Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: MMS a fleky na látce nebo jinde ?

Příspěvek od Denny »

verča píše:Denny chtěla bych se zeptat na tu emulzi, zda by to v případě potřísnění látky nebo nábytku nevybělilo nějaké fleky?
To jsem opravdu nezkoušel, ale vím, že do pokožky se to krásně vmasíruje a žádné fleky na oděvu nemám.

K celkové masáži pro 2 osoby jsem použil

2k MMS
8k aktivátoru
1dcl lněného oleje ( oproti ostatním olejům se to s lněným ,,lépe pojí,,)
10k masážního oleje STIMULANT (nebo dle vlastního gusta)

a byla to paráda


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a fleky na látce nebo jinde ?

Příspěvek od Palo »

verča píše:Denny chtěla bych se zeptat na tu emulzi, zda by to v případě potřísnění látky nebo nábytku nevybělilo nějaké fleky?
MMS fleky způsobuje, ale dlouhodobým působením. Kalhoty vybělí, ale není to poznat dřív jak za 24 hodin. Stejně tak u lakovaného dřeva atd. Lak se v podstatě vytratí. V tomto je chloritan sodný opravdový přeborník :)
Díky tomu, že mám sud s chloritanem sodným na lakované skříňce to mohu zcela jistě potvrdit. Sem tam vždycky něco ukápne, když se s tím hodně pracuje...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

zvuk nutný

Příspěvek od Denny »

Zelené zdraví se s MMS určitě ,,nepobije,, a fleky nenadělá.

129 audio souborů - léčení různých potíží bylinkami. Oči si odpočinou, stačí pouze dobře naslouchat

http://www.rozhlas.cz/cb/zprogramu/_gal ... o&pozice=1 :idea:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: zvuk nutný

Příspěvek od hanka »

Denny píše: 129 audio souborů - léčení různých potíží bylinkami. Oči si odpočinou, stačí pouze dobře naslouchat

http://www.rozhlas.cz/cb/zprogramu/_gal ... o&pozice=1 :idea:
Denny, za tohle máš ode mne +1 :good: .

--------------------------------------------
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Tinktury z bylin

Příspěvek od Denny »

Pro doplnění, kde se dají tinktury aj. přípravky snadno a levně (v,,naší,,prodejně téměř 2xdražší) pořídit http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-bylin/

Tak ať jsme zase zdraví :!: :P


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

To je ono

Příspěvek od Denny »

Jeden z přípravků, který využiji nejen já :!:

http://www.cestabylin.cz/stop-kok-pg61/ ... 9-959.html


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: očista

Příspěvek od Denny »

Denny píše:Na začátku mého téma mi gewo odepsal ...Drsně řečeno, těžko něco spláchnout, když je úplně ucpaný kanál... Trvalo mi to hodně dlouho, než jsem plně pochopil smysl a význam jeho slov a začal usilovně hledat cestu k nápravě.
To bylo asi před 1a1/2měsícem. Teprve nyní jsem ukončil cyklus očisty tlustého střeva. Dále budu pravidelně čistit 1-2x/14dní, aby zůstalo ,,zdravé,, Není to nic složitého a dá se na to zvyknout, člověk má pak dobrý pocit, že pro své zdraví opravdu něco užitečného dělá.
Po celou dobu jsem také prováděl dysbakteriózu pomocí česneku a stihl též očistu kloubů bobkovým listem - vše je zde http://www.jitrnizeme.cz/view.php?nazev ... 2005021801.
K tomu všemu ještě vitamíny C,D, Bkomplex aj. + Drags Imun a Grepofit
Drags imun ovlivňuje především energetické dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva.
GrepofitBioinformační přípravek s vyváženou kombinací vysokého obsahu extraktu z grapefruitových jadérek, Echinacey purpurey, ibišku súdánského a silice šalvěje lékařské.

Dále se snažím dát do pořádku ledviny, protože začaly bolet - asi je ty očisty docela zatížily. Asi týden beru tinktury z pupenů topolu a vřesu.
Topol černý
Zlepšuje svalové spasmy a kožní atrofie. Řeší nedostatek krevních destiček a zlepšuje jejich funkci, léčí boreliózu, EB virózy, Harmonizuje činnost vegetativního nervstva. zhušťuje krev. Řeší: akné, bolesti zad, candida, hepatitida, kvasinky, mononukleóza, mykóza, roztroušená skleróza, plísně.
Vřes
Brzdí rozvoj nádorů a metastáz, odstraňuje otoky kloubů. Dále řeší: akné, cysty, detoxikace, dna, ledviny, močový měchýř, rakovina, sluch, myomy, nespavost, otoky, únava, nádor.
Za ten týden bolesti ustoupily a celkově se cítím lépe - dokonce čůrám jako za mlada :D . Určitě ještě nějakou tu bylinku přidám, než se pustím do další očisty.
To vše dělám z důvodů totálního zanesení organizmu ,, dosavadním zdravým způsobem svého žití,, protože dosud nejsem schopen provést ani polovinu MMSkové kůry :evil: pro posílení imunitního systému.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Očista žlučníku a jater

Příspěvek od Denny »

Jsem ,,štír,, a to mimo jiné znamená, přecitlivělý ale také ctižádostivý, jdoucí odhodlaně za svým cílem dokud jej nedosáhne. A život mi to potvrdil, vždy jsem dokázal, co jsem chtěl ale i zbytečně reagoval na podněty, které by jiný přešel bez povšimnutí.
Teď právě hodně chci, upravit své zdraví. A tak jsem se při všech těch procedůrách, které zde popisuji, začal také připravovat na očistu jater a žlučníku. Použil jsem k tomu mj. návody mých přátel z fóra a také články z internetu o očistě...je jich dost.
Nechal jsem si předem provést sono břicha (ze strachu), abych se ujistil, že se mi ,,nešprajcne žáden velký šutr,, a neskončím na operačním stole, s výsledkem - prý jen písek - a proto jsem začal shánět vše potřebné k samotné očistě.

Potřebujete k tomu hořkou sůl - tzv. Epsomská MgSO4_7H2O, nebo Glauberovu Na2SO4_10H2O 1.5kg asi za 300Kč
Tabletky HEPATIL - volně prodejný v Polsku, balení 40ks asi za 100Kč (na 1 kůru potřebujete 8ks tbl.)
Olivový olej extra panenský z prvního lisu!!! na tom nešetřete - 0,75l asi 180Kč a zbude i na příště
2 středně velké grepy, nejlépe růžové - asi 20Kč

Doporučuji den před vlastní kúrou nejíst nic ,,mastného,, nejlépe jen suché rohlíky ( já měl jen 2 - obsahují také trochu tuku) a zbytek se dojíst ovocem, kdo vydrží jen na ovoci, tím lépe, ostatní nic mastného!
Pít hodně vody, případně slabý neslazený čaj.
Druhý den ráno je vhodné provést očistu střev ,,lehce slaným klystýrem"

PRVNÍ DEN KÚRY

10:00 - Od rána v pravidelných intervalech tekutiny, např. gewo píše minimálně však 3 litry (asi k propláchnutí ledvin), já jsem vypil jen 2 a zakousl 1 rohlík

12:00 - V poledne poslední jídlo bez tuku - (něco lehkého) dal jsem si opět 1 rohlík

14:00 - Od této chvíle nic nejíst a ani nepít, až do ukončení procedury

- Převařit si 1 litr vody v rychlovarné konvici a nechat vychladit

18:00 - V cca.150ml převařené a schlazené vody rozmíchat jednu lžíci hořké soli.
- Dobře rozpustit a ihned vypít (1 dávka) a okamžitě si na 20 minut lehnout na záda

20:00 - Opakovat to samé co v 18hod. (2 dávka)

- Po té vymačkat štávu z grepu a připravit si olivový olej a tablety Hepatilu

22:00 - Smíchat štávu z grepu s cca.150ml olivového oleje, směs neustále míchat a zapíjet tím 8 tablet Hepatilu (kdo polkne najednou - může, ale nic se neděje, když musíte navícekrát, díky tomu, že jste nešetřili na oleji, je tato emulze s grepem docela chutná, netřeba se bát.

- Okamžitě se položit na záda, alespoň na 30 minut, pod hlavu si dát měkký polštář a být v absolutním klidu!


DRUHÝ DEN KÚRY

6:00 - Vypít hořkou sůl v převařené vodě, stejně jako první den v 18 a 20 hod. (3 dávka)

8:00 - Vypít poslední hořkou sůl jako v 6 hod (4 dávka)
- PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ PŘI JEDNOM ,,TRÁPENÍ,, dostat ze sebe více šutrů, doporučuji (zrychlenou očistu)
v tuto hodinu si nachystat poloviční množství oleje a grepu (než ve 22:00), předem si zajít na WC
a vyprázdnit obsah střev (kamenolom), kaménky plavou a mají různou barvu zelené, hnědé černé - cholesterol vypadá jako plovoucí smetí – sláma.

Poté připravenou emulzi vypít a okamžitě si lehnout alespoň 45min
na záda a zůstat v absolutním klidu.

10:00 kdo takto postupoval zrychleným způsobem, musí ještě vypít poslední hořkou sůl jako v 6 hod (4 dávka)

12:00 - 13:00 lehký oběd, například velký jogurt s ovocem.

- Začít vyživovat zesláblé tělo lehkou stravou a například vitamínem C nebo multivitamíny
----------------------------------------

JAK TO FUNGUJE

K trávení tuků je třeba hodně žluči. Jakmile 2 dny žádné nejíte, žluč se nasbírá ve žlučovodech a žlučníku.
Hořká sůl roztáhne žlučové kanálky, aby se z nich mohl uvolnit písek.

Jakmile vypijete olej s grepem, veškerá nahromaděná žluč ze žlučníku a žlučovodů doslova vystřelí do střeva, a sebere s sebou celý kamenolom... proto je třeba mít střeva čistá - počítejte s průjmem. Kaménky plavou a mají různou barvu zelené, hnědé černé - cholesterol vypadá jako plovoucí smetí – sláma. Jaterní kůra je bezpečná i u starších lidí nad 70 let. Kamenů mohou být stovky – ve žlučovodech – na RTG nezjistitelné – neobsahují vápník. Uvolněním žlučovodů a žlučníku se zlepší činnost jater, odstraní se bolesti kloubů, zad, otoky, malátnost, únava.

Člověk ve vyšším věku (okolo 50 let i dříve) může mít v játrech i přes 5000 kamínků.. při každé proceduře jich hrstka odejde, ale musí se to opakovat - ne však častěji, než po 3. týdnech!

Játra jsou čistá asi po půl roce. Se zrychlenou očistou i dříve, prostě skončíte, když už z vás ,,nic nevychází,,
Když to pak preventivně uděláte co půl roku, nikdy nebudete mít potíže se žlučníkem...
---------------------------

Tato očista proběhla u mě nad očekávání dobře, jen doktor se s tím pískem pořádně sekl, protože jsem ze sebe dostal kromě stovek nepatrných a desítek větších, také docela slušné množství kamenů velikosti pořádného lískového ořechu.
Naposledy upravil(a) Denny dne úte 05 led 2010 14:54, celkem upraveno 2 x.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Očista jater

Příspěvek od Dasena »

Denny kloubouk dolů, jsi machr :lol:


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Očista jater

Příspěvek od Denny »

Děkuji Dášo, pochvala vždy potěší.

Snad jsem mohl ještě dodat, že díky mému odhodlání, již přes 2 měsíce nejím a nepiju nic čímkoliv slazeného především kvůli kandidy a skrytým plísním. Pouze kyselejší ovoce, především grepy a pomeranče.
Teď v předvánočním čase je k tomu třeba ale opravdu pevná vůle, doma se peče cukroví, jako o závod a já ,,ochutnávám" pouze čichem. A tak to také zústane, dokud mi ty brebeřice budou působit potíže.
Taktéž piju pouze vodu, občas bylinkový čaj, nic slaného (brambůrky aj. laskominy) a těžce jsem omezil konzumaci mrtvého masa, což je jakékoliv maso déle než 4 - 6 hodin po porážce. Proto si myslím, že můžu provádět více očist najednou a především, že mě již tak netrápí zažívací potíže, jako dřív.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Očista žlučníku a jater

Příspěvek od hanka »

Denny píše: Tato očista proběhla u mě nad očekávání dobře, jen doktor se s tím pískem pořádně sekl, protože jsem ze sebe dostal kromě stovek nepatrných a desítek větších, také docela slušné množství kamenů velikosti pořádného lískového ořechu.
Denny, fakt jsi dobrý +:good: !

Oceňuji nejen samotnou očistu, ale i dobu, kdy jsi tohle podstoupil - v předvánočním čase to chce opravdu pevnou vůli.

_________________________________
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hepatil

Příspěvek od Merlin »

Denny, zapomněl jsi tam připsat, že Hepatil je volně k dostání v Polsku, přijde asi na 60 Kč. Je to opravdu vynikající přípravek.

Gratuluji! ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Otec a syn

Příspěvek od Denny »

Děkuji vám přátelé za ocenění a vaši podporu, kterou jste mi poskytli. Bez vás bych to nikdy nezvládl :!:
Zároveň vám všem přátelům z tohoto fóra, přeji krásné a ničím nerušené svátky vánoční.
Rád bych se s vámi, kteří bojujete se svými neduhy, podělil o jeden opravdu dojemný příběh.
Ve mě samotném, vyvolává pokoru k životu a úctu i obdiv k těmto lidem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Syn se ptá jednoho dne svého otce: Tati, chceš se se mnou zúčastnit maratonu?
Otec měl sice nemocné srdce, ale i přesto odpověděl...ano..
A tak se rozhodli, že se společne přihlásí na maraton...

...za nedlouho se ptá syn otce: "Tati, co myslíš,můžeme se přihlásit na Ironman-a?"
Otec odpověděl.."ano..ale je to nejtěžší­ triatlon světa, který se koná každoročně na Havai..
závodníci v něm musí­ uplavat 3.86 km, ujet na kole 180,2 km a uběhnout 43,19 km..přez celý ostrov.."
Otec i syn se stali jedním tělem, aby se mohli zúčastnit....

a teď se podívejte na video..(i se zvukem)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Všem, kteří se ještě bojí....

Příspěvek od Denny »

Pro ty, kdo chtějí také zkusit jaterní očistu a stále se ještě bojí a také pro ty, kdo mají po požití MMSka docela velké problémy ( Marlenka?), musím dodat, že se opravdu není čeho bát - kůra je zcela bezbolestná, což mi potvrdila moje žena, která ji dnes také dokončila :!: Při dodržení uvedeného návodu - včetně správné přípravy (dieta bez tuku) - to jde samo :)
Myslím si, že tuto očistu by měl absolvovat každý z vás, aby měl jistotu, jak na tom jeho játra a žlučník jsou. Můžete také postupovat podle tohoto návodu: http://www.sugama.cz/s/modules/news/art ... toryid=158
Pravdou je, že se mi již po té jedné, hodně ulevilo a proto jsem dnes ,,najel,, na MMS 2, kapsle velikosti 00 2x/denně abych ani přes svátky těm brebeřicím nedal čas k oddechu a dalšímu množení se :roll:
Naposledy upravil(a) Denny dne stř 30 pro 2009 19:38, celkem upraveno 1 x.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
lena

jaterni ocista

Příspěvek od lena »

ano muzu take potvrdit,
delala jsem jaterni ocistu po prve asi pred 2 roky a opakuji si ji nekolikrat rocne a celkove zdravotne je me lepe

je to velka uleva pro organismus a co je velmi dobre tak je to casove nenarocne, nebot potrebujeme priblizne 24 hodin

muzu to kazdemu jenom doporucit,

mam pocit, ze prave zlucnik je ve velmi spatnem stavu u hodne lidi a pokud je zaneseny pote neni mozne aby i jatra dobre pracovala

ohledne mms jeden nemecky lekar take potvrzuje, ze ve zlucniku jsou prave viry (spiralkoveho tvaru), ktere nikdo neobjevi ci lekarsky nepotvrdi
a timto se pomuze o lepsi prutok zluci, pokud udelame jaterni ocistu

preji vsem hezke vanoce a stastny novy rok 2010


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“