MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše:.. jde skutečně o normální optické mikroskopy s upraveným osvětlením. To znamená, že se to dá umotat z každého mikroskopu s dostatečnou rezolucí (zvětšením). ..
Díky, +1 :good:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: maštění vlasů

Příspěvek od děda Slavík »

masteni to znamena, ze se tva pokozka cisti, je to usazeny tuk, ktery se rozpousti,
Tak to bych potřeboval, Mám toho USAZENÉHO TUKU skoro moc. Celková váha 115 kg. Ale takle na mne MMS nefunguje.


Kluci, do toho.
lena

Re: maštění vlasů

Příspěvek od lena »

Kdo by se nepotreboval toho zbavit. Taky jsem s tim bojovala a stacilo se trochu postit, nejist od 16 hodiny,
jenom pit tekutiny. Ale chce to dodrzet prisne, ne ze dnes si preci neco dam a zitra budu zase dodrzovat. Uvidite,
ze nejake to kilo se rozpusti bez potizi a telo je stihlejsi a citime se take velmi dobre.

Jinak to cisteni poru jsem myslela se zbavit starych usazenim pod kuzi. Mame zde pekna loziska, kdyz zaciname s MMS.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: maštění vlasů

Příspěvek od děda Slavík »

nejake to kilo se rozpusti bez potizi a telo je stihlejsi a citime se take velmi dobre.
Dělal jsem si legraci. MMS na zhubnutí není, ale fungje bezvadně na různé záněty. Na zhubnutí není ani dieta. Držel jsem 40 dní hladovku. 20 kg šlo dolů, ale v krátké chvilce to bylo nazpět.
Dnes nic takového nedělám. Jen bych si po smrti vyčítal, že jsem se ani pořádně nenajedl a NEPOCHUTNAL SI NA DOBRÉ BAŠTĚ.
MOŽNÁ TO ZHUBNUTÍ PŮJDE, POKUD TADY VYDRŽÍM V TÉ NAŠÍ DEMOKRACII JEŠTĚ PÁR LET PŘEŽÍVAT.
Pomocí budou ještě vyšší ceny (VŠEHO), další poplatky a daně a snížení důchodů.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: maštění vlasů

Příspěvek od poota »

děda Slavík píše:.. Pomocí budou ještě vyšší ceny (VŠEHO), další poplatky a daně a snížení důchodů.
Říkalo se, že čínská redukční dieta je velice jednoduchá - jíst jenom jednou hůlkou!
Česká redukční dieta bude taky velice jednoduchá - utrácet za jídlo stále tutéž sumu!

Ovšem důchodci mají ještě jednu možnost - místo snídaně spát. :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: maštění vlasů

Příspěvek od děda Slavík »

Ovšem důchodci mají ještě jednu možnost - místo snídaně spát.
Konečně zase jedna dobrá rady na tomto fóru příznivců MMS.
Jen bych dodal, že kdo nebude mít finance na večeři, může jít spát hned po obědě. Je přece v důchodu a nikam nespěchá...


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS

Příspěvek od Batles »

Dnes jsem si přečetl novou Regenu č.12/2010-1/2011
Ještě teď se musím smát tomu, jak Jim Humble a další, vycvrkali s různými zákazy v USA....
Prodejce založil "Soukromý zdravotnický klub se soukromým členstvím". Chcete koupit lahvičku MMS? Jste členem klubu, že?..... :lol:
V USA je to naprosto legální a nemůže tam ani FDA, FBI, CIA a další, které nemají autoritu k tomu, aby mohly kontrolovat soukromé členské kluby....
A v Dominikánské republice založil J.Humble "CÍRKEV" a také na ně nemůžou!!! To je teda gól :D


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS

Příspěvek od Mo »

:lol: šikovný, treba sa vynájsť :lol:


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS

Příspěvek od chiq »

:cry: nemôžem sa dostať po ten článok... môžeš to sem zavesiť?


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: MMS

Příspěvek od arabela777 »

Jakási ´novinářka´ Lenka Durajková ze Slovenska napsala článek o MMS do (prý) velmi populárního časopisu +7 Dní. Pro lidi, kteří znají účinky MMS je to veselé čtení. Paní novinářka opět ukázala, jak jsou média neschopná si zjistit zcela volně dostupné informace o MMS. Článek je opět plný nesmyslných tvrzení a lží které mají jasný cíl - odradit čtenáře od vyzkoušení MMS. V článku je zmíněn názor jisté MUDr. Evy Valovičové, která vidí úspěchy MMS v ´obyčejném Placebo efektu ´ . Tohle je už opravdu neuvěřitelné a pro lidi kteří trošku rozumí chemii a znají účinky chlordioxidu je to směšné a smutné zároveň.

John Wayne


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re: novinárka Lenka

Příspěvek od Mo »

No tak to by ma teda zaujímal ten článok v plus 7 dní, pretože mám pocit, že je to lenka, ktorá písala aj tu v "poviete pravdu aj do médií", takže som mala dobré tušenie, že dobre sa to neskončí :evil: sa mi zdalo, že tu sa snažila vystupovať tak, že chchela napísať dobre o mms, a ona nakoniec zle??? podľa toho, čo vravíš?? hmhhhmmm, zaujímavé :roll:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: re: novinárka Lenka

Příspěvek od poota »

Novináře přece vůbec nikdy nezajímá, co je a nebo není pravda!

Pro ně je důležitý jenom titulek, který "potáhne". Pokud možno natolik, že když ho někomu přečteš přes rameno, tak si ten časopis půjdeš koupit taky, abys "taky věděla, co a jak".
Druhá důležitá věc je pro ně to, kdo je za prezentovaný názor ochoten se nějak odvděčit, tedy finančně či jinak.
Za třetí je důležité vycítit, co by čtenář přijal s největším uspokojením - tady je to možnost prohlásit: "já jsem si to myslel rovnou, že to zase bude jenom nějaký humbuk.".

Pokud novinář při sbírání materiálu ještě předem neví, jaký bude nucen zaujmout nakonec postoj, tak sebere bez ladu a skladu všechno, tedy pro i proti - a teprve až se dozví, jak to má vyznít, tak ten materiál patřičně protřídí.

Ale tak už to u novin chodí od jejich prvopočátku. Vzbudit zájem a udržet ho co nejdýl, aby se "na tom" prodalo co nejvíc výtisků. Jenom tohle je důležité!
Ostatní věci, jako pravda, etika, ideály, právo - to jsou jenom slovíčka, kromobyčejně dobře použitelná k oblbování.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: re: novinárka Lenka

Příspěvek od Bardioc »

Tomu se říká mediální prostituce, čest několika málo výjimkám!


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Novinky z Regeny o MMS

Příspěvek od Batles »

Jak jsem slíbil, pokusím se vložit ve formátu pdf 4 stránky informací z Regeny. Jsou tam nějaké malé chyby, omlouvám se :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


hynek
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 28 lis 2010 17:22

mms a záněty dutin

Příspěvek od hynek »

dobrý den, můžete mi, prosim, někdo poradit jak aplikovat mms při vleklé sinusitidě, kterou trpím už po mnoho let? Zatim jsem se dostal na 6 kapek denně po dobu několik dní. Kromě škrabáíní v krku od odumřelé bioflory necítím žádný progres s dutinami. Sliboval jsem si, že to bude účinnější, ale možná jen nevím jak na to. Děkuji za Vaše názory.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“