Zlepšení vidění + ochrana očí.

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Jerry.M
Starší člen
Příspěvky: 174
Registrován: úte 06 led 2009 11:32
Bydliště: DCA
Dal: 2 poděkování
Dostal: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

brýle s dierami

Příspěvek od Jerry.M »



morse59
Starší člen
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 22 úno 2007 19:32
Bydliště: hradec králové
Dostal: 5 poděkování

děrované brýle

Příspěvek od morse59 »

Ahoj všichni. Jéžíšek mi přinesl "adiuvis pinhole" Docela dobře se nosí,ale vyžadují dost světla a musí se zvyknout na trochu podivný obraz,ale skutečně už po týdnu nošení je znát ,že oči snadněji zaostřují. Ahoj


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: opravdu konstruktivní řešení

Příspěvek od Pego »

jarda ovčák píše:í......Mirzakarim Norbekov - Jak se zbavit brýlí
Měl jsem to někde v el formě, ale nenašel......
Moc, moc dik! :good: genialni knizecka, moc dobre se cte a dyz se dle toho covjek zacne nachvili chovat, tak se deji vjeci...
L: -3.23 P: -2.75, par dnu a zlepseni kratkozrakosti... def. spravu podam pozdejs


jarda ovčák svitavy

bez cimírka by to nešlo.

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Rozhodně gratuluju. O to víc upřímně, když mým nejbližším chybí chuť a trpělivost. Raději si nechávají do brýlí šroubovat čím dál tlustší skla se slepou důvěrou v to, že ty dalekohledy jednou ty krční svaly udrží. Strašně mě to roščiluje a sere, ale asi to tak má být. Nepřestávej a přeju totální uzdravění a prohlédnutí. Pokud vytrváš, stane se tak, jako mnoha dalším.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: bez cimírka by to nešlo.

Příspěvek od Palo »

Taky do toho půjdu, ikdyž nevím, jestli Tě taky nenaseru :lol: Lenost je svině :) Ale chtěl bych to nechat do doby, kdy budu vědět, že jsem se zbavil všech parazitů a svintev z nich. Jsem totiž hrózně zvědavej, jestli se to třeba úplnou náhodou nespraví samo...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Norbekov

Příspěvek od Pego »

http://www.institut.norbekov.com/index-12.php
Tady jsou na stahnuti jeho knizky v rustine, legalne, orig. stranka autora.
PS zatim mne drzi cvicit a voci teda kulim...
PPS Pali, ma tam na vsechno neco... necekej!

EDIT: dalsi stranka s knizkami>
http://www.e-puzzle.ru/plug.php?e=search&a=search
dat hledat> Норбеков a <1055>


Pega
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 21 říj 2012 8:35
Dal: 7 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Zlepšení vidění + ochrana očí.

Příspěvek od Pega »

Cvičim už týždeň podľa tohto videa pomocou metódy Norbekova. Predtým som dva týždne čítal jaho knižku Jak se zbavit brýlí...Dnes čítam net i jeho knihu bez okuliarov,hoci to nie je ešte ono...no som na dobrej ceste... Oplatí sa poctivo vydržať. Po týždni 1 dioptria dolu a skvelá nálada



Pega
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 21 říj 2012 8:35
Dal: 7 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Zlepšení vidění + ochrana očí.

Příspěvek od Pega »

Venujem sa denne asi dve hodiny gymnastike podľa Norbekova. Nie v kuse ale po častiach. Mám dovolenku, je skoro tma a je to také novoročné predsavzatie.

Vedľajším úspechom, čo ma prekvapilo je skoro strata dlhotrvajúcej bolesti v kolene, na ktoré som pred dvoma rokmi spadol v poľadovici z bicykla.

Kopec praktických doplňujúcich overených rád na oči som si vyskúšal aj z dolumenovanej knihy. Jednoduché účinné cviky sú balzamom na oči a dajú sa robiť i v práci za počítačom, či na ceste z práce. šo je to pre mňa skvelý zážitok znovuzrodenia zraku.

http://uloz.to/hledej?q=Grellova


Pega
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 21 říj 2012 8:35
Dal: 7 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Zlepšení vidění + ochrana očí.

Příspěvek od Pega »

Bez okuliarov od nového roku

Úspešne som to dokončil, celý týždeň som v práci bez okularov.
Začal som začiatkom decembra štúdiom knihy. 
Od 20. decembra som šiel podľa videí denne naplno s elánom. Cca 2 hodiny denne, ale nie v kuse. Do 6.1.sme mali dovolenku, tak som mal dosť času. Mal som silné chcenie a na cvičenie som sa tešil. 
V práci som to dal na spoločnú sieť, s niektorými kolegami o tom polovážne hovoríme.

Ešte krátka rekapitulácia linkov


Posielam komplet, čo som vyňúral na nete. Začalo to prezretím tohto videa



Nasledovnú skvelú gymnastiku treba podľa Norbekova denne cvičíť až do uzdravenia. Potom stačí udržiavať, nezaspať na vavrínoch. Toto mám v mobile, cvičím s predcvičiteľom.



Tu je to zhustene v kocke



Skvelá vizualizácia pre ozdravenie vnútorných orgánov. Doporučujem večer. Mám to v mobile.



Animácia gymnastiky




Masáž očí



Knižky od Norbekova treba preštudovať. V Čechách boli z ruštiny preložené dve. Jak se zbavit brýlí a druhá Tréning tela a ducha

http://uloz.to/hledej/?q=norbekov

Dobré rady mi pomohli aj od preloženej poľskej knižky

http://uloz.to/hledej?q=Grellova

Na mne to zafungovalo.

Nespím na vavrínoch, cvičím tú istú zostavu, ale už nie dve hodiny denne, ale ako mi to vyjde

Pekný deň


Pega
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 21 říj 2012 8:35
Dal: 7 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Zlepšení vidění + ochrana očí.

Příspěvek od Pega »

Dobrá je platená stránka. Doporučujem

http://www.cvikyprooci.cz/


hnizdojan
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 24 zář 2010 10:38

Re: Zlepšení vidění + ochrana očí.

Příspěvek od hnizdojan »

další zajímavý článek: tipy, jak aplikovat oční kapky ....

Edit: Pokud takhle něco máš, tak sem dej text. Jelikož nemáme šanci vzdy poznat, kdy jde jen o všeobecnou, nepovolennou reklamu vlastních stránek a kdy o odkaz na něco velice užitečného, řešíme komerční odkazy jak jen nejlépe umíme přesto, že bychom je měli odstraňovat všecky. Jakž takž to jde u starších členů, ale u nových to prakticky nelze. Proto jsem Ti odkaz umázl. SDK


David70
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 01 lis 2014 13:25

Re: Zlepšení vidění + ochrana očí.

Příspěvek od David70 »

Zakladem je cviceni, a to jak posilujici, tak relaxujici.

Ja vychazim z toho, ze kazdych 20 minut u PC/knihy si dam na 2 minuty pauzu a koukam do dalky

Pak oci protahuju - nahoru/dolu, doleva/doprava atd.

Ocni joga mi pomohla zrak stabilizovat a shodit 1D, pak jsem prestal z casovych duvodu cvicit, ale hodlam se do toho pustit znova...


Jana23
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 27 říj 2015 7:33
Dostal: 2 poděkování

Re: Zlepšení vidění + ochrana očí.

Příspěvek od Jana23 »

Úplně zlepšit oči se dá, záleží na množství dioptrií, u těch vyšších je samozřejmě potřeba delší čas.
Já měla 2 dioptrie na čtení, už mi nestačily, rozhodla jsem se o okamžité odložení. První dny byly ještě problematické, ale během dvou týdnů jsem byla schopná už čist většinu věcí, které jsem potřebovala a dneska jsem už rok bez brýlí a naprosto v pohodě.

Je potřeba se věnovat 3 oblastem - první je cvičení a rozhýbání vnějších očních svalů, takže klasicky oční jóga je skvělá pomůcka.
Další oblastí je správná relaxace a odpočinek. Jedna z možných relaxací na oči je ke stažení zde: http://www.centrumzdravehovideni.cz/dar ... i-palming/
A pak je potřeba se věnovat i svým emocím a vnitřnímu nastavení, které občas brání úplnému odstranění brýlí.

Na youtube je o tom rozhovor:


Jana23
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 27 říj 2015 7:33
Dostal: 2 poděkování

Re: Zlepšení vidění + ochrana očí.

Příspěvek od Jana23 »

Sama jsem měla 2 dioptrie na čtení a už mi nestačily, když jsem se rozhodla brýlí zbavit.
Používala jsem oční jógu + speciální cvičení přímo zaměřené na postupné zlepšování zraku. Přidala jsem relaxace pro oči a řešila jsem si i svá nastavení a programy, které mi ve správném vidění bránily.
Brýle jsem odložila okamžitě, ale během cca prvního týdne jsem ještě nebyla schopná číst všechno, párkrát jsem po nich sáhla, párkrát jsem požádala někoho ve svém okolí, aby mi potřebné přečetl. Po zhruba 14 dnech jsem už byla naprosto soběstačná i bez brýlí a teď zhruba po roce vůbec nechápu, k čemu mi kdy brýle byly :-)
Jednu účinnou relaxaci na oči můžete najít tady: http://www.centrumzdravehovideni.cz/dar ... i-palming/
a o odkládání brýlí je i rozhovor na youtube:


alopat
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: stř 30 led 2013 12:44
Dal: 4 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Zlepšení vidění + ochrana očí.

Příspěvek od alopat »

Tak samozřejmě, dá se to i bez brýlí, třeba o písemce si ze zádu přesednete do prvních lavic a je to cajk.


MUDr.ové čekají na Vaši kremaci, nejlépe tak zjistí stav minerálů a stopových prvků k odstranění pacientových obtíží.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“