Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: 1 - jedna jediná aktivovaná kapka MMS1

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Ještě dodám, že na tuto kůru je potřeba něco kolem 200 ks tobolek s namletým hřebíčkem.
Nazdar Palo,

1+ ale ještě snad uved' velikost tobolek.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 - jedna jediná aktivovaná kapka MMS1

Příspěvek od Palo »

Používám na všechno "nulky". Dobře se plní a s polykáním je to taky celkem v pohodě...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Paraziti jsou všude možně... ...třeba takové vajíčko...

Příspěvek od Palo »

Napsal mi kamarád, že by mě tohle mohlo zajímat... ...a má pravdu ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

:)

Příspěvek od Mo »

ble :shock: ;) ešteže vajíčka nepapám ;)


Kasha
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: stř 21 črc 2010 19:21
Bydliště: Třinec, československopolské pomezí
Kontaktovat uživatele:

vajíčko

Příspěvek od Kasha »

NO to tedy díky :(( :shock:


čtyři dohody v předvedení pana Duška - to je zapper na duši :)
lena

vejce

Příspěvek od lena »

to uz je ale nejak dost stare vejce, ne?

jinak to nemuzu nazvat, jeste jsem s timto nesetkala a pokud jim vejce tak varene nebo smazene, syrove bych to do sebe nedala

jidlo je vlastne plne ruznych bakterii, viru, parazitu a nevim co jeste, dulezite je brat ruzne preparaty, to znamena neco na likvidaci,
aby nase dzravi vydrzelo,

zajimave je, ze Clarkova nedoporucuje jist vejce, nevim, ale mam je rada. asi to bude mit neco do sebe. snad se ale poucim


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: vejce

Příspěvek od Mo »

Zajimave je, ze Clarkova nedoporucuje jist vejce, nevim, ale mam je rada. asi to bude mit neco do sebe. snad se ale poucim
ja som sa tiež niekde v literatúre dočítala, že keď už treba vajce, tak len bielko ;) ale jasné, paraziti sú všade, v každom prípade zaujímavé fotky :D


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Info

Příspěvek od Craft »

Dostal jsem již od několika známých alternativních terapeutů informaci, že potravinový doplněk ve formě pelyňku (Pelyněk černobýl - Artemisia vulgaris), který se objevil na našem trhu, stejně tak výrobek Clarkia je neúčinná, protože obsahuje špatný druh pelyňku, místo správného Artemisia absinthium. Tak ať se náhodou nedivíte, proč to nezabírá.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Info(pelyněk)

Příspěvek od muflon »

Jaké znáte ověřené solidní dodavatele pelyňku?...-podělte se ;)

Jarda Z. používá pelyněk od Grešíka(na trhu běžně v balení po 50g), a jde o pelyněk pravý(Artemisia absinthium).

Uvažuju o levnějších dodavatelích(při větším odběru)...ale nejspíš si možná lepší připlatit za jistotu kvality...
Naposledy upravil(a) muflon dne úte 17 srp 2010 21:52, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pelyněk

Příspěvek od Craft »

Oficiálního prodejce neznám žádného, kromě Grešíka. Ale znám člověka, který si to pro své potřeby a příbuzných vyrábí sám doma. Jediné co vím, tak surovinu bere od někoho z UK, zdroj mi ale neprozradil. Ale pelyňkovici (48%) má fakt bezvadnou, chuťově mi to připadá daleko lahodnější než Fernet :D Ale to bude asi i tím, že jsem zvyklej na větší chuťovky, např. čaj z hořce a zeměžluče, což je opravdu už pro silné nátury :D
Používá už ale odrůdu artemisia annua (pelyněk roční), který si údajně umí poradit i s malárií, něco je o tom i tady:
http://www.niab.com/pages/id/175/Artemisia_annua

překlad:
http://translate.google.com/translate?h ... 26prmd%3Di


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hřebíček

Příspěvek od Palo »

Na jednom z posledních měření na Salvii u paní Bláhové vyšlo najevo, že hřebíček namletý v tobolkách o dávkách postupně navyšovaných až k 10 či vyjímečně 15 tobolkám užitých zároveň, dokáže zlikvidovat více cizopasníků než Praziquantel i Albendazol. Dokonce sáhne i po svalovci, který je prakticky nemožné za pomocí Praziquantelu, Albendazolu, Zapperem i jinými pokusy zlikvidovat.

Likvidace svalovce i motolice je potvrzená. I malé tasemničky, zejména v zažívání ho nevydrží, také s největší pravděpodobností zmizí strunovec vodní. Zatím nejsou potvrzené velké tasemnice a další cizopasníci zde nezmínění. U jedné osoby - tedy zatím pouze v jednom případě "vymetl" všechny cizopasníky u jednoho uživatele. Je velice pravděpodobná herxheimerova reakce, je potřeba postupovat opatrně, podobně jako u MMS.

Pokud má někdo alergii na hřebíček, je potřeba tuto alergii odstranit. K tomu může pomoci MMS, avšak u PMS1 je větší šance...

Nutno zdůraznit, že u osoby, kde tito cizopasníci vymizeli se užíval Betain HCl i PMS1. U MMS je velmi nepravděpodobné, že sáhne na cizopasníky mimo trávení a v trávení i také vyjímečně, jedině tehdy, když se tam dostane "natvrdo" v původní podobě, bez spolupráce s organizmem (tedy při vyplácání přirozené HCl a tedy při průjmu či klystýru). PMS1 pracuje podobně jako MMS, avšak zřejmě dokáže zlikvidovat chlamydie v rekordním čase a často sáhne i po jednobuněčbých cizopasnících, což teoreticky může odstranit výtoky u žen. Tohoto efektu je docíleno tím, že PMS1 kromě toho, že se aktivuje Betainem HCL (tobolky), tak se ještě doplňuje další Betain HCL (tableta), tedy dojde k dostatečné aktivitě bílých krvinek, narozdíl od aktivace kyselinou citronovou, která bílé krvinky spíše potlačí.

Při hřebíčku je dobré dostatečně doplňovat HCl a to v jakékoliv podobě. Zřejmě bílé krvinky s hřebíčkem spolupracují a je dosaženo zmíněného efektu.

Tato zpráva může být důležitá pro diabetiky, rakovináře, pro lidi se schizofrenií, pro lidi co na ně jdou více komáři než na jiné osoby, pro lidi u kterých se někdy objevila embolie, pro lidi s křečovými žilami či otoky noh, pro lidi s nadváhou, pro lidi s častou bolestí či motání hlavy (proti opici je lepší před spaním a po spánku HCl v jakékoliv podobě) a dalšími jedinci, co mají problémy nezpůsobené viry a bacily, ikdyž jim by hřebíček také mohl pomoci pro svoji desinfekční vlastnost.

Ve své podstatě se zatím dosaženými výsledky a zkušenostmi mohu tvrdit, že PMS1 v kombinaci s hřebíčkem v tobolkách řeší naprosto všechny zdravotní problémy, snad s vyjímkou boreliozy, které jsem se zbavil díky pobytu v bazénu (do bazénu bylo navíc aplikováno MMS aktivované HCl) na slunci. Poté se u mě ukázal klasický typický ekzém na místech kde se běžně potím a následující dny už ne.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

hřebíček

Příspěvek od Riga »

Palo,píšeš na lidi na které jdou komáři......A myslíš,že by to pomohlo i té naší kobylce.Říká se tomu letní vyrážka.Zítra bych to zkusila ale mám jen MMS a kyselinu.Nemáš s tím nějaké zkušenosti?
Naposledy upravil(a) Riga dne úte 17 srp 2010 21:30, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hřebíček

Příspěvek od Craft »

To je zajímavá informace s tím hřebíčkem, ale neznám ve svém okolí nikoho, kdo by šel na dávku až 15 kapslí za den, což už je slušné množství hřebíčku. Clarková používala tuším max. dávku 9 kapslí / 1den.
Sice nemám Palo s PMS žádné zkušenosti, protože jsem se zbavil svojich nezvaných podnájemníků jiným způsobem než je MMS a jeho klony, ale napadá mě jedna otázka, proč aktivuješ chloritan zbytečně drahým BetainemHCl, když stejnou službu by měla udělat i naředěná HCl vs. MMS? Snad by stačilo chloritan naředěnou HCl pouze v nějakém poměru aktivovat?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hřebíček

Příspěvek od Palo »

Craft píše:To je zajímavá informace s tím hřebíčkem...
Betain HCL je prášek, pokud jde o tobolky (tablety jsou tablety, že jo). Smícháš dva prášky, vrátíš do tobolky a takto se to polyká - v tobolce. Bez hnusných pachutí při pití, všichni uživatelé si to chválí. Výsledky výborné, zvládne to mnohem víc než MMS aktivované kyselinou citronovou atd. Případné další dotazy samozřejmě zodpovím. Tohle by s tekutou HCl nešlo, bylo by to hodně, hodně o ústa (a nejen o ně).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: hřebíček

Příspěvek od Palo »

Riga píše:Palo,píšeš na lidi na které jdou komáři......A myslíš,že by to pomohlo i té naší kobylce.Říká se tomu letní vyrážka.Zítra bych to zkusila ale mám jen MMS a kyselinu.Nemáš s tím nějaké zkušenosti?
Komáři jdou zejména na lidi, co mají tasemnici. Tasemnice požírá nejvíce B-vitamín, který odpuzuje komáry, tedy jde o nedostatek vitamínu B. Často jsou příznaky i takové, že je snížená bolestivost. Můžeš kobylu zkusit nadopovat kvasnicemi či B-vitamínovými tabletami a uvidíš, jestli se to alespoň dočasně nezlepší.

Na tasemnici platí Praziquantel, koňům se běžně dává, pokud vím... Dášena (Dasena) dává koňům běžně ten Praziquantel, co se dává lidem (objednává v Thajsku). Kobyle by mohl pomoci už jen samotný hřebíček, ale otázka, jaké množství...

U lidí se aplikuje v tobolkách, kobyla by to asi stejně rozžvejkala... Zkus přimíchat do krmení nějakým způsobem nadrcený hřebíček... Netuším, co na to řekne, je to podobně příjemné jako chili v tomhle množství...

Ta tasemnice nemusí být normálně diagnostikovatelná, může být i jinde v těle než v trávení. Na tasemnici MMS, byť i PMS1 často neplatí...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“