Marihuana a "veci" podobné

Moderátor: aNONym

Odpovědět
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od Peter11 »

MIRKO píše:...Ale mně je to vlastně jedno....Howgh
Obrázek


scheri
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: ned 17 bře 2013 22:17
Dal: 103 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od scheri »

V Právu vyšel článek "Konopí má způsobit převrat jako penicilin".
Nevím jestli to není apríl.
Píší, že to podpořil ministr zdravotnictví, rektor Karlovy univerzity nebo ředitel Masarykova onkologického ústavu v Brně.


Guzma
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04 zář 2012 19:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od Guzma »

Jistě oni to podpoří, ale občan bude marihuanu draze kupovat v lékárně, nesmí si ji vypěstovat sám. Jde pouze o peníze jako vždy.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od A(&F) »

Guzma píše:Jistě oni to podpoří, ale občan bude marihuanu draze kupovat v lékárně, nesmí si ji vypěstovat sám. Jde pouze o peníze jako vždy.
... a co brání občanovi, aby si ji pro zlepšení svého zdravotního stavu, pro svoji potřebu, vypěstoval ?? ... špatný zákon snad ?? ... :ethink: ... ;) ...

... neb pokud se jedinec (popř. společnost), nevzepře špatnému zákonu poškozujícího jeho práva, byť třeba i jeho úmyslným porušením (tj. s možným rizikem následného postihu), tak potom si zřejmě tento zákon zaslouží ... :ewhistle: ....

.. Guzmo, a co ty ?? ... co konkrétně jsi udělal, aby se tento stav změnil ?? ... cos v tomto směru udělal pro ostatní ??! ... :| ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Kauza Growshop - Jiří X. Doležal ...

Příspěvek od A(&F) »

... Kauza Growshop: O nažraném soudním vlku, celé koze z trávy a alibismu vůbec ...

... http://www.reflex.cz/clanek/komentare/6 ... vubec.html ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Guzma
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04 zář 2012 19:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od Guzma »

A(&F) píše:
Guzma píše:Jistě oni to podpoří, ale občan bude marihuanu draze kupovat v lékárně, nesmí si ji vypěstovat sám. Jde pouze o peníze jako vždy.
... a co brání občanovi, aby si ji pro zlepšení svého zdravotního stavu, pro svoji potřebu, vypěstoval ?? ... špatný zákon snad ?? ... :ethink: ... ;) ...

... neb pokud se jedinec (popř. společnost), nevzepře špatnému zákonu poškozujícího jeho práva, byť třeba i jeho úmyslným porušením (tj. s možným rizikem následného postihu), tak potom si zřejmě tento zákon zaslouží ... :ewhistle: ....

.. Guzmo, a co ty ?? ... co konkrétně jsi udělal, aby se tento stav změnil ?? ... cos v tomto směru udělal pro ostatní ??! ... :| ...

... Anri ...
Anri, co čekáš, že ti napíšu na veřejné fórum. Že jsem členem vycvičené jednotky a již brzy zahájíme ozbrojený boj proti systému? Nebo že sám pěstuju, zásobuju své blízké a šířím osvětu ve svém dosahu? Řeknu ti, že měním sám sebe a tím měním tento i jiné stavy. Ale kdyby ses zeptal sám sebe, nemusíš se tu ptát mě. Přeju všem bytostem štěstí.


novotnak444
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05 kvě 2016 20:19

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od novotnak444 »

Musim se taky k tomuto tematu vyjadrit. Pro ty, kteri odsuzuji konopi, tak at si uvedomi, ze je to prirodni lecivo. Me osobne treba tato mast https://www.nejlevnejsi-growshop.cz/GRO ... 000ml.html pomaha na lupenku a co jsem jiz vyzkousel za ruzne jine masti, tablety, kremy,.... To same stryc na alzheimera. Proste diky konopi je to lepsi, nebo seousedka - mela silene migreny, obcas si da konopi a ejhle, znatelne se to lepsi. Nemeli bysme zakazovat prirodni veci. Spise zakazte tablety na kterych farmaceuticke firmy maji nehorazne vynosy a o ucinku se radsi ani nezminuji.


superjohnny
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14 úno 2017 23:14

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od superjohnny »

Opravte mě, jestli se pletu, ale pro zdravotní účely je možné pěstovat technické konopí, se kterým nemůže být legální problém. Nebo se pletu?


O hemeroidech a možnostech jejich léčby - http://hemeroidy-hemoroidy.cz
jakubpolak7
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06 bře 2017 2:11

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od jakubpolak7 »

Mate nekdo zkusenosti s touto vybojkou - https://www.nejlevnejsi-growshop.cz/osv ... -600w.html ? Pripadne jestli muzete napsat, podle ceho vybirat? Diky moc


jhonlee2050
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13 srp 2017 8:17

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od jhonlee2050 »

Hádám, jestli byste mohl napsat něco o tomhle tématu? Byl bych velmi vděčný, kdybyste mohl ještě trochu rozvinout.
IbogaWorld Capsules


samuel34
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 02 úno 2018 1:55

fenixovy slzy

Příspěvek od samuel34 »

Pro dobre zkusenosti s fenixovymi slzami ( lecebe konopi) rad podam informace o tomto skvelem leku.
lajanev@seznam.cz


Marcius
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 09 bře 2019 14:04

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od Marcius »

Za mě určitě marihuana nevadí. Rozhodně ji spíše považuju za bylinku než drogu. Pokud jde o samotný konopný čaj, hodně e-shopů jej prodává v dobré kvalitě. Já osobně odebírám odsud. Nic se nesmí přehánět, ale jeden čaj týdně spíše pomůže, než uškodí. :lol: :lol:


Guzma
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04 zář 2012 19:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od Guzma »

To co se legálně prodává je celkem k prdu ve srovnání s tím, co si člověk může vypěstovat. Legální produkty obsahují pouze CBD nikoliv THC. A nejlepší účinky jsou právě když CBD i THC působí v synergii.


koperin
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29 zář 2020 13:34

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od koperin »

zkusil někdo CBD olej? Slyšel jsem spoustu dobrých věcí a ovlivňuje to, co poskytuje. Na internetu jsem našel prodejce těchto produktů: https://www.naturallineshop.com/cs/produkty/cbd-olej/ Zkoušel to někdo?


Odpovědět

Zpět na „Bylinky a jiné léčivky“