Moje zkušenost s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
martinka009
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15 kvě 2011 22:26

Moja skúsenosť s MMS

Příspěvek od martinka009 »

Tak ja som brala MMS asi 3 týždne 2 krát denne po 15 kvapiek,ale nemôžem povedať že to malo na mna nejaký väčší vplyv.Nemôžem povedať že mi bolo zle,začínala som pekne s jednou kvapkou a nebolo mi nič ani pri 15 kvapke,žiadne nevolnosti,vracanie,hnačky...absolútne nič.Ale problémy ktoré som chcela týmto vyriešiť-nezmizli.Jediné čo som cítila bol vlčí hlad,trávilo mi ako divé a stále som mala hlavu v chladničke.A zdá sa mi že som mala aj trochu viac energie.To je asi tak všetko,na to čo som o tomto prečítala som čakala od toho viac.A ešte jedna skúsenosť:Dávala som si to do kapsúl striekačkou a raz sa mi podarilo kvapnúť si to na prst a zostal mi tam hnedý fľak a bolo to tak zažraté že mi to zmizlo asi až po týždni.Tak rozmýšlam nad tým čo to môže zanechať vo vnútri aké stopy..Odpovie mi niekto prosím?


Sisi
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 09 črc 2011 20:16
Bydliště: GB

Ahoj!

Příspěvek od Sisi »

MMS1 si davala do kapsul?Aj to sa da?Nemam s tym ziadne skusenosti..ja davam synovi MMS1 do caju a je tiez v pohode a berie denne az 50 kvapiek...kazdu hodinu 10...takze neviem co to robi vo vnutri a ci to ma vobec nejaky ucinok...takze tak..a asi cakas zbytocne ze ti tuna niekto odpovie,pretoze tu asi diskutuju len ti co su uz stari clenovia fora a novym nikdo neodpoveda...vid par otazok s poctom odpovedi 0...:-(Ludia cakaju ze im tu niekto pomoze..aj s vaznymi diagnozami a nikto nic...hlavna vec ze hned prva uputavka je prosba o financnu pomoc..;-(.... :roll: Sisi


martinka009
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15 kvě 2011 22:26

Moja skusenosť s MMS

Příspěvek od martinka009 »

Sisi až teraz som tu po dlhšom čase opäť,bola som tu každú chvílu po tom čo som založila túto tému ale som sa čudovala že žiadna reakcia,tak som sem už nešla až dnes.Máš pravdu,človek tu len môže zbytočne čakať na nejakú reakciu.Každý sa len pýta a nikto neodpovie.Hlavná vec že sa to vychvaluje do nebies a čo všetko sa tým dá liečiť a popri tom dovolím si napísať že to z daleka nieje také všemohúce ako sa o tom popísalo.Čítala som kolko vela ludí má s tým skúsenosti a kde sú tí ludia....Človek sa o tých tisícoch ludí ktorým to pomohlo dočíta len vtedy,ked treba tento prípravok vychváliť aký je účinný a kolkým už zabral.Máš pravdu poväčšine tu diskutujú starí členovia,ktorým sa už asi ani nechce na takéto témy reagovať,tí sú už asi niekde inde:o)Čo sa týka toho ako som to brala,áno v kapsuliach lebo aj pri všetkom sebazaprení som to nemohla cítiť.Čítala som že sa to môže kludne dávať do kapsúl a mala som pokoj.Ani ja neviem či to má vôbec nejaký účinok,cítila som síce trochu viac energie,ale už ani neverým že to má účinok na plesne,baktérie atd.Moja mama to brala ked jej nezabrali antibiot. na ženské problémy,nejaké bakterie a účinok žiadny.A tvoj syn má kolko rokov?Nezbadala si na nom nejaké zmeny k lepšiemu?


Sisi
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 09 črc 2011 20:16
Bydliště: GB

MMS

Příspěvek od Sisi »

SYn ma 13 rokov a doteraz som nezbadala ziadne zmeny jeho stavu..tj chcem povedat ze napriek kvapkaniu MMS do ucha a pitiuMMS 40 kv denne nic sa nezmenilo ani naznak ze sa "to " chysta prejst..;-(..Este je moznost ze su to nejake parazity a ze vraj na tie je aj MMS kratke..takze uvidime..ideme vyskusat protiparazitnu kuru...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj!

Příspěvek od Palo »

Sisi píše:...a asi cakas zbytocne ze ti tuna niekto odpovie,pretoze tu asi diskutuju len ti co su uz stari clenovia fora a novym nikdo neodpoveda...vid par otazok s poctom odpovedi 0...:-(Ludia cakaju ze im tu niekto pomoze..aj s vaznymi diagnozami a nikto nic...hlavna vec ze hned prva uputavka je prosba o financnu pomoc..;-(.... :roll: Sisi
Pokud je vytvořeno nové téma, málokdo si toho všimne ze "zkušených". Pokud je přispěno do vláken s více příspěvky, všichni uživatelé dostanou mail, že někdo napsal příspěvek do vlákna, které si čte či přispívá...

Na plísně se mi osvědčilo spíše koloidní stříbro, ale nevěřím, že by MMS málo či vůbec nefungovalo na nežádoucí bakterie. MMS na plísně také funguje celkem dobře, ale na jiné problémy je jednoduše účinnější. Zastávám názor, že pokud MMS na něco nezabere, půjde buď o cizopasníky většího charakteru (motolice, tasemnice) či jde o nedostatek nějakého z minerálů (měď, zinek, fosfor, selen, hořčík, železo či hromada dalších).

Pokud má jedinec imunitu v pořádku, užil dostatečné množství "chlordioxidu", udělal hřebíčkovou kúru, má dostatek všech minerálů a je po psychické stránce v pohodě, bude s největší pravděpodobností naprosto zdráv, pokud tedy nejde o mechanický problém (např. problém se zády atd.). Povídá se, že například tinitus (šum, pískot či hukot v učích) je právě problém způsobený zády...

Pokud se dává MMS do některých čajů, schopnost může být oslabena. Pokud neužíváte MMS pouze s vodou, nikdy nemáte jistotu, že "pofičí na plný grády". Pokud tedy mícháte MMS čímkoliv jiným než obyčejnou vodou, nestěžujte si, že nefunguje.

Aplikaci MMS1 do tobolek nedoporučuju. Existuje více způsobů, jak si užívání zpříjemnit, ale to by už nepatřilo do vlákna MMS, jelikož jde o alternativy, které sem jednoduše nepatří.

Děkuji, Palo! M


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Sisi
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 09 črc 2011 20:16
Bydliště: GB

MMS

Příspěvek od Sisi »

Ja davam MMS do cisteho pepermintoveho caju..nie je tam pridane ziadne c-cko,je to len cista rozdrvena meta...a trosku prisladim steviou...tak sa to da pit v pohode...je to chyba?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Palo »

To netuším, zkus jen vodu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
martinka009
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15 kvě 2011 22:26

Moja skusenosť s MMS

Příspěvek od martinka009 »

Palo prečo nedoporučuješ užívanie MMS v tobolkách?Čítala som aj o koloidnom striebre a chcela som to vyskúšať,ale sa bojím lebo som mala kedysi alergiu na striebro,ked som nosila strieborné retiazky vyhodili sa mi svrbivé červené vyrážky na krku,ale str. naušnice nosím v pohode.O tých tobolkách som to čítala ani už neviem kde,že sa to tam môže dávať aj mi tento spôsob vyhovoval.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja skusenosť s MMS

Příspěvek od Palo »

Jakmile se robolka rozpustí, celý obsah tobolky se vylije naráz do žaludku. Mohou vzniknout nepříjemnější stavy, protože obsah tobolky je mnohem koncentrovanější než tekutina při pití. Ale i přesto je celkem možné, že tento způsob užívání je pro někoho nejlepší...

Exisuje hromada lepších, bezpečnějších a příjemnějších způsobů, jak užívat chlordioxid, ale bohužel tyto alternativy nespadají pod téma MMS, ale sem:
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=59


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: Moja skusenosť s MMS

Příspěvek od zajva »

MMS funguje jak má a já na ně nedám dopustit. Vlastní průběh a co a jak se dělo uvádím ve svém vlákně:

Derivační koupele a MMS - jde to?

Zbavil jsem se asi téměř všeho, co mě dlouhodobě trápilo a s čím mi mastičkáři nedokázali a nebo nechtěli pomoci. Cítím se o dvacet let mladší. Možná to jen špatně aplikuješ. Jak píše Palo, nejlepší je to s čistou vodou. Kdo mě zná a viděl jaké jsem měl problémy a řekl jsem mu jak jsem se jich zbavil tak neváhal a šel do toho taky. Jak na tom nyní jsou nevím, zatím nebyla zpětná vazba. Ale časem se zeptám, sám jsem zvědav


Erik123
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 24 pro 2010 11:59

Kniha

Příspěvek od Erik123 »

Ahojte, ja viem ze to nepatri do tejto diskusie ale prosim o radu.

Kde kupin najnovsiu knihu o MMS

Na Slovensku.

Vopred dakujem


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: Kniha

Příspěvek od zajva »

Pokud nevadí v češtině, zkusil bych se informovat zde a myslím že bez potíží zašlou:

web: http://www.czchem.cz email: czchem@email.cz tel.: 775734829


josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

skusenost mms

Příspěvek od josip »

moja skusenost s mms

prvy den 3x 3kvakpy za den
2 den tak isto v pohode
3den som siel na 7x3kvapiek co hodinu
4den 7x3kvapiek co hodinu
5den /dnes 12.10.2011/ som vynechal pretoze ma chytil sopel mierny a hnacky a pocit na zvracanie,pocit choroby - malatnost, zvysena teplota 37C, nechut do jedla bez pocitu hladu

doporucujete mi znizit pocet kvapiek alebo pocet hodin, dik


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: skusenost mms

Příspěvek od zajva »

Dobrý den, nedoporučuji vůbec nic. Jsem jen pouhý uživatel kterému to velmi pomohlo a proto dávám ve známost. Sám jsem riskoval své zdraví a vyplatilo se mi to moc, nikoho nepřesvědčuji, jen dávám na vědomost. Vše je na každém z nás. Jenom malá vsuvka, cítím se super, jako nikdy jindy :D - stačí? ;)


josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: skusenost mms

Příspěvek od josip »

hmmm tak fajn, poprosim aj o ine odpovede... :)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“