MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pozor

Příspěvek od Merlin »

Jedincům, kteří u nás nabízejí k prodeji MMS, hrozí pokuta až 50 000 Kč, firmám i 2 000 000!


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Pozor

Příspěvek od NAVAR »

Merlin píše:Jedincům, kteří u nás nabízejí k prodeji MMS, hrozí pokuta až 50 000 Kč, firmám i 2 000 000!
Kde to uvádí prosím?
Ještě že se nedává pokuta těm co to propagují a užívají:)
Jedno přísloví z doby kdy se chodilo ven na hnůj: "Kdo se bojí sere v síni a svádí to na kocoura"

Neuvádí se to nikde.. je to ze zkušenosti a běžná praxe S U K L a "spřízněných" úřadů.
Například i to, že chemikálie těchto vlastností se v dané koncentraci nesmí posílat poštou (při rozlití může dojít k vysušení na sůl a následnému požáru), lahvičky musí mít příslušnou certifikaci, místo, kde se chemikálie uchovávají a plní, musí odpovídat předpisům EU a ČR... a podobné vyfikundace. Kdo chce psa bít...
Je to z mé strany poslední varování - neberte to na lehkou váhu, mohli byste zaplakat.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Cobra
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 26 čer 2010 17:05
Bydliště: Bratislava

sisa

Příspěvek od Cobra »

To je mi jasné. Ale nemôžeš odstrániť všetok prášok z kapsúl. :idea:


Človek nie je človekom, keď neverí v sám seba.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor

Příspěvek od Palo »

Merlin píše:Neuvádí se to nikde.. je to ze zkušenosti a běžná praxe S U K L a "spřízněných" úřadů.
Například i to, že chemikálie těchto vlastností se v dané koncentraci nesmí posílat poštou (při rozlití může dojít k vysušení na sůl a následnému požáru), lahvičky musí mít příslušnou certifikaci, místo, kde se chemikálie uchovávají a plní, musí odpovídat předpisům EU a ČR... a podobné vyfikundace. Kdo chce psa bít...
Je to z mé strany poslední varování - neberte to na lehkou váhu, mohli byste zaplakat.
No tak se zruší kapalina a bude to. Každý bude ředit sám. Stejně si každý ten aktivátor - nelogicky používanou kyselinu citronovou ředí sám, tak si bude ředit i chloritan...

Jsou tam ještě nějaká omezení? Jojo, mají tam:

_________________________________________

Obsahem poštovní zásilky nesmějí být:

1. výbušniny,
2. radioaktivní látky,
3. omamné a psychotropní látky,
4. jedovaté a žíravé látky,
5. nakažlivé biologické látky,
6. tuhý oxid uhličitý,
7. tlakové nádoby, stlačené nebo zkapalněné plyny a plyny v roztocích,
8. biologická agens a toxiny, oxidující, hořlavé a ostatní chemické látky a přípravky, které jsou klasifikovány jako nebezpečné podle § 2 zákona č. 157/1998 Sb., o chemických látkách a chemických přípravcích a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhláška č. 474/2002 Sb., kterou se provádí zákon č. 281/2002 Sb., o některých opatřeních souvisejících se zákazem bakteriologických (biologických) a toxinových zbraní a o změně živnostenského zákona,
9. živí obratlovci.

V případě splnění zvláštních podmínek mohou být obsahem:

1. biologické látky podléhající zkáze – za podmínky, že zkažené látky nebudou obtěžovat své okolí zápachem a neproniknou obalem poštovní zásilky,
2. jiná živá zvířata než obratlovci – za podmínky, že jim během přepravy nebude zapotřebí poskytovat zvláštní péči a pozornost,
3. snadno rozbitelné věci – za podmínky, že jsou upraveny zvláštním tomu odpovídajícím způsobem tak, aby se v důsledku běžných manipulací s poštovní zásilkou nemohly poškodit,
4. tekutiny – za podmínky, že nemohou vytéci z obalu poštovní zásilky nebo tímto obalem prosáknout.

Peníze, drahé kovy a kameny, cenné papíry, šperky a obdobně cenné předměty mohou být obsahem poštovní zásilky jen tehdy, je-li to u určité služby výslovně stanoveno.

___________________________________________

No takže je třeba povoleno zasílat například lidskou hlavu a to pouze v případě, že smrad neprojde přes obal :lol:

Jak říkám, odpovídající klacek si vždy najdou. Prášek nepomůže, to je nebezpečná věc a spadá mezi samovznětlivé látky (při smísení s organickým materiálem!) Navíc to patří do kategorie 4 a 8... Uff..


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Pozor

Příspěvek od NAVAR »

NAVAR píše:
Merlin píše:Jedincům, kteří u nás nabízejí k prodeji MMS, hrozí pokuta až 50 000 Kč, firmám i 2 000 000!
Kde to uvádí prosím?
Ještě že se nedává pokuta těm co to propagují a užívají:)
Jedno přísloví z doby kdy se chodilo ven na hnůj: "Kdo se bojí sere v síni a svádí to na kocoura"

Neuvádí se to nikde.. je to ze zkušenosti a běžná praxe S U K L a "spřízněných" úřadů.
Například i to, že chemikálie těchto vlastností se v dané koncentraci nesmí posílat poštou (při rozlití může dojít k vysušení na sůl a následnému požáru), lahvičky musí mít příslušnou certifikaci, místo, kde se chemikálie uchovávají a plní, musí odpovídat předpisům EU a ČR... a podobné vyfikundace. Kdo chce psa bít...
Je to z mé strany poslední varování - neberte to na lehkou váhu, mohli byste zaplakat.
Děkuji za vysvětlení.
Nějak mi připadne že svět se pos... Tyhle nařízení mi jdou kolem hlavy. Denně do sebe cpeme chemikálie v podobě éček, denně jezdíme v plechovkách nacpaných výbušnou směsí PB či s plnou nádrží benzínu atd.
Je to jenom buzerace od papírových čertů. Co se týče zasílání chemikálií je tu ještě služba PPL a DHL a ty s tím tuším nemají problém i když je dneska problém nechat si poslat barvu ve spraji či flanděru kyseliny.
Mám další přísloví. Nikdy nedopusť aby Ti smysl pro morálku zabránil udělat správný čin.
Přistoupit na jejich hru znamená začít se bát a to nikdy, pokud by hrozilo nebezpečí, lze to i jinak, z ruky do ruky atd.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

MMS a plodnost

Příspěvek od jvj56 »

Chci se s Vámi podělit o působení MMS na plodnost.
Moje přítelkyně, dnes už dvojitá zasloužená matka, měla v pubertě velké problémy.
Žila rel. zdravou výživou, a v dospělosti ji napsali hormonální léčbu.
Pak ji vzali 1 a půl vaječníku a 5 x byla na umělém oplodnění, a nic, jenom problémy.
Partneři byli v pořádku (70-95% muži).
Po první kůře MMS (cca 4-5měsíců) otěhotněla a donosila první dítě (zázrak).
Teď je zasloužilou matkou dvou dětí a je jí fajn. Bohužel žije mimo ČR a nemá chuť se podělit o své pocity.
Chci tímto povzbudit všechny neplodné jedince ??!!!! NEVZDÁVAT SE :D


Uživatelský avatar
Igor
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 26 kvě 2010 0:44
Bydliště: Banska Bystrica
Dal: 5 poděkování
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sisa

Příspěvek od Igor »

Cobra píše:To je mi jasné. Ale nemôžeš odstrániť všetok prášok z kapsúl. :idea:
Ak je problem uplne odstranit vitamin C z kapsuly a potrebujes ich na MMS, tak si radsej prazdne kapsuly velkosti 00 kup, co sa mi zda byt lepsi sposob ako vysypanie cecka, kvoli prazdnym kapsuliam.


habana

Re: Chelace

Příspěvek od habana »

verča píše:Chtěla bych se zeptat, zda někdo nevíte zda se v Česku chelace provádí. S tímhle slůvkem jsem se setkala prvně v knize od Huldy Clark Revoluce v léčení nemocí vydané v r. 2000, takže už je to dřív co jsem to četla a nyní už nějak nemám sílu. Co si pamatuji, tak snad by to mělo být odstraňování ,,něčeho" z těla. Vím, že se to netýká MMS, ale Dr.Clark se zde na fóru zmiňuje, tak mě napadlo se zde zeptat.
Mám diagn. RS a nyní jsem se na Fóru Roskařů setkala s novou možnou příčinou proč může RS vzniknout. Obrázek s Polských novin:
http://www.rp.pl/galeria/9138,399689.html
Je z toho patrné, že se v mozku usazuje železo, a co když i jinde a třeba i něco jiného co tam nemá být.
Proto mě zajímá ta chelace, nebo jestli existuje něco jiného co třeba nadbytek nežádoucích látak z těla odstraňuje.
Tady:
máš návod, jak se dělá chelátor. :shock: :shock: :shock:


Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

re

Příspěvek od FrancJoeseph »

Ještě za komančů sem posílal 5 kg rtuti a nikdo nic neříkal...


Sine amore nihil!
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

re

Příspěvek od la »



neoaghata
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 16 kvě 2009 18:44

cesta do Afriky, MMS a prevence malarie

Příspěvek od neoaghata »

Zakládám tohle vlákno, aby se tu mohli podělit lidi o své zkušenosti ze zemí, kde řádí malárie. plánuji cca 7mi měsíční cestu do Afriky. Protokol na malárii znám, 15 aktivovaných kapek a za půl hodiny dalších 15. Moc si to neumím představit, vzhledem k tomu, že už po 5ti kapkách trávim den na záchodě. Ale zajímala by mě spíš prevence, jestli lze při braní určitých dávek mms1 nebo mms 2 vůbec malárii nedostat. Nebo jestli by nestačilo jen to mms2. Další věc, kterou si totiž neumím představit je shánět čistou vodu bez mmska na ředění kyseliny citronové.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

keď to zaktivuješ HCl-kom, mohlo by to mať väčší účinok ;) ale to je len môj názor :) aj HCl sa dá zohnať sypké, ako kyselina citrónová ;) a najlepšie by možno bolo PMS a to sa neaktivuje vo vode, to len vodou zapíjaš, myslím, že to je jedno akou ;) sypké mms a sypké HCl sa mi zdá celkom dobrá cestovná kombinácia ;)


neoaghata
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 16 kvě 2009 18:44

Re: re

Příspěvek od neoaghata »

Mo píše:keď to zaktivuješ HCl-kom, mohlo by to mať väčší účinok ;) ale to je len môj názor :) aj HCl sa dá zohnať sypké, ako kyselina citrónová ;) a najlepšie by možno bolo PMS ;)
A co je, prosim tě, to PMS?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: re

Příspěvek od poota »

neoaghata píše:A co je, prosim tě, to PMS?
Podívej se na vlákno Zdraví>PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.
Pokud něco hledáš, použij funkci "Hledat", kde napíšeš, co chceš najít :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Sajuri
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08 říj 2010 20:15
Bydliště: Praha

MMS a hubnutí

Příspěvek od Sajuri »

Pozdravuji! Chci se zeptat jesli máte někdo zkušenosti HUBNUTÍ S MMS. Za půl roku se mi podařilo přibrat 10kg, cítim se hnusně, ne :oops: udejchám ani svoji oblíbenou zumbu, strácim o vše zájem, a něco mě furt nutí jíst, nemůžu si pomoct, je to začarovaný kruh, pořád jenom žrádlo, dieta, přejídané, dieta, deprese. Hnus. Děkuji za veškeré rady!!!!


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“