Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

Jarní sraz 2012

Základní­ pravidla fóra
jeff
Zasloužilý člen
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jarní sraz 2012

Příspěvek od jeff »

I když to dnes zrovna moc, jako jaro nevypadá, tak podle kalendáře tomu tak opravdu je, začala druhá polovina dubna a jelikož dle tradice bývá jarní sraz ve druhé půlce května, je na zahájení příprav ten správný čas. V květnu by přicházely do úvahy dva, eventuálně tři možné termíny. 18. - 20. 5, nebo 25. - 27. 5. Jako třetí možný tu máme jen 11. - 13. 5, to je sice první půlka měsíce, nicméně možná je též.
Tak od teď mohou všichni zájemci psát, jaký z těch termínů by byl ten nejvhodnější, ať to potom můžeme nějak rozhodnout.
Asi tak na začátek, na případné dotazy jako vždy odpovím :jump:

Jeff

martin11
Zasloužilý člen
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Máme jaro 2012, uděláme sraz!

Příspěvek od martin11 »

zdarec všem...udělal bych to takto...navrhněte si každý 1 termín, Jeff to sečte a datum je na světě. hlasovat se bude do 30.4 2012do půlnoci na 1. května si budeme moci napsat datum do diaře :eclap:
pak se budeme muset přizpůsobit většině, kdo je tedy přizpůsobivý :laugh:
Martin11 :D ...18-20.5 :pivko:

... věřím, že se " TO " povede ......
qad
Nový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qad »

Pro mne je možný jediný termín 11. až 13.05. Jinak se zase a opět nebudu moci zůčastnit.

martin11
Zasloužilý člen

Příspěvek od martin11 »

ještě věcná připomínka....Stálí a významní členové tohoto Fora by měli mít možnost platnost hlasu krát 3. Protože je záhodno, aby se sešli ti co něčím jsou...např.Rival, ten především, Poota, Anri ,Ilem, SAO, La,Lajoš, JOVA, HuHu, Novák, 1220, martinQ, Slávek Křepelka / přes internet/ přátelé Slováci / Pišta/...
koho jsem nejmenoval nechť mě promine. píšu to proto, že že nebudeme přizpůsobovat náhodně příchozím, kteří si jednou vzali magnet do ruky :hip: tak....m11 :D

jeff
Zasloužilý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeff »

martin11 píše:hlasovat se bude do 30.4 2012do půlnoci na 1. května si budeme moci napsat datum do diaře
No, Martine, nevím, jak na tom toho 1 května budu, protože 30 dubna jsou čarodějnice a bude stráááášně moc :pivko: :pivko: :pivko: :pivko: :pivko: :pivko: no snad k večeru na monitoru už něco i uvidím, jen nevím jestli dokážu spočítat aritmetický průměr :oops: ale budiž :smoke:

Jeff

poota
Zasloužilý člen
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2416 poděkování

Příspěvek od poota »

Tak aby už konečně někdo začal s tím hlasováním - já se hlásím na kterýkoli z těch tří termínů.
Ovšem ten první považuji za nepříliš vhodný, protože Pankrác a Servác jsou první dva ze tří "Zmrzlých", k nimž se ještě pojí Bonifác a většinou i Žofie. Na tyto dny se dá s jistotou předpokládat studené a deštivé počasí, které by rozhodně nepřálo pod širou oblohou případně pořádaným akcím.

Zdravím - poota

Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
1220
Zasloužilý člen
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1220 »

:epray: 25. - 27. 5. :epray:
bude již tepleji a všude plno energie.......
za tento termín hlasuji
K.

Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3248 poděkování

Příspěvek od Slavek Krepelka »

martin11 píše:ještě věcná připomínka....Slávek Křepelka / přes internet/
Co přes :laugh: :laugh: :laugh: internet :laugh: Můžu v zastoupení. Žena tam ještě bude a určitě byste s ní měli pěknou prču. To by tam potkala takových podivných pavouků jako má doma :ewhistle: Třeba by pak i líp vyšla s jedním.
:pivko: Ahoj, Slávek.

Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
martin11
Zasloužilý člen

Příspěvek od martin11 »

Slavek Krepelka píše:
martin11 píše:ještě věcná připomínka....Slávek Křepelka / přes internet/
Co přes :laugh: :laugh: :laugh: internet :laugh: Můžu v zastoupení. Žena tam ještě bude a určitě byste s ní měli pěknou prču. To by tam potkala takových podivných pavouků jako má doma :ewhistle: Třeba by pak i líp vyšla s jedním.
:pivko: Ahoj, Slávek.
zdarec....toto mě napadlo, že až budeš v Českých rovnoběžkách, tak napiš a uděláme "mimořádné " setkání u Jeffa , Jeff může vždycky :jump: :idea:

Poota naznačil, že na "Zmrzlé" ne protože se "některé " pokusy dělají venku a už nejsme nejmladší. Karel 1220 třetí termín, mě je to také jedno, jen to chci mít v diáři...no že by tady byla tlačenice se mě zrovna nezdá.... :dknow: m11 :D

adam.benda
Zasloužilý člen
Dal: 151 poděkování
Dostal: 257 poděkování

Příspěvek od adam.benda »

Drazí srazoplánovači,
nevím ještě jistě, zda budu moct dorazit, ale pokud je i můj hlas vítán, v tuto chvíli hlasuji prakticky pro jakýkoliv termín od 18. května dál.

Opět - chtěl jsem mít pro vás připravenou jednu mašinku, opět - budu mít houbeles, nesmíte se na mě zlobit...

Ahoj!

jeff
Zasloužilý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeff »

Koukám, zatím jenom pár odpovědí a termíny jsou už jen dva, od 18 a od 25. 5. Nechávám ale dál všechno volné do těch čarodějnic, snad se to přece jen do té doby trochu rozjede. Přihlásili se mi též další dva členové našeho fóra, Hari a A(&F), kteří se též kloní k termínům pozdějším. A(&F) má připravenou zajímavou přednášku z oboru alternativního léčení s novou technologií, ve které nám prozradí, jak na to. Necháme se překvapit.
Jinak by bylo dobré i něco z ostatních oborů, hlavně technických, aby jsme už začali pro svou potřebu vyrábět ty stovky kWh. Energie je čím dál dražší a lepší to nebude. To už ale záleží i na ostatních, přece je nás na fóru 4 522 a že by nikde nic nefungovalo? Přece je to tak jednoduché, ale......právě to ale.
Času nám zbývá ještě dost, tak pište, třeba už konečně něco vymyslíme!

Jeff

libcosenior
Zasloužilý člen
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libcosenior »

Som úplne nový, ale láka ma to. Kde by sa to malo konať? Nejaké podmienky? Teda ako dlho to má trvať, je tam ubytovanie? a pod..

Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
la
Zasloužilý člen
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Příspěvek od la »

1220 píše: :epray: 25. - 27. 5. :epray:
za tento termín hlasuji
K.
Jen myslím jestli tam ještě zbude trošku místa pro vozidlo, nocleh si asi vezmem sebou.
:pivko:

jeff
Zasloužilý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeff »

1220 píše: :epray: 25. - 27. 5. :epray:
za tento termín hlasuji
K.
No a mně nezbývá, než s tím souhlasit, neboť jsem se včera dozvěděl ze stavebního úřadu, že 22. 5. bude u nás probíhat kolaudace všech staveb na pozemku a to znamená provést jisté úpravy, například úplně všude uklidit, ten kdo tu byl ví co to znamená :lol: a navíc musíme z hospody udělat obývací pokoj, což obnáší místnost vybavit úplně jiným nábytkem. Celkově, když počítáme slušný počet drobných stavebních úprav a úklid všech objektů, i venkovních prostor, to je práce jako na kostele, proto se taky přikláním k termínu 25.5. - 28.5. to už by měl být zase klid. Tak se omlouvám :oops:
libcosenior píše:Som úplne nový, ale láka ma to. Kde by sa to malo konať? Nejaké podmienky? Teda ako dlho to má trvať, je tam ubytovanie? a pod..
Co se týká nových členů fóra a nových zájemců o účast na srazu, jsem už psal mnohokrát v minulosti, tak to napíšu jen stručně.
Sraz se koná v Praze Modřanech, novým zájemcům posílám plánek cesty a tel. spojení v SZ. Sraz je plánován od pátku do neděle, praxe je ale taková, že v neděli už odjíždějí jen ti, kteří to mají daleko domů. V pátek každý přijede dle svých možností během dne, nebo večera a je to spíše seznamovací den, večer u piva. V sobotu probíhá vlastní program složený z přednášek, diskuzí a předvádění různých zařízení, která s sebou účastníci přivezou. Sobotní program začíná cca 9,30h a pokračuje až do večerních hodin. Jako místnost pro konání srazů slouží náš privátní klub, zařízený jako restaurace, kde je po celou dobu k dispozici občerstvení a teplé i studené jídlo. Kapacita je cca 40 - 45 lidí. Pro ubytování je připravena místnost nahrávacího studia. Protože ale nejsem zařízen pro ubytovávání většího počtu lidí, tak si musí každý přinést spacák a nějakou tu karimatku. Na podlaze je koberec, vejde se 20 - 25 lidí. Je to tak trochu jako na vandru, ale je to zadarmo. Co se týká placení, tak z mé strany se platí jen konzumace v klubu.
Tak nějak takhle. Ještě dodatek, přijet samozřejmě můžete už v pátek, nebo až v sobotu, to záleží na uvážení každého jednotlivce, V průběhu příprav potřebuji znát počty příchozích, proto to sem prosím všichni napište a napište i který den přijedete, abych mohl připravit odpovídající místo. Děkuji.

Tak pište, od pondělí založím seznam příchozích! :jump:

Jeff

Barbucha
Zasloužilý člen
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barbucha »

čau lidi, počítejte semnou, ten podzimní sraz jsem nějak prošvihnul. :bye: :pivko: :smoke:

Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“