Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od John.D. »

Ahojky,

musím konstatovat, že jste se do té Uriny zakousli jak se patří. A sledovat Vaše úspěchy ze svých pokusů na sobě je hooodně zajímavé a velmi dobře čtivé :good:

Po přečtení vlákna jsem dospěl k názoru, že tohle bude moje další cesta. Ještě nejsem ve stavu, že bych tu svou čurinu ochutnal. Jenom když si promítnu, co toho vypiju. Tak za týden je to shruba Basa piv - Pá,So, Ne a ktomu asi od Po do Čt 2l vína. K tomu kouření. To by asi nebylo Portské. Ale je to teď poslední dobou trochu všeho míň. Nějak to neleze.

Takže bych to viděl asi tak, že do konce prázdnin cca bych ještě zkoumal Borón, potom by přišla očista jater a ledvin, to mi dozraje Ostropestřec a Pelyněk, hned na to Dennyho Grepoolej a potom čistá čurinka :ethink: .

Teď mám trochu pauzu s Boronem, zase teploty, tak jsem na bolavé záda přiložil čurinoobkládek. Tak to tak vypadá, že malé zkoušky asi probíhat budou :D .

Držím Vám palečky a přidávám zase další vlákno do sledování :bye:


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
černý lolo
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 20 říj 2014 20:17
Dostal: 3 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od černý lolo »

S uriniterapií jsem začal někdy v letech 1997 či 98. Byla to pro mne asi ta nejjednodušší metoda alternativní mediciny,kterou jsem začal praktikovat. Zpočátku to nebylo tak jednoduché-sice hodně načteno-ale ten první kalíšek a první polknutí-to byla síla.První roky jsem si nevšiml nějakých změn,ale tak po 2-3letech,jsem zaregistroval např.na srazech abiturientů či při setkání s lidmi,které jsem dlouho neviděl,otázku-jak to dělám,že tak dobře vypadám. ufuf A to mne nakoplo ke zkoumání dalších způsobů očisty,ke cvičení, k dýchání a změně jídelníčku-což je asi nejdůležitější.Všem, kdo zatím ještě váhají jen a jen doporučuji.


topolovka
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: úte 04 zář 2012 10:54
Dal: 38 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od topolovka »

Měla jsem opačné pořadí. Vždycky jsem experimentovala. Víc jak deset let jsem vegetariánka a zkouším různé očistné kůry. Na začátku letošního roku jsem začala s boronem a urinoterapií. Boron jsem po půl roce přerušila před kontroními odběry krve a ještě se k němu vrátím. U uriny jsem vytrvala, ale vzhledem ke stravě to mám s urinou snadné. Taky si to pozitivní působení alternativy uvědomuju hlavně při srovnání se stejně starými lidmi. Teď mi přijde strašně divné, proč většina lidí chodí pořád k doktorům, ale svoje problémy neřeší.


černý lolo
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 20 říj 2014 20:17
Dostal: 3 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od černý lolo »

ahoj,mně už to divné nepřipadá,ale dříve také připadalo. Je to totiž o práci. Něco načíst,pak o tom popřemýšlet a pak začít praktikovat-a to je docela hodně práce. A do toho se málokomu chce. A tak jdou radši k lékaři-je vzdělaný,je k tomu určený a hlavně je za to placený a z lidí sejme rozhodnutí co dál a to je asi to nejdůležitější a nejsmutnější. Vegetariánem asi nikdy nebudu,ale snažím se jíst stravu co nejvíc syrovou a dělenou. Byl jsem asi 3 roky jen na syrové stravě-i maso-zhubl na 70kg a zaslech jak si o mně lidé říkají,že jsem těžce nemocný ufuf ani se nedivím,30kg totiž šlo dolů,ale cítil jsem se super. Ted mám 80 a je to stále fajn. Nevím co je boron,ale mrknu se. A pokud bys chtěla vědět neco o urinoterapii,zeptej se,mám odzkoušeno téměř vše-teda mimo injekcí-na to bych asi neměl-nebo zatím nemám takový problém abych to tak řešil.


topolovka
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: úte 04 zář 2012 10:54
Dal: 38 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od topolovka »

Děkuji za nabídku, vždycky se může hodit víc zkušeností. Zatím si dávám pravidelně ráno skleničku uriny a někdy na noc vlněné ponožky v mikrotenu a na ně druhé ponožky, néti, kapání do uší, chystám se vyzkoušet výplach očí. Injekci do svalu zvládnu, ale zatím taky nemám důvod.


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Dobrý den, dlouho jsem nepsala, ale čtu Vás. Před dvěma lety jsem začala s urinoterapií, po ránu piji a současně natírám pleť. Pro ozdravení jsem udělala hodně a stále dělám. Musím, nakopla mě k tomu vážná nemoc a smrt mého dítěte. Teď, tři roky poté našli u mého muže nějaký útvar v krku. Nevylučují možný karcinom v hrtanu, můj muž biopsii odmítl, do klasické léčby nepůjde a ani se mu nedivím. Viděli jsem u dcery, co jsme nikdy nechtěli vidět. On sám je přesvědčený o tom, že se o zhoubné onemocnění nejedná a to je jistě dobře, já mám velké obavy, které před ním tajím. Začne s MMS, s tím už máme zkušenosti, já jsem s pomocí MMS vypudila EB virus. Přesvědčila jsem ho, aby byl ranní urinu /uf, nadlidský výkon/, zatím dává tři doušky. Pokud by užíval MMS, pak by asi nebylo vhodné, aby současně pil urinu, že? Myslím z toho důvodu, že by se případné nežádoucí látky urinou vylučovaly... nebo se mýlím? Prosím zkušenější o radu. Užívá také Anonu trnitou, při posledním snímku /každé tři měsíce chodí/ byl útvar údajně menší. Díky.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

babanci píše:... při posledním snímku /každé tři měsíce chodí/ byl útvar údajně menší. Díky.
Pokud se děje toto, ať pokračuje v tom co k tomu vedlo, tedy v tom, co dělal mezi dvěma posledníma kontrolama. A Babanci, svýma obavama maluješ i jeho budoucnost. Žeň je jak škodnou.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Hela »

černý lolo píše: Nevím co je boron
Boron je anglický název boru.


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

No, to máš pravdu, že ty obavy bych měla odehnat. Užíval tu anonu trnitou, dostal jí od přátel, jim už došla a u nás se špatně shání, už jsem rozhodila sítě. Po smrti dcery nechtěl o tragédii mluvit, nepřekvapilo tedy, že má útvar v krku. Oni Mudři taky neví, ale do papírů se posichrovali a napsali - může se jednat o karcinom hrtanu. A mě to tedy vyplašilo šíleně.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

babanci píše:... Pokud by užíval MMS, pak by asi nebylo vhodné, aby současně pil urinu, že? Myslím z toho důvodu, že by se případné nežádoucí látky urinou vylučovaly... nebo se mýlím? Prosím zkušenější o radu..
Ahoj babanci, toť otázka :ethink: …je sice pravda, že zplodiny budou odcházet močí, na druhé straně děje se to pořád .. pokud si dobře pamatuji, bakterie a škodlivé látky odcházejí močí v prvním proudu, takže jestli pije jenom střední proud, nemělo by to vadit. Oni i urinoterapeuti v tom nejsou jednotní – jedni požadují vynechání léků po dobu urinoterapie, jiní říkají, že léky nevadí … podle mě by ty tři doušky neměly vadit - to ostatně pocítí on sám… kdyby to nešlo, může si dělat z uriny homeopatika, tam to vadit určitě nebude (zase jenom ze středního proudu), ale s nimi ještě nemám zkušenosti ..

Držím vám palečky, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
černý lolo
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 20 říj 2014 20:17
Dostal: 3 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od černý lolo »

Tento rok jsem s urinoterapií užíval také MMS-po dobu celého půlroku a žádné zhoršení stavu jsem nezaznamenal. Množství MMS jsem navýšil až na 30 kapek denně. Neřešil jsem žádný zásadní problém,jen jsem v tom nechtěl nechat svoji partnerku,která léčila podkožní uzlinky.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

Z jiného vlákna sem dávám důležitý citát http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=132021#p132021 :
hanka píše:Co se týče ředění krve: Denně si odebírám kapky krve, abych si změřila glykémii a tak vidím, když mám hustou krev. Já mám na ředění krve velice dobrou zkušenost s urinoterapií. Stačí si vzít skleničku uriny a už při dalším měření je krev krásně tekutá.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Činjekce

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Činjekce


Dnes byl jinde na fóru vznesen dotaz ohledně účinnosti mleziva, jinak colostrum. Juknul jsem na to a co upoutalo mou pozornost je totéž, co jsem se dopátral u surového, nepasterizovaného mléka a s tím syrovátky a vůbec relativně tepelně neupravených mléčných výrobků z téhož. Předmětem jsou přítomné protilátky proti víceméně současnému biopatogennímu napadení dárce mléka, třeba krávy, nebo kozy.

Odborná literatura tvrdí, že colostrum je u telat nejůčinnější během první hodiny po narození, díky jakési "póréznosti" telecího žaludku, který propouští protilátky hlavně během první hodiny po narození, ale celkově do prvních 24 hodin života telete. :roll: Ty protilátky jsou jednak krátké souslednosti DNA, ale zároveň jsou klasifikovány jako bílkoviny. Literatura tvrdí, že pozdější dodávání mleziva je neúčinné, a už vůbec neúčinné při jeho požívání lidmi pro jeho pověstné léčivé účinky. To už však zdůvodňují tím, že žaludeční šťávy dospělého jedince tyto protilátky ničí. Takže vzhledem k tomu, že zatím “panenský” žaludek telete se ještě s bílkovinami nesetkal, dá se celkem spolehlivě předpokládat, že neprodukuje co? HCl. Tvorba žaludečních šťáv se musí nejdříve nějak nastartovat poté, co telecí žaludek zjistí přítomnost bílkovin. Jaký pórézní žaludek? Zde se také objevuje další fenomén, a to nedostatek HCl v žaludku nemocných lidí, kterýžto nedostatek se logicky zasluhuje o "póréznost" jejich žaludku a tím účinnému využití protilátek přicházejících s požívaným organickým nepasterizovaným mlékem, colostrem atp. Tím pádem je sice ortodoxní teoretizování o nemožnosti účinnosti colostra atd. založené na předpokladu lidí s dostatkem HCl v žaludku pravdou, ale ta se nevztahuje na vážně nemocné, takže je to argument pitomý. Stejně tak je pitomost testovat léčivé účinky colostra na lidech s dostatečnou žaludeční funkcí a ujišťovat se, že je to k ničemu. Jejich argumenty jsou mimo mísu.

Jak se to dostalo do urinoterapie? Jednoduše. Kdejaké testy na protilátky jsou páchané na čurině, což znamená, že čurina tyto protilátky obsahuje. Že nám už může být jasné, že i protilátky které přijdou pitím čuriny jsou nutně vystaveny HCl v žaludku, je účinnost ústního užívání čuriny opět závislá na zdravotním stavu člověka a asi aj momentální kondici a množství vypité čuriny. Co mne dostalo a stále mi leželo v žaludku však byla praktická účinnost činjekcí, které si tu pár z nás vyzkoušelo proti parasitům, a to velikým parasitům. Zatímco relativně dlouhodobé ústní užívání se znatelně neprojevovalo, pár činjekcí mezi nima nadělalo očividnou paseku a stejné lze očekávat i u jiných biopatogenů. Zde se nám také objevuje problém s výbornou účinností testů podávání ústní čuriny telatům napadených motolicí. Jako býložravci nutně produkují po přejití na běžnou stravu méně HCl než všežravci a masožravci a účinnost bude dost jiná než u lidí.

Otázkou je, proč ty činjekce tak dobře zabraly? Autohemoterapie se zmiňuje o sice vynikající, avšak přeci jen pouze cca 75% účinnosti a relativně dlouhodobého využívání. Totéž platí pro její alternativu injekcí odstředěné krevní plasmy. Tož jsem si opět dovolil zašpekulovat.

Antibodies (protilátky) sice produkují kmenové buňky, ale ty protilátky se zároveň chovají jako viry. Nejdříve mě napadlo, že při svalové, či podkožní injekci, možná dochází k nakažení zasažených buněk vlastní protilátkou, tedy že jde o jakousi autonákazu, ale nějak mi to nesedělo, protože bych pak očekával zánětlivé reakce a ty jsme nepozorovali. Taky by asi tělo mělo starost takovou infekci nějak řešit, stejně jako by mělo starost řešit už logicky jakoukoliv dannou infekci pokud by byly tyto antibodies našemu tělu také infekční. Tuto možnost jsem tedy odstřelil jako nemožnost a dále kroutil hlavou nad tím, proč se činjekce jeví tak účinné.

Jenže jsme se zde už také dozvěděli, že moč obsahuje mimo jiné epithelial (kožní a nervové) kmenové buňky shazované ledvinami do moče. Tím se nám objevuje roztok, naše vlastní čurina, který obsahuje jak protilátky proti kde čemu co nás trápí, tak i kmenové buňky, které jsou samostatné a nepodléhají ještě celkové organizaci a pravidlům našeho těla a tudíž nejspíše jsou náchylné i k "nákazám" našimi vlastními protilátkami. No a píchnuté do těla, tedy svalu atp. dostanou podmínky (teplo a živné prostředí vůbec) produkovat replikací protilátky stejně, jako v jiných buňkách produkují viry virovou nákazu, dokud nakažené buňky "nákaza" neroztrhne, nebo neztratí tuto schopnost jiným způsobem, nejspíše odstraněním makrofágy z lokality, kam v rámci celého organismu nepatří. Tento princip by totiž zajistil protilátkám nejen vyhnutí se ničivému vlivu žaludečních šťáv, ale zároveň by zajistil dochvilné namnožení našich vlastních protilátek našimi vlastními kmenovými buňkami, v našem vlastním těle. To ani nemluvě o tom, že I svalová činjekce nabudí tvorbu makrofágů, podobně jako HCl, autohemo a plasma injekce.

Samozřejmě se mohu mýlit, ale faktem je, že činjekce pracují podle mne úžasně a pracovaly by ještě úžasněji a to proti kde čemu, kdyby se lidi nebáli je aplikovat. Navíc jsou téměř bezbolestné oproti svalovým HCl injekcím, nepoškozují ani zdaleka tolik svalovinu jako HCl a kromě vercajku jsou úplně zadara. Nicméně HCl je stále vynikajícím prostředkem na udržování sterility vercajku.

S laskavým pozdravem, Slávek.

VAROVÁNÍ

Je naprosto nutné dodržet zásady čistoty, jinak si lze činjekcí pořádně zavařit.

a) Před odebráním čuriny je naprosto nezbytné pořádně omýt genitále mýdlem.
b) Všechny nádoby před použitím vysterilizovat - vypláchnout peroxidem, vodkou, lihem atp.
c) Otřít místo vpichu lihem, peroxiodem, vodkou atp.

Vím o čem mluvím. SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
marmarmar
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 25 úno 2015 8:41

Re: Urinoterapie

Příspěvek od marmarmar »

Zdravím vás,jsem tady nováček a prosím o radu vás zkušené. Trpíme celá rodina- manžel + dvě děti kožním problémem na již celém obličeji který není sto diagnostikovat žádná kožní je to zžejmě rarita obzvlášt u dětí ale já jsem přesvědčená že se jedná o mírnou ale už pět let se zhoršující plísen. Vživotě jsem něco takového u jiných dětí neviděla a nesmírně mě to trápí už to i bolí a svědí. Už to začíná být akutní, obličej nejen flekatý ale i rudý podrážděný. pokusy s urinou provádím pouze já ostatní nejsou nakloněni. Už půl roku postupně piju min ráno nebo i víckrát když jím opravdu super zdravou stravu:-) a potírám několikrát denně. Stále se však zhoršuje. Změnila jsem strav vrámci možností maso max 1 týdně. Chleba jen kváskový jinak kaše se semínky ani je nesladím a různé bezmasé jídla se spoustou zeleniny sem tam máslo vyjímečně sýr. Omezuji sladkosti. Nemá to však žádný viditelný výsledek a ostatní kteří jí normálně - neumím si ani představit je přesvědčit jsou na tom stejně. Zkoušela jsem klistýry ale jsem hodně hubená ted díky stravě ještě více a mám obavy že si klistýry přispívám ještě k větší ztrátě váhy - pletu se? Doslova mě mrzí že nejsem při těle protože jinak bych zkusila i půst ale stejně ostatní bych do to ho nutit nemohla a pro malé děti by to jistě nebylo vhodné. Největší nadějí je odpařená urina ale pouhé každodenní natření avmasírování pár minut nemá viditelný výsledek. Prosím o povzbuzení a rady a co udělat u dětí? Jsem oteřená všem alternativním metodám:-)
díky marmarmar


kasandra
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 02 kvě 2015 11:25
Dostal: 1 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od kasandra »

Ahojte. Chcem sa s vami podelit o moje skusenosti s urinoterapiou. Uz par rokov mam zdravotne problemy. Predtym som bola uplne zdrava. Od tej doby som vyskusala vsetko mozne aj nemozne na napravu zdravotneho stavu. Predpokladam, ze moje zdravotne problemy su spojene so psychikou, kedze im predchadzalo velmi zle obdobie, ktorym som si musela prejst. Takisto som nebola velmi zodpovedna a mala som velmi zly zivotny styl. Moje problemy zacali tym, ze som citila ako keby tlak pod lavym rebrom. Doktori mi nezistili nic. Po case som zacala mat problemy s prieduskami, rozne astmaticke zachvaty, nevedela som dychat atd.. Rozsirilo sa mi to aj na dutiny, pokazil sa mi zub a v hlave som neustale citila tlak. Lekari si nevedeli rady. Zacala som s roznymi ocistnymi kurami, brala som rozne reparaty, vyskusala som rozne terapie, nic mi nepomahalo.
Rozhodla som sa vyskusat urinoterapiu. Najskor som zacala len s masazami. Dalej som zacala preplachovat dutiny. Potom som urinu aj kloktala. Po masazach s urinou odparenou na 1/4 som pocitovala velky priliv energie. Avsak nic prevratne sa nekonalo. Rozhodla som sa urinu vypit, aj ked som sa dlho odhodlavala. Avsak asi som urobila chybu, ked som vypila odparenu urinu. Bolo to 30 ml. Asi o hodinu mi zacala velka bolest svalov. Nastupili teploty asi 40 stupnov. Hrozne ma rozboleli mandle. Na druhy den som klokatala vychadzalo zo mna kopu zelenych hlienov. Obden som opat vysmrkala rozne hlienovite utvary, mozno aj nejake zvysky polypov. Bolesti mandli boli neskutocne. Prerusila som urinoterapiu a po 5 dnoch s nou opat zacinam. Myslim, ze napriek tomu, ze som mala takuto reakciu, tak to bolo dobre rozhodnutie. Podla mna nastal ocistny proces. Ale uz budem opatrnejsia a odparenu urinu budem kvapkat len po 10 kvapkach pod jazyk. Mate niekto podobnu skusenost?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“