Kde sehnat...

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od Igi »

Jako mebránu k výrobě živé a mrtvé vody.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od cimirek »

Igi píše:Kde prosím sehnat pravý celofán? Nejlépe větších rozměrů. Díky
Býval ke koupení ve velkoobchodu, ale je vzít celý balík.
http://www.pemar.cz./page.php?doc=searc ... lof%C3%A1n


4fitness
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 09 lis 2012 16:51

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od 4fitness »

nabízím tekutý lecitin
jde o pravou (IP) = identity preserved, kterou je dost obtížné sehnat


Kačka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 17 úno 2013 22:53

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od Kačka »

Ahoj všem jsem tu nová ale chci se optat mohla bych využít pro základ MMS toto? http://eshop.mach-chemikalie.cz/product ... cts_id=157, někdy si říkám že na officiálních stránkách se z toho stal docela byznys a zase vydělávání peněz na nemocech ostatních lidí, když už tu máme takovou možnou pomoc za pár kaček tak proč si to nesehnat jinde a levněji. Poradíte mi někdo zda je to v pohodě? :good: díky moc Kačka


araziel728
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 31 kvě 2011 20:19

Koloidne striebro

Příspěvek od araziel728 »

Ahojte neviete kde by som mohol zohnat kvalitny roztok koloidneho striebra? Neviete o niekom tu z fora kto robi kvalitne kol. striebro a mohol by ho poslat trebars na dobierku alebo nejak inak? Je mozne aj v CR.

Vopred dakujem.


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od huhu »

Podle bezpečnostního listu to vypadá v pořádku. Klidně bych to koupil.


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od jardax »

Kačka píše:Ahoj všem jsem tu nová ale chci se optat mohla bych využít pro základ MMS toto? http://eshop.mach-chemikalie.cz/product ... cts_id=157, někdy si říkám že na officiálních stránkách se z toho stal docela byznys a zase vydělávání peněz na nemocech ostatních lidí, když už tu máme takovou možnou pomoc za pár kaček tak proč si to nesehnat jinde a levněji. Poradíte mi někdo zda je to v pohodě? :good: díky moc Kačka
V pohodě Kačka, dá se to sehnat i levněji! Chloritanu je u nás několik zdrojů, která čerpají z jednoho místa. V závislosti na určení - bazénová chemie / bělení papíru jsou dodavetelé limitováni deklarovaným procentuální obsahem chloritanu a obalovým materiálem... Udělej si obrázek sama :)
Na ofi site je to fakt nehoráznej byznys - posvěceno panem Humblem. Plnou hubu zločinosti současného farma průmyslu si zadělali páni Humble a Kalcker na pěknou ostudu....


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od vokoun »

:x Klasická česká malost ceny, ceny, ceny, slevy atd. kdyby ten špatný Humble a Kalcker to MMS nevymysleli tak by jsme ani nevěděl co ta kyselina stojí protože by nás nezajímala. Ted mě tady napište kdo jste jim něco přispěl aby to mohli zkoumat. Třeba ti co to prodávají dráz to sponzorují a proto dostali podporu od pana Humbla ale my to samozřejmě jenom zkrytyzujem a přitom nás nikdo nenutí to tam kupovat. S pozdravem Vokoun :bye:


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od jardax »

slovo do pranice vokoun - netvrdím, že pan humble a Kalcker jsou .... zloději, naopak, vážím si jejich práce s ohledem na MMS/CDS - jen ta banda příživníků, z toho je mi na blití - já vím, z čeho je mi na blití, je můj problém, ale taky mi nezabráníš to prezentovat. Videl si 4 hodiny jejich filmu? Videl si, jak dřžkují na komerci farma průmyslu? Jak zdůrazňují ekonomickou nenáročnost léčby pomocí MMS a CDS?
Víš, kdo co skutečně sponzoruje?
Nikdo nikoho nenutí kupovat na czchemu, ale dogma je dogma. Pan někdo posvětil tu a tu prodejnu, takže jen tam a tam je to good. 20 papírků za 500 kaček, schválně vokoune, kolik z toho je zmiňovaným pánům na "výzkum"?
A že se jen tak někdo veze a držkuje a "ceny, ceny, ceny, slevy"... tak to prrr.... dneska jsem zaplatil 400USD za papírky jen proto, aby si je lidi mohli koupit za rozumnej peníz, za 14 dní budou k dispozici....


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od jardax »

vokoun píše::x Třeba ti co to prodávají dráz to sponzorují a proto dostali podporu od pana Humbla a
není nic jednodužšího, než se zeptat v otevřeném psaní....
Buď nedostaneme žádnou odpověď, nebo odpověď tipu: nic vám do toho není, nebo pokud je to tak jak píšeš, nemají se za co stydět a konkrétní sponzoring nám ukáží :D
Zítra pisnu dotaz... to jsem sám zvědav :D


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od vokoun »

:lol: Jardo trochu jsem se nechal unést.Nic ve zlém. Já nevím kdo koho sponzoruje já dal jenom takový příklad. Taková je dneska doba Jarda Jágr přehodí žvejkačku v puse fabrika na tu reklamu jede měsíc zadara. Žvejka v krámu stojí místo 5 korun 10 korun a skus říct dítěti že mu ji nekoupíš když ji žvejkal v telce Jágr. Tak to dneska chodí a díky tomu je hodně dobrých ale taky hold špatných věcí. A proto si musíme vážit že to MMS hodně lidem pomohlo a to za zlomek ceny které by zaplatily za jiné preparáty. :hip: :bye:


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od jardax »

ok ok vokoun, taky jsem se nechal trohu unést, proti tobě nic memám!!! Ještě jednou zdůrazňuji - pan Humble i pan Kalcker jsou borci, dokonce u mě spasitelé světa - bez ironie a bez náboženského podtextu.
Mě jen sere a fakt točí posvěcení jedné firmy - prodej MMS a CDS za zlodějské ceny.....
Opakuji se, papírky 50ks za 530ká na czchem - to je mazec, dá se koupit 20ks za 50ká i levněji....
no proč nevydělat na nemoci lidí.....


Nymir
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 09 zář 2013 18:55

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od Nymir »

Zdravím

Som tu nový, dúfam že nevadí ak sa v tomto topicu opýtam, dá sa tento chloritan sodný: http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/368/chlo ... dny-naclo2
použiť ako MMS? Je tekutý, 24,5% takže na oko nevidím problém, a je v dobrej cene. Prosím, vyjadrite a k tomu niekto.
Vopred za odpovede ďakujem.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nymir píše:Z... dá sa tento chloritan sodný: http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/368/chlo ... dny-naclo2 použiť ako MMS? ...
Ano. Čistota je fajn. Je to trošinku slabší roztok, standart je pokud vím 28%, ale to je celkem buřt, stejně dávkuješ podle reakcí těla. Cena je príma. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Memphis333
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 20 lis 2012 9:18
Bydliště: Zlate Moravce
Dal: 10 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od Memphis333 »

Ahojte rad by som sa spytal na nejaky dobry zdroj organickych mineralov ale nie drahy. Neviete o niecom?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“