Autopatie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
kims
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 02 bře 2017 9:08
Dal: 2 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od kims »

Zdravim autopatiky teoretiky i praktiky. docetla jsem celou diskuzi a musim rict, ze jsem si prijemne pocetla. Skoda, ze diskuze neni aktivni....ale co neni, muze byt
Cetla jsem dve knihy od Cehovskeho, a nyni premyslim jak dal. Mam za sebou par pokusu, spise chaotickych (s kaliskem a vodou z kohoutku) to me neukazalo zadne zmeny - sledovala jsem zejmena psychiku. Vim, ze je potreba si delat podrobne zaznamy, chtela jsem to jen vyzkouset, nez se do toho vrhnu na ostro. Tak premyslim, ze asi vyzkousim spis original lahvicku s pramenitou vodou.

Moc by me zajimalo, jak tuto metodu hodnoti lide, kteri sem drive psali...sisa, milda, poota, vokoun, alfka, jirik, hanka, slavek, kachna, lenkax, libcosenior, alzbeta, kov,......

Zaroven bych se chtela zeptat na nekolik veci:
1. mate nekdo zkusenost,zda funguje cisteni AL (napr. ve zminovane troube nebo mikrovlnce nebo nad plamenem...)
2. nikde jsem se nedocetla, zda by fungoval i maly prutok v AL (studanka ma maly prutok, tipuji 1 litr za 2 az 3 minuty)
3. je nekde aktivni nejaka jina diskuze o autopatii? (nenasla jsem)
4. Poota zminoval pouziti sklenene lekovky - vydrzela by prevareni sliny?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od sisa »

Kims, na psychiku má účinek z prány. Já autopatii dělám pravidelně, dcera při nemocech a manžel bude dělat. I když o tom ještě neví. :-)
Používám originál lahvičku.


yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od yejb »

Ahoj. Jak jste na tom Vy, kteří máte za sebou několik let autopatie? Zdraví Jarda


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od yejb »

25/11 jsem absolvoval kurz autopatie I s p. Čehovským. Začínám aplikovat prána5 na zlepšení psychiky (a následně fyzických stavů) především na odstranění toxoplazmozy. Budu také uvádět zlepšení v mém tématu které je zde: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=143083#p143083 .


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

bio photon - doručování informace do těla IR světlem

Příspěvek od yejb »

Ahoj. Dávám sem duplicitní informaci o nové metodě doručování homeopatických (možná i autopatických) informací do těla IR světlem.
"Nevím zda jste o tom slyšeli a nevím zda si toto přečtete, ale v US je populární a velmi úspešná léčba lyme like diseases (často se bartonella spojuje s boreliozou, ale jsou to zcela odlišné patogeny, jedna na druhé nezávislé, snad jen potud, že když se povede klíšťák, člověk si odnese oboje, doplněné ještě třeba erhlichií a podobně) skrz homeopatické nosody, ale nosič se používá infračervené světlo.
Už mi letí balík nosod, ale na bartonellové nosody jsou machři Němci a Švýcaři. Šušká se, že v Německu jeden nejmenovaný Dr. má tak silné preparáty, že je nikomu neprodá a člověk je musí vypít před ním v laboratoři, prý vynést ven je již trestný čin.
Také mám brzy schůzku s konstituční homeopatkou, která mi tohle bude dozorovat. Tyto informace chci předat také Čehovskému, protože spojení autopatie s "fotonem doručenou informací" do těla může mít zajímavý synergický efekt.
Existují ještě další metody doručování informace do těla, například ve spolupráci s homeopatií. Třeba laser, metoda zvaná PEMF (mají to i v Brně). Poslal jsem odkazy craftovi, třeba něco sestrojí. Tyto informace považuji za důležité a dám je také do homeopatického vlákna. K základnímu počtení např. zde: http://flash.lymenet.org/scripts/ultima ... c/1/136238?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
canonmp150
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 08 kvě 2018 13:58

Re: Autopatie

Příspěvek od canonmp150 »

má niekto skúsenosti ako Autopatiou na Crohnovu chorobu ?


canonmp150
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 08 kvě 2018 13:58

Re: Autopatie

Příspěvek od canonmp150 »

Viete poradiť filter na vodu pod linku???


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

canonmp150 píše:Viete poradiť filter na vodu pod linku???
Ahoj,
před pěti lety jsem dal na umyvadlo (může se dát kamkoli po úpravě přívodu) tento jednoduchý a levný filtr. (vyhodil jsem ho před měsícem)

http://www.filtracevody.cz/jednoduchy-f ... ni-baterie

To bylo kvůlivá autopatii.

Jinak mám na pití tu nejlevnější reverzní osmozu, ale až "dožije", tak koupím tu dražší s nádržkou, abych
nemusel čekat, až se sklenička nacmrndá...
:D


turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od turtle22 »

Nemáte někdo tip, ke kterému poradci autopatie v Praze se nejlépe objednat? Nebo přímo k p. Čehovskému? Možná ten už ani nebere a jen školí...?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“