Člověk, příroda, budoucnost

Společenské dění u nás i ve světě.
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: manarchie

Příspěvek od xzzzx »

Welgor píše:Ty si myslíš, že monarchie je špatná?
Tvoje karma je stejna jako moje.
Ted je to jen na tobe.


Svět zboř! Já budu stát.
Uživatelský avatar
Welgor
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: stř 22 srp 2007 9:27

monarchie

Příspěvek od Welgor »

xzzzx, nechci se z tebou hádat, takže toho radši necháme. dobře?


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: monarchie

Příspěvek od xzzzx »

ok


Svět zboř! Já budu stát.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ČR

Příspěvek od Palo »

Hmm, myslím, že se ještě budou dít věci...

Počkám na rok 2013 a pak se rozhodnu, jestli někam zdrhnu...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Je to ale strasna doba.

Příspěvek od xzzzx »

Dneska jak jedu do prace tak posloucham F1 jak Ivo Hofman rika ze meli Havlovi podekovat za radu a ze si meli zaklepat na celo a ric si jak to ze nas to nenapadlo. Na obede jsem pak cetl jak jsou polaci nasmrt nasra.. na Havla. S toho jsem usoudil ze na vec muzou byt dva pohledy. Ten kdo rekne ze ten ci onen je spravny mel by ho i oduvodnit. Ani vjednom pripade vsak ktomu nedoslo. Proc to tady rikam? Na tomto foru je spousta lidi, kteri rikaji svuj nazor tak jako by to byla FAKT a pritom si neuvedomuji ze druhy ma ci muze mit navec jiny nazor. Nekdy to urcite delam i ja. Je to tou uspechanou dobou nebo povahou? Premyslime vubec o tom o cem diskutujem nebo konstatujeme skutecnost? Nechci se rozepisovat. Chybi tady tolerance, skromnost. Myslim ze pokud by tohle na svete bylo, nemuseli jsme tady resit vodik a magnety atp.
Stejne za to vsechno muzou zensky. Cim vic toho vymyslíme tim min budeme mit casu. Uvedu priklad:
Doba davna nedavna.
Zena pride domu a jde ke studni. Nabere vodu. Da vodu do kotle. Vezme sekeru a nastipe drivi. Zatopi pod kotlem nez dosahne bodu varu. Do vody pak hodi pradlo a zacne umorne prani. Pak nachysta jidlo pro manzela a pro deti. Pak si jde treba odpocinout.
Doba soucastna a asi i budouci.
Manzel se vrati z prace v pradelne poskakuje pracka. Manzelka je na gauci v jedne ruce ovladani v druhe ZENA A ZIVOT. Mame neco k jidlu? Nevidis ze peru! Kdy sem to asi mela stihnout! Nemuzes si neco udelat sam? Ne ze zase zalezes do garaze! Synacek se na tebe tak tesi.
To je zivot. :D


Svět zboř! Já budu stát.
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Voda

Příspěvek od xzzzx »

Tak dneska me to dostalo.
Prijdu domu a protoze chodim garazou pres dve dalsi mistnosti nemuzu si nevsimnout louze pres pul mistnosti. Kur.. tece voda!! Zastavim vodu a jdu scitat skody. Volam mimu private vodarovi, kteremu sem volal dva dny zpatky ze mi kapka voda/dej pod to kybl/. Jo poslu tam kluka on se ti na to mrkne. Ja mam doma rozkopanej celi barak a taky tak nervu/ja sem nanej samozrejme nerval/. Dojede mladej a rika: Jo to kolinko je ku... prozrany. To se musi vymenit az po plast. Kolik to bude stat a kdy to bude? Ja se zeptam tatika, ale to bude levny/asi jako k tel. lince PC za korunu/ a on ti pak brnkne. No vis ja sem zastavil vodu aby mi to tu nechcalo na zed. Jasne on ti brnkne.
Tak ze zitra jsem nedobrovolne prinucen jit do prace neoholenej a smradlavej.
Tento clanek je pouze pro vodikare a pro vodare aby vedeli jaka je voda previt.
Pro nora: sreu na hbruky! :D


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda

Příspěvek od Ilem »

Buď rád, že máš jen prožraný kolínko. Ještě v sobotu jsem měl v dílně krásnej ležatej kombinovanej bojler. Jak si tak dělám na vyvíječi, najednou slyším kapání. Pod bojlerem louže jako kráva. Sundal jsem izolaci, že s tím teda něco udělám. Díra přímo uprostřed pláště na dně a z ní mi do xichtu stříkal čuříček. Do p... to nepůjde zavařit. jestli je to schnilý, tak jak na to šáhnu plamenem, bude to ještě horší. Tak jsem dostal nápad, že to provizorně ucpu tak,že do díry našroubuju samořezku s navlíknutým kolečkem z gumy. To by mohlo jít i bez vypouštění. Blbější nápad mě nemoh napadnout. Jak jsem se o to opřel šroubovákem, zapraskalo to a šroubovák i se šroubkem zmizel vevnitř a z díry se na mě valila horká voda. Musel jsem ještě vydržet a vypnout aspoň přívod. Pálilo to hrozně. Pak než jsem sehnal kýbl, bylo 200l horké vody v dílně. To ale není konec. Rozhodnul jsem se, že takový krámy už nebudu kupovat, a že sí udělám průtokový ohřívač, protože stejně mám 22 h nízkou sazbu, tak nepotřebuju akumulovat. Ohřívač jsem udělal, ale bylo potřeba hnout se starýma trubkama, abych ho mohl připojit. Vzal jsem za trubku, a lup - zůstala mi v ruce, závit v téčku. Takže jsem musel dál. No, ulomil jsem tři závity, než jsem se dostal někam, kde se to podařilo povolit. Včera jsem to konečně všechno sešrouboval a napustil a kupodivu nikde nic neteče. Dneska, dá-li bůh konečně připojím elektriku a budeme zase čistí.
Takhle se nám voda mstí za naše pokusy.
:D


"Dum spiro spero"
Ciceron
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dneska jsem uz vonavej

Příspěvek od xzzzx »

Tak vcera mi to dal muj vodikar do poradku. Ileme jsem za vodou. (((o:
Zajima ve na tom vsem je jak se vsechno opravi tak si na jednou nejakej stastnej.
Tak me napada:
1. Pokud chce byt clovek aspon trochu stastny musi se prva neco strasne posrat.
2. Samozrejme musi mit nekohoho kdo ho z toho vyseka nebo se s toho musi vysekat sam. (((o:
3. Pokud nikoho nema kdo by ho z toho vysekal je v pruseru a plati bod jedna (to jsou ti nejstastnejsi lidi na svete). ((((o:

Z.


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Debka

Příspěvek od xzzzx »

Nekdy si rikam ze sem v strasnym pruseru. Zivot... manzelka.... prace.... domaci prace(furt se neco sere).... bez milenky(porat nevim proc je mIlenka a ne mYlenka. Prece milenec z i je na ho... milenec )..... a pak se najdu na prameni.
Furt se to opakuje.
I to Y v podobe paruzek je ok ne?
Mam nutkani se na vse to....
Dovedu si predstavit ostrov o rozloze 1km2, ktery bude muj a ..... klidek ...klidek...(!!zdeny!!)... klidek
a zas pramen.......
Jo sem nejakej divnej ne?
Z.


Svět zboř! Já budu stát.
JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Re: Debka

Příspěvek od JiMi »

xzzzx píše:.... bez milenky(porat nevim proc je mIlenka a ne mYlenka. Prece milenec z i je na ho... milenec )..... a pak se najdu na prameni.
Ty jo, a teď si představ, že stejnou měrou to mají nejspíš všici, a jelikož má pramen jen 500 jůzerů, je velká pravděpodobnost, že se všichni (kteří nemají svůj pramen) páří se všemi. Už je to lepší ?
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Velký Třesk

Příspěvek od JVK »

Velký Třesk....
Vesmír, (jako celek) se vyvíjí postupně pod vlivem čtyř základních sil, cyklů.
Jednotlivé (pod)systémy (hvězdy, mlhoviny galaxie apod. ) prodělávají různou fázi vývoje a převládá vždy jeden živel – energetická kvalita . Aby byl vesmír viditelný musí to tak být, musí obsahovat různé formy energie.
Představte si situaci že by (vesmír-buňka) obsahoval (a) pouze jeden druh energie.
Výhradně jednu energii ve všech jejich projevech na úrovni hmotné i duchovní, například žár- oheň. Pokud tato myšlenka někomu přijde absurdní a nesmyslná pak zcela správně. Pokud by to tak bylo pak veškeré energetické formy by jaksi byly pohlcovány samy sebou, ztrácely by se v sobě, nedocházelo by k zrcadlení…..
Princip, kvalita může existovat pouze sám osobě jako princip.

Láska je vázána na vědomí (obsahuje i poznání). Přes splynutí vědomí s Jednotou dochází ke stavu vnímání i všech ostatních vědomí….. schopných s Jednotou splynout. Zde je možnost se svobodně rozhodnout…. Od okamžiku splývání již není cesta zpět.
Tok z Jednoty a do Jednoty není vázán na žádný konkrétní stav vesmíru.
PS: Naznačený stav (úroveň) neobsahuje emoce. Pouze jako energetický stav poznání.

PS2: Někde zde na fóru se diskutovaly výše naznačená témata, nejsem schopen proto tento příspěvek umístit přesněji.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“