Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kutil »

Memphis333 píše:Ahoj kutil isiel som kuru na vsetko po MMS som presiel na ivermectin hetrazan ale reakcie som necitil. Malo by to zabijat vlasovce ale tak neviem ci som ich mal .....
Tak jo, v podstatě děláš prevenci :shock:
I to není na škodu ale zrovinka toto bych považoval za zbytečný...
To je jako s autem. Čím více do něj vrtáš, čistíš, zbytečně něco rozděláváš, tím dříve se objeví nějaká ta horší porucha. Z praxe mám vysledovaný že je lepší do auta moc nevrtat ;)
No a naše tělo je složitější mechanismus jako auto. Chemii bych jako prevenci bral až na konec. Ale to je jen můj osobní názor :oops:
Díky za odpověď
H.v.


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Diatomaceus earth a vyslekdy.

Příspěvek od Magnea »

Ahojte. Po dlhsom case sa opat ozyvam s celkom zaujimavymy vysledkami-aspon pre mna. Pocas toho ako som tu niekedy davno pisala o mojej pasomnici Ursule a ako som sa ju snazila vyhostit z tela sa vela veci udialo. Moj problem bol v tom, ze mi namerali pasomnicu. a to hned po tom, co som dobrala celu praziquantel kuru (uz si nemapmata ci som ho brala dva alebo jeden mesiac.) Tak mi to neslo do hlavy, a nasla som ten Niclosamid. Zacala som kuru uz inu, od pani Knapcovej, kde bol aj ten Mirazid atd atd... tiez to trvalo cca messiac. Nebolo to len o tom, ze mi ju " namerali".. lebo od istej doby som zacala mat zvlastne problemy co som predtym nikdy nemala. Problmy s lepkom, az tak ze som mala brucho ako v 6 mesiaci. Hnacky atd. Robili my vysetrenia na celiakiu, ze vraj vsetko ok, nemam nic. Ani helikobakter. Zacalo sa mi vracat jedlo naspat, palenie zahy. Test so sodou bikarbonou a otazkou ci mam nedostatok HCL som si takisto robila, grglo sa mi este skor nez presla prva sekunda. Takze privela HCL.Uz som bola v stavoch , ze som nebola schopna skoro nic zjest. A toto popisujem uz stavy, ktorym predchadzal este jeden protokol a to bol protokol na hadatka crevne , strongyloidy. Kamaratka mi pozhanala cez lekarnicku dve velke tasky albendazolu a ivermectinu(ked som snimi kracala domov, citila som sa ako kriminalista -terorisa s bombami: ) Naozaj dve VELKE tasky. Este som to aj statsne dokoncila Entizolom . V case ked som bola mesiac na Slovensku, kedze zijem mimo SK, tak som si tam dala urobit meranie . Tam mi vyslo, ze strongyloidy uz nemam, ale stale mam pasomnicu a echinokoka, v peceni ,kostiach. Pasomnice dve tu velku:Taenu a malu detsku. Tu na Islande mam takisto moju "meracku" ktora mi nasledne namerala ze mam stale Hadatka, strongyloidy(ale o pasomnici a echinokokovy ani slovko.) Uz som bola tak zblbnuta, ze comu mam verit, ved som tych chemickych liekov tak vela zobrala..a nevravim ze sa mi nepolepsilo, lebo jednej velkej veci ktorej som sa uricte vdaka antiparazitikam zbavila je autoimunita voci priecne prruh. svalom , tu mi zase zistili popri chronickej borelioze a nebola uz hranicna ale silna, mala som zakaz akehokolvej fyzikej aktivity, co pre mna bolo nemozne. Vysledok, je taky ze i nadalej leziem bickylujem, chodim na tury. Viem odbacam. ale.... takto domotana a zufala som si vravela , tak ako je mozne, ze ak naozaj mam strongylidy, tak s protokolom- tie vysoke davky ivermectinu a albendazolu nezabrali. A ak mam pasomnicu, ako to, ze ju stale mam po protokoloch na pasomnicu. A do toho.. mi cca pol roka zacali poriadne vypadavat vlasy. Viem ze pri albenzadole a jeho dlhodobom uzivani sa ma na to davat pozor , po 14 dnoch jeho brania ma byt aspon pauza. Vsteko som robila tak ako sa malo, ale... jedna vec je ista. Ze 100 ludi bude nie vzdy rovnako reagovat na jednu a tu istu vec. Nevieme , ake este ine suvislosti a zakonistosti su v tom nasom ludksom tele a ako ich my sami ovplyvnujeme. Padanie vlasov som nevedela zastavit. Pila som mesiac vlastnu urinu. Brala som aj to c,o mi niekedy davno velmi pomohlo na vlasy, MSM a Chlorelu. Brala som silicu. Vtseklo drahe pripravky aspon tu na islande. Kedze som nejedla uz ani mliecne vyrobky, laktozu a gluten, lebo to vsteko mi zapalovalo crevo, tak som to pripisovala to vypadavanie vlasov aj tomu, ze mozno nemam mineraly vitaminy,. velmi ,velmi som dbala na stravu. (Inac tou pani co mi merala parazity na SK , tak vravela ze paosmnica mi sposobuje problemy so spracovanim glutenu atd...). Ale, tiez som vedela ze uz mam ja osobne na istu dobu odpor k chemii. Moje vlasy boli vsade. Rano na vankusi , atd.... Co sa vsak este stalo, bolo, ze som tri krat odpadla, raz tak ze som si pekne narazila hlavu. V zivote som neodpadavala. Tak som sla za doktormi. Ale vsteko v poriadku. Nic mi nechybalo, minerali, vitaminy, hormony, vsteko v poriakdu. Dokonca aj to, ze nejem maso uz par rokov, tak B12 v poriakdu aj so zelezom. Nuz. Beriem na vedomie ze to suviselo so vstekym, lieky plus strava plus plus.... Brucho v neporiakdu, crevo , zaludok vlasy. Tak som sa rouzhodla vykusat tu zeminu, kremelinu, diatomaceus earth po anglicky.
Na forach som sa docitala ze nejakemu dievcatku vysla hlava pasomnice prave po uzivani tejto zeminy, hoci brala úredtym Niclosamid. Neviem, mozno su u niekoho za zahadnych okolnosti tie parazity ovela odolnejsie aj voci niecmu tak silnemu ako je chemia, mozno to aj suvisi s emocionalnym polom cloveka do akej miery si sam nevedome chrani svoje parazity (ironicky), alebo co. Ale tomu dievcatku po 2 tyzdnoch uzivania tej zeminy vysla hlava. Takze objednala som si zeminu a zacala uzivat.Bolo mi uz jeno, co mam alebo nemam, minimalne sa stym detoxikujem dufala som ze budem moct opat normalne jest.
Najskor iba jednu polievkovu lyzicu vecer. Co sa dialo bolo, ze mi to znizovalo tlak a mala som krce v zaludku, crevach. a bolesti hlavy.Vysvetlila som si to tak , ze je to z detokcikacie. Takto som fungovala dva tyzddne. Prve co zmizlo po dvoch tyzdnoch bolo vypadavanie vlasov. Predtym som mala hrozu (kto tym presiel, tak bude vediet o com hovorim) ist si umyvat vlasy. Lebo tie padali ako listy na jesen, len som zatriasla s hlavou a .... Tak som bola neskutocne stastna. Vlasy spevneli. Pokozka sa velmi polespila na tvari,,, je taka elasticka, svieza. Kezde bolesti halvy odisli, davku som zvysila na dve polievkove lyzice denne a niekedy som vecernu davku dala na dve az tri pol.lyzice Reakcie... velke bolesti v kostiach, klboch. Bolesti svalov. neviem.... detox alebo to nieco zabijalo.... neviem..ale najhlavnejsie je,, po mesiaci brania... zrazu sav stolici objavili velmi zaujimave utvary. Uz druhy den to obkukavam :) A tuho som premyslala, co som jedla poslende dni. Nejem nic podobne masu ani nejake sojove platky.. nedalo sa to roztrhat bolo to velmi konzistentne ako maso . Tie kusky vytrcali zo stolice, boli vsade, nafotila som aspon dva. Predtym nez som sla na zachod som mala aj zimnice. Ospravedlnujems a za mozno chaoticky popisany pribeh. Skusim pridat par fotiek.
Dodatok k fotkam: stolica aj prva aj druha (z druheho dna) bola plna tohto a neboli len taketo podlhovaste ale akokeby len take gulicky , tych kuskov bolo veeelmi vela.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Jdu poslouchat další video...


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Tak to bylo o věci....


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od smajlicekk »

Magnea to je fantazie, v jednoduchosti je sila. :o) S.


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diatomaceus earth a vyslekdy.

Příspěvek od Igi »

Magnea píše: Tak som sa rouzhodla vykusat tu zeminu, kremelinu, diatomaceus earth po anglicky.
Jakou jsi prosím tě koupila tu křemelinu? Nevím jestli by stačila třeba i tato http://eshop.vinarskepotreby.cz/e-shop/ ... f-15-a15kg nebo kde v ČR koupit? Díky


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Diatomaceus earth a vyslekdy.

Příspěvek od Magnea »

Igi píše: Jakou jsi prosím tě koupila tu křemelinu? Nevím jestli by stačila třeba i tato http://eshop.vinarskepotreby.cz/e-shop/ ... f-15-a15kg nebo kde v ČR koupit? Díky
No, ja som kupovala z anglicka tuto : http://diatomx.co.uk/
Vzdy je podmienkou , aby bola 'food grade'... teda potravinarska. Viem len ze ta, co sa vraj pouziva do bazenov by to nemala byt. Preto som to narychlo kupovala z anglicka.
Tu je v reci anglickej vysvetlene presne ktora KREMELINA je ta spravna :

http://www.wisegeek.com/what-are-the-di ... grades.htm


SIRAH
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 03 čer 2013 16:40
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od SIRAH »

KŘEMELINU doporučuje i Andreas Kalcker v nové knize Jima Humbla -Převrat v léčení nemocí,kde má samostatnou 3měsíční odčervovací protokol,kde dává-KŘEMELINU,KLYSTÝR S MMS,VERMOX,PYRANTEL,RICÍNOVÝ OLEJ A odvar k pití ze stromu NEEM.Doporučuju přečíst,je super.
KŘEMELINU seženete ZDE,v knize je odkaz na tyto stránky-http://www.azvita.cz/cs/search?orderby= ... rch=Hledat
Zatím píší,že ji připravují...


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

Díky. Takže jsi brala vždycky jen večer od jedné polévkové lžíce až nakonec 3 ty lžíce? S jídlem nebo po jídle? A kolik té křemeliny jsi za měsíc spotřebovala? Abych věděl kolik toho objednat.


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Tak, v tom prvním videeju, byla ta starší paní přímo zářným přikladem, jak se to nedělá. Čili jak nehladovět, nepůstovat atd. O tom si myslím by bylo třeba napsat 3x tolik knih, aby se lidé spíše "nezahnojili" hladověním. Ostatně jsem to již tak nějak chaoticky tady popsal v jednom přízpěvku co vypadal jak rudé právo. Co kus člověka, to originál, stále stejné chyby, a pavěda o 21 dnovém hladovění, bez toho "a co potom". To se pak skáče z metody na metodu, a ta nejkomplexnější, se zavrhne pro jakési vedlejší nekomplexní účinky.

S tou křemelinou, je to hádám svatá pravda. Dobří bylinkáři z dob předešlých, hojně pracovali s přesličkou. Pokud si to pamatuji správně. Von vůbec ten plevel je jaksi záhadný. Třeba svízel, takové ty kuličky lepivé, z lesa jsme to tahali jako kluci na hadrech a maminky nás za to hubovali. Pěkná pecka na výměnu krve, játra. Plnej net je ostropestřece, o svízel jsem nezavadil. Že by dědkova kašička, internet a zaručené návody? Málo času, doba návodů. Taky mám rád nějaký návody. Pravda. :eclap:

Pravděpodobně se porozhlédnu také kolem, zda jest v našich krajích dostupná nějaká ta hlína. Bylo by vhodné posílit vlas a vous :evil: No a taktéž vodivost ;)

Mějte se pěkně :bye:


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Magnea »

Igi píše:Díky. Takže jsi brala vždycky jen večer od jedné polévkové lžíce až nakonec 3 ty lžíce? S jídlem nebo po jídle? A kolik té křemeliny jsi za měsíc spotřebovala? Abych věděl kolik toho objednat.
NUz ja som si objednala 900 g, cize skoro kilo, mesiac som to brala a minula som cca 270 gramov. zavisi velmi od toho do akej miery mozes nabehnut na iste davky. Ja som chcela hned davat jednu lyzicu rano jednu vecer, ale bolesti hlavy mi nedovolili. Ked ma to neskor pustilo, tak som brala jednu rano nalacno (miesala som si ju do ovocneho caju, poriadne zamiesala a kym sa to tocilo tak som pila, lebo to ma tendenciu klesat dole na spodok pohara) a jednu vecer tesne pred spanim, niekedy nalacno, niekedy aj po jedle. Citala som na tych forach, ze niektori si ju priamo davaju do jogurtov, kasi, alebo smoothie. neskor som to uz robievala tak, ze som rano brala sice iba jednu polievkovu lyzicu, ale vecer som si uz supla tri naraz. Tiez nejaky pan niekde pisal, ze on dlho bral iba jednu lyzicu a potom si dal 3 a zrazu zacali vychadzat veci, ale vraj to nie je pravdilo, kazdy by si mal najst tu svoju davku- to ho iba citujem. tak som s tym experimentovala :)

Ide aj o to, ze ona nie je len taka zemina, je z tych fosilii z mora a tym padom je dost ostra... co vraj robi je, ze tie parazity mechanicky dotrha...aspon tak nejako som si to prelozila.
Plus sa utesujem tym, ze Malachov pisal, parazity neznasaju kremik :)
Tu su este nejake opat dovysvetlovania co to teda je a ako to funguje...:
http://diatomx.co.uk/epages/eshop439661 ... /Human_Use

http://homeopatie-vilcakul.cz/alternati ... s-earth-de

a tu je opat z curezone fora niekoho skusenost :
http://curezone.com/forums/am.asp?i=923446


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

Já si myslím, že ty ostré hrany jsou tou hlavní zbraní proti parazitům, ještě že to neroztrhne střeva nebo krk :-D Taky si myslím, že to nejspíš nebude dobré zapíjet hcl, aby to třeba trochu nerozpustila a nezničila ty ostré hrany.


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

O Kremeline ( skratka: DE) z curezone

Příspěvek od Magnea »

Tu uz iba na objasnenie pridavam maly prispevok niekoho kto to dlhisu dobu uzival..:
"I don't know how long you've been fighting against parasites, from my research the recommended initial dosage for DE is one teaspoon, once a day, if you have no problems with that up the dose.

By the time I started taking DE I had already killed quite a few worms, and gone through the awful side effects of worm kill off, so the DE was nothing. I've been taking three heaping tablespoons twice a day with out any problem. But I'm going to cut back because I don't need as much now.

Listen to your body, but if you're not having a negative effect with the DE, don't be afraid to take more of it. If you don't take enough, the DE won't kill the worms, just irritate them.

A couple people have messaged today that DE doesn't work. The DE doesn't kill off everything immediately, it kills them slowly, so you need to be patient and consistent with it; don't miss a day in your doses.

I know the worms are very sensitive to the DE, because when I take the stuff, even holding it in my mouth before I swallow, I feel the worms slither about. After minutes, the worms slither to get out of the way of the DE.

DE shouldn't be taken with nutrients, because it may absorb some of the nutrients. I have also read that it helps to absorb heavy metals. Most humans that can't rid themselves of parasites/worms by taking powerful herbs and what not probably have an access of heavy metals in their bodies. Parasites love heavy metals. Until the metals are gone (& the human stops exposing themselves to ingestions of the metals) the parasites will stick around in the body and thrive.



"DE has been reported in the scientific literature to absorb methyl mercury, E. coli, endotoxins, viruses (including poliovirus), organophosphate pesticide residues, drug residues, and protein, perhaps even the proteinaceous toxins produced by some intestinal infections."


cherry
Starší člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát 13 led 2012 7:05
Bydliště: KH kraj
Dal: 4 poděkování
Dostal: 16 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od cherry »

Dobré jitro, nebudete se zlobit, když sem dám odkaz na tu křemelinu z shopu? http://www.club-vital.cz/kremelina-diatom-x


Léčba v ilegalitě: dobrým lidem zdar, breberám zmar!
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od arabela777 »

Přijatelná cena. Jsem zvědavá za kolik ji bude mít azVITA.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“