Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Pozdrav z Kalifornie

Příspěvek od A(&F) »

... kurnik, dneska mě tady každej předbíhá v tématech, o kterých jsem chtěl psát během víkendu ... :D :D :D ...
Slavek Krepelka píše:Vyléčení popáleniny druhého stupně s vyzrálou urinou.
... už z mládí si pamatuju, že vždycky, když jsme se jako malý děti spálili (při pečení brambor, o kamna, atd.), nám babička říkala, že "že si to máme počůrat" ... znovu jsem na tuto radu před lety narazil během sváření, od starého znalého svářeče, prý tak léčí všechny popáleniny ... ;) ...
Slavek Krepelka píše:Tento je však pozoruhodný. Ono to totiž znamená, že se urina dokáže (stejně jako med) nekazit, i když se mění. Teď ještě aby někdo vzal mikroskop a podíval se, jestli se v ní časem náhodou nemnoží ty kmenový buňky (mimo jiné procesy). Vůbec by mne to nepřekvapilo. Ty její shluky definitivně nemohly být nějaké ničivé bakterie.
... posílám fotku čuriny ve stáří 10 a cca 16 dní ... nejdříve byla v PETce opakovaným vymražením zahuštěna (zhruba na pětinu), poté přelita do čisté skleněné lahvičky s víčkem (od brusinek :)) a umístěna do spodní části ledničky (kastlík na zeleninu) ... když po pár dnech klesla venkovní teplota k nule, putovala za okno (dohromady těch zmíněných 10 dní) ... v momentě focení už bylo pod nulou (viz zamrzlá cca čtvrtina vršeku) ...... a proč jsem to 13.1. vyfotil ??? ... no zaujala mě totiž ta krémově bílá usazenina na dně, která tam na počátku určitě nebyla ... :ethink: ... takový jako by velmi jemný kal ... po vyfocení šla zpátky za okno, kde byla až do teď ...... před chvílí jsem ji nafotil znovu (venkovní teplota -5,2°C) ... led nahoře zůstal "roztříštěný" (nekompaktní), ale nově v lahvičce až do spodní třetiny přibyly krásné svislé dlouhé úplně čiré ledové krystaly s "velmi ostrými" hranami ... kdo víte, jak normálně mrzne voda, jistě mi dáte za pravdu, že tohle je dosti iné ...

(pozn.: čurina pochází z doby, kdy jsem ještě nebyl na ovocno-zeleninové dietě, tudíž jsem se cpal i masem atd.) ...
IMG_0456.JPG
... a fotky toho samého z dneška ... (podloženo tmavším podšálkem pro "lepší kontrast" :? )
IMG_0461.JPG
IMG_0463.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... a když je ještě "zahustíme" vymražováním, tak to docela do sebe zapadá ...
Moc to nevidím. Dlouhodobě to uklidňuje. Ne, že by tam nemohla být do začátku část příčiny, ale spíš bych to typnul na tu herxku. Dnes jsem se v tom dost hrabal a vypadá to, že světové sysifovské hnutí dělá co může, aby to s čurinou pomluvilo. Naprostá a typická obdoba Hěřta. Že prý není vědecky potvrzeno to a ono a samozřejmě lžou, jak když tiskne.

Na straně druhé vylejzá hodně lidí, kteří to propagujou a celkem rozumně a hlavně přispívaj svědectvíma. Ve skutečnosti by se jich nasbíraly hromady. Nikde žádná stížnost a jedinný postranní účinek se jeví být, že si lidi vykurýrujou o čem se jim ani nesnilo při kurýrování něčeho jiného. Definitivně to vypadá na cukrovku Hani. Na Yahoo je dokonce diskuze urinoterapie a cancer a nějakých 6 let. Tam jsem zatím nevlezl a nejsem si jistý, že polezu, protože mne už nemá co dál nějak přesvědčovat. Hodně lidí si dost pomohlo i velice krotkou AMT, ale v některých případech se tím zase asi zbytečně dlouho trápili. Narazil jsem i na další AIDS, co si tím pomohli. Co však zatím tuším je to, že na raka by asi lépe pracovala AHT v kombinací s AMT. V těch krvinkách je něco, co moč nemá, ale moč zase má daleko víc toho, co je v krvi a ještě něco velice důležitého navíc. Co se týče totálně zprasených ledvin, vyléčí je důsledná kůra prej úplně, jak to popisuje i Armstrong.

:shock: Do prčic, jak je to vlastně se čpavkem? Zní mi v uších, že je to znamení života, nejjednodušší organická sloučenina vyráběná mikrobama a že kde je čpavek, tam je nejspíš život. To zas bude asi hledání.

Jinak ta informatika nemůže být to jedinné. V Indii dělaj spoustu nemocí kravskou urinou, ale taky to dobře fachá. Pokud by to jeden zkousl, dostat se ke kravský březí moči, nebo ovčí, když na to přijde, by se mělo nechat. To tedy kdyby člověk chtěl přitlačit se specifickými ženskými hormony a nejspíš ABA na raka. Však pít se to očividně nemusí, stačí se namazat :D jak zatím nikdy.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Pozdrav z Kalifornie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... kurnik, dneska mě tady každej předbíhá v tématech,
:piss: Proč se loudáš? :laugh:
A(&F) píše: ... no zaujala mě totiž krémová bílá usazenina na dně. ...
:ethink: Jestli to není písek, což bys asi věděl, nebo bílkoviny v moči :), což bys vědět nemusel, určitě by to mělo jít pod mikroskop. nemám ale tuchu, jaká by musela být rozlišovací schopnost. Taky mne zaráží tvrzení, že urina je 95% voda. Nedovedu si představit tolik solidního materiálu. Možná převážně sole?

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Pozdrav z Kalifornie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

http://www.jbc.org/content/260/1/501
B L Margolis and M D Lifschitz
Ammonia production and amino acid metabolism by rat renal papillary epithelial cells in culture.
.... rat epithelial cells derived from the renal papilla were grown in continuous culture and their ability to generate ammonia was examined. When grown in Dulbecco's modified Eagle's medium with 4 mM glutamine, these cells produced ammonia at a rate of approximately 27 nmol/10(6) cells/h. .... It is concluded that rat papillary epithelial cells have the intrinsic ability to utilize glutamine to generate ammonia and alanine. In vivo ammonia produced locally in the medulla may contribute to final urinary ammonium excretion.

Produkce čpavku a metabolismus bílkovin u krysích zárodečných sliznicových buněk v kultuře.
...... epithelial (zárodečné - pokožkové/sliznicové i nervové) buňky odvozené z ledvinové siznice krys byly kultivované v průběžné kultuř a byla sledována jejich schopnost produkovat čpavek. Pokud byly pěstěné v Dulbeccově upraveném Eaglesově prostředí, s 4 mM glutamine(u), produkovaly tyto buňky čpavek přiíbližně 27 nmol/10(6) cells/h. Závěr je, že epithelial papillary buňky mají vrozenou schopnost spotřebovávat glutamine a produkovat čpavek a alanin. V tělesném prostředí může medula (thruba nervová tkáň součásti míchy) přispívat lokální produkcí ke konečnému množství čpavku v moči.
.........................
http://en.wikipedia.org/wiki/Glutamine
In human blood, glutamine is the most abundant free amino acid, with a concentration of about 500-900 µmol/l.

V lidské krvi je obsah glutamine(u) nejvyšší ze všech volných aminokyselin s koncentrací kolem 500-900 µmol/l.
..........................

Takže Anri, máme v moči oboje troje:

1) Zárodečné (papillary epithelial) buňky regenerace (opět děkuju Anri)
2) Žrádlo pro tyto buňky glutamine
3) Buněčný exkrement čpavek
4) Schopnost těch buněk se množit ve zkumavce
5) Schopnost moči udržet normálně aerobický (kyslíkový) život za nedostatku kyslíku na živu a bez poškození, jak vidno z její funkce coby plodové vody.

:) Pokud by se někdo chtěl pídit po původu glutaminu maje tušení, že má cosi společného s glutenem, tělo si vyrábí glutamide z glutamické kyseliny, která je přítomná v mnoha potravinách a kterou si i syntetizuje ze závažného alergenu - glutenu :smoke:

:angel: :pivko: Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

Slavek Krepelka píše:Jak to máš s pocitem únavy?
Od utorka chodím do práce. Som síce úradník, teda fyzickú záťaž nemám, ale z domu do práce mi to činí zhruba 2 km a žiadnu únavu som necítil.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

Pri čítaní o popáleninách ma napadlo, že si aj ja odložím urinu do niekoľkých zaváracích pohárov a dám ich na pôjd, tam sa dajú skryť, aby ich nikto nenašiel. :lol:
Myslím, že niekedy v lete (cez dovolenku) by urina mala mať väčšiu účinnosť na moje zdeformované kĺby. A hlavne si neviem predstaviť, ako by som do práce chodil s bandážami s urinou na rukách a nohách. :shock:


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

Chcem vás poprosiť o radu.
Nikdy som si klystír nedával, takže ani poriadne neviem akú najvhodnejšiu tekutinu naň použiť. Čítal som niekde, že 5%-ný roztok soli. Dobre, to nie je problém. Nie je však niečo lepšie? Ale len z možností bežnej domácnosti, žiadne špeciálne chemikálie.
Niečo sa mi marí, že sa dá použiť aj urina, len neviem či samotná, alebo zriedená. Samotnej by mohlo byť málo, lebo optimálna teplota je teplota tela, teda urina hneď po :piss: a tej nie je liter či dva, takže asi zriedená teplou vodou, neviem. :dknow:
Poradí mi niekto?


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

AMT klystýr ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od cimirek »

Urina-klisma
Ze začátku asi nebude jednoduché litr, natož dva do sebe dostat.
Klisma může být očitné, nebo léčebné.
Na očistu vodu, nebo vodu s něčím, v tom případě větší množství.
Léčebné jen menší objem (bylinky, urina ...) cca kolem 2dcl, pak by ti čerstvá dávka stačila.
Lépe by zřejmě bylo nejdříve vyčistit a pak tu malou dávku, která se nejspíš vstřebá.


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: AMT klystýr ...

Příspěvek od libcosenior »

Díky, presne toto som hľadal.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od kalyp »

Ahoj. Cca pred troma rokmi som si po precitani knihy o urinoreapii od Hansa Hotinga urobil cca mesacnu kuru, kde som pil dva tyzdne vsetku urinu, a dva tyzdne iba rannajsiu. Zbavil som sa vecnych oparov na perach,ktore som maval aj dva krat do mesiaca,a odvtedy si davam tie dva tyzdne rannu kazdy rok ,a mam pokoj! V r.2011 ked som mal tie klbove problemy, som si daval klystyry s tri dni odstatou urinou,a na polovicu odparenou no je to pecka,asi v tom zmysle ze treba zacinat najskor s cerstvou,potom s odstatou,a potom odparenou no je to velmi silne!!! Dokonca som odparenu , a odstatu aj zhruba lyzicu odpijal. Mimochodom tento clanok som tu uz daval,ked ste zacali tuto diskusiu zhruba pred mesiacom, no nezobrazil sa,co sa mi uz par krat stalo tak preto to oneskorenie. Ahoj!


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

kalyp píše: kde som pil dva tyzdne vsetku urinu, a dva tyzdne iba rannajsiu.
Bolo to aj s hladovkou?


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od kalyp »

Nie nedrzal so vtedy ziadnu, mimochodom co som doteraz nejak nepochopil, pri piti uriny p.Hoting kladol doraz na to, aby sa urina pila v neparnych glgoch, alebo lokoch tj:stredny prud,a podla mnozstva 1.3.5.7.atd zrejme to ma vplyv na spiritualnu stranku, alebo tak podobne, neviem no kazdopadne to vzdy zdoraznuje!!! Ahoj!

Edit: po následující diskuzi opraveno na "neparnych glgoch" (= liché loky) - poo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kalyp píše: .... p.Hoting kladol doraz na to, aby sa urina pila v parnych glgoch, ...
Děkuju, žes na to upozornil. p. Hotimg je očividně studovaný blbec. Malachov má v sobě tuto pitomost taky. Který opsal od kterého je mi fuk. Snažej se tvářit chytře, protože nemaj co podstatného dodat, kromě svědectví pacientů, k práci předchůdců. Jdi spíš na Armstronga než na jeho opisovače. Jednoduché, bez špekulování a naprosto účinné. Žádné ohledy na diurnální cykly, polykací způsoby a jiné bezpředmětnosti. Toí už moho začít spekulovat, že je třeba pít urinu jak ten šimpanz na videu, protože je to přeci přirozená pozice na pití uriny, která to a ono :ptrain:

Ti opisovatelé z naprosto jasné a přímé metody dělaj vědecké čarodějnictví. Totéž se týká Malachova a dalších opisovačů s důležitostí diurnálních cyklů. Jde o typický, západní, "vědecký" přístup: "Nemáš-li co říci, řekni toho hodně". Někdo s mozkem na něco někdy přijde a generace studovaných, zakrslých, mentálních upírů to "vylepšuje", přidává idiotské doměnky nestydatě formulované jako fakta a dělá z něčeho, čemu vůbec nehoví, "vědu" spolčuje se se sobě rovnými debily. Někoho z těch opisálků napadlo, že frekvence a počet polykání se budou chovat jako světelné, či jakékoliv vlny a vzájemně se rušit, nebo posilovat. Jenže to bys musel ještě polykat naprosto stejné doušky, v naprosto stejném rytmu a naprosto stejným způsobem, aby se o něčem takovému mohlo alespoň teoreticky přiblížit. Prakticky je to holá pitomost nemluvě o tom, že polykání sice vytváří jakousi vlnu hltanem, jenže pak bys ještě musel kontrolovat žaludek a jeho pohyby a ten si dělá co uzná za vhodné. Žádný ze spousty svědectví se diurnálními cykly nezabýval, kromě pár žen, které se jimi zabývaly z praktických důvodů menstruačních cyklů, což ještě nezbytně neznamená přesně diurnálních, to mluvíme jenom o měsíčních. Ty cykly maj nějaký vliv, hlavně pak na průběh projevů léčby, ale je to plivanec v moři kterého si velice málo kdo vůbec všimne. Jedinné, co tam vidím je psychologický účinek, který u mnoha lidí bude odvracet pozornost od toho co pijí k tomu, jak pijí.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:Budeš to muset ještě upřesnit. ..
Jde o to, že (pokud si to pamatuju správně) má se urina vypít tak, abychom ji vždy vypili v párových locích, ne lichých, aby se frekvenčně loky vybalancovaly. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“