A je to jen Vaše...

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Odpovědět
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od felda »

Slávku,neděs mně..... :jump: :D :D :jump:


felda
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od NAVAR »

adam.benda píše:Pořád dochází k nějaké podivné deformaci toho, co jak je, nebo toho, co by jak mělo být. Trochu to shrnu.

- Pravidla fóra nejsou nijak přehnaná.
Ty pravidla jsou složitý jak pumpa na saně řízená mikroprocesorem a stejně tak i zbytečná.....
V jednoduchosti je krása.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

NAVAR píše:Ty pravidla jsou složitý jak pumpa na saně řízená mikroprocesorem a stejně tak i zbytečná.....
V jednoduchosti je krása.
Konečně proč ne, třeba máš pravdu :good:
Když mají být jednoduchá, tak pro Tebe asi nebude moc složité tu na jednom nebo dvou řádcích taková pravidla napsat.
Sice je tu vlákno určené přímo k diskuzi o tom, jaká by pravidla měla být, ale tam jsi žádná pravidla neprezentoval - tak snad tady se ukážeš.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od NAVAR »

poota píše:
NAVAR píše:Ty pravidla jsou složitý jak pumpa na saně řízená mikroprocesorem a stejně tak i zbytečná.....
V jednoduchosti je krása.
Konečně proč ne, třeba máš pravdu :good:
Když mají být jednoduchá, tak pro Tebe asi nebude moc složité tu na jednom nebo dvou řádcích taková pravidla napsat.
Sice je tu vlákno určené přímo k diskuzi o tom, jaká by pravidla měla být, ale tam jsi žádná pravidla neprezentoval - tak snad tady se ukážeš.

Zdravím - poota
Uvedl jsem příklad dvou jednoduchých pravidel asi tak pře týdnem až dvěmi. Pokud se to "někam ztratilo" :dknow: není to můj problém.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Nalezené chyby a nepravosti

Příspěvek od NAVAR »

Bylo tam něco o zamčení tak to napíšu sem.

Z důvodu porušení pravidel vám bylo uděleno varování od administrátora nebo moderátora tohoto fóra.
Citace:
Toto varování se týká příspěvků, který jste odeslali: viewtopic.php?f=12&p=137349#p137349.[/i]

Pokud však kliknu na odkaz tak se mi zobrazí hlášení :Nemáte oprávnění prohlížet toto fórum.
Kde je chyba??? To mne zajímá především a jako první
Za druhé: Když už tak už bych rád věděl za co ať se pobavím.
Za třetí podle jakých pravidel? Prvního, druhého, všech, některých atd????. V případě obvinění se vždy odsouzenému sděluje pragraf, pro pořádek. :D

Děkuji.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Můžu Ti vysvětlit.
Tvůj příspěvek byl smazán, což ve skutečnosti znamená, že podle Tebou tak kritizovaných pravidel byl přesunut do "Moderátoři>SMAZÁNO", kam mají přístup pouze moderátoři - zřejmě proto Ti odkaz "nefungoval". Takže díky těm pravidlům není problém Ti Tvůj příspěvek ukázat i s komentáři moderátorů - doufám, že Tě to uspokojí.
NAVAR píše:Dodavatele nebudu uvádět záměrně, neboť při doporučení mahatmy ať se lidé zeptají Anriho na dobrou chlorellu, tak za toto mahatma obdržel ban.!!!!

Edit: smazány zbytečné citace.
Upřesnění: mahatma nedostal ban za doporučení Anriho, ale za opakované pruzení, takže fakta nepřekrucuj - poo.


Dal jsem mu jen první varování, i když měl dostat v tomto týdnu na den ban za provokace (nemluvě o podpisu). SDK
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od NAVAR »

poota píše:Můžu Ti vysvětlit.
Tvůj příspěvek byl smazán, což ve skutečnosti znamená, že podle Tebou tak kritizovaných pravidel byl přesunut do "Moderátoři>SMAZÁNO", kam mají přístup pouze moderátoři - zřejmě proto Ti odkaz "nefungoval". Takže díky těm pravidlům není problém Ti Tvůj příspěvek ukázat i s komentáři moderátorů - doufám, že Tě to uspokojí.
NAVAR píše:Dodavatele nebudu uvádět záměrně, neboť při doporučení mahatmy ať se lidé zeptají Anriho na dobrou chlorellu, tak za toto mahatma obdržel ban.!!!!

Edit: smazány zbytečné citace.
Upřesnění: mahatma nedostal ban za doporučení Anriho, ale za opakované pruzení, takže fakta nepřekrucuj - poo.


Dal jsem mu jen první varování, i když měl dostat v tomto týdnu na den ban za provokace (nemluvě o podpisu). SDK
Zdravím - poota
No moment. Pokud někoho provokuji má se ozvat a pak teprve můžu dostat "přes držku".
To mne připomíná jak při zabíjačce hospodář se zvedne, seřeže manželku. A pak se ho ptají proč jsi to udělal, proč jsi jí uhodil? A on úplně jsem sí jí představil jak to žere bez chleba.:-)

Hoši když už si hrajete na všemohoucí, tak se alespoň tak chovejte, myšleno exaktně.
Jinak je to jak podle Kiplinga: moc bez odpovědnosti je výsadou.......


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Asi nečteš všechno, co bys měl.
V instrukcích se nepsalo nic o nějakém ozývání a teprve pak...
Rival píše:Jelikož hašteření a vzájemné osočování nebere konce, rozhodl jsem se od dnešního dne 13.4. do 20.4. vyhlásit týden klidu a pohody. Znamená to, že nikdo nebude nikoho napadat a to včetně administrativy. Nebudou se řešit žádné vzájemné spory, křivdy a to ani v zákulisí. Prostě zde zavládne klid, abych mohl reagovat ne mejly a SZ, které neberou konce.

Kdo toto příměří poruší a bude nadále rozeštvávat fórum dostane "Ban na 24 hod." a při dalším porušení "Týdenní ban".

Doufám, že si všichni trochu odpočinete a načerpáte nové pozitivní síly. Negativity už tady bylo opravdu dost.
Ono ledacos z toho, co si myslíš, nemá svou oporu ve skutečnosti a potom jsou holt některá Tvoje tvrzení trochu mimo.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od milda »

Tahle válka vznikla ze snahy (asi původně dobře myšlené) "ukočírovat" hádku několika členů fóra.
Zákonitě se publikum pak rozdělilo na dva tábory a jeden byl následně umlčován.
Kdyby se lidi nechali, ať se vybouří, vyštěkají, popř. vykoušou :laugh: byl by už dávno klid.

Žádná sebelepší pravidla (a popř. další prováděcí předpisy) těmto situacím nedokážou předcházet.

...a natlakovaný hrnec musí odpustit páru pravidla-nepravidla... :D :pivko: :smoke:


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od NAVAR »

poota píše:Asi nečteš všechno, co bys měl.
V instrukcích se nepsalo nic o nějakém ozývání a teprve pak...
Rival píše:Jelikož hašteření a vzájemné osočování nebere konce, rozhodl jsem se od dnešního dne 13.4. do 20.4. vyhlásit týden klidu a pohody. Znamená to, že nikdo nebude nikoho napadat a to včetně administrativy. Nebudou se řešit žádné vzájemné spory, křivdy a to ani v zákulisí. Prostě zde zavládne klid, abych mohl reagovat ne mejly a SZ, které neberou konce.

Kdo toto příměří poruší a bude nadále rozeštvávat fórum dostane "Ban na 24 hod." a při dalším porušení "Týdenní ban".

Doufám, že si všichni trochu odpočinete a načerpáte nové pozitivní síly. Negativity už tady bylo opravdu dost.
Ono ledacos z toho, co si myslíš, nemá svou oporu ve skutečnosti a potom jsou holt některá Tvoje tvrzení trochu mimo.

Zdravím - poota
Nicméně trvám na to že pokud někoho někdo napomíná případně banuje musí být uveden důvod. Správný a pravdivý důvod atd. Jakékoliv mlžení, odvolávání či nejasnosti zde nemají místo.
"Mlátit děti se slova však ty víš za co pokud to dítě neví není ten dobrý způsob".
Skutečnost??? Poslední dobou tu bylo tolik "pofidérních skutečností" že nemám důvod věřit všemu bez pádných důkazů.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Stále větší obliby a souhlasných reakcí se tu dostává názoru, že veškeré globální moderování je natolik fóru škodlivé, že by se mělo pokud možno úplně odstranit, aby se mohlo fórum zase vrátit do svých "zlatých časů".
Tento názor nesdílím, a možná že díky jinému úhlu pohledu se naopak domnívám, že pouze administrátor všechnu práci nutnou pro chod fóra, nemůže při nejlepší vůli sám stihnout, takže alespoň nějaký globální moderátor je nutný.

Nepíšu to jako svůj názor do diskuze, ale pouze tím vysvětluji a současně i omlouvám své setrvávání ve funkci, které bude pouze dočasné.
Aby se ta dočasnost zbytečně neprotahovala, tak ji hodlám ukončit s půlnocí 31. května téhož roku a nebo okamžikem, kdy se objeví nový globální moderátor jemuž bude možné předat to "převozníkovo veslo", přičemž rozhodující bude to, která z těchto dvou možností nastane dřív. Zároveň tímto žádám Rivala, aby mě k tomuto ukončení zbavil práv globálního moderátora.
Po dobu "dočasnosti" budu vykonávat pouze své základní povinnosti a s jejím ukončením už ani ty a to bez ohledu na to, jestli mi bude nebo nebude statut globálního moderátora odebrán.


Nelkejte ani nejásejte, tedy jak kdo, že byste snad měli svými dosavadními příspěvky na moje rozhodnutí nějaký vliv - udělal jsem ho nikoli na základě něčeho minulého, ale pouze vzhledem k tomu dalšímu a to bez jakéhokoli pocitu nějakého zklamání nebo čehokoli podobného.
Docela se těším, až nebudu muset číst všechno a všecky a až budu moct reagovat jenom na to, na co se mi bude chtít :D :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Ještě "douška" - málem bych zapomněl :oops:

Během svého moderování jsem se dopustil různých chyb - a pokud jsem si je uvědomil, tak jsem se je snažil napravit a omluvit se za ně.
Je ovšem možné, že jsem tak nevyřídil úplně všechny, protože jsem jenom tvor omylný a ledacos mi tak mohlo uniknout. Takže aby to nevypadalo, že před svými špatnými skutky raději utíkám a také proto, abych mohl tuto svou činnost ukončit bez nějakých restů, tak tímto

vyzývám všechny, kdo mají pocit že jsem jim nějak ublížil nebo ukřivdil čímkoli modře psaným,
aby se mi během "dočasnosti" ozvali buď prostřednictvím SZ a nebo v Boxovárně,
abych se jim mohl tamtéž a také modře omluvit.


Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Ilem »

Asi tě nepřesvědčím, zdá se, že jsi ke svému rozhodnutí došel po zralé úvaze. Ale jsi můj nejoblíbenější globální moderátor, tak jen chci, abys to věděl. (Jak se dělá plakající smajlík?)


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Ilemku nebreč, neumírám a ještě se chvíli budu muset "zmítat" :lol:
Spíš budu mít víc času na ty naše "blbiny" a nechtěj mi tvrdit, že jsi se mnou kamarádil jenom kvůli funkci - takovou špinavost bych od Tebe nikdy nečekal :mrgreen:

:pivko: poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od hanka »

poota píše: .... Aby se ta dočasnost zbytečně neprotahovala, tak ji hodlám ukončit s půlnocí 31. května téhož roku ..
..... I já chci, abys věděl, že jsi můj nejoblíbenější globální moderátor .. :cry: ... :cry: .... :cry:
Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“