Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku žen

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.

Ovlivňuje Hormonální Antikoncepce (HA) chuť na sex, zdraví nebo psychiku žen ?

0. Ne, rozhodně neovlivňuje ani jedno z toho. Neexistuje žádný prokázaný vliv.
1
2%
1. Negativně ovlivňuje ženy jen velmi nepatrně, ale je to naprosto zanedbatelné. Nemá smysl se tím vůbec zabývat.
2
4%
2. Nejvíce negativně ovlivňuje chuť na sex
4
9%
3. Nejvíce negativně ovlivňuje zdraví uživatelek.
6
13%
4. Nejvíce negativně ovlivňuje psychiku žen.
2
4%
5. Negativně ovlivňuje v kombinaci dvou z výše uvedených možností (2 ze 3), pokud je to možné, tak prosím o upřesnění do příspěvku.
5
11%
6. Negativně ovlivňuje vše, ale stále ještě v únosných mezích jen s nepatrnými riziky.
2
4%
7. Negativně ovlivňuje vše vyjmenované, popř. s velkými riziky!!!
23
50%
8. Jiná kombinace s dalšími zde neuvedenými faktory.
1
2%
9. Nejsem na holky, takže je mi úplně jedno, co to s těma buchtindama dělá nebo nedělá ;)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 46

siva01
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 09 říj 2012 14:10

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od siva01 »

Trochu odbočím od tématu: četli jste už o tom, že díky antikoncepci se ryby v řekách přestali rozmnožovat ? Ony ty hormony totiž působí i na ně a tak se stali neplodné... HA se dostala i do zdrojů pitné vody. Také jsem četl, že to má vliv na plodnost mužů, kteří pijí kontaminovanou vodu... Takže na HA lze pohlížet i jako na ekologickou zátěž ;)


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od A(&F) »

... ano ... a nejenom četli ... viz film "Hormonální akvárium" ... http://www.hormonalniakvarium.cz/ ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Umělé oplodnění zvyšuje riziko tvorby krevních sraženin ...

Příspěvek od A(&F) »

citace: ... "Ženám, které podstoupily některou z metod umělého oplodnění, hrozí větší nebezpečí tvorby krevních sraženin. Nejčastěji se u nich objevují embolie v končetinách a v plicích. Tvrdí to rozsáhlá švédská studie uveřejněná v časopisu British Medical Journal. Po hormonální antikoncepci je to podle odborníků další ohrožení kardiovaskulárního systému mladých žen.... atd. ...

Na riziko hormonů upozorňuje v poslední době i část gynekologů. Ve Francii a ve Spojených státech se totiž objevují soudní spory, ve kterých mladé ženy tvrdí, že v důsledku užívání hormonální antikoncepce třetí a čtvrté generace dostaly embolii či infarkt. V současnosti probíhá několik rozsáhlých projektů, které stížnosti prošetřují.

Na nebezpečí upozorňuje i Česká pediatrická komora, která na svých stránkách vyzvala odborníky, aby oznamovali komplikace spojené s užíváním hormonální antikoncepce u mladých dívek."
...
(zdroj: http://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/umel ... 58741.html )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Máme se bát antikoncepce ?? ...

Příspěvek od A(&F) »

... velmi dobře napsaný, shrnující a pro některé možná i přínosný článek ... ke stažení zde: ...

... jediné, co bych k němu doplnil (již to tu bylo zmíněno), že většina žen užívací antikoncepci má po jejím vysazení problémy s početím primárně z toho důvodu, že si díky jejímu působení vybrala "geneticky shodného partnera" = "nevhodného partnera pro pořizování potomků" (ochranný mechanismus, který příroda vytvořila během evoluce, aby se minimalizovalo "příbuzenské páření", jelikož potom dochází k degeneraci a potomstvo má narušenou imunitu atd.) ... viz pokus prof. Wedekinda (jednoho nejlepších odborníků na feromony), známý též jako "pokus se zpocenými tričky", viz následující citace: ...

... "Špatný výběr partnera
Také další vědecká studie naznačuje, že hormonální antikoncepce s sebou nese vedlejší účinky, o kterých se nám ani nezdálo. Švýcarský biolog Claus Wedekind provedl pokus, který vzbudil zájem médií a upozornil na velmi důležitou věc: hormonální antikoncepce může podstatně ovlivnit, jakého partnera si vyberete. Profesor Wedekind požádal muže, aby dvě noci spali ve stejném tričku. Během těchto dvou dnů nesměli mít sex, jíst výrazná jídla, používat mýdlo, deodoranty, parfémy ani žádnou jinou kosmetiku. Pak Claus Wedekind požádal ženy, aby pach těchto triček zhodnotily. Výsledky dopadly zajímavě: ženám příjemně „voněla“ trička, která patřila mužům, jejichž imunitní systém byl geneticky jiný než ten jejich. Mělo to ovšem jeden háček. Ženy, které právě užívaly hormonální antikoncepci, daly přednost tričkům mužů, jejichž imunitní systém se geneticky podobal tomu jejich. Co to znamená? Ženám, které neužívaly antikoncepci, voněl ten partner, jehož geny se dobře doplňovaly s jejich. Potenciální potomci by tedy měli šanci získat odolnější imunitní systém. Zato uživatelky antikoncepce si vybíraly partnery geneticky vlastně nevhodné. Wedekindův pokus tak potvrzuje nejen fakt, že čich hraje pří výběru partnera důležitou roli, ale také, že hormonální antikoncepce může ženskou biologii pěkně zmást." ...

(zdroj: http://jenprokrasu.jenprozeny.cz/zdravi ... page=3%2C1 )

... při geneticky shodných nebo velmi podobných partnerech potom dochází k problémů při početí (mnohdy až nemožnosti počít i za pomoci umělého oplodnění), během těhotenství u nich často dochází k samovolným potratům ... a děti narozené z těchto svazků bývají častěji nemocné, neboť vlivem genetické příbuznosti mají narušenou imunitu (včetně toho, že i ony potom v budoucnosti mají častější zmíněné problémy při reprodukci) ...

... další z toho vyplývající závažné důsledky ... "Jakmile tedy ženy přestanou antikoncepci užívat, najednou zjistí, že je jejich protějšek vlastně vůbec nepřitahuje. Některé pak může doslova odpuzovat. Musím tedy všem ženám doporučit, aby při hledání perspektivního partnera na celý život antikoncepci vysadily," vysvětluje a radí známý český sexuolog Prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D..
Proto spolu tolik párů dlouho nevydrží, což potvrzuje i poslední průzkum společností STEM/MARK, z něhož vyplynulo, že do deseti let se rozešlo až 48,7 procenta párů, ve kterých partnerka v době seznámení užívala hormonální antikoncepci" ...

(zdroj: http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex ... cepce.html ) ...

... plynou z toho samozřejmě i časté problémy v sexuální oblasti, jelikož partneři si v podstatě "nevoní" (myšleno tím podprahové vnímání feromonů, viz výše) ... nehledě na to, že většina žen dlouhodobě užívající hormonální antikoncepci má vlivem díky HA vznikajícího bílkovinného globulinu SHBG snížené libido, tzn. mají menší nebo dokonce až žádnou "chuť na sex", popř. na mazlení (přestože si to "pod vlivem HA vyvolané změny myšlení" samy většinou vůbec neuvědomují / nepociťují, popř. si to vědomě nepřipouštějí, nejčastěji pod záminkou, "že po létech manželství je to stejné ve všech rodinách") ... bohužel i krátkodobé několika měsíční užívání HA může tento stav udělat trvalým a navždy jim tak "zničit potěšení ze sexu" (viz http://sex-vztahy.doktorka.cz/antikonce ... -poteseni/ ) ...

pozn: ... uvedené se samozřejmě týká všech druhů horm. antikoncepce ... tedy i podkožních tělísek, kroužků, injekcí a hormonálně napuštěných nitroděložních tělísek ...

... tož přeji všem pohodový zbytek dne ... Anri ... :ewhistle: ...


PeS: ... a máte-li komu, dejte jim o tom prosím vědět ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Francie zakázala Diane 35 ...

Příspěvek od A(&F) »

... Francie zakázala Diane 35, která se používá nejen coby antikoncepce, ale i na léčbu akné a nadměrného ochlupení ... http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... cesku.html ... v ČR jsou k dostání ještě další tři HA shodného složení ... Chloe, Minerva a Vreya ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od Jim68 »

Mňo, máme doma jedno takové tělísko, a jak stárlo (funguje údajně pět let), stávala se moje milá kuchařka nenasytnou dračicí, až za hranici mých možností.... Po pěti letech jí dali čerstvé, svěží. Čumí na bednu a baští chips. Za mě je studie hotová a reprodukovatelná. Tohle svinstvo mění ženskou na vykastrovanýho kocoura.


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Horm. Antikoncepce, její vliv na sex, zdraví a psychiku

Příspěvek od A(&F) »

... a nejhorší je, když takováto žena (na HA) má ještě navíc ráda kočky (viz
Toxoplasmóza gondi http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=47&t=3479 )... :? ... pak už je to definitivní .... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Feromony ... vůně, které nám řídí život ...

Příspěvek od A(&F) »

... aniž o tom víme ... ;) ...

[youtube][/youtube]

... a ještě článek s několika zajímavostmi, jenž může sloužit i jako výkladový slovník ... http://someonecz.blogspot.cz/2008/05/fe ... -lsky.html ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
lena

Re: Máme se bát antikoncepce ?? ...

Příspěvek od lena »

A(&F) píše:.
"Jakmile tedy ženy přestanou antikoncepci užívat, najednou zjistí, že je jejich protějšek vlastně vůbec nepřitahuje. Některé pak může doslova odpuzovat..
toto jsem zjistila take a nejenom, ze zeny prestanou mit zajem o manzela, muze, pritele, ale i pritel, muz, manzel vidi svou zenu jinak.

Sledovala jsem to a pokud zena bere antikoncepci pak se po ni ohlizeji muzi jineho razu. Jakmile, ale antikoncepci prestane brat pak prestane jevit i ten vyvoleny zajem. Jde o chovani, nebot pilulky ovlivnuji chovani zeny. Sledovala jsem to a delaji to hormony, ktere z zeny vyrazuji. Zeny se chovaji dominantneji ci musi zenu vice dobyvat a to se muzum dost libi ci je to muzska vlastnost.

Take pokud zeny berou hormony kolem te padesatky take se muzi po nich vice ohlizeji.
Je to ale vse jenom z meho hlediska, ne vedecky podchycene. Jak zde ale Anri pise to ma neco do sebe a tak nejak se to shoduje.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Máme se bát antikoncepce ?? ...

Příspěvek od A(&F) »

lena píše:toto jsem zjistila take a nejenom, ze zeny prestanou mit zajem o manzela, muze, pritele, ale i pritel, muz, manzel vidi svou zenu jinak.
... nejen vidí, ... ona ho totiž zároveň přestává přitahovat, jelikož žena na HA vydává jiné feromony, popř. jich vydává méně ... viz výzkum K. Grammera ...
... "Opičí samičky v zoologických zahradách, které dostávají antikoncepci, přestávají být pro opičáky přitažlivé. Rakouský vědec Karl Grammer zjistil, že i ženy, které berou antikoncepci, mohou mít výrazně sníženou produkci feromonů a zároveň si zhorší svou schopnost reagovat na feromony mužů" ...
(zdroj: http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex ... ivost.html )
lena píše:... Sledovala jsem to a delaji to hormony, ktere z zeny vyrazuji. Zeny se chovaji dominantneji ci musi zenu vice dobyvat a to se muzum dost libi ci je to muzska vlastnost.
... není to zcela jednotné pravidlo, záleží totiž takříkajíc "kus od kusu" ...... a navíc, ačkoliv je žena na HA, tak ji přesto i nadále ovlivňuje fáze cyklu, ačkoliv tento již není ten "pravý / přirozený", což ve vzájemném vztahu vytváří další nesoulady a problémy ...
lena píše:Take pokud zeny berou hormony kolem te padesatky take se muzi po nich vice ohlizeji.
... ano, pokud žena v rámci "léčby" příznaků menopauzy užívá hormonální prostředky, velmi často se stává, že "chytne další mízu" ... tento stav je však "uměle vyvolán", ... pro své blízké okolí je tato žena však často "ještě více nesnesitelná", než kdyby hormonální prostředky neužívala vůbec ...
lena píše:Jak zde ale Anri pise to ma neco do sebe a tak nejak se to shoduje.
... né že "tak nějak", ale opravdu se to shoduje ... :D :D :D ...... Anri se tímto tématem totiž intenzivně zabývá již více jak 20 let, za kteroužto dobu (s podporou dalších lidí) shromáždil přes desítku tisíc záznamů různých žen užívajících HA (většinou zároveň i od jejich partnerů), kteréžto záznamy ze statistického hlediska hovoří naprosto jasně a jednoznačně: ... HA negativně ovlivňuje zdraví, myšlení, psychiku i sexuální apetit žen, čímž je zodpovědná nejen za zničení mnoha (do té doby fungujících) partnerským vztahů, ale zavinila i vznik vztahů, kteréžto by bez jejího přičinění za normálních okolností vůbec nevznikly (viz špatný výběr partnera pod vlivem HA), nicméně velká část těchto "nepřirozeně" vzniklých svazků je dříve nebo později předurčena k zániku ...... bohužel je to tak ... :dknow: ... statistiky nelžou ... :ewhistle: ...

... když téměř před čtvrt stoletím Anri (z ryze soukromých důvodů) poprvé vyslovil myšlenku, že HA způsobuje u žen nižší chuť na sex a mění jim i psychiku, tak se mu tehdy všichni dotázaní odborníci z řad gynekologů, sexuologů a psychologů těžce vysmáli ...... mezitím však "přišel" internet, který Anrimu umožnil komunikovat i se zahraničními odborníky (a spoustou "HA postižených" lidí, ke kterým by se jinak nedostal) ... pomocí netu získal přístup i ke studiím, jenž v té době většinou nebyly volně publikovány ...... před mnoha lety také vedl forum "zabývající se vlivem HA na ženy" na diskuzním serveru Lide.cz (toto forum však bylo časem cíleně řízeně ukončeno ... a komu Anri v tu dobu dokonce musel navíc čelit trestnímu obvinění pro "šíření poplašné zprávy" + "poškozování dobrého jména farmaceutických společností vyrábějících HA" ... :evil: :bhead: ) ... od té doby se (naštěstí) již mnohé změnilo a dnes se o rizicích spojenými s HA hovoří v médiích již zcela otevřeně bez obalu ... :good: ...... jóó, Anri, ten by mohl vyprávět .... :bye: ...

... je velmi smutné, že vliv (v minulosti vzniklých) negativních účinků HA si lidstvo zřejmě ponese ssebou ještě po několik dalších generací ......

PeS: ... HA sice na jednu stranu poskytla milionům žen "nezávislost" a zbavila je strachu z nechtěného otěhotnění, na druhou stranu je však zodpovědná i za miliony zmařených partnerských svazků, kdy děti z těchto rozpadlých rodin poté vyrůstaly bez jednoho ze svých rodičů ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Arielka
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21 úno 2013 17:44
Bydliště: Jaroměř
Dostal: 2 poděkování

Můj problém s HA a partnerem

Příspěvek od Arielka »

Ahojda, za sebe mohu napsat, že beru HA už od 17ti, celý život trpím ŽSD, takže při sexu dost trpím, a s přítelem musíme používat litry gelu aby to vubec šlo. Narostla mi kolem pasu pneumatika se kterou prostě nepohnu, jinak sem štíhlá a cítím se bez energie a psychicky na tom taky nejsem dobře, chuť na sex jsem snad ještě nezažila. Podezřívám z toho právě antikoncepci, ale přítel mi to neustále vymlouvá, protože chce mít doma pohodičku, ale zase se trápí kvůli tomu, že ze sexu nic nemám. Ale holt jeho sexuální pud je silnější než soucit se mnou, a zřejmě ani ty rizika nechce slyšet, když se mu to snažím říct, jaký sou vedlejší účinky, dycky zuří a nemluví pak se mnou. Párkrát jsem HA vysadila a opravdu na mě šlo jaro, muži se mi líbili... ale přítel mi nevěří. Takže tak.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Můj problém s HA a partnerem

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Arielka píše:Ahojda, za sebe mohu napsat, ...
Nemohu se ubránit neodbytnému pocitu, že máš zásadní problém s definicí slova "přítel".

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Můj problém s HA a partnerem

Příspěvek od A(&F) »

Arielka píše:Podezřívám z toho právě antikoncepci, ale přítel mi to neustále vymlouvá, ..... dycky zuří a nemluví pak se mnou .....
... HA z toho podezíráš naprosto správně ... všechny příznaky máš jak vyšitý ... vše co jsi vyjmenovala, na to bohužel přesně sedí ... :? ...

... a "přítel" ??? ... na rovinu, ... pokud je to až takovej neskutečnej sobec, tak si Tě zjevně nezaslouží ...... nevím sice, jak dlouho jste spolu, ale počítej i s tím, že jakmile vysadíš HA, tak Tě zřejmě beztak časem přestane přitahovat ... no a Ty jeho ..... neb pokud jste se seznámili v době, kdy jsi zrovna neměla pauzu v užívání HA, pravděpodobnost rozchodu je více jak 50% -tní (viz výše) ... :dknow: ...

... tož držím Ti palce, ať se rozhodneš správně ... :good: :good: ...

... :bye: ... Anri ...

PeS: ... můžu mít malou otázku: "kolikrát denně si vzpomeneš na sex ??" ... myslím jen tak z ničeho nic, sama od sebe ...... i když, vlastně bych se asi spíše měl ptát: "kolikrát si vzpomeneš za měsíc ??" ... :| ...... jj, aj za to může HA ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Arielka
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21 úno 2013 17:44
Bydliště: Jaroměř
Dostal: 2 poděkování

Re: Můj problém s HA a partnerem

Příspěvek od Arielka »

... můžu mít malou otázku: "kolikrát denně si vzpomeneš na sex ??" ... myslím jen tak z ničeho nic, sama od sebe ...... i když, vlastně bych se asi spíše měl ptát: "kolikrát si vzpomeneš za měsíc ??" ... :| ...... jj, aj za to může HA
On je přítel moc hodný, poznali sme se když sem HA nebrala a vím že je ten pravý, jeho reakce mě dost zaskočila. Popravdě, na sex sem si nevzpoměla už hodně hodně dlouho.... i když je pravda že občas se něco zableskne, velmi vyjímečně, ale když si představím tu bolest a utrpení, tak radši nic.... leda mazlení... ale kterej chlap u toho zůstane že jo. Chjo, připadám si jak postižená, chlapi mě odsuzujou když slyšej jak to mám, že sem frigidka atd... :-(
Ještě taková poznámečka, občas se donutím provádět určitý meditační technikdy kdy posílám ke svému ehm :oops: spodku lásku, a pak je sex snesitelný. Ono to u žen dělá hodně to že se nemají rády a nemají rády své pohlavní orgány.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Můj problém s HA a partnerem

Příspěvek od A(&F) »

Arielka píše:On je přítel moc hodný, poznali sme se když sem HA nebrala a vím že je ten pravý, jeho reakce mě dost zaskočila.
... potom určitě máte šanci ... :) ...
Arielka píše:ale když si představím tu bolest a utrpení, tak radši nic.... leda mazlení... ale kterej chlap u toho zůstane že jo.
... znám i takový kluky, kteří dobrý "pomazlení s vyvrcholením" mnohdy ocení víc než "pouhej obyčejnej zásun" ... ale pravda, moc jich néjní ..... nicméně, všechno záleží na "technice" hledání a vzájemnýho uspokojování ... :D ...
Arielka píše:Chjo, připadám si jak postižená, chlapi mě odsuzujou když slyšej jak to mám, že sem frigidka atd...
... sry, nesmysl ... "frigidita" je uměle vytvořený pojem ... ;) ...
Arielka píše:... občas se donutím provádět určitý meditační techniky kdy posílám ke svému ehm :oops: spodku lásku, a pak je sex snesitelný. Ono to u žen dělá hodně to že se nemají rády a nemají rády své pohlavní orgány.
... samotná "meditace" mnohdy nestačí ... ono totiž vůbec není od věci si "občas sama pomoci" (ale klidně i přitom), protože když z toho taky budeš něco mít, tak potom budeš mít k milování pozitivní přístup (a bez něj to nejde) ... :) ...... vždyť si zkus udělat "hezkou chvilku" jenom "sama pro sebe", s příjemnou hudbou, trochou vínka, zapálenejma svíčkama, atd. ... ať již v pohodlí hopotýlky anebo ve vaně plný pěny ... ;) ...... (a to zmíněné, že ženy "nemají rády své orgány", tak s tím také nesouhlasím ... neb je to jenom o přístupu ...... důležitý je první krok, vyzkoušet to, a pak už to jde samo ... :) ) ...

... jinak i Tobě doporučuju kotvičník ... neb ten Ti pomůže jak s psychikou, tak Tě "nabudí" i k sexuálním tužbám ... :pivko: ...

... :bye: ... Anri ...

PeS: ... nicméně základ je, že pokud na delší čas nevysadíš HA, tak nikdy nezjistíš, jaký je to bez ní ..... mmch, zažila jsi vůbec sexování ještě před užíváním HA ??? ... a pokud ano, tak jaký to bylo ??? ... ;) ... (toto je pouze hypotetická otázka, na kterou si odpověz Ty sama) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“