A je to jen Vaše...

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

deza vy - nechceš už raději skončit s tím osobním napadáním?

:bye: poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Vzhledem k tomu, že se odsouvám mimo civilizaci a na Net se v neděli nedostanu, tak Vám svůj dárek ke Dni dětí, tedy můj poslední "modrý" příspěvek, posílám už teď a zároveň tím končím s veškerým terorizováním svých nebohých obětí - a doufám že k jejich nemalé radosti.
Tímto zároveň prosím a žádám Rivala, aby mě zbavil v nejkratším možném termínu všech moderátorských práv.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
tichys
Stálý člen
Příspěvky: 87
Registrován: pon 13 úno 2012 17:33
Dal: 65 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od tichys »

Jsem zvyklý, pokud už mám někoho hodnotit, tak z pohledu, jaký je (příp. byl) jeho přínos pro ostatní.
Z tohoto pohledu uplynulé cca 2 měsíce všeobecného handrkování a obviňování kvůli domněnkám a nedorozuměním na FUP zcela pomíjím jako "statisticky zanedbatelné" a chtěl bych Ti pooto poděkovat za spoustu přínosné práce, kterou jsi na FUP (nejen) jako moderátor pro ostatní udělal.
Měřeno stejným metrem a ze stejného pohledu tímto současně děkuji i Anrimu a Slávkovi ze totéž.

Současně bych všem čtoucím bez rozdílu doporučil ohlédnout se zpět ne 2 měsíce, ale 10 let, co tohle forum funguje.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od rival »

poota píše:...Tímto zároveň prosím a žádám Rivala, aby mě zbavil v nejkratším možném termínu všech moderátorských práv.
Také se přidávám k těm, co si nesmírně váží Tvé práce, kterou si na fóru odvedl. Děkuji za obrovskou spoustu volného času, energie a umu, který si tomuto fóru věnoval. Řada lidí si vůbec neuvědomuje, jak náročnou práci jsi jako globál odváděl. Dělal jsi ji dobře a kvalitně. Přál bych si, abys i dál zachoval fóru přízeň. Ještě jednou Ti za vše děkuji :good:.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Z fóra neodcházím, pouze se již nechci účastnit jako moderátor, ale jenom zcela volně a svobodně.
Moje představa byla ta, že mi zmizí viditelná nálepka "Globální moderátor", což se už stalo - děkuji.
Ovšem současně s tím jsem předpokládal, že nebudu uváděn jako součást Týmu s přístupem na všechna fóra, že nebudu mít možnost upravovat cizí příspěvky a ani přístup k moderátorskému panelu a všem mým dosavadním moderátorským možnostem - to se ovšem nestalo, takže opětovně prosím a žádám Rivala, aby dal co nejdříve do pořádku i tuto část.
Skutečně chci být nadále naprosto běžným a obyčejným členem tohoto fóra bez jakýchkoli mimořádných práv a povinností.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od deʒa vy »

poota píše:Skutečně chci být nadále naprosto běžným a obyčejným členem tohoto fóra bez jakýchkoli mimořádných práv a povinností.
Poota je to naozaj chválihodné (viem že nerobíš to kvôli tomu) že už nemáš tú potrebu byť rovnejším a stačí ti k žvotu i na tomto fore byť už len tak ako i nám ostatním - byť už len rovným... :good:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od rival »

poota píše:...Moje představa byla ta, že mi zmizí viditelná nálepka "Globální moderátor", což se už stalo - děkuji.
Ovšem současně s tím jsem předpokládal, že nebudu uváděn jako součást Týmu s přístupem na všechna fóra, že nebudu mít možnost upravovat cizí příspěvky a ani přístup k moderátorskému panelu a všem mým dosavadním moderátorským možnostem - to se ovšem nestalo, takže opětovně prosím a žádám Rivala, aby dal co nejdříve do pořádku i tuto část...
Znovu jsem prošel všechna nastavení a nyní by to již mělo být v pořádku a moderátorský panel by se neměl zobrazovat. Přístup na fóra je také podmíněn členstvím ve "Skupinách". Vystoupit ze skupiny může každý uživatel sám ve svém "Uživatelském panelu" v části "Skupiny - Členství", tam označit skupinu (skupiny) a vybrat akci Vystoupit z vybraných. Pokud by byl ještě nějaký problém, dej vědět a podívám se na to.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Děkuji, už je to v pořádku.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Samostatně o politice

Příspěvek od milda »

Domnívám se, že by bylo dobré otevřít nové téma ve "Společné sekci" o politice.
Názorů a událostí (i vláken) přibývá.
K tématu o relaxaci a pohodě to moc neštymuje.
Jen můj názor....:ethink: :D


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od adam.benda »

Toto vlákno bude zřejmě díky svému názvu pro můj poslední příspěvek mnohem vhodnější než kterékoliv jiné.

Uplynula zase ne úplně krátká doba a věci se tu moc nenapravily. Pokračuje se dál v "pohodové atmosféře", nechutnosti z posledního půlroku postupně úplně zahladí čas. Tento "vývoj" mě přesvědčil k tomu, že toto fórum trvale opouštím. Ztratil jsem důvěru i chuť, jakkoliv se tu účastnit. Z internetu a diskuzí nezmizím, najdu si jiné místo a nadále se budu snažit zveřejňovat myšlenky a výsledky z mých oblíbených oborů. Kdyby mě někdo hledal, tady je prozatím alespoň můj e-mail: adambenda@email.cz


Všem lidem skutečné dobré vůle přeji hezký slunovrat
a ti z vás, kteří tu zůstáváte, tak ať jste tu spokojení.

adam.benda


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

adam.benda píše:Uplynula zase ne úplně krátká doba a věci se tu moc nenapravily. Pokračuje se dál v "pohodové atmosféře", nechutnosti z posledního půlroku postupně úplně zahladí čas. Tento "vývoj" mě přesvědčil k tomu, že toto fórum trvale opouštím.
Delší dobu jsem nepřispěl, ale je to dané nikoli tím, že bych nechtěl, ale tím, že není na co reagovat.
Jak to tu pročítám, tak i přes mezerovitost diskuzí danou tím, že se mi nezobrazují příspěvky těch od nichž už nechci nic číst, je vidno že se to tu hemží jenom plevelem a osobními výpady, takže v tomto směru opravdu není o co stát.
Čekání na nějaký opravdu přínosný příspěvek vypadá stále marněji a předchozím příspěvkem se naděje na vůbec nějaký ještě dále zmenšila - a kdyby se občas s něčím neozval E_man, tak bych měl dojem, že jsem na nějaké "sociální síti".
Splnilo se toužebné přání té části publika, která si přála, aby bylo tohle fórum pokud možno nemoderované. A bohužel se zároveň potvrdil i můj názor, že to bude fóru jenom ke škodě.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
to a.b. + Poota: ... pánové, s těmi vašimi dnešními příspěvky, nespletli jste si náhodou vlákno ?? ... neb k "blití" takovýchto "výplodů" stále slouží HydePark !!! ... takže se laskavě realizujte tam !!! ...... vřelé díky !!! ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“