za hodinu, když zvýším dávku je mi zle - zhorší se příznaky, tak musím dávku opět snížit na 1/2, po dvou dnech opět zvýším atd. tj stále setrvávám na 1 kapce, mezitím jsem i dával dle doporučení J.H. Bentonit - vždy mezi dávky, tj. 4x kapky a mezitím 4xBentonit. Po dvou měsících jsem bentonit vysadil(nevím zda můžu brát dlouhodobě?) a bral zase jen 1 kapku MMS. Nevím jak postupovat dál.
Můžete mi poradit, kdo má víc zkušeností? Mám dát víc kapek, bez ohledu na zhoršení zdrav. stavu? nebo brát stále 1 kapku 8xdenně.
Nebo přidat i zapper ? Jsem trochu bezradný...

moc děkuji odpověď a za radu

Pavel


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Ahoj Pavle,
vše co děláš, dobře děláš :)
To, že nesnášíš co hodinu víc jak jednu kapku signalizuje, že ve tvém organismu probíhá tuhý boj s patogeny. Ono totiž celkově nejde jen o borelku, ale i o příčinu, proč ji máš.
Chceš li si o tom popovídat a poradit proč nemůžeš na víc kapek a co tedy dělat, napiš mi přes tlačítko SZ zprávu a já ti pošlu svůj telefon nebo ti můžu napsat co se konkrétně děje......
Borelka je pěkná mrcha, je potřeba s ní zatočit a to se dá udělat :)
Batles


Pr0metheus
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 11 kvě 2011 17:10
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Pr0metheus »

Ano, urcite by som na boreliozu zvazil navstevu plazmoveho generatora (RPZ 14, ATHON 7).


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Hodne lidi borelku v sobe ma, aniz to tusi, aniz ma nejake problemy. Musi byt jeste dalsi faktory, ktere tem potvurkam umozmi zacít v organismu radit.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

To jsou věci!
Předevčírem jsem si sedl ke svému Oberonu, abych se po pár týdnech přeměřil, co ve mně přebývá.
Hrome, mimo běžné zátěže se objevil Koronavirus!
Aby toho nebylo málo, tak včera jsem jedné klientce mimo jiné naměřil také Koronavirus!
V obou případech nesvítil červeně (což by znamenalo přemnoženě mimo bezpečnou zónu), ale jeho koeficient byl nepříjemně blízko.
Sakra, neokoni to snad na nás pouští z letadel.........


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od cimirek »

Koukám, že v CAFLu, na coronavis, jsou uvedené frekvence. Je to dost široká škála.
A co MMS?

P.s. Nemáš zkušenost, či info o účinnosti "antény" RamaLoop?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

MMS bych určitě věřil :)
Ramalop nemám, takže žádné zkušenosti. Mám malou plazmu Plazmacraft, pracuji s ní velmi často.
Měj se hezky.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

My se bát koronaviru nemusíte ne?mámě mms.Já su zrovna ve Vietnamu


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“