MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS 3

Příspěvek od děda Slavík »

Díky batles. To jsem potřeboval.

O velikosti mého důchodu a "mé životní úrovni" nebudu diskutovat. Je pravda, že někdy člověk vyhodí peníze za pitominy, které nepotřebuje. Pro mne dnes platí dvě zásady "nekupuj co skutečně nepotřebuješ, aby ti nescházelo na nutnou potřebu" a potom druhou zásadu a sice, že "za blbost se musí platit". Tím nemyslím tu knihu, ale vlastní blbost.

No a k naskenované části knihy. Je tam věta (na straně 93) "ZAČAL JSEM S DESETINOU KAPKY". To bude asi myšleno jinak. Možná překlep překladatele. Nebo ne??


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Desetina kapky.

Příspěvek od Batles »

Myslím, že se o překlep nejedná, Jim je opatrný člověk a než něco napíše, tak testuje na sobě. Asi dal kapku MMS 3, aktivoval, dolil 2 deci vody, odlil 1,8 dcl, možná znovu trochu přilil vody a vypil. Tímto postupen radí při dávkování miminkám MMS 1 půl kapky, nebo méně. Chytré a jednoduché.


Inge79
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 06 dub 2010 14:16
Bydliště: Praha 9

Re: Pro Inge.

Příspěvek od Inge79 »

Ahoj Batlesi,
děkuji za rady včera jsem se držela toho cos mi poradil a brala jsem vždy po 1 hodine 3 kapky když jsem byla u šesté tak jsem zvýšila na 4. Lehce jsem měla žaludek nad vodou, 2x záchod, takže jsem u 4 vydržela až do 10-té dávky.Brala jsem rovněž 3x denně 1 lžičku javorový sirup+soda a ráno 1 lžičku dologran.Ve 4 ráno jsem měla nějakou zimnici, ale zároveň se mi snad vařila krev jaké mi bylo horko. Včera jsem musela mluvit se svým lékařem, který mi sdělil, že pokud se nebudu dávat operovat a ani jiný zákrok(ozařovat) musím podepsat že se vzdávám léčby. No hrůza snažila jsem se mu vysvětlit o co jde ale on mně odbil slovy, že kdyby to bylo tak zázračné už dnes to jí celá republika. Tak ve mně začal zase hlodat červíček, řekl mi že mě nádor udusí atp.Dnes jsem začala svou dávku na 4 kapkách a šup ho hned 2x záchod, zle mi zatím není. Budu pokračovat a po 5-té dávce zvýším zase o 1. Nějak nemám chuť k jídlu, piju šťávu z jablek, 4 vařené brambory jabka. Chuť na sladké žádná což mně udivuje protože já byla na sladké. A to hodně. Batlesi za jak dlouho jste zjistili že je syn čistý?Rok? Nebo víc?Cítil nějakou změnu on sám? Asi mně ten doktor fakt nakazil, ale potřebuji slyšet něco................Promiň zdraví Inge


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Inge.

Příspěvek od Palo »

Inge79 píše:...kdyby to bylo tak zázračné už dnes to jí celá republika...
Kdyby MMS pomáhalo, tak by to už měl každý doma :lol: Jen mě udivuje, proč to tak už dávno není :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

Re:

Příspěvek od ba-ruska »

A proč to tak není? protože o tom ví málo lidí a taky proto ,že to není zas takový zázrak jak vypadá ,na některé věci prostě nepomáhá....


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Palo »

Spíš kvůli tomu, že lidi říkají, že "kdyby to fungovalo, tak by to tu bylo už dávno" :lol:

Už jsi dala MMS tam, kde máš problém? ;) Když jsi to dala poblíž, tak jsi říkala, že Ti to trochu pomohlo, nebo snad ne?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

re

Příspěvek od ba-ruska »

Zatím ne ,ještě dneska vyzkouším koupel ,dám tam toho víc ...a uvidím ,jestli nic nepomůže tak pak to znamená že MMS neumí zabít všechno


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Je to trochu složitější

Příspěvek od poota »

Celé je to trochu složitější.
Ono je to totiž hlavně o povaze a přirozenosti lidské. Každý z nás tak zhruba ví, co je, a co není zdravé. Ruku na osrdí - kdo z nás se tím opravdu řídí? Kdo můžete s čistým svědomím tvrdit, že:

nejíte maso, a když už, tak jenom libové, drůbeží nebo ryby, a jenom v neděli
nejíte uzeniny a konzervy
nepijete alkohol, kávu nebo černý čaj
sladíte jenom medem nebo stevií, nepoužíváte rafinovaný cukr nebo umělá sladidla
vypijete za den skutečně poctivé dva litry pramenité nebo vodovodní vody
nepijete nic z PET lahví
konzumujete denně "polévkovou" zeleninu aspoň jako vývar
nekupujete potraviny podle toho, co vám "chutná"
nenakupujete v supermarketech, protože je to tam levnější
nenecháte se zblbnout reklamou, že něco vyřeší vaše potíže

Je toho ještě mnohem víc, čím vědomě i z neznalosti, pohodlnosti a nebo donucení denodenně ničíme a deptáme svoje organizmy. A když se nám je konečně podaří dostat na kolena, tak jdeme k doktorovi, aby naše hříchy napravil "meducínou". Pokud se vám doktoři neosvědčí a prokouknete jejich "kšeft", založený na tom, že vás drahými léky udržují co nejdéle na nich závislými, vrhnete se na "něco levnějšího a účinnějšího", tedy bylinky, MMS nebo zapper.

Ale zase je to jenom něco, co má pokud možno honem napravit vaše dlouholeté hříchy. Když se to povede, chválíte do nebes, když ne, cítíte se podvedeni a zklamáni. Ale ať už tak či onak, ani ve snu vás nenapadne, že byste na svém dosavadním způsobu života měli něco změnit. Nebo nanejvýš tak akorát napadne, a tím to nejspíš taky skončí. Takže za čas zase zpátky do náruče doktorů nebo alternativní medicíny.
Zkuste se na zdravotní problém podívat jako na signál, že něco děláte špatně. Léky nebo MMS berte jako něco, co vás má dostat z nejhoršího. A hned potom se snažte žít tak, abyste se do stejných nebo podobných problémů nedostali znova. A nemusíte s tím čekat, až na nějaký problém, dá se s tím začít daleko dřív - jenom jestli to půjde bez toho impulzu, to je otázka.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

od coho to závisí

Příspěvek od Joy »

Len v poslednych dvoch tyzdnoch nás upozornili:stiahnuty med z regálov obsahuje nebezpecné antibiotokum, parizér znacky reál podobne, detské papi, prislo mi to trochu vela na taky krátky cas
aky mate nazor na cukor z brezy-teda len sa tak volá, vyrábany je z kukuricnych zbytkov, vyzerá ako krystálovy ale kvasnive s ním nekvasia


lena

souhlasim s pootou

Příspěvek od lena »

vsichni z nas chceme lek ci medicinku, kterou vecer polkneme a druhy den chceme byt zase v poradku, bez tezkosti.

mnoho z nas zapomina jak dlouho s nemoci zijeme, uz od detsvi a mame take dispozice genove, pokud nic v nasem jidelnicku, ci zpusobu zivota nezmenime, pote zustavaji potize i nadale a nebo se v intervalech vraci. je nutne se zamyslit a podivat se co nam dela dobre co nam skodi.

mms je urcite dobre, ale nutne je take koukat, abychom nechali telu (pri tezkych onemocneni ci chronickych) delsi dobu i par mesicu nez je ucinek videt.

mela jsem k dispozici jednu tabelu, bohuzel jiz ne, ale zo si vzpominam, tak pravidla byly takove:

streva se obnovuji kazdych 8 dnu

mezi tim jsou ruzne organy, jako je ledviny, jatra, plice atd., ktere maji take intervaly obnoveni ci regenerace

az nakonec potrebuje jenom krev 3 mesice na obnoveni

asi takhle, staci se trochu nad tim zamyslit

staci, kdyz zacneme drzet nekolik tydnu pust, a hned se telo zbavi veci, ktere jen tak za par dnu nezmizi.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: od coho to závisí

Příspěvek od děda Slavík »

aky mate nazor
Když dám tyto dva poslední příspěvky dohromady a porovnám s mým životem, tak jsem docela spokojený.
Nežil jsem nijak moc zdravě podle dnešních "norem" , Nějakou dobu jserm dost silně kouřil i "chlastal" a dnes bych nerad šel na nějakou dietu. Každý MUSÍ JEDNOU UMŘÍT a vyčítat si před smrtí, "co jsi z toho života měl, baštil jsi jen mrkev a neslaná, nemastná jídla, nikdy jsi si nepochutnal atd" tak to bych nechtěl. Baštím na co mám chuť a peníze a co mně vyloženě NEDĚLÁ ZLE.
Na ostatní problémy zatím stačí MMS. K doktorům chodím jen ze soucitu, aby neumřeli hladem.

Na světě je to většinou zařízeno tak, že čeho se člověk strašně bojí, tak to ho postihne (třeba nemoc) a na co čeká a těší se, tak to nedostane (třeba balík ve Sportce)


Kluci, do toho.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ále pane Slavík

Příspěvek od 1220 »

Tady přece nejde o strach , vypadá to , že Pootovi i Leně jde pouze a jedině o rozum, o rozumný přístup k životu.
Vždycky máme velmi vysokou schopnost sami sobě i druhým zdůvodňovat Svůj přístup, a to nás zpravidla zbavuje možnosti
dostat se k přístupu Lepšímu.
Jak říkal Komenský, brýle Mámení mají obroučky se zvyku a skla z rohu jež stálost slove ...........
Tím jsem jenom chtěl poukázat na tu možnost obnovy jak Lena vzorově předkládá, a zamyšlení jak nabízí Peťa, má všechny prvky
univerzálnosti, které se většinou lidem nedostávají.
No nic, nešlo to nechat jenom tak, přeju hodně zdraví.
Mrkvička je ale fakt dobrá .:lol:
K.
PS: jinak máte pravdu , moje babička sázela 9 let stejná čísla ve sportce, nikdy nevynechala a pořád říkala : Ta čísla jednou musí vyjít.
A stalo se vyšla všechna do jednoho, když přestala sázet hned následující týden. Matně si vzpomínám, že mně potěšilo, že se nezlobila ;) :bye:


Uživatelský avatar
Dita
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: stř 07 říj 2009 23:46

Re: Je to trochu složitější

Příspěvek od Dita »

poota píše: ...ani ve snu vás nenapadne, že byste na svém dosavadním způsobu života měli něco změnit. Nebo nanejvýš tak akorát napadne, a tím to nejspíš taky skončí. Takže za čas zase zpátky do náruče doktorů
Zdravím - poota
To jsou slova do pranice!A zase musim zminit www.zdravi-az.cz,tam vse je.Ze sve zkusenosti muzu potvrdit,ze uz 50% syrove zeleniny a ovoce ve stravovani udela zazraky.Jenze jsme tvorove horko tezko poucitelni,jakmile nam otrne a z nejhorsiho jsme venku,zase pomalu zapadneme do starych pohodlnych koleji.Chybi nam sebekazen!


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Pro Inge.

Příspěvek od Batles »

Pár poznámek: Syn musel také podepsat, že se vzdává léčby. Lékařka ho též velmi vyděsila.......S doktory se bohužel o MMS nedá mluvit, snad se časem najdou vyjímky.
Takže byl operován 22.2.2010 a o pár dní později začal brát MMS a vše další, jak jsem dříve napsal. No a 29.3. odmítl chemo a ozařování, takže ho lékařka ( je prý velice příjemná) hnala na kompletní vyšetření 7.4.2010 a 9.4. v pátek mu sdělila, že je zcela čistý, nikde nic, ani metastázečky. Podle jejích slov tam měli určitě něco najít, protože mu rakovinové komponenty musely kolovat v krvi! Když se zmínil , že se léčí pomocí MMS a alternativou, tak ho ani nenechala domluvit, měla prý o něj strach. No tohle chápu.
Musel udělat ve svém životě a stravovacích návycích velkou změnu a stále pokračujem..... Poota napsal pár důležitých poznámek.
Všechny příznaky co popisuješ, jsou následkem zahájení očisty těla i ty chutě nechutě... Já byl některé dny na záchodě každou chvíli snad i desetkrát.
Takže nezapomeň hodně pít vodu, aby nedocházelo k dehydrataci a aby ledviny mohly lépe odplavovat jedy a kyseliny ze tkání.
Myslím, že tvoje onemocnění je silnějšího rázu jak u syna, takže dlouhodobá změna je nutná i v psychice (řešit věci když to jde, asi takto - to je jedno, stejně přiletí kometa a všechno na cimpr campr rozmetá :lol: )
A hlavně doporučuji začít brát k MMS1 i MMS2, nebo si vyrobit MMS3 - přesně jak píše J.H. v protirakovinovém návodu. Toho jsme se drželi.
Držím palce.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Léčba rakoviny

Příspěvek od Batles »

Mimochodem, z těch stránek http://www.zdravi-az.cz jsem hodně čerpal a čerpám do dnes.


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“