Nulté veřejné setkání v Praze u Jeffa 2007

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

A je to tady !!!

Příspěvek od rival »

Přátelé a kamarádi.... Už je to tady !!!

Pokud máte doma nějaké zajímavé informace na CD nebo DVD určitě je vezměte s sebou. To samé platí i o jakémkoliv nevšedním zařízení, ať už jste jej postavili Vy nebo někdo jiný. Nebojte se pochlubit :D. Ale hlavně všichni dobře dojeďte !!!


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

odpočet

Příspěvek od jeff »

t -00h 47mi. 14s zahajuji vyhlížení! :smoke: :pivko: :jump:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pátek a vůbec celej sraz...

Příspěvek od Palo »

Ještě včera jsem se rozhodoval, že nepojedu, bylo mi fakt blbě... Psát jsem nedokázal na PC, vnímání jsem měl jak kdybych měl IQ 10...

Dnes už mi je líp a spěchám na 14 hodinu na BUS! :)

Už se na Váš všechny těším!

P.S: Může bejt cokoliv, ale hlavně musí být pohoda! :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: odpočet

Příspěvek od xzzzx »

jeff píše:t -00h 47mi. 14s zahajuji vyhlížení! :smoke: :pivko: :jump:
Doufam, ze budes po dobu akce podavat aktualni informace!!!

:D :D :D


Svět zboř! Já budu stát.
Uživatelský avatar
ekowatt
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: sob 23 zář 2006 12:26
Bydliště: Slovensko
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: odpočet

Příspěvek od ekowatt »

xzzzx píše:
jeff píše:t -00h 47mi. 14s zahajuji vyhlížení! :smoke: :pivko: :jump:
Doufam, ze budes po dobu akce podavat aktualni informace!!!

:D :D :D
to by bolo fajn :D


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sao

Příspěvek od Ilem »

sao píše:
Palo píše:Tak jsem se setkal se Sao kvuli domluve na Praze a musim konstatovat, ze jde o uplne normalniho cloveka (no zas tak normalni neni, ale jde spis o urcitou vyjimecnost v dobrem smyslu slova) s tim, ze vic udelal nez nakecal (narozdil od Ilema), podle toho, co rikal. Problem je v tom, ze doslova pise tak, jako by mluvil, coz muze vypadat, ze chrli nesmysly...
Čoveče , musíš s tím medem trochu šetřit -- já se umím představit a obhájit své myšlení sám
a na Ilema mi nešahej - to je dobrý chlap
jo a ty nesmysly , jak říkáš = konečně jsi mohl na vlastí oči spatřit člověka se selským rozumem a to musím uznat , je někdy šok
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Tak tohle jsem si musel přečíst třikrát. Co se stalo? Ale dík.
Palo mě nemá rád a vím proč. Takže ho svým způsobem chápu. Ale jednou pozná, že jsem měl pravdu.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Příspěvek od sano »

Košice zdravia Prahu.
Želám Vášmu ( aj môjmu) stretku veľa pohody. Prajem utuženie priateľstva cez internet. Prajem veľa porozumenia, otvorenej mysle a inšpirácie.
Jeffovi prajem aby sa jeho hospúdka stala presnulou novými objavmi. A rivalovi čo najviac šťastia pri objavovaní nových tém.
A našej spoločnej krajine želám, aby tí mocní pochopili, že bez alternatívnej energie to ďalej nepôjde.
A úspešným želám, aby aj Praha, resp. Bratislava boli miestami, kde sa dá kúpiť zariadenie na voľnú energiu.
Sebe želám aby som sa opäť stretol s Ivanom, Connym, Kutilom, Palom, Rivalom,Jeffom. A mnohými ďalšími, ktorí dokázali svojimi príspevkami denne oživovať fórum.
Nech nám to šlape ďalej.
sano


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro kluky na setkání

Příspěvek od Iv »

Kluci,zdravím aspoň po tom zatraceným Netu a přál bych si aby jste měli fajn náladu,dobře jste se bavili a aspoň si trošku na mně vzpoměli,že jsem s Vámi aspoň duševně.Ať se Vám to setkání mooooc vydaří a všechny Vás zdravím. Ahoj Iv.
P.S."A ne aby jste slopali,jak čokli vodu"Ono je to asi taky někdy potřeba!Ahoooj.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Malá fotodokumentace probíhajícího srazu

Příspěvek od rival »

Pro nedočkavé přikládám pár fotek z našeho setkání. Počasí excelentní a nálada výborná :D.
Přílohy
Sraz8.jpg
Sraz7.jpg
Sraz6.jpg
Sraz5.jpg
Sraz4.jpg
Sraz3.jpg
Sraz2.jpg
Sraz1.jpg


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A už je neděle

Příspěvek od jeff »

Je to tak, už je neděle a tady je vlastně klídek. Na jednu stranu je to škoda, počasí je výborné a jistě by bylo i o čem diskutovat, ale většina lidí už odcestovala a vlastně tu zůstali už jen čtyři.
Ono se snadno napíše, abychom informovali o průběhu sjezdu, ale včera jsem se ani nedostal, abych se podíval na nové příspěvky. Po pátečním večeru, který jsme strávili v malých diskusních kroužcích při pivu, nás v sobotu přivítal krásný slunečný den. Jako první nám předváděl své výrobky Sao, klasický elektrolyzér s automatikou a čerpadlem a zrcadlovou parabolu, která pracovala velice působivě, viz foto od Rivala výše. Dále měl přednášku Luboš, ve které vysvětloval jeho postupy při řešení disociačního rozkladu vody. Potom následoval Smolař s doplňujícími informacemi o Meyerově systemu a zakončil A (A&F) povídáním o magnetech. To už bylo pozdní odpoledne a skupina se rozdělila na menší. Někteří nás začali zvolna opouštět, jiní pokračovali v diskuzích a další šli experimentovat na různých vyvíječích a elektronických obvodech ke mně do dílny, kde vydrželi do nějakých 23h, jsou to vytrvalci. Večer u piva nás byl už jenom jeden stůl, nějakých 7lidí.
No a neděle je jak jsem již psal, prostě klídek.
Chtěl bych všem zúčastněným poděkovat za účast, domnívám se že to nebyl ztracený čas a pro každého z nás to určitě mělo přínos, poznali jsme nové lidi a získali inspiraci, teď už jen aby byla chuť do práce.

Jeff


Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

0-té setkání a situace kolem VE

Příspěvek od kutz »

Nemůžu si pomoct, tohle si možná za klobouk každý nedá, pravdu totiž mnohý nesnese... Nestíhám kroutit hlavou, jak se tady plácáte po zádech... ku*va za co ? Za plot na lístku u Jeffa v hospě ? Pravda sraz sem "absolvoval" v dílně... uniklo mi něco na přednáškách o VE co si můžu funkční zbastlit doma ? Pokud jo, omlouvám se, prosím sem s tím. Tipuju však, že ne... Ani přes 10tisíc příspěvků, mnohdy z pohledu laika vědeckého kalibru, válejících se tady na foru nepřispělo k tomu, aby mohl někdo znás přijet na setkání s lepším palivem v autě než olejem! Ani povýšení Gewa na poloboha na tom nic nezmění, že. Nezabralo ani mnoho pokusů o replikaci Mima... obvody Iv III. natož Iv IV. rozpálily leda chladič a mě... Žádné litry za minutu se neděly. Kde, kde jsou autoři těchto věcí, když dojde na lámání chleba ?! Kde ? Kde je nějaká podobná organizace v této zemi o OPEN VE jako je energie u pramene ? Ku*va kdy a kam ještě chcete přijet když ne sem ?!
Shrnu to do mého závěru: nikdo nic nemá, co by šlo použít jako OZE, VE, nebo nazvěte si to jak chcete... víte o čem mluvím.
Konspirativních teorií o mužích v černém a "tamtěchnahoře" mě prosím ušetřete...
Tohle co píšu neznamená, že vás nemám rád. Naopak, Jeff je zlatej kluk, zrovna jako Lajoš, Rival, Smolař.... atd. nemá smysl, abych tu vypisoval telefonní seznam... Zaráží mě propastný rozdíl mezi fórem a fyzickým setkáním z pohledu VE.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Poděkování

Příspěvek od rival »

Chtěl bych tímto všem poděkovat za účast. Obzvláště našim novým kolegům ze Slovenska. Doufám, že pro většinu z Vás to nebyl promarněný čas. Pro mne jistě ne. Dostal jsem zajímavou nabídku ohledně volného prostoru na Internetu pro naše datové soubory (foto, videa, atd.), kterou určitě využiji. Vyslechl jsem řadu podnětných myšlenek a nápadů, co a jak by se dalo vylepšit a jakým směrem se ubírat dále. A v neposlední řadě jsem získal nové přátele. Osobně jsem od srazu ani více neočekával...

Dle mého úsudku to pravé ořechové ohledně praktického využití VE teprve přijde. Přesto si myslím, že již do konce tohoto roku někteří z nás vodíkem zatopí nebo "roztočí" spalovací motor kogenerační jednotky.

Nikdo za nás nic neudělá. Takže se nenechme ničím odradit a společně pokračujme v započaté práci s mnohem větším úsilím než dosud. Je nás stále víc a víc... A to není málo !
Naposledy upravil(a) rival dne ned 22 dub 2007 23:37, celkem upraveno 1 x.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: 0-té setkání a situace kolem VE

Příspěvek od Mim »

kutz píše:Nemůžu si pomoct, tohle si možná za klobouk každý nedá, pravdu totiž mnohý nesnese... Nestíhám kroutit hlavou, jak se tady plácáte po zádech... ku*va za co ? Za plot na lístku u Jeffa v hospě ? Pravda sraz sem "absolvoval" v dílně... uniklo mi něco na přednáškách o VE co si můžu funkční zbastlit doma ? Pokud jo, omlouvám se, prosím sem s tím. Tipuju však, že ne... Ani přes 10tisíc příspěvků, mnohdy z pohledu laika vědeckého kalibru, válejících se tady na foru nepřispělo k tomu, aby mohl někdo znás přijet na setkání s lepším palivem v autě než olejem! Ani povýšení Gewa na poloboha na tom nic nezmění, že. Nezabralo ani mnoho pokusů o replikaci Mima... obvody Iv III. natož Iv IV. rozpálily leda chladič a mě... Žádné litry za minutu se neděly. Kde, kde jsou autoři těchto věcí, když dojde na lámání chleba ?! Kde ? Kde je nějaká podobná organizace v této zemi o OPEN VE jako je energie u pramene ? Ku*va kdy a kam ještě chcete přijet když ne sem ?!
Shrnu to do mého závěru: nikdo nic nemá, co by šlo použít jako OZE, VE, nebo nazvěte si to jak chcete... víte o čem mluvím.
Konspirativních teorií o mužích v černém a "tamtěchnahoře" mě prosím ušetřete...
Tohle co píšu neznamená, že vás nemám rád. Naopak, Jeff je zlatej kluk, zrovna jako Lajoš, Rival, Smolař.... atd. nemá smysl, abych tu vypisoval telefonní seznam... Zaráží mě propastný rozdíl mezi fórem a fyzickým setkáním z pohledu VE.
Tohle je nasnadě. Nechci říci, že jsem to tušil, ale vypadalo to tak od začátku. Málo snahy. Peter ukázal, že umí něco udělat. To je tak všechno. Luboš hází perly.....Kdo skutečně chce?


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Waldes »

Rival píše:Chtěl bych tímto všem poděkovat za účast. Obzvláště našim novým kolegům ze Slovenska. Doufám, že pro většinu z Vás to nebyl promarněný čas. Pro mne jistě ne. ... Vyslechl jsem řadu podnětných myšlenek a nápadů, co a jak by se dalo vylepšit a jakým směrem se ubírat dále. A v neposlední řadě jsem získal nové přátele. Osobně jsem od srazu ani více neočekával... Je nás stále víc a víc... A to není málo !
Nebudem sa vyjadrovat za ostatných ale ja som velmi spokojny, hoci som sa doteraz s vodikom zaoberal len teoreticky a teda patrím skor k magnetarom ale tento zraz a hlavne informacie ktore tam odzneli ma presvedcili, ze to ma zmysel a mozno dokonca je to jednoduchsie ako nieco ziskat z magnetov. Vsetkym novoziskaným priatelom drzim palce pri eperimentovani. Je to uplne ine teraz ked sa poznáme osobne a nielen podla prezivky.
Waldes.


Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 0-té setkání a situace kolem VE

Příspěvek od kutz »

Mim píše:Tohle je nasnadě. Nechci říci, že jsem to tušil, ale vypadalo to tak od začátku. Málo snahy. Peter ukázal, že umí něco udělat. To je tak všechno. Luboš hází perly.....Kdo skutečně chce?
Víš co perlo ? Příště raději přijeď... Můžeš se mi kouknout do očí a uvidět jestli opravdu chci nebo ne... Nezbývá mi než konstatovat, že NIKDO koho jsem fyzicky viděl, nemá tvé funkční zapojení...

Opakuju, že se tímhle do nikoho nenavážím... jde mi o VE. Na žabomyší spory kašlu...


Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“